• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
tak jsem teď měřila Kačenku a na 20 měs má 84 cm :wink:
13. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
kaci:to je nanic,tak držím palce ať to dáš co nejlíp.

U mně je úterý hodně nadějný ale 100% to neslíbim dokud tam nebudu sedět,konečně jsem zdravá po 3 týdnech a mám spoustu práce. Ale zatím pořád platí že mám čas.

Kolik měří Vanda nevim,ale body 86 nemá šanci zapnout a 92 jsou jí akorát. Už nosí i věci 98 a pyžamo 104.
13. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
my nosíme vel 86 a trička vel 92 - Kačka má dlouhé ruce :wink:
13. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
kin: já si bych si asi vzala :slight_smile: malej už to nechce ale určo to má datum spotřeby rok až dva, tak by to mohlo druhomimi :slight_smile:
Tak prosím o nabídku do IP, jestli nabízí i něco jiného, čaje, přesnidávky, kaše, dík :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
markytkaaa:

vyber si a písni mi čeho kolik :wink:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&album=462269
13. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahojda,
Kinsli toho pejska od FP má Adélka taky.Co ten chudák už vytrpěl ale pořád je u nás v kurzu.ten se Kačence stopro bude líbit.

Mi máme pro Adélku:CHOU CHOU-maminko uzdrav mě
Dinosaura na dál.ovládání
Kuchyňku
držák na zubní kartáček
sponu na culík.
No a další dostane od příbuzenstva.Moc jsme to nechtěli přehánět s hračkama protože toho má mraky a hlavně má za dva měsíce narozeniny.
14. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
lenkabu: dík za recept, vypadá lákavě :slight_smile: To nosí stejný jako Kuba, já už ho ani do 92 moc nedostanu, občas nějaký gatě, ale musí být širší v pase, mikiny apod. 98 a 104, pyžamka máme taky 104 :slight_smile: Ale aspoň mám ty věci neponičený schovaný pro Venouška :slight_smile: Už bych se měla po novém roce konečně dokopat k tomu, abych je vytahala ze skříně a pomalu začla prát, nebo se z toho pak zcvoknu, už se to začíná neúprosně blížit.... Taky už by brzo měla přijít nohavice, viď? Chtěla jsem se Tě zeptat, jakou používáš podestýlku zvěři? V noci nám umřela Alpinka a já se zařekla, že už žádnýho potkánka nechci, mám tady zbytek podestýlky a dobrůtek, tak bych Ti to dala, určitě by si na tom pochutnali :wink: je to hrozný, já si to pěkně obrečela, Kuba tam pořád chodí a hledá myšku, byla to jeho kámoška :frowning2: :cry: Ale Vendovi jsem to slíbila, že už domů potkánka fakt nepřitáhnu. A do toho slibu spadají i ostatní hlodavci a jiná drobná zvířátka :cry:
14. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
jé krys to je mi líto :frowning2: tak aspoň králíka........i když proti potkanům by ti přišel dementní :grinning: my kupujeme ty topné pelety,nejelvnější a dobrý,ale vezmu si ráda cokoliv. Nohavice by se měla odesílat 14. nebo 15.12. což je teď :slight_smile: Uvidíme jak se pochlapí pošta.
14. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
madlina: Já na toho čokla mám fakt smůlu :frowning2: Dnes mi přišel a pro změnu zase má v hudební části
písničky, co tak po třetině končí. Např...

Tenhle třeba zpívá: hlava ruce kolena.... konec
když máš radost tak rukama zatleskej... konec
malý zlatý pavouk na procházku šel.... konec
tvoje uši visí dolů houpají se sem a tam... konec

Tomu co přišel minulý týden negungovat pro změnu zase nos :angry:

Naštěstí paní je naprosto normální, není to žádná slípka, napsala, mi, že jakmile jí pejsek příjde tak mi odešle jiného kterého řídně vyzkouší a vrátí mi na účet peníze za poštovné ( co jí budu odesílat teď toho porouchaného )

kryserka: tak to je mi líto :frowning2:
14. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
leni: já taky používám peletky, moc jich tu už není, ale něco přece. No kamarádka pracuje ve firmě na ty peltky a oni jsou to ty samé, jen je dávají do jinýho obalu a když je to pro zverimexy, je to dvakrát dražší. Tak až se uvidíme, tak Ti to vezmu i se zbytkem těch dobrůtek, snad si na tom smlsnou
14. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás už dneska byl Ježíšek. Konečně si odnesl ze zaokna ty dopisy, co že si to ty moje ratolesti přejou.
Hela a takový radosti jsem už dlouho neviděla, fakt byly broučci k sežrání.

