• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahoj holky,
zase se po delší době hlásím. Matěj chytil ve školce angínu (holčička tam nakazila komplet celou školku) a tak se v tom nimráme už skoro 14 dní. Mates 4 kila schodil, Aduš 2, je to mazec. Já si vypíchla oko větví při hrabání listí, tak jsem byla týden žižka, ale už mám zase 3D vidění a je to super. Zůstal mi tam kus větve, tak mi to tahali, no super zážitek.
Musím děti udržet ještě v klidu, tak jdem péct perníčky a doufám v lepší zítřky, protože ta angína byla fakt na palici. Mates jen ležel a ležel, nejedl, jen pil a kašlal a blil. Aduš neležela, vyváděla, řvala, soplila a já myslela že mě odvezou.

konja: dortík fakt hezkej, u nás by to asi byla na rok, takovou porci spořádat :grinning: , máme co dělat i s klasickým kulatým dortem a tenhle úlovek...
18. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
bebulka: tak at jste brzo fit, hlavně, že máš oko v pořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
bebu přejem ať jste všichni brzo fit.
18. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
bebulka1: Tak ať jste všichni brzy zdraví :dizzy_face:
Já musím zaťukat ale nám střevní chřipka docala nakonec pomohla :grinning: :grinning: :grinning:
Sice taky asi týden nejedla tak zhubla ale pak to rychle nabrala zpátky a stále nabírá :grinning: :grinning:
Už fakt vím, že něco nesu a trojky plíny budeme za chvíli měmit za čtyřky :grinning: :grinning:

madlina: IP
18. lis 2009 ve 23:27  • Odpověz
Jé vy hubnete když máte stř.chřipku? Já ji měla tejden v létě a zhubla jsem sotva půl kila a Adél hezhubne ani deko.A přitom by ty kilča měla z čeho brát.Váži asi o tři kila víc než dcera od známejch.Tý jsou 4roky.
19. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
kačka nabírá jo? to ji musim vidět :grinning:

bebul to je docela masakr u vás,ještě ti nesrost palec a už si vypichuješ oči........Aduš musela jít nějak na 9 kg ne?to musí být kost a kůže. :confused:
19. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
lenka: jo je to děs i Matěj je takovej fouknu a uletí. On byl vždycky urzus a teď je to pápěříčko, i na obtěžkání. Naštěstí se už docela rozjedly a Adéla dneska ke snídani spořádala půlku rohlíku se sýrem a velký pribiňák a ještě se pak s Matesem doráželi jablíčkem, banánem a kukuřičnejma křupkama. Kalhoty, který jsem předtím musela zabírat do gumy tak jí padají, tak je ještě přidělávám páskem nebo šlema, je to teď opravdu sranda.
19. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
lenkabu: Jo začala :grinning: :grinning: :grinning: Už podle mě těch 10,5 kg má :grinning:
Je to odhad nemáme váhu, tak si asi napíšu ježíškovi o digi váhu :grinning: :grinning: :grinning:

Hele holky to Vám byl trapas, my kamkoliv jsme šli s kačkou, tak jsme vždy pískali,
no znáte to všichni debilně čumí, no trapný ... :angry:
No a teď mě pán zachrálil, v kaflandu opět řev, tak jsem jen mávla rukou a řekla... v klidu, my pískáme všude :sweat_smile:
Tak se na mě tak paní podívala a přišla ochranka. Zaplatila jsem nákup a prošla přes kasu a ten hlídač měl nějaký mrzák na to snímání ( ruční ) objel nám Kačku a zjistil, že měla čip v bodě :grinning: :grinning:
Tak nám to odblokoval, tak doufám, že už nikde houkat nebudeme :confounded: :confounded:
19. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
kinsli: jo to znám taky, my měli takhle označkovaný kočár a odblokovali mi ho až v humaniku, když bylo Adéle asi 7 měsíců, tak jsem houkala taky všude víc jak 2 roky super pocit.
No ale ve škole jsem měla holčičku s kochleárním implantátem a ta spouštěla alarmy i když jsme šli jen kolem obchodu, naštěstí jsme měli kartičku a tak jsme sevvždy jen omluvili, ukázali a šli dál. Ale v Tesku nás chtěli svlíkat, blbá ochranka, asi neuměla číst :grinning:
19. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
bebulka1: No tedy ty jsou ale trapný :angry:

