• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
konja: Neboj Kitty taky bude :grinning: :grinning: Budeme potřebovat 2-3 dorty :grinning:

Andrašovský jsou děsně rozrostlý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prosím zvládla by jsi jeden na cca 27.11.???

Nic složitého jen nějaký větší a na něj můžeš dát postavičky z bobíka :D Pošlu Ti pak odkaz :slight_smile:
7. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
7. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Kinsli: není problém, 27.11. máš zarezervováno :wink: Jen teda postavičky z Bobíka nebo Kitty? Před chvilkou jsem se probudila, tak jsem nějaká ještě zmatená a pořádně nemyslím :grinning:
7. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
konja: Raději bobíka, hodila jsem Ti odkaz s kytty, ale to jen pro představu, jak by měl dort vypadat
" něco většího " :grinning: :grinning: :grinning:

jinak co se narozenin týká tak se mi líbí ještě tento dort, nemusí to být to samé, jen něco na tento způsob :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56382
7. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
ježiš s Kitty :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Kinsli: Tak teď jsem zmatená úplně dokonale :sweat_smile: Takže na 27.11. jeden dort (obdelník) s postavičkma z reklami na Bobíka? Do IP ti hodím svoje tel. číslo a možná bude úplně nejlepší když si zavoláme. Každopádně nění ani Bobík ani Kytty problém :wink:
8. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Hezkou neděli.
Kinsli tak jsme se včera pěkně minuli,co? Mrzí mě to.Furt jsem koukala jestli tě někde neuvidím a nic.Tvoje SMSka mi přišla až když jsme jeli domů. :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
8. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
madlina: To nevadí, dorazte v týdnu hodlky si pohrajou :grinning: :grinning: :grinning:
Na Kačku Má každý vliv, včera tu byla lezoucí Terezka a dnes my máme lezoucí Kačenku :grinning: :sweat_smile:

Jinak to bylo fajn, ale my jsme ještě prťátka takže si myslím, že další rok už to bude mít pro nás větší přínos.

Nevíte někdo kdy to bude v TV??? Několikrát nás natáčeli, svůj ksift vidět nemusím, ale točili i samotnou Kačku tak kdyby jí tam dali, tak bych si to ráda nahrála :wink:
8. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Vanda s Milošem byla taky,já měla dámskou jízdu v praze :slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Kinsli, Madlina: taky jsme byli celá rodinka. Byla to fajn procházka, jen Blanka ke konci už protestovala, nebavilo ji pořád sedět v kočárku. Příští rok to bude už o něčem jiném :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Tak jsem dnes pocourala po Benešovce a zjistila jsem, že zde otevřeli nový obchod s novým oblečením z Anglie, hlavně Next. Mají jak dětské tak dospělé, ale hlavně dětské. Obchůdek najdete na té straně co je poliklinika, ale až úplně na konci. Vedle toho obchůdku je kadeřnický salon. Jen jsem tam dnes namrkla asi na půl minutky, ale mají toho docela dost :wink:
9. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
dík určitě tam mrknu
9. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Konji díky za typ.na Moravský jezdím za mamkou tak tam určo juknu.Ale mamka už mě určitě předběhla.Ona se v takovýhle obchůdkách vždycky vyřádí. :grinning: :grinning: :grinning: .

Adélka už dlouho v kočáru nejela ale do průvodu jsme ho měli a tak si to vychutnávala a seděla jak přikovaná.Ale teď už je zase uklizenej a musí dupkat posvejch.
9. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Holky jukněte

http://www.youtube.com/watch?v=H4CEXSmGkHA

Snad to půjde přehrát.
9. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
madlina - super :wink: :grinning: :grinning: Adélka má krásné vlásky :slight_smile: .
9. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Díky,já ji to vyřídím. :wink:
9. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
9. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Mám dotaz pro všechny kdo jste kupovaly kombinézu (3v1) od Tchiba. Za kolik jste ji koupily? A je opravdu dobrá? :confused: Měla bych možnost koupit ji za 600,- , ale je jen modrá (což by mě ani tak nevadilo kybych měla jistotu, že je opravdu dobrá a teplá a že se za ty peníze vyplatí. Navíc je to velikost 86/92 což si nejsem jistá zda by nebyla Bláně nepoužitelně velká :frowning2:
9. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Dany, to je mazec!! Prostě nádhera!! Můj zájem o Tvé učení stále trvá :grinning: . Už jsem si koupila i formu na dort :grinning: :grinning: . Ale jak děláš třeba zrovna toho sumce, tak to mi je záhadou :confused: .

