• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
já se teda musim veřejně přiznat že u nás se mohlo stát asi před 14 dny něco mnohem horšího..........dávám si nože a takový věci vždy až dozadu na linku páč zkraje si vše vezme. a ona nějak dosáhla i na ten nůž,prostě jsem podcenila její velikost a navíc jsem to neviděla a odnesla si ho do pokoje. já pak viděla jak ho drží a šla pro něj a Vanda mi ho nechtěl adát a chytla ho přímo z a ostří. mně málem omyli jsem ji už viděla s rozříznutou dlaní........nevim kolik bohů u nás stálo a ten nůž musel být úplně tupej páč se neřízla ani trochu a to ho chytla fakt pevně. nemluvim o tom že kdyby s nim upadla tak ho má v břiše. A to se považuju za hodně opatrnou matku.
26. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
lenkabu: Jo nůž :pensive: taky známe a né jednou :pensive:
nebo dost tahala šrobováky, ale to už jsem jí zatrhla, koupili jsme v Ikee zarážky a má po prd.. :grinning:
už se do skříně nedostane.

Marky, to je super, že už jste spolu :dizzy_face:
26. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
tak zítra dopoledne, hned jak seženou anesteziologa,tak jde pod narkozu na převaz. Konečně se snad něco dovíme. Dneska tu byla dr přes popáleniny, a říkala, že se zítra všechno dovíme. Akorát, že to zase znamená se stěhovat zítra na pooperační - JIP :frowning2:. ale třeba pak už půjdeme brzy domů,když to bude dobrý :wink:
27. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
jj já to říkala že musí přijít někdo s rozhodovacím právem :grinning: jak uviděj popáleninu tak se ukáže,držim palce.
27. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
holky nechtěl by někdo z vás starej monitor k počítači? Ježíšek nám donesl novej a manža nechce starej jen tak vyhodit. Není to už nic moc, ale třeba někomu na chalupu nebo k rodičům :confused:

marky: tak držíme palce at vše dobře dopadne
:slight_smile:
27. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
konjo my se jednoho starýho zbavili před vánocema :grinning: a rádi :grinning:
27. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
konja: Mě taky ježíšek naježil monitor a kupovala jsem i mamce takže jsme vybavený :wink:
27. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jsem se zastavila, dostávám se po delší době k PC a dozvídám se, co je nového. :confused:

marky - přeji Ti, aby Vám zítra doktoři sdělili jen samé dobré zprávy. Aby malá z toho všeho nebyla ve stresu, aby se jí to rychle zhojilo a ještě rychleji jste se dostaly domů. Hodně sil. Moc držím palce.

kacici - koukám, že u Vás ty vánoce také nejsou nijak růžové, tak brzké uzdravení.

kinsli, lenkabu, kacici - pěkné vánoční fotky :wink:

Jinak co se týče našeho Štědrého dne, tak ten proběhl hladce :grinning: . Danda byl unešenej z kapra, pořád mu do koupelny chodil dopouštět vodu (koukal i na to, jak ho Ivoš vraždí a večer si ho s chutí dal i s bramborovým salátem :grinning: ). Na stromečku ho fascinují světýlka, takže musíme svítit i ve dne :sweat_smile: . A dárky letos bodovaly. Dostal toho mraky, ale nejvíce se mu líbí samozřejmě šlapací traktor, dílna a kufřík na kolečkách.
27. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Krásný den přejeme,
u nás bylo taky mraky dárků ale nejvíc vede kuchyňka,dinosaurus na ovládání a miminko Chou chou.To se decela divím protože Adél panenky moc nebrali.Bude to asi tím že pláče,směje se,poliká léky když má červený tvářičky od teploty.Konečně někdo koho může Adél léčit :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Tak jsme si dnes koupili pračku, odpoledne nám ji přivezou. Koupili jsme AEG Lavamat, tak snad bude dobře služit. Je to divné, ale já už se nemůžu dočkat až budu prát :grinning:
28. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
konja to se nedivim my bysme bez pračky umřeli zavaleni špínou :slight_smile:

na tom sněhu se dá sáňkovat,půl cm stačí :grinning:
28. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, nějak jsem vám nestihla ani nestihla popřát hezké svátky, Kuba lehl s horečkama, tak jsme si Vánoce fakt užili, ale když čtu, co se stalo Marky a Denisce, tak jsme na tom ještě dobře. Marky a Deni, přejeme vám moc a moc síly!!!

