• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
madlina: Tak my se když tak hlásíme kdyby byl taťka v práci a neměl nás tam kdo hodit :grinning: :grinning: :grinning:
Nebo do Všestar jede i bus, ne??? Te´d fakt nevím :confused:
26. lis 2009 ve 23:50  • Odpověz
Holky držte nám dneska palce, za chvilku odvádím dítě do školky a vyrážím se psem na veterinu. Máme Americkýho kokra, je mu už 12,5 roku a já mám strach, že už nám dožil. Od soboty je špatnej, přes víkend nechtěl žrát, od pondělí se to trohu zlepšilo a ve středu byl docela veselej, mysleli jsme si, že si jen zkazil žaludek (on sežere každý hovno, který na ulici najde!), ale včera se nám třikrát pozvracel a dnes ráno se už nepostaví, mamka ho vynesla před barák aby se vyčůral, ale on se ihned sesul a třese se. Já tu bulím jak želva, mám hrůzu z toho co nám řekne veterinář. :frowning2:
27. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
ahoj holky,
tak se po dlouhý době hlásím :grinning: :grinning: :grinning: Jsem pořád v práci nebo lítám kolem dítka :slight_smile:

jinak dodatečně taky přeji Kačence všechno nej k svátku.

Leni - přeji brzké uzdravení, kámoška tahle taky lehla a manžel dostal OČR :slight_smile: a tak kolem nich 2 dny lítal, pak říkal, že jde raději do práce neb takovu robotu ještě nezažil :grinning: :grinning: :grinning:

do barbánku se taky ráda přidám, tedy pokud to nebude v pondělí nebo ve středu - to jsem v práci :frowning2:

na 18m prohlídce jsme měli 80cm, 9,9kg :grinning:
27. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
Koukám že Deny zázračně nevyrostla :grinning: :grinning: :grinning: já bych na ni chtěla nakupovat,musí mít oblečení celýměsíce :grinning: v práci už se to ustálilo? nebo spíš doma? :slight_smile:

konja:tak dej pak vědět,pejsek už má svůj věk
27. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
konja: to mě moc mrzí, nám nedávno pejsek umřel, před týdnem mi umřela babička a do toho je nemocná i moje krysička, už je to taky stařičká myška, tak jsu ke kleci vždycky s hrůzou :-/ Tak držím palce, hlavně, aby se pejsek netrápil..... :cry: :cry: :cry:

holky, já zas budu objednávat ježíška z http://www.gina.cz tak mi dejte vědět, kdybyste se chtěly přidat :wink: mají obchod v Atriu, tak můžete i mrknout, jak to vypadá a koukala jsem, že na netu to vyjde docela citelně levněji. Mám tu značku vyzkoušenou a je to fakt super pohodlný prádlo :wink:
27. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj,
kinsli - jede tam i vlak :wink:
marky - jsem v herně kecala - Deniska M. už přerostla, M. měl 76 a 8,8 :zipper_mouth:
krys - mrknu a dám vědět :wink:
27. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak jsme museli nechat pejska uspat. Strašně jsem to ořvala, ale zjistili mu obrovský nádor na játrech a na plicích, byla to jediná možnost, už se s tím nedalo nic dělat. On se už ani nedokázal pohnout, jen bezvládně ležel a koukal. Za chvilku ho půjdeme dát na zahradu, tak mu jdu koupit ještě nějakou kostičku. Já už holky nikdy žádný zvíře nechci, kdyby jste to viděli jak tam ležel, já ho hladila po hlavě a on vrtěl ocáskem... Tohle už nikdy nechci zažít.
27. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Konja - to me moc mrzi,ja si to osobne zazila pred 6 lety :pensive: ,drzela jsem ji do posledniho dechu(meli jsme angl.kokra),mela taky metastazy po celem telicku(hl. na konci v mozku) a mela jen 7 roku. Prave ze nam to zacalo presne na vanoce a slo to az do ledna,sotva chodila,motala se,pocuravala se,nic nezrala a nepila :pensive:
na veterine nam pak rekli,ze si tam pripadaji jako na onkologii. Dali jsme ji pochovat na lesni hrbitov pro zviratka a doted kdyz si vzpomenu jak tam lezelo muze me puknout srdce :cry: . My taky rikali,ze nikdy zadnyho pejska a v breznu toho sameho roku jsme jeli do utulku pro rocni labradorku :wink: Zvladnete to,bude to bolet,ale zila krasny zivot,na pesjka i dlouhy v dnesni dobe a hlavne jste ji uz nenechali trapit
27. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
A mate super,ze mate zahradku,v ten moment kdy se nas ptali kam chceme pejska dat,jsme vubec netusili,ze je pro pejskare a milovniky zvirat tahle cesta - lesni hrbitov.nekdy si vycitam,ze jsem treba mela pockat,ze by se z toho treba zazrakem dostala,ale nedostala,Dr. na veterine ji davala max. 14 dni od vanoc a bohuzel ji prognoza vysla :pensive: Posilame povzbuzeni at to vsechno zvladnete
27. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojda berušky,dneska zase asi jen na chvílu.A pak večer.

