• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahoj Maminy, Nevite nekdo o nejakem dobrem cviceni v Hradci, pro tehotny??? Jinak jsem tady nova, tak vas vsechny zdravim.
5. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holčiny,mooooooooooooooooooooc se omlouvám za bludné info.Ty lampiony jsou opravdu v sobotu.nevím jak mě napadl pátek.Přitom to mám zapsaný v kalendáři. :frowning2: .

Efii,není cvičení v tý posilce v Interspáru? Fungovalo tam cvičení pro maminky po porodu,tak by mohlo bejt i něco pro těhulky. Nebo nám nabízeli cvičení na předporodním kurzu.Jestli najdu adresu,tak ji semka písnu.Ale už je to trochu dýl tak nevím jestli ji ještě vůbec mám.
5. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
efii01: Zkus Chvátilovou :wink: myslím, že cvičí u centálu ve škroupovce :wink:

Nebo od FN, ale ty to mají až někde na konci světa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Někde za duranem :wink:
5. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Afii,zkus www.porod1.cz.Tam to nejdeš.
5. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
madlina: IP
5. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Bohužel to jsme pryč. kdyby to bylo v pátek, tak se taky přidáme, protože ta atmoška je skvělá, ale jestli je to v sobotu, tak se po dlouhé době zase chystáme za prarodičema do Zlína a pak v zimě už bychom se tam asi nedostali.
5. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Baru tak my to odlampionujeme za vas :grinning: :grinning: :grinning: .Z loňska máme tyčku se žárovkou a dneska jsme koupili lampion.Sice jen takovej obyč ale doma sklidil obrovskej úspěch.Adélka s ním chodila po bytě a že je prej lampuška(myslela světluška). :grinning: :grinning: :grinning: Užijte si návštěvu a jeďte opatrně.

Kinsli máš tam odpověď.
5. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Zdravím holky :slight_smile:

Od 5. do 11. 11. mají v Kauflandu Sunar za 169,- Kč.
5. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
bambik: moc děkuji zastavím se tam a hodím jsem info, jestli ho mají :slight_smile:

My akutně potřebujeme příchuťový :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
bambik dík já to sem zapomněla napsat,zítra pro něj taky jedu
5. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahojky já pro něj byla dnes ráno a měli jich dost. Ale to bylo ráno. Ale lidí jak nasr... už ne tam nikdo nedostane. A cena je 165kč :wink:
5. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Holky, nevíte kde by mi vyměnili cvok (patent) na nánožníku? Nějaký brašnář nebo tak? :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Bambi zkus ve Švehlovce opravnu obuvy U ´ŠKRPÁLU.Opravují tam i tašky tak jeden cvoček by snad neměl bejt problém.
5. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Tak já byla taky úspěšná :D Vrala jsem vanilkový, kakao, a banán :wink:
moc díky za typ :wink:
5. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
Holky já vám tak závidím, že vaši drobci baštěj sunar. U nás se pořád kojí, někdy i šestkrát, sedmkrát za den (občas třeba jen dvakrát,ale někdy je den, kdy Blanka skoro nic jiného nepozře :confused: ) Mám obavy, že budem kojit asi navždy :grinning: Vůbec si neumím představit, že bych ji měla odstavit, to bude jednou asi pěkněj masakr :confounded:
6. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Konja: Aduš jsou 2 roky a sunar vůbec nezná, tak to neřeš, ona na to přijde. My jsme odstavili před měsícem a nebylo to kdoví jaké drama. Když už chce něco do flaštičky, tak jen když toho moc nesní k večeři a na noc jí dělám Hami kaši - banán, malinu... tu modrou do vody. Pije čaje... ještě počkám tak 2 měsíce a začnu jí dávat tu normoš kaši do mlíka.
6. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Konja,my přestali kojoit na 13měsících a úplně bez problémů.je fakt,že dostávala už jen ráno a večer ale odstavení proběhlo bez problémů.
6. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
madlina: když u nás je hlavní problém ten, že madam při kojení usíná. U nás neexistuje dítě nakrmit, převléknout, pusu na čelíčko a šup do postýlky. Madam se bohužel naučila, že večer se kojí a ona si při tom usíná a já ji až spící přenesu do postele (takhle to je teda i s denním spaním). Zkoušela jsem to i jinak protože jsou dny kdy jí to spaní u prsa nešlo ale jakmile jsem ji dala do postele nespící tak byl vyrvál. Zkoušela jsem ji nechávat uřvat, ale je schopná řvát a lomcovat postýlkou i hodinu :confounded: Jo, párkrát se uřvání zdařilo, ale většinou je to bugrajs. Teď to asi vypadá, že máme doma absolutního nespavce a ukřičence, ale to ne, ona usíná hezky, ale u toho kojení! Takže bez toho to bude asi "veselé" :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Neboj,ona se srovná.Adélka byla líná i na to kojení se vzbudit.Nechápu že někdo kojí 10-15minut.My pili 45minut a ještě jsme se u toho prospali.
6. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Konja: neboj, já si taky myslela, že se bez prsa obejdeme snad až v pubertě, ale postupně to přestávalo a přestávalo. Na 15 měsících jsme bez prsa taky ani ránu.
6. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Kinsli,nedáme si zítra na ty lampiony někde sťuka? jestli půjdeš.
6. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
bebulka1: tak doufám, že to u nás bude stejné :wink:
6. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
madlina: V kolik jdete ??? Ok kolika, že to je????
6. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Tak abysme v 16:45hod byli na námku.Co třeba v 16:45 hod před soudem?
6. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Manželova babička má zítra narozeniny tak jsem dnes poctivě celý den pekla http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3503779&vReferer=

Zítra a v neděli mám pohod a od pondělí zase peču.Na středu a sobotu peču dva mega sumce
6. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Konji,jedním slovem paráááááááááááááááááááááda.
6. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
madlina: IP :wink:
6. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
konja: tak aby jsi věděla na co se máš připravit :D
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56043
6. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
Kinsli: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: je náááádhernej, ale nebudeš přeci radši jen chtít Kitty? :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 06:43  • Odpověz
Jééé,další milovnice Madagaskaru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Kinsli: IP.
7. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.