holky nechystáte se někdo prodat pejska od FP??? Chtěla jsem nového ale sháním poze tu starší verzi bez kostičky či srdíčka a to už nemůžu sehnat :(
Teď jsem si tedy jednoho vyhledla na aukru, píše že je jako nový tak budu doufat :pensive:
19. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Holky přidám hystorku s čipama.Já koupila Adél loni kalhoty.Doma jsem je vyprala,pověsila a teprve pak jsem si všimla že mají na sobě tu bezpečnostní kapsly s barvou.Kupovala jsem je v náchodě a kvůli tomu aby mi to adčipovali,se mi tam znova nechtělo.naštěstí známá dělala v krámě s hadram takže nám to adčipovala.Docela se přitom s kolegyní pobavili.Hlavně bylo divný že kapsle nebouchla v pračce.Bysme jinak měli po hadrech.
19. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
madlina: tak dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tak se přidávám mezi mrzáky. Včera jsem dělala dort a začla mě při tom bolet levá ruka v zápěstí. Myslela jsem si, že jsem si ji asi jen unavila a za chvilku to přejde, ale chyba lávky. Je to pořád horší, ruku skoro neohnu, nemůžu s ní kroutit, mám problém dát prsty k sobě, na hřbetu ji mám oteklou, neopřu se o ni a mám problém zvednout i hrníček. Takovej blbej tlak a křeč až do půlky předloktí když se s ní pokouším hýbat. Tak doufám, že to přejde, zatím se to jen zhoršuje :unamused: Mám problém si i utřít zadek! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší je, že je to levá ruka a já jsem levák :cry: Dort podle toho taky vypadá. Za chvilku si pro něj přijedou a já se za něj pěkně stydím :cry:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=65111&user=243256
21. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Konja - neblázni, kočička je krásná, vůbec na ní není Tvůj handicap vidět :wink: :grinning: . Hlavně ať se Ti ruka brzy zlepší!! Zrovna jsem si říkala, že bychom se mohly domluvit na nějakém pečení, že už je Danda konečně fit a teď zase tohle :frowning2: . Kouknu tedy zatím na nějakou inspiraci a recepty na mimibazar (napíšeš mi prosím nějaké odkazy na pečící super mamky? :grinning: ) Zatím jsem vyčmuchala paní Dášu (myslím 9782?), tak na to juknu. A ještě jsem se Tě chtěla zeptat, dají sí ty hmoty dobře zpracovat i nějak jinak než v domácí pekárně? Tu totiž doma nemám :unamused: .
21. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Bambik: ruka už je trochu lepší, včera jsem byla u známého co pracuje na rehabilitaci a tak mě ji trochu promasíroval a prý jsem si zablokovala kosti v zápěstí. Pěkně to pokřupalo. Mažu to gelem a mám ji stáhnutou a je to lepší, zítra už by to mohlo být úplně fajn. Odkazy ti určitě pošlu, šikovných maminek co mají dorty i s postupem je dost. Hmoty se dají zadělávat i v ruce, ale je to makačka, ale dá se to. Pošlu ti recept na hmotu co dělám já, je z těch co jsem zkoušela asi nejlepší a vím, že ji některé ženské v ruce zadělávají. Kinsli chce na dvacátého sedmého dort, tak se můžem domluvit na pečení :wink:
22. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Kinsli: zkus MMB a MMA. Třeba teď je aukce na pejska bez srdíčka i kostičky tady:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4412167
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4414219
22. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Konja - at je ruka brzo v poradku :wink: ,to je fakt na nic,kdyz jsi levacka :sweat_smile: a vytvor je nadhernej,ja bych ho neudelala ani se zdravyma rukama :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Holky, u nás je dnes jak po flámu. Bolí mě hlava (teda od rýmy) děti jsou taky nějaký přešlý (z nemocí jsme se snad konečně vyhrabali). Tím že jsme byli nemocní, tak ani není nakoupeno a tak odpolední svačinu řeším tím, že jsem upekla anglické housky, ale bez slaniny, jen se sýrem.
Odpolko předám Matýska babičce, jedou na týden na hory, abych si oddechla i já, do školky ještě nemůže, teď dobral ATB.
No a musím příští týden na UTZ s Amálkou, protože ač doktor říkal před týdnem, že tam nic nevidí, tak Amálce roste bříško o 106 a už je taková rozložitá i do stran a je děěěěsně líná, asi je po mně :grinning: .
Jdu dát spinkat Adélku a vrhnu se opět na hrabání listí, doufám, že už bez následků.
Krásnou neděli všem.
22. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Nemá falešnou březost?

