• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
já jsem pro. Příští týden už bude Matěj zase chodit do školky, tak holky fakt, kdo máte zájem, klidně přijeďte na kafíčko k nám.
30. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
My se teda s dovolením pozveme. :wink: .To už budeme mít autíčko opravené.
30. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Kačičí: Už jsou holky zdravé??? Jak jste na tom?? Nějakým zázrakem jsem si sehnala tričko vel. 92 do toho kompletu co chci od Vás :slight_smile: Myslela jsem, že by měla tu vel. 74 jako 3/4 rukávy, ale ono by jí bylo možná i krátký, no nevím, přišlo mi tenkrát dost dlouhý. Podle mě kalhoty Kačence bez problémů budou ale přeci jen bych je ráda zkusila než objednám to tričko :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj ženský,v týdnu jsem byla na chatě s dalšíma březnovkama,koho by zajímaly fotky tak jsou odkazy na 12 opicích :slight_smile:

bebul:zanechaly jste ve Vandě obrovský dojem,tak 3x denně mi tvrdila že jedeme za Adélkou a Fanynkou :slight_smile:
31. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
lenkabu: tak super, uvidíme, jestli příště zase bude koukat, kde je konečně ta maminka... Už se na Vás zase těšíme.
31. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Tak jsme dnes s Fildou dlabali dýně. Sice jsem si málem uřízla všechny prsty ale Filďásek byl nadšenej. Dokonce chtěl dýni nechat svítit v pokojíčku místo lampičky, ale to by jsme mohli do rána vyhořet :confounded: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3478773&vReferer=
31. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Ahojky holky, nebudete někdo chtít??? Jsou fakt super :dizzy_face:

Vel 92/98 odpovídá Nextové 86
Brala jsem tyto a Kačence jsou akorát ( délka od pasu 45 cm )

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27289746&tab=0
1. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky, mám prosbu, nemáte na výměnu kuponek do DM na měsíčkový krém od weledy? Mám na výměnu kuponky na nějaký ty čajíky, atd, díky moc :wink:
2. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Krys: kuponů máme hafo co nevyužijeme, tak se klidně přihlašte, ale weleda už v těch velkáčích není. Musíš na někoho s miminama. Máme tu plíny, kaše, příkrmy... ale weledu už tam nedávají, šetřej :grinning:
2. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
krys já asi mít budu,kouknu a tak yjich můžu hodně poskytnout
2. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
bebul: no mě právě překvapilo, že jsme tam měli weledu teďka, v těch minulých nebyly.

leni: díky moc, bojujeme teď se zadečkem, jak mu rostou zoubky, ani bepanthen už mu nepomohl, ale tenhle od weledy zabral výborně
2. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
kryserka: nejlepší na opruzený zadek je nen šedivý kelímek. Dostávali jsme ho i v porodnici. Teď si nevzpomenu na to jak se jmenuje, mám ho vedle u Kačky. My když jsme měli střevní chřipku tak do rána se mi tak oprudila, že to bylo fakt šílený. hned jsem šla pro ten kelímek, tak za 1,5 dne mazaní to měla již necitlivý, před tím se mohla zbláznit jen když jsem šla stáhnout plinku a jakmile jsem se jen maličko dotkla tak stašně brečela :frowning2:
No a tak za 3-4 dny mazíní měla prdelku jak novorozenec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
jestli někdo máte my bereme kupónky na Babylove čistící ubrousky a Sunarky kaše :slight_smile: vyměním téměř za cokoli :grinning:
2. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
já beru na Sunar a zbytek klidně poskytnu

ten šedivý kelímek je sudocream,dobrej ale na nejhorší opruzeniny mi nezabral
2. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
lenkabu: my zase můžeme lpět jen chválu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já zase žádný zázrak nespatřuji v bepantemu.

Teď máme nějaký krém dotažený z Německa a to je takový objem, že jí snad budu muset mazat zadek ještě ve 3 letech, abych ho spotřebovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
Zázrak je Imazol :slight_smile:
2. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
ani mě ten sudocrem nějak neuchvátil, ale každej prcek je jinej, tak taky každýmu sedne něco jinýho, nám teď ta weleda pomohla do druhýho dne, fakt super. Tak si ji chci koupit i na Venouška.

leni: a nechceš ten kuponek na botičky? Vím, že jsi Vandě v Deichmanu kupovala, já ho asi nevyužiju a je škoda, aby propadl. Na Sunar Ti dám kuponek určitě, jeden jsem dala kámošce, ale jeden ještě mám, já do Kuby UM prostě nemůžu dostat, prsíčko je holt prsíčko :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
krys já kuponek na boty taky dám,kupuju už jen Fare :wink:
3. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
leni: já půjdu do fare pro jarní, už je mám vyhlídnutý strašně dlouho :slight_smile: takový podobný, jako má Vandička červený, tak jsem v Náchodě vyhlídla tmavě modrý, hned jsem nad nima slintala :slight_smile: Teď jdu po výplatě pro zimní, jsem s hrůzou zjistila, že mu budu muset vzít 24, protože když ,mu dám do 23 teplou ponožku, jsou mu už akorát, no děs běs, asi bude mít nohu po rodině z mý strany, máme všichni velký nohy :grinning:
3. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
lenkabu: až k nám přijedeš, tak se o ty kupony přihlaš, je mi jich fakt líto, aby to propadlo. Mámjich tu opravdu spoustu.

