• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kinsli:já je mám v uzavřený doze v chladný skříni a dobrý
22. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Mě taky monitor došel :grinning: To byla rychlovka, včera v cca 17h jsme ho objednali a dnes navečer už byl v HK :grinning:

lenkabu: Tak budu moudřejší pro příště :wink: mamce chutnali i tak ale z mikrolnky jsou lepší :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
chtěla jsem žehlit ale nějak se k tomu nemůžu dokopat :confounded: tak zítra :unamused:
22. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahoj holky,
ja jsem ted opet lezela - viroza(prujem).Terezka to schytala hur,z nedele na pondeli nam celou noc zvracela :frowning2: ,ale uz je to lepsi.Me opet boli v krku coz uz neni normalni,takze pokud dneska prijde segra na chvilku ji poprosim a zkusim jestli je tam moje obvodacka,i kdyz dneska pochybuju ze nekde nekdo bude :unamused: ,aby me udelala vyter z krku. jsem slaba jak moucha,sotva se hybu :sweat_smile: ,takze vanoce bych brala klidne posunout,vcera jsem balila nejake darecky,ale teda moc me to neslo,radsi bych lezela a nic nedelala,coz se dvema detma zrovna nejde,ale vcera si vzal Ales lekare,potrebovala Naty na to kozni kvuli atopic. ekzemu.Jo a Terezka se nam vraci do uplneho miminka - dudlik i pleny zpatky,tak snad postupne casu se nam podari vsechno opet vratit tak jak to bylo doted,je to pekny sok.
Peto ted jsem si vsimla ze pises o sklenickach,my se tam bohuzel nemame jak dostat do zitrka,Ales prijede dneska pozde,pak musi pomahat,ja bych to fakt nedala,nevadi,ze bych se proto stavila mezi svatky Prosim te psini kolik ti mam dat,diky :wink:
23. pro 2009 v 07:23  • Odpověz
Holky tak nám včera odešla pračka :rolling_eyes: Málem mě švihlo, plná pračka prádla a přestalo to vypouštět a odstřeďovat, takže jsme ven rvali prádlo nacucané vodou a pak ručně vše máchat a ždímat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No prostě super. Pračce je už sice patnáct let, takže má nárok odejít do důchodu, ale mohla to aspoň vydržet po svátkách :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Holky nemáte typ na dobrou značku, která vypere co nejvíce prádla? Budeme muset koupit co nejrychleji novou, ale já se v té nabídce nějak moc neorientuju :sweat_smile:
23. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Jo holky když se daří tak se daří :confounded: Lukáš zase teď prorazil pilkou dveře :angry:

konja: Takhle před svátky te to blbé :confounded: neporadím Ti která pračka nejvíce pojme prádla, ale co vím tak dobrá značka je Candy, - hezky pere :wink:

my máme Bosch a taky dobrý

Mě švihne Káťa tu pítá s vložkou v ruce a řve mami hami :grinning: :grinning: :grinning:

kacici: V pohodě, až vyprázním skříň s dárky tak tam hodím krabice s jídlem
dlužíš mi 611,- za jídlo a 238,- za ten komplet pro Terezku :wink:
Jinak ten dudlík to je mor, Kačka se bez něj ani nevy ... :angry:

Ráno jsme byli koupit kapra mysleli jsme jsou s ním neuděláme Kačence radost a ona se fakt mohla zbláznit jak vyváděla :grinning: ale když jsem šli na něj kouknout asi po hodince tak už přepadával na bok :frowning2:
Dali jsme mu tam vzduchování, počkáme tak hodinku a jestli se nezmátoří tak až bude Kačka spát tak ho Lukáš zabije :unamused:

Kačí, mě teď taky bolí v krku, a už mě to fakt sejří :angry: poslala jsem Lukáše do lékárny a donesl mi strepsils s medem, a mometálně ok, tak snad to bude dobrý, ale já to mám z toho, že tu lítám bosa a v kuchyni je věčně otevřené okno a pak je ta podlaha fakt studená :pensive:
23. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
kac brzký uzdravení přeju :wink:

Holky Vanda má závislost na prvním dílu doby ledový ale fakt brutální,včera tady skákala po gauči a skandovala "záhubu,záhubu" :sweat_smile: no doufám že to řekne tchyni :grinning:
23. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638364&vReferer=

lenkabu: Kámošla si koupila takové DVD, teď nevím jak se jmenuje, ale je to hodně znémé, je to zpívané, myslím v zoologické zahradě, tak si to po svátcích přepálím :wink:
Zatím co se Kačence moc líbí jsou přírodopisné filmy :wink: pojmenovává zvířádka a kometuje to jako že hamá, hajá, bumbá ... adt :wink:
23. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
ženy vyrážíme k našim a budu bez netu tak přeju krásný Vánoce,napiště pak jak to děti letos prožívaly,bude to super :slight_smile:
23. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
23. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
Taky přejeme krááásné Vánoce, hlavně zdravíčko