Konja to mě mrzí.Ale aspoň se už netrápí a vás to brzo přebolí.Mojí "macešce"když umřel pejsek,tak tvrdila že žádnýho už nechce.No a teď jich mají pět.Oni si je přivedli domů nevlastní ségry ale nejvíc se oně stará jijich mamka.mají volný štěňátko velkýho knírače.Kdyby sis to rozmyslela.

Kinsli,není problém.Pokud budete mít auto sedačku,tak vás vemu.

Dalo by se jet i vlakem.Z toho by byla Adél nadšená ale aby to pak jelo rozumně zpátky.By byla docela prča kdybysme se všechny domluvili a jeli vlakem.Třeba bysme měli skupinovou slevu :slight_smile: .Myslím že to tak nějak funguje.
27. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Když mi vyjde celej volnej den tak klidně vlakem,Vanda z toho bude mít Vánoce.

konja:to je mi líto,já bych to taky brutálně ořvala..........no čeká nás to všechny co máme zvířata,oni nás prostě nepřežijou co se dá dělat.Důležitý je že si pejsek život užil a netrápil se.
27. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
konja - to je mi moc líto :fearful: . My jsme loni přišli hned o dva pejsky. V lednu umřel můj pejsek (Pekinéz), kterého jsme měli dlouho (14 let). Bydlel s mou mamkou (také si hned pořídili nového) a druhý umřel jak jsem se koncem března vrátila z porodnice. To byl kokr mého manžela (také byl starý). Myslím si, že mě měl rád (nikdy mě totiž nekousnul :sweat_smile:, jinak byl docela agresivní) a tak mi přišlo, že ještě čekal, až se vrátím a pak odešel :cry: .
27. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Takže ten Beránek ve Všestarech?? Já můžu příští týden v pondělí a ve středu (myslím ale, že tam stejně jiné dny není volná herna). Tak jak to vidíte?

krys, caryfuk - jak je ta herna velká (abychom se vešly :grinning: ) a jsou tam hračky nebo si máme vzít? A dá se tam někde najíst nebo alespoň pro malého ohřát jídlo?
27. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Mě by se taky hodila ta středa.
27. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
kacici: já jsem tam taky byla do poslední chvíle, veterinářka nám sice říkala, že u toho být nemusíme, ale já bych ho tam nemohla nechat samotnýho. Pak jsem tam ještě asi pul hodiny seděla a řvala, ale co se dá dělat, tohle bylo nejlepší řešení. Veterinářka nám sama řekla, že by mohli nasadit antibiotika a léky na selhávání jater, ale že by to byla jen falešná naděje a o víc než den, dva by se to neprodloužilo a já bych to ani nechtěla, musel se už tak určitě trápit. Mě nejvíc dostalo jak vrtěl ocáskem, on celou dobu, i doma jen ležel, vůbec sebou ani nehnul když jsem ho nesla, nereagoval ani pohnutím tlapy když ho lékař vyšetřoval, když mu dělal ultrazvuk, rentgen, prostě nic!Kdyby nebylo vidět, že dýchá tak byl jak mrtvej. A pak mu šla lékařka píchnout injekci a on ležel, díval se na nás a začal vrtěl ocáskem, to bylo strašný :frowning2: Kdybych ještě nekojila tak bych si šla dát pořádně velkýho panáka, tohle už opravdu nikdy víc :frowning2:
27. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Konji: strašně mě to mrzí, mám tady slzy v očích a myslím na našeho Mika, tako ho museli uspat, protože se už jen trápil..... Vím, že to strašně bolí a dlouho bolet, zvířátko je prostě člen rodiny....