Jinak dárky u nás:
Matěj: foťák (obyč digi'ták bez funkcí), tank na dálkové ovládání, 4 knížky - hry, lušťovky, encyklopedie aut..., maskáčová čepice, dino vejce, 3 sady vojáčků s tankama,vlaječkama,raketama
Adélka: navlíkací korálky, zažehlovací korálky, kuchy'nka, nádobí, činčací sada (botičky, hřebínky, náušničky, čelenky, sponečky....)

Jo a štěňata budou každým dnem, chudák Amálka už se nemůže ani hýbat a celý den odevzdaně leží na gauči a chrápe.
14. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
kin: já mám za to, že to hraje jen demo, a musíš vytahat pojistku :grinning: My jsme v tomhle čoklovi měli těch pojistek asi pět :grinning: :slight_smile:
14. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
markytkaaa: Jo to byl ten problém :grinning: :grinning: :grinning: Paní mi volala právě v čas, když jsem byla na poště.
Že zkoušely s mamčou další pejsky a že taky hrály jen kousek písničky, tak jim to přišlo ditvný a pak přišly
na to že mají pojistky :grinning: :grinning:
Já o tom nevěděla já jsem ho z krabice nevyndávala :wink:

No přišla jsem z pošty, vyndala ho vytáhla pojistku a zpívá mu to o 106 :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám, že už máš 16tt tak to už za chvíli budete vědět jestli bude mít Páťa sestřičku nebo bratříčka :wink:

Koukala jsem včera do alba. Kde jste malého nechali fotit??? Je nádherný, fakt andílek :dizzy_face:

Musím další týden taky s Káťou někam zajít :wink:
14. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
zítra můžu jestli se Miloš vrátí včas z Opavy což by měl.................tak kde?
14. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
kin: fotili jsme se v pardubickým Fokusu, fotila to známá co nám fotilai svatbu :slight_smile:
A pohlaví bychom měli vědět v lednu ... tak uvidíme, je nám to fuk :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak se sejdeme třeba u centrálu??? Ve 20h???
A někam se vetřeme :grinning: :grinning: :grinning:

Kdo všechno půjde??? Já ještě písnu jedné holčině z MK
a zeptám se kámošky jestli nechce jít ( Pavlíny s Domčou :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ve 20 bych měla být už volná,ok. :wink:
14. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Nazárek holky, obracím se na vás s prosbou. Včera jsme byli s manželem v cestovce vybrat dovču a dohodli se, že v dubnu poletíme i s dětma do Egypta (Filda už z toho pomalu teď nespí, chce do hotelu s tobogánama a pořád zjišťuje jak lítá letadlo atd. :grinning: ), ale protože pojedeme i s Blankou tak sebou musím brát kočárek. Nechci tahat ten náš stroj , není zas tak lehkej, ale radši bych sebou nějaké úplně obyčejné jednoduché golfky, kl idně i co už stojí nějakou dobu na půdě. Nemáte někdo nebo neznáte někoho kdo by měl nevyužívané golfáče a buď by je na chvilku půjčil nebo za babku prodal? Nebo kdyby jste třeba na MMA, MMB narazili na fakt levný golfáče, klidně určený akorát tak na doježdění na zahradu, tak dejte prosím vědět. Bez kočáru by jsme to asi ještě nedali a ten náš je nesmysl táhnout letadlem. :confounded:
15. pro 2009 v 07:31  • Odpověz
ahoj
já bohužel dneska nemůžu, Robin má zrovna dnes firemní večírek :frowning2: tak snad příště.
15. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
konja: Já Ti klidně půjčím naše :wink:

Holky tak to vypadá, že asi půjdeme ve třech :sweat_smile:

Nenecháme to tedy až po novém roce??? Mě je to tak nějak jedno já ráda zajdu hlídání mám :wink:
15. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
konja: Dovolenou si jistě užijete :dizzy_face: a děti budou nadšené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já ještě uvidím ale raději bych ještě letos zůstala v Evropě :grinning: :grinning: :grinning:

Ale kamarádka byla s malou v Tunisku na 8 měsících a nebyl problém :wink:
15. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
já holky dneska taky nemůžu :frowning2: Tenhle týden je vůbec celej na prdlačku, s tím časem a celkově :frowning2: Zítra má pohřeb babička,a le dostala jsem zákaz tam jezdit, kvůli mimi, prý se tam budu moct jít podívat, až bude mimi na světě. No, po tom, jak mi bylo včera, když jsme pohřbívali Alpinku ten zákaz budu respektovat, protože bych se jim tam asi psychicky rozložila :cry:
15. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Holky tak to necháme dens být, půjdeme po tom novém roce. Had mi jako na potvoru po obědě nespal, takže bych řekla, že tak ho hodinky půjde spát :confounded: a pak tu bude řadit tak do 22h :frowning2:
15. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
OK,tak příště :wink:
15. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Tak jsme dnes byli pro vánoční stromek. Každý rok si ho rezervujem v hájence u Krňovic, chceme vždy obrovský smrk až do stropu, ale letos jsem se tam málem složila. Strom sice byl zarezervovaný, ale měli jen mrňavý ohlozky, na výšku tak 130cm a max. čtyři větve, no prostě koště! Chtělo se mě brečet :cry: Tak jsem ještě rychle skočila do auta a skusila dojet do hájenky pod Novým Hradcem, že to je poslední možnost kde sehnat strom za slušný prachy, ale moc jsem si od toho neslibovala, protože minulý rok tam měli taky jen mrňavý košťata a nebo borovičky, který ale nechci a holky, stal se zázrak. On tam na mě snad čekal! Měli samé borovice, pár miniaturních smrčku a pak v zadu v rohu jeden jedinej obrovskej smrk! A stál jen 130,- !!! No jsem šťastná jak blecha, málem se nám nevešel na balkón, vršek jsme museli uříznout, ale je nááááádhernej!!!:grinning:

Kinsli: to by si byla hodná, jak je máte velký? To jsou ty z aukra? Já si taky myslím, že to už snad v pohodě zvládnem, v Egyptě jsem byla s manželem a nebyl problém, ani jeden jsme se tam ne.... :grinning: Navíc do Egypta se nedá jedit o letních prázdninách, to už tam je vedro na padnutí a Filda jde v září do školy, tak už by jsme pak v průběhu roku jeli těžko.
15. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
konja: ten stromeček Ti skoro závidím :pensive: Já jsem poslala Lukyna pro stomek a přitáhnul borovičku ....
takový ohloz :( Měří 202 cm ale je takový chudý :frowning2:
No třeba až se rozváže a ozdobí tak bude vypadat líp :grinning: :grinning: :grinning:

Jasně golgky to jsou ty z Aukra :wink:
15. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak jsme dnes byli na poradně a máme kráááásných :grinning: 83cm na výšku a luxusních 10kg celých :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ale on není hubenej ... on je svalnatej :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Říkala i doktorka, že měla problém ho přes břišáky prohmatat :grinning:
15. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
markyt on musí doma posilovat? :grinning:

konjo kam jsi jela do hájenky? pošlu tam miloše,nechci dát za strom 400 za metr a je mi úplně jedno jestli smrk nebo borovice
15. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
leni: skoro :grinning: ... osvědčený recept nežrat, nespat a nezastavit se :grinning: :grinning: :grinning: jde to samo, až mu závidím :grinning:

I když já pro změnu zase bliju jak šakal ... nějaký borky říkaly, že 16tt se to láme ... a nějak ne no :grinning: :grinning: obden probliju den, ale zase nepřibírám :grinning:
15. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.