UUUUUUž máme štěňátka, ale kdyby mi někdo dopředu řekl co to bude za masakr, tak to dobrovolně nepodstoupím. 6 hodin na veterině... porod nepostupoval a podle UTZ byla min 2 mrtvá. Ale máme je všechny 4 a snažíme se je donutit pít... Amálka je vzorná matka, mít za sebou to co ona, tak padnu za vlast a ona se od nich ani nehne, masíruje bříška je prostě senzační, beruška moje.
Až se z toho dostanu a bude po svátcích víc klidu, šoupnu fotečky do galerky

Konja: my máme samsunga a mám na 7,5 kila a ještě s možností dezinfekce stříbrem a fakt super, ale byla drahá jak.... určitě bych nešla do indesitu s tím mám osobní blbou zkušenost. Mamka a ségra mají AEG a taky spokojený, jen ty opravy jsou hooodně mastný (sestra za 7 let 3x nastavování programovací jednotky a vždy kolem 3000,- vysolí)
23. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Holky krásné Vánoce a hlavně hodně sil a pevné nervy, u nás je to vždy velice náročné :grinning:

bebulka1: no z toho mám právě hrůzu, abych nekoupila nějakej křáp, který budu muset nechávat za nehorázné prachy opravovat :frowning2: No snad vyberem dobrou, manžel už je teď na prášky z toho kolik za ni budeme muset dát :grinning:
24. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Krááááásné svátky, holky je to senzace, stromeček nazdobený (ráno to zdolaly děti a vypadá kupodivu super), dárky ve sklepě v bednách nachystaný a zabalený, salát je už na verandě a teď už jen obalit řízky a můžou přijít Vánoce. Manžu jsem vyhnala s dětma a psem na vycházku, ještě poslední úpravy a úklid a hotovo.

Amálka je fakt super mamina a já mám po starostech, jen jim měním prostěradla a jinak nemusím přikládat. nic ona je fakt boží.
24. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Holky krasne vanoce vsem :dizzy_face:
bebul - krasna stenatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,suprovy darek pod stromecek :dizzy_face:
Peto super,pak se domluvime a mezi svatky se proto stavime :wink:
24. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak už je to za náma. Manžel už odpadnul, mě už taky padaj oči a Blanka odpadla už v sedm, což je poslední dobou nevídané, ale nějak ji tolik radosti najednou zmohlo :grinning: Jedinej kdo je stále čilej a odmítá jít spát je Filda. Řádí jak černá ruka, dostal aktovku kterou odmítá sundat ze zad a asi v ni půjde i spát :grinning: No a Bláňa ani nezvládla rozdělat všechny dárky, jakmile uviděla kočárek tak pro ni přestal existovat svět, okamžitě tam narvala panenku a už drandila a pořád se ubezpečovala, že tam ta panenka je :grinning: Byla to sranda :grinning:
24. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak u nás Vánoce taky fajn, Kačka vydržela dokonce do půl desáté :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak ženy u nás jednoznačně nejlepší Vánoce, Vanda to suprově prožívala a volala na Ježíška z okna :grinning: Dárky se líbí všechny,to mám radost,top je plyšovej krtek,kočár a rumba koule :slight_smile: Já jsem taky spokojená,nechala jsem si naježit na přání + od mámy praktický věci typu pyžamo a tepláky, z toho mám vždy radost páč se mi za to nechce utrácet prachy :grinning:

bebul:gratuluju ke štěňatům,to byl tea hustej porod,neumim si to představit,naše feny vždy nějak porodily v noci a nikdo to ani nevěděl
25. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoj
tak my jednoznačně nejhorší vánoce :frowning2: . 24. ráno cca v 7 na sebe denisa strhla horný čaj a má popáleniny 2st, takže jsme v nemocnici na JIP... má popálenou levou nohu, pravou a břicho jenom trochu, takže to ji dneska sundali obvazy. Ale tu nohu nechtějí převazovat, jsou svátky a nikomu se do toho nechce, neb musí pod narkozu... jsme z toho už vyřízený, má kapačky a dneska dostala vývod na moč, neb si ten obvaz počůrala a mají strach z infekce. Jsem tu naštěstí s ní,ale je to děs. Vyhlídka, že jdeme brzo domů, se nám každým dnem oddaluje a ztenčuje :frowning2: Takže všem přeji do Nového roku hlavně zdraví, neb co tu vidím je děsné. Jsme tu na oddělení nejmladší a klid tu není žádný, takže režim spánku v pr....
25. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
dneska mi dr. řekl, že to vypadá,že tu měsíc nebudem,a to když nás přijímali,tak mi říkali, že tak cca 3 dny a možná půjdem domů. takže každý den je překvapaní s novou vizitou... jsem zvědavá, co řeknou zítra
25. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Markétko moc sil! V květňátkách se tohle také stalo jedné holčince, bylo to v srpnu, byla s maminkou asi tři týdny v nemocnici, měla to nejvíc na prsíčkách a bříšku, ale zvládly to a vy taky!
V HK jsou na tohle fakt borci. Přejem mnoho štěstí, sil a klidu!
25. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
markyfrana: Taky přejeme hodně sil. Deniska je ještě malá tak se jí to určitě plně zahojí.
Mám 2 kamarády, jednomu blafl oheň na ruce a obličej a druhému, hrudník, ruce obličej,
atalo se jim to někdy okolo puberty 13-14 let a oba jsou bez jediné jizvičky.
Horkých nápujů se fakt bojím, tak je nechávám vždy na lince v zadu, ale třeba v Urbanicích zalejou
a nesou na stůl. To se můžu fakt vzteknout, protože nejsem schopná Kačku uhlídat.
Příje mi to naprosto debilní, stejně nikdo vařící kafe pít nebude :angry:

lenkabu: Taky tyto dárky miluji :dizzy_face: Já jsem předem Lukynovi řekla, že chci ponožky a hlavně dvoje slabé tepláky :grinning:
Byl na mě hodnější, dostala jsem ještě monitor, klávecnici a myš takže 100% spokojenost vše plně využiji :grinning: :grinning:

Od Lukášových rodičů jsem dostla keramické nože, o ty jsem si řekla :grinning: :grinning:
takže též spokojenost :dizzy_face:

Co se týká dárku pro Kačku tak mě strašně potěšila motorka :dizzy_face: Je fakt nádherná, ještě jsem takovou ani prodávat neviděla :wink:

Kačka měla radost tak nějak ze všeho ale asi nej bylo miminko, to tu tahala a rvala mu dudlík :grinning:
Ale hraje si fakt se vším, tak jsem ráda, že jsme nekoupili něco co by se tu jen válelo :wink:
26. pro 2009 v 00:37  • Odpověz
holky díky moc
naštěsti mi včera robin přinesl notebook, tak tu aspoň něco v noci můžu dělat :slight_smile:. dneska máme dobrou noc, spala celou noc od 8 večer a ještě chrní :slight_smile: je hrůza,že je na JIP,takže já jsem v jiném pokoji a chodím se na ni v noci dívat a taky přikrývat - pořád se odkopává a kvůli hadičkám ji nemůžu dát fusak na spaní, který ji doma dávám... nechápu, že v tom rachotu tady může spát... je na pokoji ještě s jedním 3,5 letým klukem a ten zase pro změnu nechce spát vůbec. Dnes si chci vymručet, aby mi je aspoň na odpolední spaní dovololili převést na pokoj, aby měla klid. Včera po obědě usnula a ten klučina ji svým řevem po půl hodině zase vzbudil, takže celé odpoledne byla mrzutá, ubrečená (a já skoro taky)... :frowning2:
26. pro 2009 v 06:39  • Odpověz
marky držte se,zahojí se to určitě dobře,to jsem ti už psala. na JIP je to s dětma na nic,zkus si říct o samostatný pokoj,to by se snad mělo dát zařídit,nevim jak to tam vypadá.ale pokud je nejmladší tak by se měli snažit ji dát samotnou stejně žádný děcka v pokoji neocení.