Holky a právě tu skučím jak pes. Uspala jsem Adélku a ukopla si malíček a prsteníček na noze. Okamžitě mi to naběhlo a zrudlo. Leduju a brečím. V nemocnici mi s tím stejně prd udělají, zrentgenují, řeknou zlomený malíček, ledujte a buďte v klidu (hahaha s 2 dětma) a max mi to zamotají náplastí, tak to můžu taky. Ach jo. Horšíé je, že asi budu chodit v žabkách, protože do teplých bot se nevejdu.
3. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
bebul:zlomený prsty kurevsky bolí,měla jsem malíček..........ono to nemá cenu něčím moc motat,stejně to sroste samo

krys:Vanda má taky 24 ale jsou jí velký,jenže ve 23 by celou zimu neodchodila a nehodlám dopadnout jak v létě a za měsíc jít pro nový boty :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Holky děkuju moc všem za rady za zubařky. Já mám tedy suprovou ale jde za 2 roky do důchodu, tak mi malou vzít nechce. Ale fakt moc díky a přeju vám všem krásný den :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Baru foukáme na dálku bolístku.nechci stračit ale ségra si kdysi zlomila malíček na noze a vyfasovala sádru až pod koleno.Ale měla to fakt zlomený.Ty si hoď nožku nahoru a leduj.Jo ať ledík mění manžel :grinning: :grinning: :grinning: .
3. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
leni: no tak to jsem ráda :slight_smile: teda víš jak :grinning:
3. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Bebul to me moc mrzi :frowning2: - na zlomeny malicek ti v nemocnci fakt nic nedaji,delas dobre ze chladis a zalepi si ho k druhymu prstu,boli to preci jenom min,kdyz je fixovany :wink:
Krys - ja byla s Weledou u terezky neskutecne spokojena a ted ani nahodou. Naty mela tak cerveny zadecek,ze nam pomohl az Pityol masticka,nic jineho a ta vazne zabrala do druheho dne :wink:
Jo a my uz nosime 26,takze holky kliiid :grinning: ,ma tu nohu jak obr zlobr :grinning:
3. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
My máme vel. 22 a jsou nám ještě hodně velký, fakt na tlustou ponžkou :wink:
Vel 21 jsme měli asi 3,5 měsíce tak ta 22 snad na 5 měsíců vydrží :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: v klidu my měli 3x sandálky :grinning: :grinning: :grinning:

bebulka1: au :frowning2: odpočívej a leduj :wink:
4. lis 2009 ve 03:03  • Odpověz
Na zadek jsem u obou dětí používala weledu na zadek a super. Když mi došla, šáhla jsem i po sudokrému, ale nebylo to ono, navíc je blbé pixle a špatně se s ní cestuje.

Holky, bolí to jak čert. Aduš v noci opět nespala, snad brzy zatuhne, protože ji jinak přizabiju.
4. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
baru tak to já musí, zaklepat.Adélka už dvě noci spala celou noc.petr u ni byl jen jednou když šla v noci čůrat.Tak doufám že to zezakřiknu a bude v tom krásným spinkání pokračovat.poti dnech si to myslím zasloužíme.

Holky nejdete některá v pátek na Město plné lampionů? Pořádá to Sion.My bylíi už loni a moc se nám to líbilo.půjdem jen pokud nebude pršet.
4. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
madlina: To zní zajímavě, rádi se přidáme :wink:
4. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
madlina: Já jdu s dětma určitě, ale myslím, že je to v sobotu sedmého :confused:

Město plné lampionů
7. 11. 2009 od 17 h
Malé náměstí

Už za několik dní rozsvítí Hradec Králové stovky až tisíce zářících lampionů - čeká nás totiž další ročník oblíbeného velkého lampionového průvodu. Ten loňský si přišlo užít přes 1700 účastníků. Letos nás čeká velká výprava s Noem. Lampiony si před nástupem na jeho archu můžete jako tradičně zakoupit na místě už od 16 hod.

Konec je vždy v Malšovicích u MŠ Sion, tak pokud vyrazíte je lepší dojet autem do Malšovic, nechat si ho tam zaparkované, busem se svézt k náměstí a po ukončení průvodu odfrčet autem. Je to hrozný množství lidí a táhnout se pak autobusama zpět do města je docela záhul :wink:
5. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.