bambik: u nás měla velký úspěch mašinka a taky nářadí, tak mám radost :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
leni: gatě z nohavice perfektně sednou, tak dej vědět, až budeš zase objednávat :wink: Já i Venda si necháme ušít taky :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Předpokládám že někdy na jaře ještě objednám :wink:
28. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
tak my se přidáváme :slight_smile: na jaře prý začnou šít i ty dospělácký mikiny, tak si udělám narozky :grinning:
28. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
holky tak jsme doma!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sice přes známý, přes protekci, ale pustily nás včera večer na propustku domů. Ve čtvrtek jde znovu pod narkozu na převaz. ale to už si tam vydupu, že ji hned pustí domů. už tam nebudu ani vteřinu :slight_smile:
jinak Vám řeknu, hrůza, 4 dny se s nima hádám, že ji ta cévka bolí, že je to nějaký divný, v noci z neděla na pondělí skoro vůbec nespala a brečela bolestí, takže jsem se vytočila a ráno přišel dr, který ji to měl převazot se na ní podívat a setra mu tam říkala, že cévka byla nutná aby si ten obvaz nepočůrala, takže jsem začala, že chci aby tu cévku v narkoze vyndali, že ji to bolí, celou noc nespala, a myslím si, že má začínající zánět z té cévky, že už to na ní poznám, načš sestra začala přesvědčovat toho dr, že cévka je nutná!!! takže jsem se tam s ní pohádala, klepala jsem se vztekem a když odešli tak jsem se složila.... holka v postýlce jenom ležela vyřízená, pak přišla velká vizita i s primářem, takřže jsem začala znovu, že má určitě zánět, že je to divný, že musí tu cévku vyndat, tak přimář, řekl, že když bude ta popálenina dál od genitálií, tak se pokusí. no za půl hodiny volám sestru, že má nějakou kalnou moč, ať se jde na to podívat - verdikt má zánět... sestra mi začala říkat, že je to ze špatný hygieny atd. takže to jsem nevydržela a řvala na ní, že jsme sem přišly zdravé (kromě popáleniny) a najednou má zánět a ať mi něco neříká o higyeně, když ji nemůžu ani umýt, neb ji ta cévka tam bolí, že se ji nemůžu spodku ani dotknout... no hrůza. pak šla pod narkozu, vyndali ji i tam tu cévku :slight_smile:. Popáleny vypají dobře, jenom nárt, je ještě na jeden převaz.
Robin celý cen Žhavil mobil až sehnal nějakýho známýho v nemocnici a kolem 4 h už nás pouštěli na propustku domů, dr. za mnou pak přišel a omluvil se, že takhle malým děltem, když se dá cevka, tak se hned musí nasadit antibiotika... Takže jsme je vyfásli a řekli čest a už nás tu nikdo neuvidí!!! AŤ ŽIJE ČESKÉ ZDRAVOTNICTVÍ!!!!
29. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
markyfrana: no neskutečný bordel :angry:
29. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
marky tohle je skoro na stížnost,vyžádala bych si zdravotní dokumentaci a hlavně denní hlášení sester,musí tam mít uvedeno že 4 dny uvádíš že ji bolí cévka. jestli ne tak to zamlčely. momochodem,mohli ji přecévkovat jestli je teda cévka nutná ale tam dojde k infekci hodně snadno,hlídá se toi u dospělých a když je podezření tak se to prostě vyndá dá novej a antibiotika. takže zanedbání jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: dr ti to pravděpodobně přišel vysvětlit páč zjistil že máte v nemocnici protekci,zaplaťpánbů za ni.
29. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Leni, taky jsem si to říkala, že bych mohla dát stížnost, ale jsem na to líná, jsem ráda, že jsme "zdraví" doma, to že tam někoho máme už vědí, takže se snad ve čtvrtek nic nestane... A jak říkáš, do nemocnice nelézt pokud tam něhoko neznáte!!!! Jiinak v dokumentaci to je, neb když byla ty 3dny na jipce, tak jsem si dokumentaci každý ráno přečetla :slight_smile: a 1x je tam napsáno, matka uvádí, že bolí (nějaký název), takže to bude asi ono, neb nic jiného ji nikdy nebolelo. Prostě mi každý dr, i sestra hned vysvětlili, že cévka je nutná....
29. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak nutná být mohla ale odebrat moč z pytlíku nebo cévky a udělat rozbor nebo přecévkovat dát atb jde taky,ne nechat dítě se zánětem a starou cévkou.............tohle udělat já v práci,tak mám pěkněj průser.
29. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Brrr, mám z toho husí kůži. Ještěže už jste doma :wink: .
29. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
marky: tak hlavně že jste doma, protože to je polovina úspěchu, klid a pohoda doma. Rychle se uzdravete.

