• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
No tak Vandicka na nas Leni urco nema - Terka tam ztropila takovou scenu,ze jsem v pulce musela odejit :pensive: ,jako fakt hrozny,ja ruda az na zadku a to jsem se tak tesila,obe nastrojene jak magori a ona pak vzadu detem tleskala a fandila. Vsak uz to resim s Dr.,mame tyhle sceny kazdy den a fakt sileny,jsem z toho hotova.Objednala jsem nas dnes k psycholozce,potrebujeme par rad jak na ni,ale teda docela me vzalo to ze po prvni vete me hned chtela poslat na psychiatrii,protoze jsem rekla,ze mam strach aby v tom treba nebylo vic nez jen zarleni na mladsiho sourozence :sweat_smile:
Nase Dr. rikala,ze je to v pohode,ze teda nevidi duvod k psycholozce zajit,ale ze nam aspon poradi,ze je Terezka naprosto v poradku,ze je to jen reakce na miminko - bere ji zase dudlik,takze jsem ji dala starej vyrazenej,kdyz to toli zase potrebuje,trapit ji nechci. No mame byt duslednejsi a resit vse bud odchodem z mistnosti a nebo pevnym objetim,coz uz delam a trosku to dnes zabralo :slight_smile:
No jeste si fakt uzijeme :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Promiňtě, že nezareaguju, ale nestíhám, předvánoční shon .... :unamused:

Nevíte náhodou některá, kde se dá v Polsku pěkně zanakupovat? Nějaké větší obchodní centrum?
8. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jééé holky chcete vidět jak vypadá opravdu hysterický dítě? Půjčím vám Adélku
8. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Madli - tak tentokrat asi strcime do kapsy i Adus :sweat_smile: ,ale snad je to jen jeji reakce na Natku a zlepsi se to
bambik bohuzel neporadim,do Polska nejezdime :unamused:
8. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
kacici: Já Terku v Akci nikdy neviděla, ale normálně mě příjde fakt úplně v pohodě. Spíš naopak, takový mazel :wink:
8. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Peto tak ja ti naseho mazlika ukazu na videu,Ales mel kameru na nataceni koncertu :grinning: No aspon mame pro ni dukaz az bude velka a bude se ptat zda byla hodna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono teda staci i fotky z te besidky,zitra njake vlozim,ted jdu krmit hladovou zver Natynka - uz ma 7500g a 70cm :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
kacici: tak ty mě vážně bavíš, ještě jsem nikdy neviděla 70 cm 4 měsíční mimino :grinning: :grinning: :grinning:
To jí natahuješ na skřipce ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Natálka má přesně naše 7 měs míry a to si myslím, že jsme byly fak veliký :grinning:

na 4 měsících jsme měly 62 cm a 5670g
8. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
kaci taky to mám na videu :grinning: můžem si to ukázat. ty seš superžena,já bych tak vzteklý dítě jako Terka přizabila,jediný co výchovně nezvládám je vztek,děsně mně to nasírá.

