• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
markytkaaa: Tak to gratulace :wink: My měly taky přesně 10 kg a napsala 85 cm, ale to je hloupost 84 má na 20 měs.
:wink:
15. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
kinsli: když t vaše golfáče z aukra jsou vlastně skoro stejné jako náš kočárek, já bych spíš potřebovala opravdu jednoduché golfky, nebud eme s nima moc jezdit, chceme to jen pro popojíždění po letišti a pak na plář a zpět abych ji nemusela moc nosit, hotel je velkej jak blázen, tak by to pěšky šla půl dne :sweat_smile: Ještě to promyslím, pokoukám na a ukcích a bazarech, ztra končí na MMA docela dobré golfáče za stovku, ale asi určitě se vyšplhaj vejš. No času je dost. Když tak se t i ještě ozvu, času je dost :wink: Ale díky za nabídku :slight_smile:

Lenkabu: ta hájenka je pod Novým Hradcem. Když jedeš po silnici jako směr Brno tak pojedeš kolem benzínk y, pak jsou po levé straně nějaké domy a úplně před začátkem lesa, poslední odbočka do leva (dál už je opravdu konec Hradce) zahneš a jsi hned u toho. Na d ruhé straně, přímo proti té odbočce je mostek či co, je tam bílé zábradlí ze silnice dobře vidět. Takže poslední odbočka před výjezdem z HK směr na Brno proti mostku. Mají otevřeno do 16:00 a smrk stojí kus 130,- a borovice 170,- , to jsou nádherné ceny. Chce to ale co nejdřív, myslím, že tam jezdí dost lidí. A prodávají i kapry, ale to nevím za kolik. Tak ať dobře pořídíte :slight_smile:
16. pro 2009 v 07:27  • Odpověz
Kinsli: já právě nikdy nechci borovičku, protože ikdyž vydrží déle tak má jen pár větví a já jsem přímo posedlá ozdobičkama, mám toho tři banánové krabice a tak bych na borovici nic nepověsila. Já jsem na ozdoby opravdu šílenec, jezdím si pro ně přímo do výrobny (Miletín, Dvůr Králové) a vždy tam nechám majlant :grinning: :sweat_smile: Máme samé figurky - krteček v kalhotkách, Hurvínen se Spejblem a Máničkou, rybička Nemo, kominík, pejsky, kočičky, ježečky, hrochy atd. No prostě se v tom vyžívám, ale co, každý má nějakou tu vášeň, ne? :grinning: Jen manžel už je ze mě na šlupky, letos se mě ptal jestli opravdu plánuji jen jeden strom, že bych s tím množstvím co mám mohla ozdobit nejmíň čtyři :grinning:
16. pro 2009 v 07:35  • Odpověz
konjo dík to vim kde je vyšlu manžela. Kapra nechci,toho nejim :grinning: Já miluju ozdobičky u našich,takový ty různý,každej pes jiný ves co jsme je věšeli jako děti,doteď tam zdobim stromek já :slight_smile: Já mám doma sadu z Ikei a slaměný a dál to neřeším,ale až bude Vanda větší tak taky nakoupim něco jako máš ty. Sice je strom celej strakatej,ale ty děcka stejně nic sladěnýho neocení.
16. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
bebul:Vanda včera půl cesty domů,než usnula, mluvila o Adélce a mňam cukroví :grinning: Doufám že vám nevymluvila díru do hlavy :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
lenkabu: sladěný stromky nesnáším :grinning: Pro mě jsou vánoce barevné, u nás by prostě jedna barva neměla šanci :grinning: Takhle vypadal náš loňský stromek:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3625607&vReferer=

Takový máme stromeček už od mého dětství a jiný se u mě prostě nechytne :wink:
16. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
konja: Stromeček je fakt nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
já chci taky vidět stromeček a nic

Lenka: ¨hned po vašem odjezdu děti zalezly do koupelny a vzájemně se ostříhlay, takže fakt budeme mít letos náááádherný fotky z V8noc. Adéla Matesovi šmikla ofinu až na kůži a mates jí za to ušmikl celý culík, no bomba
16. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
konja - tak kde je ten strom :confused: ? Jinak já jsem vloni také byla nakupovat ve výrobně ve Dvoře :grinning: . Když vidím v krámě plastový ozdoby, tak se mi chce zvracet. Manža by chtěl nejraději slaměné, tak snad mu to jednou v budoucnu splním :sweat_smile: .

