• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Tak je možný že ho znám od někud z Hradce.
18. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
holky tak mám ty potvory s Nivy napečený :grinning:
bylo jich 90 ks a už jich je 87 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
já nevim kolik jich bylo ale je jich půka.......do vánoce dámještě jednu várku
19. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
já jsem taky napekla z nivy, nakonec jsem ji našla zahrabanou ve stojanu s novinama :grinning: Ale Leošovi to nechutná, tak je do vánoc v pohodě uchráním a pak si nacpu pupek sama, protože já s nima problém teda nemám :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
tak dnes máme první průšvih s Ježíškem. Dělala jsem v kuchyni dort pro kámoše a najednou za mnou přišel Filda a celej rozzářenej mě ukazuje pláštěnku na školní aktovku, že je to super, že bude mít aktovku i s pláštěnkou. To zvíře se hrabalo ve skříni a samozřejmě na něj schovaná aktovka vypadla a tak si ji hned vybalil a prozkoumal :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No naštěstí jsem to ještě ukacela, řekla jsem mu, že to teda musíme honem rychle uklidit a znovu zabalit, že si ji tam Ježíšek asi už schoval aby troho neměl na štědrý den moc na nošení a jestli zjistí, že jsme to viděli, tak budeme mít pěknej průšvih :sweat_smile: No sežral mě to, hned to celej rozklepanej začal uklízet a tak jsme dali aktovku na balkón a budeme čekat jestli si ji Ježíšek do rána odnese a budeme doufat, že se na nás nebude zlobit a donese nám ji pod stromeček. On je naštěstí ještě hodně důvěřivej, ale zatrnulo ve mě teda festovně :sweat_smile:
19. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
Jéé tak to jr dobrý:slight_smile:.Naše Adélka na mě bala včera naštvanáa práskla tatínkovi že bude mít nový trenky.6e jsme je dneska koupili.Jsem dělal blbou tak snad mi na to tatínek skočil :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
Holky mám prosbičku máte někdo nějaký dobrý typ na autosedačku od 9 kg???

Vůbec to nechápu :cry: ale nám už bude maxi cosi malá a přitom psali do 4 let :angry: :angry: :angry:
No to určitě předpokládám, že 4 leté dítě nemá 84 cm :pensive:

Včera jsem na ní koukala a má už fakt nad hlavou jen cca 3 cm :frowning2:
20. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
našla jsem dvě autosedačky, co by jakž tak splňovaly moji představu, ale podle mě by byly taky malé :(
Že by to zase bylo tak na rok :pensive:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21429001&tab=1http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24597631&tab=0
20. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
20. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahojda,my máme tuhle a jsme s ní spokojený.Máme do budoucna vyřešenej i podsedák.

http://www.eshopbaby.cz/katalog/comet-autosedacka-babypoint-p325/
20. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak jsem ráno šla otevřít pošťačce a Filípek hlídal pět minut Blaničku. Toto je výsledek :grinning: :

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3634985&vReferer=
21. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: . Konji vítej v klubu.Takhle se Adélka vyparádila sama.A ještě se přijde pochlubit,jak je kuásná(krásná) :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Sluší :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Holky jdu se chlubit.Dneska mě čeká kulturní večer.Jdu s mamkou a jejím přítelem do divadla.
21. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
madli to jako make up,slušný neposlintaný oblečení a večer mezi dospělými lidmi?gratuluju :slight_smile:

caryfuk,krys:mám na poště balík z brna a nemůže to být nic jinýho než nohavice :wink: večer tam vlítnu a zítra to klidně můžu někam dovézt
21. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Leni přesně tak :grinning: .
21. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
lenkabu: Vám ještě sedačka je ok??? Máte stejnou a jste ještě větší.

