• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
leni: Já bych si něco vzala, pošlu Ti to do IP :wink: POšli odkaz i kamarádce, kdy to potřebuješ zkompletovat? Ty věcičky jsou fakt nádherný :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojda,
Peťo můžem se na zítra dopolko pozvat? Pokud se ti to teda hodí.
25. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
kinsli:mně i Vandu sejmul nějakej prasečí virus,mně teda nechutně,tak zítra bohužel nedorazíme,budu ráda když se dožiju večera :sweat_smile:
25. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
ježiš bych v tom horečném opojení zapomněla.........všechno nejlepší Kačence :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
jo jo,připojujeme se a přejeme Kčcejen samá nej.
25. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
madlina: To by bylo super, ale taťka má noční takže by z nás odvařený nebyl :grinning: :grinning: :grinning:
Ale pokud by se Vám to hodilo po 15h :wink:
25. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
Děkujeme moc za přání :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
25. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz
Peto Kacence vse nej k svatecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 23:37  • Odpověz
autor
kacici: Děkujeme tobě též :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 00:13  • Odpověz
autor
tedy ve 3,5 měsících vel 74 co to je??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak se mi nezdá, že by byl Kačence na 19m o tolik těsnější než Natálce na 3,5 m :grinning: :sweat_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fkacici&vImageID=3527741#navigator
26. lis 2009 v 00:17  • Odpověz
autor
jo holky na 19m máme 85 cm 10300g :dizzy_face:
Je vidět, že jí ta " dospělácká" strava svědčí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 00:21  • Odpověz
Jo Peto,me to povidej,uz zacinam vytahovat 80 :sweat_smile: :pensive: ,mame doma fakt habana a tloustika :grinning:,ale zatim jen kojim,takze jsem zvedava co me rekne Dr.,ted na 4 mesicich :confused:,snad uz se v tom rustu nejak zastavi,vzdyt takhle nenajde zenicha :grinning: :grinning: :grinning:
Kacenka je taky krasne vysoka,ale stihlounka :wink: ,Terka ma pres 15kg :sweat_smile:
26. lis 2009 v 06:43  • Odpověz
Vanda k těm 15 bude mít taky..........ještěže si už skoro vše odchodí,bych zhebla ji tahat.

Prasečí vir je pěkná kurva s prominutím,válim se jak hovado na gauči,Vanda na mně drobí rohlík a demoluje byt,snad to uklidí Miloš až přijde :sweat_smile:
26. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
kinsli - Kačce dodatečně vše nej, jsem se včera nějak nedostala na koně :sweat_smile:

lenkabu - brzké uzdravení :wink:

kacici - Natálka je teda kus :grinning: :grinning:

krys - tak jsem včera ty Laktobacílky koupila, tak jsem zvědavá :confused: . Na posílení imunity ale nic jiného pro tak malé děti není (třeba Praventan je až od 3 let).

Jinak co takhle příští týden sraz s dětmi v Barbánku? Dlouho jsme se neviděli :slight_smile: .
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak se jdu s Vámi podělit o novinku :grinning: :grinning:
1.3. nastupuji do práce na zkrácenou 6-12h :grinning:

Těším se, ale mám z toho trochu vítr :confused: Já totiž nejdéle v 5:40h musím vyjíždět a Lukáš když by měl noční tak by přišel nejdřív v 6:20h.
tak do půlky dubna nebude problém, mám doma sousedky ale pak nevím :frowning2:
Mamča bydlí sice za rohem a do práce jezdí na 6:30h tak by to měla akorát, ale zase se mi jí nechce tahat v 5:15h z postele :frowning2: a v baráku krom 2 sousedů nemám nikoho komu bych svěřila klíče od bytu.
26. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
kacici: Natálka to je ďábel ono to je děsně vidět na té fotce jak jsi fotila Naty + 2 kamošky, Natálka je fakt obří proti nim a to měla ještě peřinku, nedej bože kdyby jsi jí rozbalila a natáhla nožičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes mám zlaté dítě spaly jsme do 9:45h pak šla spát po 11:30h a spí pořád :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
bambik: snad zaberou aspoň tak, jako u nás :wink:
26. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
já dávám Káťe Pikovit
26. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Já dávám Vandě vitamíny co si beru z tý práce co dělám......ofiko od 3 let ale mám požehnání dr že neni důvod nedat teď. Chutnají jak bonbon Lipo a žebrá je na mně pořád. A asi dobrý,páč já jsem naprosto zdechlá a ona má jen rýmu.
26. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
kinsli - Kačce dodatečně vše nejlepší k svátku :wink:
leni - koukala jsem na veselou nohavici a něco bych si vybrala, můžu ti to poslat během zítřka? jinak přeju at jsi brzo fit!
bambik - a co třeba se sejít ve všestarech v beránku? (beranek-vsestary.cz), je to tam fajn, že jo krys? :wink:
26. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
caryfuk:zítra to odesílám tak klidně během zítřka
26. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
26. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
v beránku je to moooc fajn :grinning:
26. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
Hezký večer,
Peťo my máme na sebe smůlu. :frowning2: .Bohužel jsem měla odpolko už zamluvený.

Na ten srazík b Barbánku bych dorazila.Pokud to nebude v útorý.Ale kdyby to jinak nešlo,domluvím se s mamkou na jinej den.

Peťo začněte se víc krmit :wink: .My měli na 19 měsících 85cm a 14kilo. :slight_smile:
26. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Na Kačku je 10,5 kg výborná váha :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
Do Všestar ráda zajedu když budeme zdravé.

Jenom já mám objednávku z veselý nohavice za 1200 :sweat_smile: ještě připojim krys a caryfuka a budou nás tam milovat :grinning: holky ještě mi napište kdybyste to chtěly ušít jako na látkovou plínu,píšou tam že asi za 25 kč+. a taky jsem koukala že po první objednávce budeme mít slevu 20 % na některý zboží v příští objednávce :slight_smile:
26. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
tak koukám ještě že sleva je do konce roku,ta to asi už neužijeme
26. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
madlina: No vidíš a ty děláš z Adélky obříka :grinning: Vždyť my jsme stejně velcí, i Vandička i Anička a co já vím kdo ještě :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ale ty kila :grinning: :grinning: :grinning: . Teď mě madam pěkně dostala.Furt chodila,že chce zněřit.Tak jsem ji změřila a myslela jsem že mě odvezou.Naměřila jsem ji víc než posledně.Raději jsem ji ještě přeměřila.Večer přijela mamka a Adélka chtěla ukázat babičce jak se měří.Tak jsem ji teda změřila a povídám" to není možný že by tak vyrostla.Ona si snad stoupá na špičky".A taky že jo.Ta potvůrka si fakt na špičky stoupla.Takže jsem měřila znova a tentokrát jsem si ji pohlídala. :grinning: :grinning: :grinning:

Holky na ty Všestary juknu.Jela bych autem takže bych mohla některou vzít.
26. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.