• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky já taky.Konečně vás poznám osobně.Když vás poznám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
20. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
kinsli - 689,- Kč :wink:
20. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
bambik: Danda je už frajer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

madlina: Tak to jsme na tom přesně obráceně, my ještě pouhých 18 zubů a budeme jich mít všech dvacet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
madlina - to jo, já doufám, že už u stolu bude sedět kinsli, jak tam dorazím, jinak to bude trapas :grinning: :grinning:
autor
bambik: Díky :wink: :grinning:
Byl to docela zážitek vlést tam s Adélkou.Hned chtěla vysadit na barovou židli a jak se tam rozhlížela po tom baru,povídá" Jakou dobrůtku bych si dala? Třeba támhleto a tohle taky, a nějaký pitíčko a víno:"Ty servírky se tlemili jak divý.
20. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
bambik: Já bych se toho nebála :grinning: :grinning: :grinning:
Nepojedeš kolem dopraváku??? Svezla bych se s tebou :wink:

Jé počkat teď mě tak trklo, jsem asi mimo mísu, kam, že se to vlastně jde???

Vím, že se něco psalo o náměstí, ale tam jsme ještě před tím nebyly, nebo mě něco uniklo :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Holky musím se svěřit naše dítě říká piča :frowning2: :pensive:
Ale takhle se fakt doma netitulujeme a nemá to s tím slovem nic společného. Do dneška jsem nevěděla
co to je ale ráno když jsem jí přebalovala tak to pořád říkala, nijak jsem nereagovala a šly jsme si lehnout
do postele a Kačka ukázala u mě na pyžamu na žirafu a říká piča :sweat_smile:
Prostě nechápu :sweat_smile:
Nebo když jí řeknu dáme boty tak mi odpoví kuky, to se tedy botám ani zdaleka nepodobá.
Jinak si myslím, že v pohodě, akorát občas polyká písmenka a třeba místo hačí, řekne ačí
hají - ají.
20. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Čauky holky neni tu nějaká mamča s podobně starým dítkem, co ráda chodí ven a na výlety, hory atd. nudí se a chtěla by sem tam někdy vyrazit na procházku, kafe atd...? Upřednostním mladší mamču, ale to jen z důvodu, že ty o hodně starší se na mě kvůli mému věku často dívají skrz prsty, aniž by mě poznaly (jináč samozřejmě není ani náhodou podmínkou), jinak za puberoše a bůh ví co senepovažuji, ale střelená jsem pěkně:slight_smile: Mně bude 22 a synovi je 15 měsíců, tak se prosím ozvěte do IP ať to tu nezahlcuju a budu se těšit! pá
20. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Kinsli to je hezký co ty dětičky nevymyslí.Ale hlavně že si rozumíte :wink:
20. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
kinsli - jde se do Sport Café. Jinak Tě bohužel nabrat nemůžu, páč jedu na schůzi do centra a z ní pak až na naši sejšn :grinning: . Domů Tě ale samozřejmě hodim :wink: .

kutcher - jsi na správné adrese, tady je spousta maminek s podobně starými dětmi :slight_smile: . Samozřejmě se můžeš přidat :wink: . Jak vidíš, tak zrovna ve čtvrtek jdeme na véču. Ale jinak se scházíme samozřejmě i s dětmi. I když, ..... letos jsem byla spíš na těch večerních sešlostech než na srazech s dětmi. Popravdě jsem děti už pěkně dlouho neviděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
20. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
madlina: přesně jak píšu - čtyři najednou :sweat_smile: Jsem tomu nemohla sama uvěřit :fearful: Dnes sme ještě do toho byly na očkování tak doufám, že se k těm zubům nepřidá ještě reakce na očko :confounded:
20. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Konji tak to jste teda statečný holky.Zuby a ještě očkování.Já bych asi z toho našeho čerta zkončila v blázinci :slight_smile: .

Bambi a kde bydlíš.Kdyby se mi podařilo urvat auto.Ale zatím nic neslibuju.
20. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
madlina - ve Smiřicích :grinning: :grinning: , nemyslelas kinsli :grinning: :grinning: ?
20. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Koukam tu je nejdo ze Smiric? ja jsem ted v Cernozicich, tak to jsme sousedky!:wink: Do toho sport cafe bych prisla moc rada, ale MM je v praci, mamka pracuje a tchyne je samam o sobe dite, takze nic:frowning2: Malej ted ma za sebou zapal plic, tak chodime jen na kratsi prochazky... 4.11. mame RTG tak snad uz bude ok!
20. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Bambik, jsem si to přečetla a už to chápu.Myslela jsem že tě chce Kinsli naložit a ona se chtěla svést.Jsem nějaká mimo.Neznáš ve Smiřicích Petru Janečkovou? Asi ne co? Jen mě to tak napadlo.