ten vlak ze Všestar do Hradce jezdí pravidelně každou hodinu :wink:

bambik: když tam nebudou celé Všestary, tak se vejdeme :slight_smile: hraček tam je mrtě, mikrovlnka tam není, jen sporák, ale je tam tuším ještě rychlovarka, já tam teď už dlouho nebyla a příští týden bohužel asi ani nepůjdu. I přes mou snahu se s Kubou vyhýbat rizikovým kolektivům dnes dostal vysokou teplotu, tak uvidíme, co se z toho vyklube, jinak je v pohodě, ale i kdyby mu už nic nebylo, radši to nebudu riskovat, když bude po té horečce oslabenej
27. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Já uvidim jak na tom budeme v pondělí,když budu zdravá a Vanda bez rýmy tak asi jo. Ve středu jsem pryč.
27. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky kdo se mnou objednával z veselý nohavice...........psala paní že se jim před Vánocema protahujou dodací lhůty,mají obrovský zájem. Slíbila mi odeslání 15.12. tak snad to pošta stihne a bude to do Vánoc.
28. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
leni: to je v pohodě :wink:
29. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Holky tak já jsem lehla :confounded: takže u nás pro tentokrát účast nulová :frowning2:
29. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Já z toho zase pořád nejsem venku :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Tak já jsem vyfásla antibiotika, mám angínu :confounded:
30. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojda holky,
tak se konečně hlásíme, jsme zdraví (ťuk ťuk ťuk) Aduš má za sebou poslední očkování a teď už jen zápis, tříletá a může od září do školky. To je horzný jak to letí.

Amálka se nám zvětšuje přímo před očima, už jenom 14 dní a budou se nám plést ňufáčci pod nohama. Pud hnízdění funguje. Peru, žehlím, chystám pelíšky... manža ze mě šílí a fena si pelíšku ani nevšimne, pokud ji tam nehodím kus masa.

Všem hodně zdraví, krásný adventní čas, žádné zmatky a shon a žádné smutnění.

Konja: úplně vím co cítíš, já jsem před 6 rokama taky říkala, že už nikdy žádného psa... měli jsme taky kokříka a na chlup stejný konec. Ale nevydrželi jsme to ani já ani manža. Prostě ten pes je moje zlatíčko a jsem ráda že ho mám, teda ji...
30. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
bebul a co ty půjdeš zpět do práce kde jsi byla?
30. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
lenkabu: Leni, určitě ne, abych makala od rána do večera o sobotách i nedělích a měla 9500,- to mi nestojí za to, když na speciální škole si mě budou víc vážit, s titulem tam budu nadprůměr a nikdo mě nebude tlačit do dalšího studia.... navíc skoro dvojnásobný plat...v 8 začátek a ve 2 padla, teď budu brát ohledy na rodinu a budu využívat učitelských výhod jak to půjde :wink: ale ještě mám 10 měsíců čas
30. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak za 9500 bych nezvedla prdel ze židle :sweat_smile: Chápu.
30. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
leni - taky mi neva kdyby to došlo později :wink:
1. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Zdravím všechny snažilky z HK. Mám velkou prosbu. Provádím takový menší výzkum (do mojí závěrečné studijní práce) na téma neplodnost, její léčba a s tím spojené problémy. Je to zaměřené zejména na ženy, které prošly nebo procházejí léčbou pomocí umělého oplodnění a chtěly by se zůčastnit výzkumného rozhovoru v trvání max. hodinku. Sháním pár žen ochotných zodpovědět anonymně pár otáze a které jsou pokud možno z HK a okolí. Mohu se s Vámi po dohodě sejít kdekoli to pro Vás bude nejméně zatěžující. Mám možnost provést rozhovor i v prostorách Sanusu HK. Vše je anonymní a doufám, že výsledky tohoto, byť malého výzkumu, přispějí k lepšímu chápání problematiky neplodnosti. Máte-li zájem věnovat snad hobré věci necelou hodinku času, ozvěte se mi na: yasha@centrum.cz nebo sms na 737500340.Díky moc.Hanka
1. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
yasha: jsi ve špatném tématu zde z neplodností naštěstí žádné problémy nemáme :grinning:
1. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
yasha jestli ti pomůže sejít se s plodnou tak klidně ale co vim tak s neplodností tady nikdo nebojoval
1. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.