• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky,večer dorazím taky :slight_smile: .

Konji, o tom krámě vím ale ještě jsem se tam nedostala.Musím to co nejdřív napravit.
22. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
My jsme tam taky byli, ale mě to zase až tak moc neuchvátilo :wink:
Ale my fakt všechno co se kuchyně týká máme, na zahradu nic nepotřebujeme protože žádnou nemáme :grinning: :grinning:
Ale kdo má barák, tak se určitě věci vybrat dají. Já se tam zastavím tak akorát pro tem malý stan. Chci už před vánocemi odvést ohrádku, tak hodím Kačce balónky do stanu :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahojda holky,
tak já večer nedorazím. Nějak se mi to doma kupí, musím žehlit, mám hafo spravování a manža mi taktně naznačil, že se zašije do sklepa a bude tvořit hodnoty a ve sklepě nefunguje chůvička (moc betonu a železa) tudíž musím zůstat doma.

Pročítala jsem si noviny a docela mě zarazila ta zpráva o 7mi měsíčním miminu v baby boxu. To si teda docela dobře neumím představit. To dítě už perfektně vnímá co se kolem děje, kdo je máma, táta, že chce jíst... poznává známé obličeje a ta máma k němu už přeci musí mít pevné pouto a vztah. Pokud ne, to to nepoznala dřív??
Navíc, teď to trochu odlehčím. Si docela nedokážu představit naší Aduš, která na půl roce chodila, ta by z toho baby boxu odešla nebo odlezla a ještě by mě napráskala, že to je moje máma a strčila mě tam .

N :grinning: o ale příští týden jsme celý doma, udělala jsem Matýskovi školkové prázdniny, tak kdybyste měli chuť, klidně můžeme udělat slezinku i s dětičkama u nás. Už tu někdo proklesl, že dětičky se už dlooooouho neviděly.
22. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
bebulka1: My na sraz prťátek raději ne :frowning2:
Teď je všude samá chřipka a jsme po očkování, tak do kolektivu jí teď moc brát nebudu :wink:
22. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Jé já tu příští týden nebudu tak to aspoň foťte :wink:
22. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
tak já asi nedorazím. Dneska jsem se od rána nezastavila a jsem nějaká zmořená. Obávám se, že dnes odpadnu dřív než děti :grinning:
22. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Nazdárek tak co, všichni v pořádku dorazily domů??
23. říj 2009 v 00:42  • Odpověz
Tak jsem na vás večer myslela, já nemohla dorazit i kdybych chtěla :frowning2: U nás byl večer hrůzy. Blanka usnula až v jedenáct v noci, od sedmi od večera řvala a řvala a řvala. Nechtěla jíst, nechtěla se kojit,nechtěla se chovat, nechtěla si hrát, chtěla jen řvát, řvát a řvát! :angry: No děs, nevím co se s ní dělo, takovejhle extrém jsem ještě u ní nezažila :frowning2: Ale pak spala celou noc a teď samozřejmě ještě chrupe, takže ji budu muset jít vzbudit abych mohla vůbec Fildu odvést do školky :sweat_smile:
23. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
zdravím po noci hrůzy.Dorazila jsem v pořádku. :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Včera to bylo skvělý,jste správný holky.Moc ráda jsem vás poznala osobně.
23. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj holky,taky hlasim navrat domu o.k.
Vcera to bylo desne moc fajn,jen jsem holky moc nepustila ke slovu - jako vzdy :sweat_smile: :grinning:
Ale kdyz jsem sla kolem toho lesoparku pekne me behal mraz po zadech - fuj :confounded:,ale zas me uklidnovalo to ze zadny uchylak neni tak prastenej aby v takovem pocasi na nekoho cekal :grinning:
23. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
23. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Holky ta cesta byla fakt ostrá :confounded: cestou jsem potkala asi 4 opilce, a jako fakt dost jetých. tak jsem kličkovala a pořád přecházela. Nejvíc mě fakt vyděsil jeden borec, to už bylo fakt tak cca 100 m před barákem. Ten jí fakt měl jako prase cvičky, ječel tam něco o kurvách a rozkopával popelnice. hned jsem přešla a namířila si to úplně jinam, abych byla schovaná za keři. Jediný co mě uklidňovalo bylo, že ten kdyby po mě šel, tak by měl smůlu, motal se jako prase nebyl by žádného běhu schopen. Tyhle exoti to je fakt neštěstí :angry:

Jinak za to ukončení se omlouvám, Lukáš ten syčák mě v tom nechal pěkně vykoupat :angry:
Když jsme byly ještě nahoře a já viděla v jakém holky přitáhly stavu tak jsem mu psala.
Napiš mi sms a v ní, že mám jít domů, že má Kačenka horečku, na nic se mě neptej pak Ti to vysvětlím.
A to trdlo mě napsalo, Kačenka je v pořádku dobře se bav :angry: :angry: :angry:
Takže to samozřejmě skončilo fopá, šly jsme do toho orientu, já si tam sedla objednala kolu, 2x si srkla a
oznámila, že jdu domů, že nebudu nic předstírat, ale že na to abych se bavila ně chybí právě ta 0,7 vína.
Ta blondýna co seděla vedle mě je holčina z práce, je to takový střívko, ale fakt v pohodě, ale rozhodně ne se 0,7 :grinning:
Číšnice se mě měla ještě srandu, že jsem to vzala nějak hopem tak jsem jí řekla, že tahle fakt není nic pro mě :grinning:

Když jsme dorazila domů tak jsem zdrbala Lukáše, že mě toho mohl taky ušetřit :wink:

Holky nezajdeme na Jaře na travesti??? od pondělí se prodávají lístky :wink:
Je to fakt moc hezký, byla jsme na nich 2x a vždy se dobře bavila :wink:
23. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tak takovou cestu domů ti teda nezávidím.U nás za barákem nasvítí světlo a zrovna u našeho vchodu je tma jak v pr...i,tak raději obcházím celej barák.nechce se mi chodit v noci kolem popelnic.Na tu travesti bych šla ale nechce se mi kupovat lístky takhle moc dopředu.Ještě uvidím.
Jsem vytočená jak beruška.Adéla dělala u oběda blbiny a že prej bude hamat sama.Než jsem se otočila,nalila si pití do jídla a ještě to zvládla vyklopit na sebe a na zem.Měla jsem rejži po celí kuchyni,po zemi moko a Adéla taky mokrá od hlavy k patě.Do toho přišla babička že prej jestli už je po obědě a jestli k ní půjde spát,jak bylo domluveno.Já Adéle nadávala,babička ji litovala,no veselo.Spí samozřejmě doma.nebude si dělat co chce.A ta špatná jsem zase já.Ach jo.
23. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Konja super dortík.Škoda ho sníst. :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
holky, sorry, že vám sem lezu, ale chtěla jsem se zeptat - nevíte, kolik stojí fotka z ultrazvuku ve fakultce v Hradci? zítra tam jedeme, jdu k MUDr. Hodíkovi, tak abych věděla, na co se připravit, díky :slight_smile:
25. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
chaarleene: myslím, že 30,- žádná darda to není :grinning: :grinning: :grinning:

konja: Krása :slight_smile: Už mám pro tebe vybrané perličky co budeme chtít my :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 00:08  • Odpověz
chaarleene:po mně nechtěli nic a dali dvě :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
holky, díky, po mně nakonec taky nechtěli nic :slight_smile: u nás v nemocnici totiž tak fotka stojí stovku, což už docela darda je, tak jsem chtěla být připravená :grinning:
26. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Holky tak kde jste kdo :pensive:
27. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Halooo haloo,já jsem tu a tady nikdo :frowning2: .Co si tu jen samotinká počnu?
28. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojte holky, omlouvám se že vám sem tak vpadám, ale nemáte zkušenosti s nějakým dobrým dětským zubařem/zubařkou? Nejlépe z Moravskýho či z Novýho Hradce, ale není to nutně, hlavně někoho kdo je fajn a ještě bere. Díky moc všem...
29. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
jitrulka, zavolej si k doktorce co sídlí přímo na ZŠ Mandysova (vchod ze strany nového hřiště) tel. 495265800, 604855394, ale osobní zkušenost s ní nemám, já chodím i s dětmi k mudr. Zajícovi a max. spokojenost, sídlí u muzea v budově co je Komereční banka, takovej přístup k dětem jako má on se jen tak nevidí, možná by stálo za to si k zubaři kousek dojet, ale uvidíš, zkus tuhle dr. v té škole, změnit ji můžeš vždycky :wink:
29. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Koukám koukám a zase nikdo. :fearful:

Jitrulko ,já chodím do Malšovic do ZŠ ŠTEFCOVA.Chodím tam já i Adélka.Setrička i paní doktorka jsou k dětem moc hodný a umějí to s nima.Není problém nechat kočárek ve dveřích mezi ordinací a čekárnou.Já to řešila tak že jsem měla malou v golfkách a měla ji zaparkovanou v ordinaci proti křeslu aby na mě viděla.Jestli berou to nevím ale písnu ti do IP telefonní číslo a zkus si tam zavolat.
29. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojda všechny zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Madlina-ahojda koukám jako blázen :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem tu párkrát,ale ted teda budu chodit víc :wink: slibuju :grinning:
29. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
k zubařce co je v Mandysovce jsem chodila když jsem chodila na ZŠ (je to tedy zpět osm let ... hm, nikdo nemládneme no :grinning:) a nemohu ji doporučit ... je teda miloučká na děti, o tom žádná ... ale tím její umění tak nějak končí, plomby od ní vypadaly do jedné, jedná paní u ní měla můstek a nadávala jak dlaždič :grinning: a vždycky nám sestra držela hlavu (spíš se do ní zasekla v křeči :grinning:) aby jsme necukli ... ale každý to třeba bude mít jinak a navíc už je to dloooouho :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
29. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
kacici: roním slzy, to je krááásný, kde jste byli??? už vyhrožuju 4 roky a furt nic hihihi.

jitrulka: chodím ke svému zubaři, dělá jak dospěláky, tak malý od pacošů, zkus se zeptat u svého zubaře, za to nic nedáš. Já mám s dětskýma zubařema taky jen špatné zkušenosti a ten náš zubař mi vyhovuje.
30. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Jani taky jsem koukala jak blázen.

Holky a co zas nějakej srazík? Ale tentokrát s dětičkama.
30. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.