• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Kinsli jedu zítra busem č.14.V 19:39hod. to jede od nás tak když někde na Slezským přistoupíš,tak to můžem dojet spolu.
21. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
madlina: Já to mám na námko tak 10 min. takže jet 2 zastávky busem je pro mě zbytečný :grinning:
Ale sešly by jsme se tedy u sochy pospíšila třeba na 19:50h, to by jsi měla tak nějak dorazit :wink:
21. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
madlina:hele neřaď nás mezi důchodce, srovnání s těma mažoretkama, co mě v buse neustále mlátěj holema a okřikujou do nevychovaného mládí mě docela nebere. Jsem ještě o rok starší :grinning: .

zítra to vidím opět bledě, ale ještě neházím flintu do žita. Na náměstí taky nevím kde, ale pokud se urvu, snad to najdu.
21. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Bebu, :grinning: :grinning: :grinning: .Ty mažoretky mě fakt rozesmáli.Já to nemyslela špatně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Kinsli to by šlo.Budu tam.

Holky vy co nevíte kde je Sport Café,tak je to na Velkým náměstí v podloubí.
21. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy mně bavíte,prej mažoretky :grinning: :grinning: :grinning:

bebul:Vanda neví co chce,v autě když usínala tak si mlela pod fousy ať ji dovezu za tetou a adélkou :grinning:

kinsli: v klidu Vanda říká piči a znamená to če chce čepici, jinak umí říkat čůza,naštěstí jen když to po ní někdo chce páč neví co to je..............jak mluví tak to jistý lidi láká ji učit sprosťárny. a jednou po mně teda zopakovala dopudele :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Holky podívejte co jsem našla :grinning:

kinsli • 1d • 25. květen 2007 v 15:54
Ahojky mamči, já jsem taky z HK. Bydlíme na Slezském. Začneme se snažit červenec/srpen. Naivně jsme si totiž mysleli, že budeme mít mimi tak na duben 2008, ale jak to tady čtu tak to zase až tak rychle asi nepůjde :(
21. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
Tak jsme se nakonec do dubna strefili :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Taky bych se chlubila slovíčkama co umíme ale nemůžu :unamused: .Jsou totiž použitelný až po22 hodině :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
21. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Lenkabu: Adélka se vzbudila a se slovy za Vandou, vystřelila z postele a utíkala ze schodů, že jsem se bála o chrup. DOle prohledala všechny schovky a pak si zdrceně sedla a řekla :,,Vanda pryč. na motorce do práce." :grinning: Prostě jak nědko není, tak je podle vzoru tatínka na motorce v práci, nebo v druhém případě do školky za Matějem.

Kinsli: no my s manžou taky původně plánovali, že nám to plození bude chvíli trvat a až byl manža naštvanej, že si ještě ani neužil a už.... byla ze mě rázem kachna - nechmě. Zvláště u Adély, kdy jsem blila a blila až skoro do 7. měsíce :grinning:

no a slovíčka u Aduš jsou v pohodě, mluví hezky a hoooooodně :sweat_smile: já mám spíš problémy s mluvením u kluka a mám dojem, že Aduš mluví líp a učí Matěje.
21. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Aduš mluví výborně a taky se mi zdá že líp než Matěj :grinning: snažení jsem si taky neužili,patřím k těm co se kouknou na kalhoty a jsou v tom :sweat_smile:

na motorce do práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Tak jsem se radovala,. že včerejší očkování proběhlo v pohodě a reakce žádná a asi jsem to zakřikla :frowning2: Blanička má od rána kolem vpichu červený flek velikosti pětikoruny, je to tvrdý jak šutr a horký, no a teď jsem ji koupala a všimla si, že má celé stehno jakoby opuchlé :pensive: Třeba to nic není,ale jestli to do zítřka nezmizí tak asi vyrazíme k dr. :confused:
21. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
konja to může být :wink:
21. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
konja: Aduš měla po tom posledním píchání to samé. Na noc vyfasovala Panadol, před spaním jsme chladili kousátky z ledničky a ráno to sice nebylo OK, ale bylo to o poznání lepší. Stejně Ti mudra řekne ledovat, klidový režim, sledovat teplotu a kdyžtak panadol.
No a po zkušenostech s tvou mudrou Tě ještě sprdne, že Balnička nemluví ve větách, není bez plen i na noc a nemá pořadník na zápis do školky :grinning:

Právě jsem šla uložit Matěje, připravit oblečení na zítra do MŠ a prohrabala celý šatník, holky v červnu jsem mu kupovala 3 nové tepláky a dvoje rifle(vel 128)a oni už mu jsou krátké, a nevyprala jsem je na 90. Dneska ráno jsem na něj oblíkla svetr (vel 122) a jsou mu krátké rukávy, já se asi picnu. Zítra razím do města a kupuju nové tepláky a nějakou mikinu a svetr, aby měl co na sebe. Fakt to obleční na něj je děs. Aduš dědí po Matýskovi a ještě bratránkách a něco růžového vždycky dokoupím, navíc sekáče jsou přeplněné hadrama na holky, ale na toho Matěje nemám po kom dědit, i když synovec je 8 letej, ale nosí stejnou velikost jako Matěj ve 4 a v sekáči tahle velikost nic moc zastoupení.
21. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
bebul:mám stejný pocity z Vandy, v květnu jsem navezla věci z dovolené,údajně větší aby je dlouho nosila.......nosí jednu :sweat_smile: prodávám věci po měsíci (ne)nošení
21. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jo holky o tom mi nšco povídejte. :frowning2: .Taky rosteme jak z vody.Dokud byla Adél maláý,měli jsme pár půjčenejch věcí od známý.Jenže teď máme smůlu páč jsou holky stejně velký a my pomalu o tři kila těžší.Jo tý holčičce jsou čtyři a nám dva a půl.
21. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Holky, tak jsme stará skleróza :sweat_smile:
Nemůžu na zítra 100% účast potvrdit protože máme zítra očko, tak nevím jak na tom Káťa bude.
Kdyby náhodou něco, tak bych alespoň vyslala Lukáše, aby předal věci a vyzvedl hračky :wink:
21. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Je Peto,tak drzim pesti at je Kacka po ockovani o.k. :wink:
Na zitrek se moc tesim,bude to fajn :slight_smile:,jen dorazim podle toho jak me pojede bus a usne Naty,ale treba dneska spi uz od 18.30 - zlaticko,ona vylozene vyzaduje vecer uz spanek brzo a kdyz nema klid je protivna :sweat_smile:
Na dnesek me spala 11 hodin bez jidla :confused: :dizzy_face: ,no pusina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
kacici: To je brouček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem říkala Lukášovi co už tu máme téměř dvojí maminek které rodily s námi :grinning:
a on říká, ale ty brášku ještě nechceš viď :sweat_smile: Tak jsem řekla, že tedy fakt ještě ne,
a on na to, že kdybych chtěla tak by nebyl problém a k tomu dodal ještě pár takových raději nepublikovatelných slovíček :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Mám takový blbý dotaz je tu někdo kdo má dítě s námi staré a může číst, že mají dny bez řevu???
Já si totiž myslím, že u nás takový den ještě nikdy nebyl :confounded:
Ona je v pohodě, ale co nesnáší je počítač, takže při ní sedět na počítači když je vzhůru je téměř nemožný, protože ječí jako tur a drápe se mi na klín.
Pak další náš nepřítel je jídelní židlička, není to vždy ale stává se mi že když něco už jíst nechce tak to začne flusat, což fakt nesnáším, takže jí jednu plácnu a ona začne ječet jako tur a křičí maminko néé a brečí.
nebrečí pro to, že by jí to bolelo, to já spíš tak symbolicky, ale pro to, že si plně uvědomuje, že se maminka zlobí, že dělá něco co nemá.

Jinak je to ale děsný mazel a věčně mě oblejzá a pusinkuje :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
Den bez řevu? coto je?
22. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
znám dny bez řevu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď je otázka jestli bez řevu mýho nebo kluka :grinning:

dneska máme jít nan tu trojkombinaci ... trochu mám hrachy, přijde mi, že teď v chřipkovém období ... oslabí mu to imunitu, ještě bude náchylnější, nebude rozumější mu to dát třeba v lednu - až budou bacily "vymražený"?
22. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
hezké ráno,
holky ještě že mě nevidíte.Vypadám jak chodící mrtvola.To zase byla noc :confounded: .jestli jsem spala tři hodiny,tak je to moc :frowning2: .

Kinsli tak na tebe nemám čekat?
22. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky, strašně mě to mrzí (co mrzí, s..e), ale večer nedorazím. Lehla jsem. Chytla jsem tu chřipku od Danečka. Třeští mě hlava, z nosu mi teče jak z kohoutku, no co Vám budu povídat :frowning2: . Nicméně, Péťo, na tu schůzi do Hradce musím (veze mě tam Ivo), tak až skončí, napíšu Ti a hodím Ti ty hračky buď do Sportu nebo domů (kde přesně bydlíš?).
22. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky jdete večer vůbec některá? Abych tam neseděla sama :frowning2: .
22. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky,
tak presne je i muj dotaz :sweat_smile: ,uz jsem dvakrat prisla nekam,kde byl sraz a nikde nikdo,takze prosim Vas jestli tam nikdo peprijde,tak dejte vedet do 17.00,ja tam fakt nechci jezdit zase zbytecne :sweat_smile:
22. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Chudak Naty - ted z ni terka udelala Dr. a poslouchala si srdicko :grinning: .Naty vyraz vydesenho mimca co to ma na usich :grinning: :grinning: :grinning: a do toho Tera buch,buch,buch a fonendak na svem srdci
22. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jestli se to dneska nehodi vice lidem,tak navrhnete nekdy pristi tyden :wink:
22. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
madlina, kacici: Když už jsme se dohodly tak půjdeme :wink:

Jinak kontrolu máme za sebou: jsem debil měla jsem tam být včera, vůbec nevím proč jsem si zafixovala čtvrtek :sweat_smile:
Jinak jsme zdravý a máme 85 cm a přesně 10 kg :grinning: :dizzy_face:

Dost jsme pokecaly, rozebereme to večer :wink:

bambik: Kuk IP
22. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Super,ja s tim totiz na 100% pocitam,tak zatim a vecer s tesim,papa :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
markyt:jestli je to priorix tak já to odložila na 2 roky
22. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsem dnes objevila naproti novému autobusovému terminálu sklad s nádobím a domácíma potřebama za úžasný ceny. Je to jako výprodej skladových zásob, ale žádný šunty. Nádherný nádobí, titanový pánve, jídelní sady, servírovací sady, příbory atd. A mají tram i pískoviště, houpačky závěsný, houpačka pro dvě děti (399,-), skluzavka kolem šesti stovek,atd., ale co se mě nejvíc líbilo byl dětský stan indiánský za 179,- a kovový sud na hračky s různými obrázky (holčičí i klučičí - spaiderman,....) se sedátkem za 99,-. Pokud budete mít cestu dotěhle kočin tak určitě mrkněte, mají toho spoustu a některý ty ceny jsou fakt krásný :wink:
22. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.