• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
bambik: supr, zrovna Ti je posílám :wink: Už se na něj moc těším :slight_smile: Kor, když jsi ho tak vychválila :slight_smile: Za monitor taky moc díky :wink: Těm známým ve Smiřicích se asi před třemi týdny narodila holčička, tak se tam na ni určitě zajedeme někdy podívat, tak bychom to mohli vzít při jednom, to se ještě domluvíme, ju? Ať se daneček brzy uzdraví, v tomhle počasí to je hrůza :frowning2:
12. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
kryserka: Ty jo Zizi to to letí :fearful: přehopne se nový rok a můžeš si pomalu balit tažku do porodky :confused: :grinning:
12. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
nojo, ani jsem se nenadála a třetí trimestr je tady.... a další drak bude na světě :grinning:
12. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
kryserka: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Mě se teď dračice vzbudila tak letíme snídat :wink:
12. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojdy holčiny

Kinsli,ještě je to asi brzo domlouvat ale mohla bych se příští týden s Adélkou pozvat na návtěvu?
12. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
nebo se nás může sejít víc v kavárně s dětským koutkem.Co vy na to?
12. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Nebo v herně v mediu,ale já časově vůbec nevim co bude tak radši neslibuju
12. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Holkdy tak u nás je zase mazec, nevím jestli holce rostou zuby nebo se jen rozhodla nás úplně zlikvidovat, ale od jedný v noci se budí a řve, vstávala jsem k ní devětkrát!Tohle nedělala ani jako miminko :cry: Filda to už kolem druhé nevydržel a narval se k nám do postele (úžasný jak se rozítli dveře, tam rozespalej Filda s rukama v bok a povídá - jako mamko, já ti teda povím, že jdu spát k vám, protože ta Blanina řva jak pavián a tam se vůbec nedá spát a já jdu přeci ráno do školky! :grinning: ), takže manžel dobrovolně odešel spát do obýváku na gauč, kde sice spal nerušeně, ale nepohodlně a totálka zaspal. Měl být v 6:45 už v pozoru v uniformě a vzbudil se chudák v 6:31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já tu sedím jak můra, srkám kafe a poslouchám, jak se Blˇáňa vzteká v postýlce, ale vytáhnout ji nechci protože jsem ji tam dala spící asi před deseti miutama! :angry: Tak ať si pořve, já už jsem z toho na čápa. A to mám dnes takové práce, že se obávám, že dnešek je asi můj poslední den. Jestli to ve zdraví přežiju a dodělám tak se večer pochlubím úlovkem :slight_smile:
13. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
konjo to tě na.eru.......Vanda šla včera spát až ve 22 a chrněla do 8:45 :sweat_smile: to se mi snad ještě nestalo
13. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
lenkabu: no já se zas radovala, že Blanka usla už v sedm, to je u nás taky věc nevýdaná. Ale ta noc.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
madlina: Určitě se pozvi :grinning: :grinning: :grinning: budeme se těšit :dizzy_face:

konja: Nám roste zub takže soucítím s tebou :pensive:
úterý, středa šla spát v 19:30h jako vždy ale v 22:30h vstávala a lítala tu jeden den do 00:30h a druhý den do 1h.
pak samozřejmě spí do 9:30h.

Včera už to bylo lepší, šla spát v 19:30h vzbudila se v 21h s teplovou tak jsem jí dala čípek do 22h ležela u mě v posteli a koukaly jsme na TV pak jsem jí přenesla do postýlky a spala též do 9:30h :grinning: :grinning: :grinning:
ale zase včera nespala vůbec po obědě :angry:
Jinak běžně 2,5-3h spíme.

lenkabu: Píšeme si s Alicí, fakt sympaťanda :wink:
13. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Kačičí: Pátek 13 rozhodně není tvůj nešťastný den, dnes Ti přišly ty kalhoty s holčičkou + tričko pro Terezku :grinning:
Odesílané 18.8. :grinning: :grinning: :grinning:

