• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Peto tak na sirku ma 14cm a na delku 40cm korbicka uvnitr.
Ja se davam trosku do kupy,zitra jde Ales s Terezkou na Mikulasskou besidku :grinning: a ja s Naty na kontrolu kycli na RTG. Snad nekde nepadnu a zvladnu cestu,jeste jsme fakt slaba jako moucha
Pect budu s mamkou a segrou - max. 2 druhy cukrovi,tenhle rok bude pomahat Terezka tak to bude parada :grinning:
3. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
já se taky na pečení teprve chystám. Budu dělat linecký, to máme rádi a Filda rád vykrajuje, pak ještě dělámé obměnu lineckého, že to neslepujeme (takové ty prasátka, stromečky, kočičky atd.), ale dávámnavrch čokoládovou polevu a sypeme dortovým zdobením to se Fildovi strašně líbí :grinning: No a pak ještě dělám vosí hnízda, ty mám děsně ráda. A pak mám ještě objednané kilo od známé cukrářky, ona dělá hrozně krásný. má to nádherně nazdobené, plní to různými krémy, to já mám ráda :grinning:
4. pro 2009 v 07:16  • Odpověz
Já dělám linecké,ledovky(náš domácí recept,z oříškového těsta),bílé a tmavé kuličky a bílou a tmavou čokoládu. Většina se sní na vánočním mejdanu,něco dostanu od mamky ale doma to jim skoro jen já tak toho moc nechci.
4. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Od dneška mají v Hypernově akci na mikulášké dobroty, vše za 50%. Mají kolekce, adventní kalendáře atd., ale co je super tsk to je vánoční balení Brumíků - 10 ks za 37,- , to si Bláňa šmákne :grinning: Tak pkud budete mít cestu,tak mrkněte, myslím, že to stojí za to :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
kacici: Moc díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky už mám telefon, tak mi prosím naházejte telefonní čísla do IP
díky :wink:
4. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Já se na pečení pomalu psychicky připravuju :sweat_smile: . Uvidím, kolik toho stihnu :grinning: . U nás budou určitě rohlíčky, pracny a linecký.

Nechcete někdo něco objednat z litexu? www.litex.cz
4. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jinak ještě k tomu nočníkování. Danda si říká "ee", ale když už je po :grinning: . O čurdění ale nejspíš vůbec neví :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Já už co se týká prádla nechci nic. Koupila jsem teď bundu fakt krásnou bruton, vyšla z 5790,- na 2800,-
dnes přišla a Lukáš modrou??? Pak si jí vzal na sebe a řekl má delší rukávy. Takže to nekometuji, bundu prodám,
a nedostane nic. Fakt jsem akorát vytočená :angry: :angry: :angry:
Furt akorát někde lítám a něco sháním a pak ještě abych poslouchala nějaké prsky tak na to fakt nejsem zvědavá.
4. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Hezký večer berušky,dneska zase jen na rychlo.Mám dneska blbou náladu.Spíš depku.Kámoška byla na KETíku a dneska hlásila,že to dopadlo.Přeju jim to ale ...JPřijde mi to hrozně líto.Se znažíme jak blbci a nic a jinej jde na první IVF a hned na první pokus.Mám co dělat abych nezačala bulet jen co si na to vzpomenu.Chtěla jsem si udělat radost to co jsem scháněla,jsem nesehnala.Petr říkal že to mám brát tak,že jsem silná když si na miminko umým počkat.Klidně i delší dobu.

Peťo,číslo máš v IP.
4. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
madli ty už jsi měla podezření že jsi těhotná nedávno že? Adélku máte přirozeně?
4. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
madlina: Nesmutni, však ono si Vás mimčo najde :dizzy_face:

Koukám, že už Ti skoro končí mateřská, tak se vrať na chvíli do práce, příjdeš úplně na jiné myšlenky a
půjde to samo :wink: Já jsem otěhotněla taky když jsem dělala v Buhleru :grinning: :grinning:
a během měsíce nás otěhotnělo myslím sedm :grinning:
takže tam ty těhubacily fakt fest lítají :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky díky.Snažím se na to nemyslet,no ale... Zítra budu už v pohodě.

