• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
madlina: Se tu řechrám jako šílená :grinning: :grinning: :grinning: No fakt bomba :grinning:
17. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Já dala matkám na yamaze cukroví,ohlídnu se a sedí tam Vanda,v ruce čokoládu a ječí čokoláda mňam :sweat_smile:

kůva je luxusní.........Vanda říká něco jako čůrák,fakt to zníd ěsně věrohodně,ale ona myslí cvak nebo sněhulák :sweat_smile: vysvětlujte to někde že

já neokřikuju Vandu když něco takovýho řekne páč bych na to slovo ještě upozornila,takhle to řekne náhodně a když se tím nikdo nezabývá tak nepokračuje. odnaučování začne později
17. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
lenkabu: já neodnaučuji ona řekne kůva a já na to bác :wink:

Jinak Kačka když začala říkat čepici tak to znělo tako do píči :grinning:

Teď už v pohodě říká čepici a čepice :wink:
17. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
lenkabu: Co to sezimovo ústí???

My letíme ven, večer písnu :wink:
17. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
lenkabu: Vanda krásně mluví, fakt jsem jí obdivovala už v létě :wink:

Příjde mi že mluví čistě, my známe hodně slov, ale ve věty zatím nespojuje a slova nejsou čistá, ale rozumět jí normálně je :wink:
17. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
tak u nás je teď v kurzu, ty seš ale bobej, a když se něco nedaří, tak sakra. Ale je to i ve spojení, mám hlad, mamo, kde je sakra to jídlo a v tu chvíli teda startuju.
Aduš zatím sprostě nemluví, naštěstí to nemá od koho chytit :grinning: , snažíme se před dětma mírnit, ale když se jí občas zašmodrchá jazyk a chce něco říct, tak z toho vyleze děs běs a to mě omývají. něco jako do píč.... a kur... už tu taky bylo...
ale nejoblíbenější je dooooost hustýýýýý
17. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Ano,to hustýýýýýý máme taky :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
kinsli jak co...........čepici říká doteď piči někdy no jak to zní že :sweat_smile: Já jsem sezimovo ústí vůbec neřešila,kdy to bude?
17. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
bebulka: u nás taky jede doooost hustýýýýý, je to těď asi moderní :grinning: :grinning: :grinning: Jinak Blanička teď má nejoblíbenější hlášku bája dá oko! A běhá za ním s napřaženou rukou nebo ho tahá za triko na balkón. Přeloženo to znamená - brácho dej mě čokoládu (oko=čoko) :grinning: Ona totiž ví, že Filda chodí na balkón do krabice na čokoládové figurky :grinning:
17. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Takl jsem chtěla péct nivové cukroví a asi budu dělat prd. Než jsem se převlékla, tak mě madam vlezla do tašky, sebrala nivu a někam ji zašantročila a já nevím kam :angry: S největší pravděpodobností ji najdu až tu začne smrdět :angry:
17. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Málem bych zapomněla..........Dandovi vše nej k svátku :slight_smile:

caryfuk,krys: dneska došel mail z nohavice že posílají zásilku tak uvidíme jak se pochlapí pošta.
17. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Leni - dík :wink: . Dostal vrtačku, jsem myslela, že dnes nepůjde spát :grinning: :grinning: . Už je tam ale konečně ticho :grinning: :grinning: .
17. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
My pustili Vandě Dobu ledovou a celou dobu skákala nadšeně u televize a komentovala dění :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
lenkabu: Jsou to 3 týdny v únoru :wink: My pojedeme asi 7-13.2.
asi nás bude víc chtějí jet ještě nějaké dvě Pavlíny kamarádky :wink:

bambik: taky přejeme Danečkovi vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já už mám těsto hotové :wink: Dělala jsem dvojtou dávku ty jo makačka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a co teď s tím??? vyválet a vykrajovat tvary????

Jinak jsem si uděla krásné vánoce, koupila jsem si foťák :grinning: :grinning: :grinning:
Ani jsem s ním už nepočítala, když jsem ho sháněla tak všude měli foťák, ale objektiv ne ten co jsem chtěla.

Nakonec mi ho fakt sehnali chlapci z mironetu :grinning: :grinning:
Dnes mi přišla SMS tak si zítra pro krasavce skočím :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Jinak nás zatím bere pouze bobík a ťap ťapík takže pohádky nehrozí :wink:
17. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Co nás hodně bere je bublifuk, to se může zbláznit :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
V únoru to nedám,tam je toho moc.

Já vysomrovala kabelku a sama si nadělím kazetku na líčení :slight_smile: Těsto vyválej,vykroj tvary,dej na plech,potři vajíčkem,lehce posol,vmáčkni mandli a upeč.
17. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
no jo vydíš to zapomněla bych na vejce :D celé nebo jen žloudek???
17. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
jééžiš vidíš :sweat_smile:
Danikovi vse nej k svatecku :dizzy_face:
bambik: i my přejeme Dandovi všechno nej :wink:

leni: super, už jsme si s Luckou psaly, jak už se na ty věcičky těšíme :slight_smile: Začátkem týdne potřebuju do HK, tak bychom se mohly sejít, ať to má Kubajz pod stromečkem :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
celý vejce

krys:no jestli to tu bude začátkem týden,minulej rok mi šel balík 3 týdny před Vánocema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
leni: taky pěkný :slight_smile: Mě teď chodily furt nějaký balíky a i čego poštou šly tak dva tři dny, tak uvidíme :wink: Přidali i sobotní rozvážky, před dvěma týdny mi přišel balík i v sobotu, jsem čuměla jak blázen :slight_smile:
18. pro 2009 v 07:41  • Odpověz
konjo nejsi šikanovaná ze strany adminů,já dávála včera o půlnoci fotku stromku a už ve 2 byl smázlej :sweat_smile: vanda se nadšením ráno posrala :grinning:
18. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
lankabu: strom dej na modroustrechu a sem hoď jen odkaz, napsal mě to tak admin, jinak to tady asi nepůjde. A nebo vyfoť u stromu i Vandu a pak to bude OK :wink:
18. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
lenkabu: vy už máte ustrojený stromeček??? My strojíme až na vánoce :wink:
18. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
To asi bude z loňska,ne? I když Petrova teta taky strojí stromek před vánocema.My hezky až 24. ráno.Ale letos to bude trochu posunuté takže strojit se bude 23.
18. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Na modrý střeše je to nějak divný a mně se nepovedlo vykoumat jak se tam teď dávají fotky :sweat_smile:

Není to z loňska,my zdobíme dřív,zítra mám vánoční mejdlo pro kamarády a na to se vždy už stromek nazdobí. Vandě jsem ráno řekla že tu ježíšek něco nechal,ona teda volala dárek :grinning: ale se stromem byla tak spokojená že se posrala :grinning:

je to zase v albu,třeba chvíli vydrží
18. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jo táááák,už tomu rozumím.Prosím tě co dělá tvůj manžel? Mě je od někud strašně povědomej a nevím od kud.
18. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Prodává okna a dveře :wink: Ale dělal kde co a v HK vyrostl tak tady má profláklej ksicht :grinning:
18. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.