kinsli Vand auž hysteráky jako vztek taky nemá, tohle byl strach,držela se mně jak klíště a brečela,bála se obecenstva.ale druhou půlku už docela dávala
9. pro 2009 v 00:33  • Odpověz
Kacici: naše známá byla u psychologa s dětma minulý týden. Má dvě děti které jsou od sebe taky dost málo, asi čtrnáct měsíců a ona je na ně od malinkata sama, protože manžel se ji zabil, když byli malému dva měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No měla podobný problém. Obě děti, hlavně starší holčička, jsou vzteklé jak čerti a navzájem si ubližují, všechno chtěšjí dělat první, naposled se prý brutálně servali kvůli tomu kdo první otevře dveře do sklepa :sweat_smile: Když je vidím na návštěvě tak to jsou andílci, oba už chodí do školky a ve školce prý chování na jedničku, ale doma je to horor. No a psycholožka prý udělila jedinou radu - tolik se s nima nes.at :grinning: Známá totiž vše řešila klidnou domluvou, snažila se s dětmi hlavně komunikovat a neustále vysvětlovat proč se to a to nesmí, což je sice fajn, ale všechno má své hranice, takže když je doma řev, že chtěj tohle a tohle a tohle, tak má prostě jednoznačně říct, že ne a na věčné otázky a proč a proč a proč říct protože jsem to řekla! a ukončit debatu a dveře do sklepa nemá dovolit otevřít ani jednomu! :grinning: Ono je to u nich o to horší, že nemají tátu, že oba bojují o přízeň maminky, protože to je jediný člen domácnosti a od toho asi většina problémů vzniká. U vás je to trochu jiné, Terka je oproti těmhle dětem menší, ale základ bude asi myšlený stejně. Dávat dítěti lásku, ale pevně stanovit mantinely a dát jasně najevo, že takové chování nebudete tolerovat. No přeju pevné nervy, s Fildou jsem si taky procházela vztekacím obdobím (byl tak ve věku Terky), kdy se mě na ulici vrhal na zem a mlátil rukama a nohama a řval a řval a řval. Naštěstí to netrvalo dlouho, ale bylo to na zbláznění :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak přeju hodně sil, je fajn, že ses k psychologovi objednala, tím nic nezkazíš :wink:
9. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
Holky já byla teď na procházce s kámoškou, malý se jí taky dost vzteká a říkala, že ho včera pustila z kočárku a no lítal do kaluže a že byl durch mokrý tak mu řekla, že se to nedělá a on si do ní lehl a začal ječet jako tur. No prý lidi koukali z bytů co se to děje a jen pán prý na něj křičel, že jestli nepřestane tak na něj zavolá čerty :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahojda tety,
byli jsme a Adélkou ráno u zubaře a Adél si odnesla hvězdičku v zoubku.Byla strašně statečná.Krásně držela otevřenou pusinku a ani trochu nebrečela.Museli jsme jet pak hned domů aby mohla hvězdičku ukázat tatínkovi.Večer ji musíme ukázat ještě babičce a dědovi.

Teda nechci vás zklamat ale našla jsem míry Adélky .Na 7 měsících měla 7.900gr. a 71cm.
9. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Konji vidíš,všude se píše že seto musí řešit v klidu,všechno v klidu vysvětlit atd.U nás to teda nefunguje.Když to nejde po dobrým ani po zlým,dostane na zadek a je to.Když se vzteká,tak mě nevnímá ani když mluvím klidně,ani když zvýším hlas.
9. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mně přijde nejdůležitější důslednost,prostě dítě musí poslechnout a jestli toho dosáhnu po dobrým nebo jí dám na prdel už je různý u každýho děcka.Ale když řeknu že do kaluže se neběhá nebo že věci z regálů se netahají tak to prostě bude platit kdyby se měla zbláznit. Já mám teď štěstí že mi krásně funguje odvedení pozornosti jinam,ale byly doby kdy jsem ji prostě narvala násilím do kočáru a nechala řvát.
9. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky v tý práci co dělám teď běží výprodej profesionální dekorativní kosmetiky,kdybyste sháněly něco na vánoce nebo pro sebe tak se u mně dá podívat. kdyžtak zájem radši do IP nebo to admin smázne jako propagaci :wink:
9. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
Leni mám blbej dotaz,Kde se u tebe můžu juknout na tu kosmetiku?
9. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
ahoj
Leni - já odcházela trošku dřív, šla jsem vyprovodit mamku, a robino to děsně dlouho trvalo, než ji ustrojil :grinning: :grinning: :grinning:

jinak u nás koncert yamaha paráda, Denisa je zase pravý opak Vandy. Předvádělala se tam, byla všede vepředu, aby ji všichni viděli, no já tam klasicky stála sama a Denisa si tam tancovala na ty písničky... naštěstí ji hrozně baví a dělá to všechno jako ostatní děti :grinning: :grinning: :grinning: Ve finále jsme ji odtamtuď nemohli dostat...