Kinsli a ty bydlíš kde?

Kutcher,není problém sejít se v kavárně s dětským koutkem i s dětma.
20. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
madlina. Já jsem ze Slezského, ale to neřeš, to já jen napsala, že Pája když jede ze Smiřic tak by jela stejně okolo nás :D Nebo lépe řečeno o kolo dopraváku :wink:
Jinak to samozřejmě dojdu. Už jsem oznámila doma, že ve čtvrtek odcházím v 19:30h tak ať pak se mnou nikdo nepočítá :grinning: :grinning: :grinning:

kutcher: Nechápu proč by se měl na tebe někdo dívat mezi prsty. Mě 22 let žádný extra mládí nepřijde. ( Tím proboha nechci říct, že jsi stará :grinning: :grinning: :grinning: )
Asi bych se podivovala nad 17 letou maminkou, ale asi vlastně to ne , to je každého věc v kolika si prcka pořídí :wink: Někdo se na to cítí ve 20 letech jiný je ještě 35 letech příliš mladý :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Kinsli tak to jsme skoro sousedky :wink: .já bydlím ve Věkoších.
To vlastně pojede Bambik i kolem nás. :wink:
20. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Madlina: Já bydlela ve Věkoších celý život, jsou to tři roky co jsem se odstěhovala :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
kutcher: věk neřeš :slight_smile: mě bude 24 a čekám druhé ... pro svoje vrstevnice jsem magor :grinning: ... občas si tak taky připadám :grinning: ale neměnila bych :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Konji tak to jsme se třeba někde potkali.Bych se nedivila kdybys znala Petra :slight_smile: .

Holky se divím že si semnou datlujete.Jste tu všechny takový mladice proti mě. :sunglasses:
20. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
madlina: Většině je 27-29 let, takže mladé holky :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jasně :wink: , holky co mám po cestě můžu domů rozvézt :grinning: :grinning: .

madlina - ne, Tvou kamarádku neznám. Já tady moc lidí neznám.

kutcher - no vidíš, tak to můžeme zajít na prochajdu :slight_smile: .
20. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky,ve ctvrtek urcite dorazim,potrebuju si odpocinout a trosku vydechnout,Terka dneska spadla na Naty,ale je nastesti vse o.k.Uz jsem fakt unavena neustale hlidat naseho raracha 24 hodin,aby neublizila nestastnou nahodou Natce - ta je stale nejhodnejsi mimi pod sluncem,ze fakt zasnu,ze i takova miminka existuji :grinning:
Peto ve ctvrtek me vem vecicky,beru ti korunky a uz se fakt nemuzu dockat :dizzy_face: :grinning: ,znas to
20. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
kacici: Už to máš přichystaný v tašce :wink:
Dala jsem Ti tam ještě ponožky po Kačence, bylo mi je líto vyhodit a vy je snad užijete :wink:
Jinak jsem nakoupila spousty nádherných triček s kittynkou, tak budete mít pak co dědit :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
kacici: Jak pojedeš, že by jsme se někde sešly??? Jsem hospodský analfabet takže jen tuším kde to je ale 100% jistá si nejsem :wink:
20. říj 2009 ve 23:57  • Odpověz
Holky taky bych možná dorazila, ale jistě neslibuju nic.Naše madam teď usíná dost blbě a hodně se budí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen doufám, že je to těma zubama a rychle to odezní, protože já už jsem taky jak noční můra :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Zdravím,
jůůůůů,co se týká toho věku,jsem skoro důchodkyně.je mi 32.Ale vůůůůůbec se tak necítím.

Konji cítím s tebou .Naše madam taky blbě spí.Jsem měla radost jak si rychle zvykla na novej pokojíček a na velkou postel a je to čím dál horší.I když na dnešek to docela šlo ale stejně nic moc.Když tak budem zítra u stolu spát obě. :wink:
21. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
madlina: dobře, takže polštářek sebou :grinning: Já uvidím jak to budu zvládat, poslední dny Blanka usína dost pozdě, včera jsem ji nacpala do postele až o půl deváté a to ještě s ukrutným řevem :pensive: Kde jsou ty časi kdy o půl osmé v klidu chrupkala :cry:
21. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Taky je hledám :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.