Tričko je nějaké růžové též Next, ale né ke kompletu bude se snažit sehnat do kompltu vel. 104
a 100% si pak zase od Vás komplt odkopíme :wink:
13. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
kinsli: mě taky nechce spá přes den což je taky dšs, protože normál je u nás taky cca2-3 hodiny :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jééé,vám spí děti odpolko i tři hoďky? Adél spí tak hoďku a je vyspalá.A v noci máme opět vysírací takže se moc nevyspíme. :frowning2:
13. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Hodila jsem do alba nějakou fotku.jestli se naučím je zmenčovat,přidám další.Jsem takovej antitalent.až to není hezký.
13. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
madlina: Adélka je fakt slečna .... Kačka je proti ní mimino :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
kinsli jsem lehce mimo mísu,kterou Alici myslíš?
13. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Kinsli - Peto jako fakt uz ten komplet dosel? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ja uz to davno vzdala :sweat_smile: ,tak pak pisni do IP dalsi info :wink:
Madlina - Adelka je krasna holcicka,perfektne zamaskovana :grinning:
13. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
madlina: vy jste byli na Bubákovinách??? Já tam byla s Fildou i s Blaničkou :slight_smile:
14. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
My chtěli jít na pohádku do divadla Drak a byla jsem těžce naivní.........musíte si předem rezervovat lístky,na místě nic :sweat_smile: škoda,Vanda brečela když jsme nešli tam kam děti.
14. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Konji,byli jsme tam pozvaný od známých.Jejich cholčička chodí do Pohádky tak jsme se na bubákoviny přfařili taky.Musím Adélku pochvílit.Byla to její první takováhle akce a ani trochu se nebála.fakt mě překvapila.
14. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Tak jsem se už včera nedokopala hodit jsem fotku, byla jsem totálka vyčerpaná, tak to nahrazuju dnes a radši vkládám odkaz na jiný stránky, protože z alba by mě to zas mohli hnedka smazat :rolling_eyes: Tak tohle byla moje včerejší zábava, ale přísahala jsem si, že tohle už nikdy! Ta obluda měřila přes 90cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=64458

lenkabu: to bych taky nečekala, ale je fakt, že moje mamka do Draku vždycky kupuje lístky v předprodeji :confused:

Madlina: Náš Filda taky chodí do Pohádka :wink:
14. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Větší dort jsem v životě neviděla........já ten odkaz ukážu tý mojí kámošce co dělá taky dorty,ok?
14. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
konja: Že chby nechala pak udělat sumečka Lukášovi k narozeninám :grinning: :grinning: :grinning:
Ale pozor ten chytil 174 cm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 23:49  • Odpověz
Kinsli: on to není problém udělat, ale spíš jak to odvézt. Nemohli jsme sehnat podložku a tak vážně hrozilo, že si to bude muset odvézt s našim jídelním stolem :grinning:
15. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Hezké ráno
i když v mlze.
Konji tak to je teda dílko.S tím převozem jsi mi připoměla jak jsme vezli naše svatební dorty.Dělala nám je paní která není z HK.Na název vesnice si nevzpomenu ale je to pěknej kousek od Hradce.vezli jsme asi 5 nebo 6 dortů v přepravkách.No a třípatrák jsem vezla na klíně.Celou cestu jsme jeli snad 40km/hod.abych se nepřevrátil.Fakt mazec ale dovezli jsme ho celej.
Ta holčička co chodí do Pahádky se jmenuje Terezka Bělonohá.Ale je mladší než váš Filůda,tak to se asi nebudete znát.
15. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
konja: Určitě sumce nechám udělat :wink:
Neboj délku 174 cm ne... kdo by to jedl :grinning: :grinning: :grinning:

Lukáš je 19.2. takže času dost :wink:
15. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Taky si reservujem termín na únor.Adélka je 6.2. :slight_smile:
15. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
To si budu pamatovat,na svátek Vandy :slight_smile:
16. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.