konja:teda zmrzačit se u dortu,tomu říkám oběť........doufám žes ho zdražila :grinning:
22. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
lenkabu: nechala jsem si ji od nich pofoukat :grinning: :grinning: :grinning: Naštěstí už je ruka v pohodě, jak mě to ten známej rozhýbal tak se to uvolnilo a dneska už je to dobrý :slight_smile:
23. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
Lenkabu:falešnou březost jsme měli už 3x a tohle je fakt jiné.
Dneska jsme byli na UTZ a 100% jsou 3, čtvrté bylo poloviční a tak se asi vstřebá, ale hurá hurá, štěňátka budou. 15.-16.12.
23. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Peto moc se omlouvam,ale musim ctvrtecni navstevu zrusit,Terezka ma kasel od patku,uz jsme kvuli tomu rusili plavani,dneska zpivanky a zitra dokonce hlidani,takze zustaneme radsi doma. Sice ven chodim,ale jen na chvilku,protoze to by me asi zabilo,byt doma s holkama od rana do vecera :sweat_smile: .Nastesti nema teploty,jen desny kasel :frowning2: Snad to vyjde za tyden,jeste si urcite napiseme,jak se Vam to hodi,ano?My bychom pristi tyden mohli odp. utery,streda. Je to fakt tezky jakmile jsou dve deti neco skloubit,kdyz neni jedna nemocna,tak druha a pokud jsou obe zdrave,tak ta jedna je protivna a druha je o.k. a obracene. navic nam Terezka zacala nespat pres den z niceho nic,takze unavena je uz od 16.30 a sotva se drzi na nohou,jediny co ji probere je sprcha v 17.00 a pak vecere a pohadka,mliko a v 18.00 chrni :grinning: No a Naty taky uz pekne vystrkuje drapky :sweat_smile: ,neni uz to hodne spici miminko,naopak pekne vriska,kdyz neni po jejim :sweat_smile:,takze s Alesem jsme se shodli,ze je milujeme,i kdyz jsou to ujeceny prisery :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Čau holky, zítra je zarezervovaná Eskobara na 8 hodinu.. Prijdte na vecu at si odpocinete od deti:slight_smile:)))

Evca
23. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
bubli82: zítra už něco mám :frowning2: a kde to je??? Třeba bych se tam na chvíli otočila, ale spíše ne, Lukáš má noční tak cca v 21h už pofrčím směr domov :grinning: :grinning: :grinning:

kacici: Tak to je škoda :frowning2:

konja: Dort fakt nechám na tobě :slight_smile: Chceme hezký a dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
stavíme se pro něj v pátek cca okolo 16h.
Pak mi hoď cenu do IP :wink: Moc díky :wink:
23. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jéé ahoj,
nechcete udělat slezinu v jinej den? Já úterky nemůžu.Jezdí k nám moje mamka.
23. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
Já nebo Miloš budem pryč pracovně tak to taky neklapne. :frowning2:
24. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
Ivo je taky pryč :frowning2: .
24. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Holky, nevíte náhodou některá, jak se zvětšuje stránka na monitoru? Abyste rozuměly, Daneček si včera hrál s klávesnicí a zmenšil mi okno na 75 % a já teď prd přečtu, jak je text titěrný :unamused: a nevím, jak to mám vrátit.
24. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Já umim zvětšit jen písmo,to mi zmenšuje pořád :sweat_smile:

holky budu objednávat odtud,koukněte jestli něco chcete

www.veselanohavice.cz
24. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
bambik: pravé tlačíto myši ... vlastnosti .... nastavení ... rozlišení obrazovky a dej menší písmo se Ti zvětší :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.