co se týče hysteráků, tak ty máme u každýho oblíkání či vysvlékání... všechno chce dělat sama, nesmím ji pomáhat, takže si dokážete představit, jak to dopadá. Ona je vzteklá, že ji to nejde, a já jsem vzteklá, že ji namůžu pomoct, nakonec to dopadá tak, že ji vztekájící oblíknu, ale to už máme s řevem na celý kolo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak říká Lenka, pro mě je taky nejdůležitejší důslednot, prostě musí poslechnout, i kdyby se měla rozkočit.
9. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Holky a když jste šly do té yamahy tak měli jste třeba hodinovou ukázku??? Já bych chtěla s Kačkou taky někam chodit, aby jsme přes zimu neschnily :grinning: :grinning:
Akorát si myslím, že u nás by asi úspěch neměla :frowning2: Zkoušela jsem cvičení, ale bylo to o ničem.
Šly jsme tam s kámoškou ostatní děti cvičily a naše se tam honily za míčem.
9. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
Je tam ukázková hodina ale mně to přide o ničem páč pak vidim že děti co vůbec nespolupracují první hodiny jsou pak nejlepší.

marky:jé to bych chtěla zažít,Vanda to miluje na hodině ale tohle byl provar teda :sweat_smile: Je to srábek,minulej konzert se jí líbil. Až mně někdy opijete tak vám ukážu video,táta točil,matka rudá až na prdeli a řvoucí dítě :grinning:
9. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
madli:kdekoliv :grinning: :grinning: :grinning: viz IP
9. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Leni to nic neni az ti ukazu nase video,zvednes si sebevedomi jaka je Vanda vlastne pohodarka :grinning: a to ma Terezka hodiny zpivanek fakt moc rada,uziva si je,i kdyz nekdy po pul hodince uz si chce delat co chce ona,no je to tvrda palice,ale davam ji ted homeopatika od Dr. a dneska zadny zachvat :confused: Taky ale hlidala pul dne mamka,meli jsme cele dopoledne zarizovani,Dr.,urady apod.,takze sit o s babickou uzila.Ale je fakt jen co jsme se objevila ve dverich,tak ammi sem,mami tam,vazne nas potrebuje nejak vic :sweat_smile:
9. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
A moc dekuju za rady,vim ze duslednost musi byt,snazime se,ale ted je to vsechno trosku jiny hlavne tou Natalkou,asi ji to nejak pomotalo hlavu :sweat_smile:
Holky pisnete kdy si chcete zajit sednout :slight_smile:a hlavne v kolik a kam
9. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Madli akorat ze nase Naty ma tyhle miry na 4.mesicich :grinning: No nas maly pucmelounek,ale cim vic baculka tim vetsi pohodarka :dizzy_face:
9. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
kaci no jedno dítě musíš mít pohodový :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak co to posezení třeba další 15.12.??? hodilo by se Vám to???
aby jsme to stihly do vánoc :wink:
9. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Tak jsme dnes pekli s Filípkem linecké cukroví. Nechala jsem na něm výběr vykrajovátek a tak budeme mít opravdu veselé vánoce :grinning: Máme prosím: klokan, dinosaurus, mořský koník, princ, princezna, zámek, netopýr, želva, hroch, tučňák, nosorožec, zajíc a mnoho dalších potvor :grinning: U nás se prostě hvězdičky a zvonečky nechytaj :grinning:
9. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Předběžně 15.12. jo.

konja: a máte to aspoň v páru? jen že dinosaurus a princezna se k sobě budou blbě lepit a ještě to bude ouchylný :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Tak to by bylo super :slight_smile: Je ještě nevím jak bude mít Lukáš směnu, ale když tak jsem skočí mamča :wink:
9. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
A kam??? Dáme pizzu :grinning: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
Tak mi volali z Yamahy, počítají s námi od 7.1. v 16:45h :wink:
Snad se to Kačce bude líbit :grinning:
10. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
čau holky, tak přidávám aktuální míry, Jakoubek má 13900g a 88cm a Venouškovi spočítala váhu na 1240g, takže pokud budu rodit v termínu, bude to přibližně jako měl Kuba, jen ho už nesmí přerůst :slight_smile:

konja: u nás to bude asi podobný, taky jsem včera nakoupila vykrajovátka zvířátka, protože na hvězdičky a stromečky kašlu :slight_smile: Ještě jsem si koupila tu silikonovou podložku, tak snad mi to půjde, nebo se zas vzteknu, až to nebudu moct odlepit od stolu
10. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.