bebul - :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Holky mě ty admini asi fakt nenávidí. Minule jsem se s nima pohádala kvůli tomu, že mě mazuali fotky dortů, každá z adminů tvrdila něco jinéhpo, jedna, že se nesmí vkládat, druhá, že na tom nic nevidí atd. No to je fuk, ale že už mě smažou i fotku vánočního stromečku tak to mě fakt nasralo!!! :angry: Já jsem asi natvrdlám, ale ať čumím do pravidel pro vkládání fotek jak blbá tak mě stále nedochází proč tam nemůžu dát fotku stromečku s dárkama pro děti! :angry: Jsem ze strany adminů šikanovaná :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Tak tady je ještě jednou odkaz na fotku našeho stromečku, jestli ho zase smažou tak fakt budu ječet. :angry:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3626443&vReferer=
16. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
konji: tak ječ, protože to nechápu taky. Proč nemůžeš dát do fotek fotku vánočního stromečku?? asi bys to mohla nabízet jako na prodej a skrytá reklama??? fakt netuším.
mně by mohli smazat děti se super sestřihem, protože to nabízím jako službu, kdo chcete, tak klidně naklušte, děti Vám vylepší fasádu :grinning:
16. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
bebulka1: mě z nich fakt švihne! :rolling_eyes: To je asi marný, fakt tomu nerozumím, lidi maj v albách takovejch kravin a já tam nemůžu dát jednu jedinou blbou fotku vánočního stromečku! :angry:
16. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
tak jsem to dala na modrou střechu, tady je to jak u blbejch, příště vše fotím s dítětem aby byl klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/konja/album/vanoce-2008?new
16. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
konjo stromek nádherný a admini trapný

bebul:hele Aduš to má hezký :grinning: budu dávat Vandě k vám čepici,vlasy co má na hlavě jí rostou celej život :grinning:
16. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
bebulka1: No jo dětičky .... ty mají občas úžasný nápady :grinning: :grinning: :grinning:
U nás by toho moc nepostříhali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Až budou štěňátka tak dej vědět, snad se urveme :wink:
16. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
hezké bílé ráno,
za chvíli vyrážím k holiči.Jde se nechat udělat krásná aby se mě Ježíšek nelekl.Nebo že bych se stavila u Báry a nechala se ostříhat od nich, :grinning: .
Baru jak jsou dětičky drahý? :grinning: :grinning: :grinning: .Myslela jsem to z legrace.

Adél sedí vedle mě zpívá Mašinku.Samozřejmě s těma ožralejma na konci.Prý ji to naučila babička.Na to nemám slov.Až to vytáhne na plavču,snad abych se raději utopila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

A co srazík,proběhl nějakej?
17. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Madli - to je dobry,ja to nasi Terce zpivala vzdy s ozralama a na plavcu jsem to tam taky zaradila :grinning: :grinning: :grinning:
Bebul - no parada,usetris na kadernikovi :dizzy_face: :grinning: ,ja cekam neco podobneho za rok dva u nas :wink:
My meli jako deti pokazde krasne barevny stromecek a jak rikate koulicky vsehochut. Ted uz je teda mame s Alesem dost sladene,ale neni tam jedna barva,ale asi 5-6 :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
kacici: u nás je ten stromeček barevnej hlavně kvůli tomu, že u nás nejedou kouličky, kteér by se dali do jedné (nebo mála) barvy sladit, ale já jsem ujetá na figurky a to opravdu ladit do jédné barvy nejde - krteček, čert, Hurvínek, kominík, ježek, žabička, .... Takže je to prostě guláš, někdo se při pohledu na náš stromek zhrozí, ale to je nás stromek a nám se to tak líbí a já si bez něho nedokážu Vánoce představit :grinning: Už se nemůžu dočkat až ho půjdeme strojit, každý den ho chodím na balkón okukovat :grinning:
17. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Konja - to prave na tom super,jsou to vase tradice :wink: ,vidis my zadne takove figurky jeste nemame,ale asi kvuli holkam taky zacneme :grinning: ,myslim ze by se jim to moc libilo.
Jak ruka - uz je to lepsi?
17. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
kacici: jo, ruka je už dobrá, měla jsem tam jen špatně "poskládané" kosti či jak to napsat :grinning: Soused co dělá rehabilitaci mě to prokřupal a druhý den už to bylo lepší :wink:
17. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
lenkabu: Pojedete na ten týden do Sezimova Ústí??? My se tam s Pavlínou chystáme :grinning: :grinning:
Doufám, že to dopadne, aby to Míra nepřiškrtil kvůli financím :frowning2: Ono to mají levný, ale v celku to pak stejně
moc levně nevýjde, pokud nechceš celý týden prosedět na pokoji :grinning: :grinning: :grinning:

Ale udělali mi maximální radost nechají nám když tak každé pokoj zvlášť bez příplatku :wink:
17. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
lenkabu: Až se Kačka vzbudí tak vyrážíme do města a rovnou nakoupím na ty potvory z Nivy :grinning:

a večer udělám těsto a zítra je s Kačenkou upečeme :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
Nivový potvory mám napečený a včera se olizovala návštěva a dneska matky na yamaze..........teď jsem chytla super skupinu normálních matek,neřeší se plíny a takový ptákoviny,super se tam kecá,tak jsme si daly po hodině kafe a cukroví,zlatý Vánoce.

My máme teda jednobarevný(červený) plastový ozdoby z Ikei + slaměný. Já radši skleněný,ale bojim se kvůli Vandě tak za pár let........to se chystám taky na různý skleněný figurky,je to lepší.

Jo Vanda dneska zpívala taky mašinku z vožralýma a fakt jako nevim kde to vzala páč na plavání to zpíváme slušně :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
.........ale vzhledem k tomu že umí říct prdel a čúza je to ještě dobrý :sweat_smile: tu prdel má ode mně,se stydim a to druhý tušim kdo za to může,příbuzenstvo je nadšený že opakuje a učí ji kdejakou kravinu.
17. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
nebudete věřit co se mi podařilo.Přilítli jsme ke kadeřnici,svlíkám Adél bundu a kadeřnice na mě:paní Nováková ale já vás tu mám na 11:30.Koknu na hodiny a ono bylo 10:30.A to jsme ještě spěchali na autobus abysme to stihli.Jsem aspoň dokoupila ježucha ve městě.

U nás je taky stromeček barevnej.Snažím se kupovat od jedné barvy víc ozdob,takže je nakonec stejně barevnej protože pokaždý koupím jinou barvu.

A sprostý slova? Doma se krotíme ale jak přijdem vedle k bybičce,hrůza děs.Babičce to lítá z pusy samo i před Adél.Takže neděláme nic jionýho,než že okřikujem babi ať si dává pozor na pusu.A stejně nám to je k ničemu. :frowning2:
17. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
lenkabu: čůza... luxusní slovo :grinning: To káťa když jí něco spadne tak řekne kůva :sweat_smile:
Když má lepší den tak bác :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak tu lítá a křičí prša :grinning: tak jsme si dělali z ní srandu že k vánocům dostane podpršenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
jéé,kůvu máme taky,a po silnicích jezděj debiu(L)ové.bubečci atd.A dneska v autobuse povíídala že ji musím doma namazat prso protože ji svědí.
17. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
lenkabu: Já udělám rovnou dvojtou dávku :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsem zjistila, že fakt Káťa musí 2x denně ven, jinak špatně spí :frowning2: Což mě prudí, protože je mi fak zima a nebaví mě to. Odpoledne to spojím vždy s nákupem, ale dopoledne se mi fakt nikdy ven nechce.
Dnes jsme byly 45 min a stačilo to, Spala po obědě přes 3 hodiny :wink:

ta malá potvora mi rozdělala figurky a přinesla mi kapra s ukousnutou hlavou a ocasem
Tak jsem jí říkala, že bude tatínek smutný a ona se řechtala jako šílená... no to je zvíře :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.