Leni písla jsem ti do IP.
4. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
madlina: nesmutní, ono to je většinou tak, že když opravdu moc,moc chceš, tak jako na potvoru se nedaří a pak když to člověk pustí z hlavy a nechá to být, tak to přijde raz, dva :wink:
5. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Tak jsme měli opravdu "super" víkend. Včera měl Filda mikulášký fotbalový turnaj, tak si to moc užíval, dal góla, na spoustu jich přihrál a turnaj vyhráli, tak byl nadšenej a důležitej jak pan starosta, večer ani usnout nemohl a když už konečně zabral, tak se v jedenáct probudil s šíleným řevem. Nejdřív jsme z něj nemohli nic dostal, jen řval a řval a pak že ho bolí ouško. Takže jsme o půl dvanáctý hnali na pohotovost no a je to zánět středního ucha :confounded: Pak doktor na naší návštěvu bude asi dlouho vzpomínat, protože Filip jak byl rozespalej, tak šíleně hysterčil, už doma dostal pravej hysterickej záchvat zašlo to pak až k hyperventilaci, takže mazec. Doktor z toho úplně paf, nebýt sestřičky tak začne hysterčit asi taky, protože nějak vůbec nevěděl co s takhle vyvádějícím dítětem dělat. Já bych se nejradši v pr.eli viděla :rolling_eyes: Naštěstí mu nemuseli ucho píchat, chytlo se to v začátku a tak dostal jen kapičky, ale to byl další kámen úrazu, protože ikdyž se pak uklidnil a vypadalo to v pohodě, tak když jsme přijeli asi ve dvě ráno domů tak začal vyvádět nanovo, že ty kapičky budou bolet a řval jak kdyby jsme mu nohy zaživa řezali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak mu manžel vrazil facku, kluk vyvalil oči, zalapal po dechu a byl klid. Ono už nešlo nic jiného dělat, nepomáhalo ho klidnit, utěšovat, přesvědčovat, jakmile jsem se jen pohnula s kapkama v ruce tak bylo zle (a to nám doktor nařídil kapak v noci každou hodinu, aby se to uklidnilo). Sousedi nás museli milovat, kluk přestal řvát až někdy ve třičtvrtě na tři :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak naštěstí už usnul a tak jsem mu pak kapala ve spánku, ani to nepostřeh. A ráno že už ho ouško skoro nebolí a teď už je zas veselej. Jen já s manželem chodíme jak mrtvoli, jsme úplně KO :confounded: Ale aby toho nebylo málo, tak Bláňa je celé odpoledne protivná,pořád řve a vztehá se, všechno cpe do pusy a má trochu teplotu - zjitila jsem že se jí dole začli klubat dvě stoličky, takže se připravuu na další veselou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Ježiš konjo já myslela že 6letý dítě už mi v noci řvát nebude :sweat_smile: Facku chápu,já bych hysterák taky nedala. Filip je cíťa na doktory viď? Já si vzpomínám že jsi někde psala že jste tam museli jet i odlepit náplast. Chlapi,no.V nemocnici byli největší bolestíni muži okolo 30, člověk drcnul do postele a už řvali co doprdele dělám že je vše bolí. A vedle 70ti letá babička se 100x větší bolestí mi s úsměvem děkovala za každej prd :rolling_eyes:
6. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
konja: To jste si tedy fakt užili :confounded:
tak hlavně ať je lépe :wink:
6. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
konji: no to mi povídej. Já včera stříhala dětem nehty a musela jsem si pak dát panáka, protože mě totálně odrovnaly, teda hlavně Matěj. Aduš byla v pohodě dokud neviděla co u toho dělá Mates a začala řvát taky. Kdyby tady byla sociálka, tak mi děti odeberou za týrání. :grinning:

madlina: kdo si počká ten se dočká. Já teď slyšela že jim hodné a hezké děti došly. Neboj ono to přijde, bude dobře a budete mít to nejkrásnější a nejhodnější děťátko pod sluncem. Ono je pravda, že když člověk moc a moc chce, tak to málokdy vyjde. Kamarádka byla na 8 IVF a to poslední říkala, tak buď a nebo se na to vy... a nějak to neřešila a ono to vyšlo. Pak už to tuplem neřešila, vykašlala se na všechno, byla spokojená a šťastná že má mimi a za rok se jim narodilo přirozeně druhý. Psychika dělá hodně moc. Tak na Vás myslíme a třeba budete příjemně překvapení. Dejte si pod stromeček nějakou krásnou dovolenou ... :wink:
7. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
lenkabu: Filda doktory nesnáší a před jákýmkoliv zákrokem (i kouknutí do krku) preventivně řve :sweat_smile: A sundávání náplasti je u nás nadlidský úkol, tenkrát z toho byla i doktorka úplně mimo. Můžu jen doufat, že ho to s věkem aspoň trochu přejde. :grinning:

bebulka1: ostřhat nehty našemu Filipovi je taky někdy nad naše síly, řve jak kdybych mu je stříhala i s nehtama :grinning:
7. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
teda prstama :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Káťa naštěstí cíťa není, ale dokrory taky nemiluje :grinning: ale to až tak od roka, před tím byla v pohodě.
7. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
kinsli: Filip takovej jako malej taky nebyl, takhle vyvádí poslední rok. Tohle se prostě může kdykoliv změnit, bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj,poslední dobou nějak nestíhám psát ale sem tam juknu o čem drbete.

Baru,ty hodný a hezký děti mě fakt pobavili :grinning: :grinning: :grinning: .
7. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
madlina: to jsem ráda, tak se drž a hezky užívej advent a na smutky se vyprdni :wink:
8. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
Bebu ,stalo se.
Jo aby toho nebylo málo,tak v pátek porodila kolegyňka z práce,jedna kámoška hlásila že je těhu a ségra byla na IVF a čeká jak to dopadne.Další kámoška má rodit na Ježiška a druhá v únoru.To by v tom byl čert abzch se taky "nenakazila" :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
madlina: nejdůležitější je pozitivní myšlení :dizzy_face: Koukala jsem do pasu a my až se budeme pokoušet o dalšího cvrčka tak bude Kačence téměř jako Adélce :wink: :grinning:
8. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
A nepřemýšleli jste,že byste do toho šli dřív?
8. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
madlina: asi ani ne, já 1.3. nastupuji do práce, tak až tam alesouň do konce roku vydržím :grinning: :grinning: :grinning:
A Kačku máme dubnovou tak další zvíře by jsme chtěla na září-říjen :wink:
8. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
máme za sebou konzert na yamaze,dost dobrý,Vanda první půlku prořvala,nevim ani proč,nejspíš se bála obecenstva :sweat_smile: nakonec se teda trochu chytla tak dobrý

marky: viděla jsem odcházet Robina i Denisu na motorce ale tebe ne

kaci:říkala Lucka že Terka se tam vztekala tak jsem ráda že nemám jediná hysterický dítě :sweat_smile: dobrej trapas to byl :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
lenkabu: My už máme zase období bez hysteráků :dizzy_face: :dizzy_face:
myslím, že je to ale tím, že jem to vzdala a už jí neberu dudák. Ona je fakt na ten dudlík jak pošahaná :angry:
Včera jsme dokonce musely jít s dudákem pro oběd :pensive:

Chtěla jsem jí ho vzít než půjdu do práce, ale kašlu na to, ona by se zbláznila a já zase z ní.
Stejně tak jak zjistila, že nechce plínu, bude muset zjistit, že nechce dudák.
8. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Holky nedáme nějakou předvánoční večeři???

A co to plavání??? Nechcete někdo chodit do Akvacentra???

Mě je jedno jaký den, ale asi nejideálnější by bylo 16h-17h. V tuto dobu snad nikdo nespí :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.