bude to dobrý páč kdyby to bylo jen trochu vážnější tak by vás poslali do prahy na vinohrady,jakákoliv trošku větší popálenina se posílá tam :wink:
26. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
a o svátcíh jsou v nemocnici brzdy,to nebylo u nás jinak,po vánocích nejdýl jste snad doma :wink:
26. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
markyfrana: přejeme hodně sil Denisce na uzdravení a také tobě, musí to být těžké, ale držíme palečky ať jste co nejdřív doma. Přesně jak psali holky, bude to určitě dobré, také znám dva případy oaření čajem u malých dětí a obě děti jsou ok, bez jakýkoliv následků :wink: Hlavně aby jste měli co nejvíce klidu a dostali svůj pokoj, já jsem jako dítě (14roků) také ležela ve FN na dětské JIP a vím, že to byl pěknej masakr, teď už je to asi předělané, ale tenkrát to byla veliká místnost, která byla rozdělená jen příčkama, takže jsem slyšela úplně všechno a také tam tenkrát bylo malé mímo, které noci prořvalo a snad ani nebudu říkat jak se k němu sestry chovaly :rolling_eyes: Oni tam tenkrát vůbec byly takové čůzy, chovaly se k nám jak kdyby jsme byly jen chajzlíci co jim přidělávají práci, mě přijímaly v noci,hodily mě na kapačky a všechny ty jejich přístroje kvůlu kterým jsem se nemohla ani hnout, zvonek nebyl a podívat se na mě přišla sestra až když jsem si ty jejich všechny pípáky servala, protože jsem po té kapačce potřebovala šíleně na záchod a už jsem brečela od bolestí močáku. Tak mě seřvala co jako dělám, jestli mě to přijde normální. Je fakt, že pak se vystřídala směna a nová sestrsa už byla fajn, dokonce jsem po celé noci dostala i polštář! :rolling_eyes: Ale zážitek to teda byl na celý život, nevím z čeho jsem byla zničená víc, jestli z toho, že jsem na JIP (měla jsem silnou alergickou reakci na léky, absolutně nečekanou, protože jinak nejsem alergická absolutně na nic) a nebo z toho chování tam :frowning2: Doufám, že už se person ál vyměnil.
Kinsli: s horkým nápoojem je to vždy problém, sestřenice kluk se opařil čajem ikdyž ho otec postavil úplně až dozadu na linku, ale mladej byl tak zvědavej, že si pomocí otevřených šuplíků vylezl nahoru a strhnul si to přímo do obličeje :frowning2: Když se to má stát tak se to prostě stane :confounded:
26. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Marky - holky drzte se.Jak pise Lenka kdyby to bylo vazne a hodne spatne poslou vas do Prahy. Ja teda nevim zda se Jipka zlepsila,ale jeste pred 4 roky byla uplne stejna jak popisuje Konja :sweat_smile: ,na me to byl tak hrozny zazitek jako medicku,ze i presto,ze jsem chtela delat detskou,tak jsem si to z minuty na minutu rozmyslela,nemela bych na to videt detske utrpeni a od te doby co mam dve deti uz ani nahodou,starsi lide me nevadi,ale ty miminka a deti moc :frowning2:
Moc drzim pesticky aby Vas brzo pustili domu :wink:
26. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojda,hlásím že jsme přežili.během dvou dnů obejít tři návštěvy,uff.Ale náramně jsme si to užili.Hlavně Adélka.Ta musela bejt stráááášně hodná.

Market držte se.Ségry kluk se taky jako malej opařil.Byl popálenej na hlavě a na hrudníku a naštěstí se z toho vylízal a nezůstali mu jizvy.
Jinak co se týče přístupu v nemocnici o svátkách,něco na tom bude.Známý jeli do porodnice,na přijmu se na ni podívala sestra a se slovi že dneska neporoděj,ale že jde pro dalšího dr. aby ji ještě někdo skouknul.Známej běhal po oddělení a scháněl nějakýho dr. a manželka mu málem porodila na příjmu.Malá se narodila hodinu po tom co přijeli do porodnice.
26. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
konja: Káťa je dost opatrná, ta jakmile vidí polévku nebo nějaký horký nápoj jak se z něj kouří tak hlásí fufu-pálí :grinning:
Ona fak fouká snad i bobíka z lednice :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj
tak už ji mám na pokoji, sice jsme tu ještě s jednou maminkou, ta má toho kluka stále na JIP, ale už ji mám aspoň u sebe :slight_smile: . dneska je celkově lepší, neb je odpočatá, zase dává klasicky odpolední spaní (po 2,5h jsme ji museli vzbudit :slight_smile:). Jenom mě vadí, že nic nevíme... na příjmu dr říkal, že za 2 dny ji udělají převaz v narkoze a už jsme tu 3 den, a každý dr,který nás viděl se jenom zeptal : tak jak maminko??? takže zítra už se chci zeptat, co jako bude... kdyby to mělo být na dýl, tak se zkusím poptat na samostatný pokoj, ale obávám,že nic :frowning2:

Kinsli: tomu nevěř, že by se nepopálila, Denisa je hodně opatrná, na teplý nápoj ani jídlo ani nešáhne, hned volá "čaj pálí... a to se z něho ani nekouří,ale už preventivně volá čaj pálí a najednou to měla na sobě. a to Robin ten čaj měl taky dost daleko od ní, ale otočil se pro cukr a byl to mžik a už ho měla na sobě vylitý... :confounded: a jak říkáš, skoro fouká na jídlo z lednice.... i ted zase říká" čaj pálí...
26. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
jj stane se to vždy,Vanda je opatrná chorobně ale jak je nemotorná a veliká a pořád se někde protahuje tak si nedělám iluzu...........tchyně taky klidně donese 7 kafí a dá na konferenčák,já z toho vždy můžu z kůže vyletět.

marky o svátcích neslouží nikdo s rozhodovacím právem :sweat_smile: zítra je pondělí a mohla by být velká vizita,čekej primáře a možná i přednostu pak se něco rozhodne
26. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.