Miminka už jsou o polovinu větší a je to teda mazec a frkot, už lezou až o závod....
29. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Holky já jsem tak zklamaná a naštvaná :angry: mamča jako koupila Kačce ten saksofón tak už nefunguje. No to je úžasný hračka za 500,- a fungovala 3 dny :angry: :angry: :angry:
Lístek od toho samozřejmě nemá :frowning2:
30. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojda,jdu vás pozdravit a jestli chcete,jukněte do alba.Přidala jsem nějaký fotečky.
30. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
kin: tak pro příště jste poučeni. U nás se lístečky schovávají a jednou do roka udělám debordel v účtenkách a vyházím. Už se mi to kolikrát oplatilo, že si to schovávám, protože hračky jsou fakt děsně poruchové a vyhodit 500,- oknem je na prd. No a 3 dny jsou docela úspěch :angry:
30. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
madlina: Krásný fotky :wink: Kuchyňku přinese taky za rok ježíšek :grinning: :grinning:
Teď dostala nádobí tak jsme ho schovali :wink: Další rok jí dáme kuchyňku a dokopime nějaké spotřebiče :wink:
Koukala jsem, že jsou fakt moc hezký a kupodivu ani nejsou drahý :grinning:

bebulka1: Měla jsem štěstí, vzali mi to na reklamaci :wink: Ale pokuď to neopraví tak asi smůla, kdyby jsme měli bejvali
lístek od kasy tak by nám ji vyměnili :pensive:
30. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
madli:moc se mi líbí ta kreslící tabule,jestli to bude kam dát tak bych ji klidně pořídila příští rok. A ty jsi měla moc hezký šaty a punčocháče.

kinsli:těší mně že se kostky Kačce pořád líbí :slight_smile: Už nevypadá jako miminko jak jí narostly vlasy. A pořád je blondýna že? Jsem to říkala že bude blondýna s tmavýma očima,to je pecka.
31. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Když půlnoc zvony odbíjí a všichni si připíjí, já sklenku pozvedám, ať moje přání letí k vám. Zdraví, štěstí, lásku chci vám přát, ať NOVÝ ROK je skvělý napořád.
31. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Leni díky,šaty i punčocháče mám už trochu dýl.Nejnovější z toho je asi ta košile :slight_smile: .Ale furt to vypadá jako nový.
31. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
lenkabu: už nosíme dokonce sponečky :grinning: :grinning: A fakt jí moc sluší :wink: Jinak máš pravdu Kačka je špinavá blondýna s hnědýma očima :wink: Já byla blondýnka asi do 9 let ... časem jí to ztmavene :wink:

Brácha ten byl čistý blonďák a tak v 13 letech mu ztmavly tak, že je měl skoro černý :wink:

Kosty jsou stále super normálně včera jsme byly na návštěvě a tam mají holčičku téměř 3 roky a Kačka z ní byla unešená. Ty tam tak nezkutečně řádily, že jsem fakt zírala :wink: honily se vejskaly, no fakt paráda. Asi by jí bodla nějaká tak o rok strší kámoška, ale na slezském tu nikoho neznám :frowning2:
31. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.