madlina: Díky za typ :wink:
21. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
kačí, matryt: Dojeďte si prosím pro ty jídla, jsou toho 2 krabice tak ať nám to tu nestraší na vánoce :wink:
21. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
leni: no supeeer, zítra jedu dopolko do hradce, tak bychom se mohly sejít, vzala bych Ti i ty kupony na Sunar a dobrůtky pro hlodavce, budu parkovat nahoře v Atriu. Jinak na koně už se nedostanu, tak se zítra domluvíme telefonem, ju? Písnu Lucce, že bych vzala ty věci i pro ni, jestli bude chtít
21. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
kinsli:no mně přijde že je jí dobře

krys: Lucka už oblečení má protože jsme se večer potkaly v hospodě :grinning: zítra napiš,do atria sjedu,stejně potřebuju do dm.
22. pro 2009 v 00:15  • Odpověz
To oblečení se mi hrozně líbí,to nebyla poslední objednávka :slight_smile:
22. pro 2009 v 00:16  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak to fakt nevím :frowning2: . Já když jí tam posadím v mikině tak má tak 3 cm hlavičku od konce sedačky a když jí tam posadím v zimní bundě tak už jí hlavička přesahuje sedačku.
22. pro 2009 v 00:29  • Odpověz
Já ani nevim jak to má Vanda ale nějak extra nepřečuhuje vůbec,se zítra podívám.
22. pro 2009 v 00:32  • Odpověz
KRáááásné Vánoce a šťastný nový rok

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3636339&vReferer=

Jinak Amálka ještě nic, asi je to kříženec se slonem :grinning:
22. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
bebulka1: stupátko Ikea :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky slyšela jsem, že se tu stavět Ikea nebude :frowning2:

My jsme byli v Ikee v sobotu a docela jsme nakoupili :wink: Vybrala jsme si spousty ozdobiček měli je tam fakt za směšný ceny :wink:

Jdu se najíst a balit dárky ať to mám z krku :grinning:
22. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Petro,
ještě to nezamítli, protože se jim naše lokalita líbí, ale tam co to mělo být to nebude a to z jednoho důvodu. Měli nasmlouváno, že tam bude jen prodejna, ale nakonec potají do stavebního povolení propašovali i překládací sklad. Naštěstí to lidi, co tam bydlej a mají to za zadkem odhlalili a stopli to, protože jinak by se nevyspali a kamiony by jim tam lítali od rána do večera. Tak teď hledají v hradeckém a pardubickém teritoriu parcelu, kde by to frkli.
My byli v Ikee, minulý vikend a taky jsme tam nechali 5000,-, ale máme vyřešené Vánoce a já jsem prostě moc spokojená. Jenom aby už ta ikea byla, protože do té Prahy je to dálka (45 minut :grinning: ) a budu tam pečená vařená
Dárky už mám zabalené týden, napečeno, naklizeno a Amálka furt nic, si to fakt šetří pod stromeček
22. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
bebul zrovna dneska jsem říkala krys jestlipak už Amálka rodila :slight_smile:

já mám podpultovou informaci že Ikea bude do dvou let........osobně mi to přijde zbytečný když do Prahy je to co by kamenem dohodil a zbytek došel.
22. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Tak já už mám zabaleno :slight_smile: Večer ještě vyžehlím a vánoce můžou přijít :grinning: :grinning: :grinning:

Nejvíc se těším na kapra a salát :grinning: a pak na Kačku u stromečku :wink:

Já myslím, že Ikea dobrý, ale my jsme tam fakt dárky žádný nevybrali. Spíš takové kravinky chňapky
ty mají fakt výborný, s Lukynem jsme si koupili lampu a jinak fakt blbosti :wink:

Mám ještě 2 dárky na cestě tak jsem zvědavá jestli vůbec do vánoc dorazí :grinning:

Monitor pro mamču, ten by dorazit měl, to jim vozí nejspíš nějaká přepravní služba a mám ho slíbený na zítra
a pro Kačenku peřinky do kočárku pro manenku a ty byly odeslané v sobotu, tak budu doufat :grinning:
22. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
lenkabu: Jak se prosím skladují ty nivové potvory???

Já jsem je napekla dala vystydnout na stůl a jelikož jsme odjížděli ráno pryč tak tam zůstali 2 dny a ztvrdly :frowning2:
nebo né spíš jsou jako by vysušený. Když se dají do mikrovlky tak ok. No nic mi to sníme a po návštěvu udělám vždy čerstvé :wink:
22. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
Zdravím berušky,jdu se chválit.Dárky mám zabalený.No ještě pro jeden musím do města ale to už je v pohodě.Hlavně když vím co mám koupit.Cukroví slepaný.Jedno nutelou ,druhý marmeládou.Ještě trochu přizdobím a je to.
22. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.