lenkabu, krys - tak snad konečně zítra dorazí ty vlaky :wink: . Musela jsem si ale o ně zase napsat :angry: :angry: . Potom, co jsem zjistila, že jsou teď aktuálně ještě o 20,- Kč levnější a dostupné údajně do 7mi dní. Že by mi ale dali vědět :angry: :angry: . Konec, ty e-obchody!!
9. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
To ne já.Já měla jen nápad a vybrala jsem písničku.Ostatní má na svědomá Petr.Já jsem na takovýhle věci levá.

konja,náááádhera,jak to děláš :wink: ?
9. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
My jsme ji nakonec taky pořídili, tu kombinézu (za 600,- Kč). Tmavě modrou, loňskou a myslím, že je super. Odzkoušenou jí samozřejmě ještě nemáme. Vypadá ale teplá a tím, že se to dá k sobě připnout zipem je vymakaná. Dandovi je taky trochu větší, ale jde to (je to nic proti kombinéze od HM ve vel. 86, v té plave :sweat_smile: ).
9. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
bambik,madlina: na sobotu dělám dalšího sumce tak jestli chcete, můžete přijet v pátek mrknout :wink:
10. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
bambik: jůů, super, moc díky! Zrovna včera jsem si na mašinku vzpomněla, jestli přijde :slight_smile: Můžu Ti poslat peníze zase na účet?
10. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak jsem zjistila, že mě zase smazali fotku dortu a jsem nas.aná jako nikdy! Napsala jsem adminům o vysvětlení a dostalo se mě těhto odpovědí :angry: :

Fotky jedál - ci uz tort, kolacov, polievok a pod. mazeme, pretoze to na stranku s detskou tematikou nepatri. Podla pravidiel albumov maju byt v albumoch fotografie deti, fotografie mamiciek v roznych tyzdnoch tehotenstva, obrazky detskej vybavy a pod. Torty ani ine jedla preto do albumov nepatria. A ked my admini vidime album, v ktorom su len torty, tak nemame ako vediet ci su to torty pre deti, ci pre Vase deti alebo robite cukrarku a takto si robite reklamu a pod.

a druhá mě napsala zase toto:

Dobrý den,
v poslední době se věnuju převážně svým malým dětem a nemazla jsem žádné fotky ani alba a už vůbec ne fotky dortů, které porušením pravidel nejsou. Předávám tuto zprávu dalším adminům.

Tak nevím co si z toho mám vzít. Napsala jsem, že nechápu proč bych nemohla zveřejnit ve svém albu fotky dortů pro děti, když je možné tu zveřejňovat kočárk, hračky, pokojíčky, oblečky atd. Ty dorty jsou pro děti úplně stejně jako výbavička a když už se chce nekdo ohánět reklamou, tak tím, že zveřejŇuju fotky výbavy, vložím do alba fotky kočárků od výrobce ( velice časté), v popiskách uvádím pleny značky "Bublík a Bublíček" atd. tak dělám reklamu jako hrom! Podle mě není rozdíl v tom zveřejnit fotku plen pro dítě jako dort pro dítě. Já nikomu u fotky přeci necpu - peču na zakázku, objednej si! A navíc mě dorazila ta první odpověď - prý album plné dortů mažem! Jaký plný dortů? Já tam mám album mých dětí a když něco upeču tak to tam jen přiložím a za pár dnů to sama smažu, protože nechci svoje album zaplňovat, mám to tam jen abych se pochlubila, stejně tak jako se chlubí i ostatní mamky kočárky, oblečky (často čtete - vlastnoručně háčkovaná čepička, pletený kabátek atd. to bych taky mohla chápat jako upoutávku/reklamu na svoje výrobky), hračkami atd. No jsem pěkně na.raná :angry:
10. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojda,
Konji přijela bych si pro inspiraci ale bohužel mám jinou aktivitu.jdeme na pohřeb :frowning2: .
10. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
madlina: tak to ti nezávidím :frowning2:
10. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jo jo.Já tyhle "akce "taky moc nemusím.Loni umřela Petrova babička a teď děda. :frowning2:
10. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
konja - moc ráda bych přijela, ale teď zas pro změnu má Danda rýmu, tak bychom malou neradi nakazili :unamused: .

kinsly - peníze mám na účtě :wink: .

krys - určitě, jak chceš, pošli mi těch 308,- Kč na účet, díky :slight_smile: . Musíme se domluvit na sčuchnutí, abych Ti ho předala (je luxusní :grinning: , nejkrásnější vláček, který jsem kdy viděla) a taky ten monitor, jestli ho budeš chtít.

lenkabu - my to také musíme nějak vymyslet :grinning: .
11. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
bambik: Supéér a díky moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

madlina: Upřímnou soustrast :pensive:
11. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
bambik: až budeš mít někdy cestu do hradce a trochu času tak bych se s tebou taky ráda domluvila na předání věciček, nezdá se to, ale Bláni svátek se pomaličku blíží, tak abych to pak nehonila na poslední chvíli :sweat_smile:
12. lis 2009 v 06:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.