• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Já vybrala na další vánoce tuto kuchyňku :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28483687&tab=8

pohybuje se v různých cenových relací, viděla jsem jí i za 3800,- fakt mazec. Tahle mě přijde cenově super,
má tam dost příslušenství které kdyby se mělo kupovat samostatně tak by okolo té 1000,- stálo :wink:
31. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Holky nechcete někdo Aventy - dudlíky??? Našla jsem paní v UK co prodává kus za libru :grinning: :grinning: :grinning: Takže si 100% naberu pro Kačenku, my jsme věčně bez dudáků :frowning2: Já už jsem jich fakt nakoupila tuny, a pořád tu lezu po čtyřech a hledám alespoň jeden, aby měla do postýlky :pensive:
31. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Vanda je na flašce s pitím,dudák nehrozí. Tu kuchyňkukupovaly snad všechny kámošky,asi je dobrá. A sponečky závidim Vandě by šly i culíky ale nenechá si dát do vlasů nic.
31. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Holky přeju vám krásného a klidného silvestra, mě právě odveleli manžela do práce, takže ho prožijeme asi sami :frowning2:
31. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Děkuju,my si sednem ve 4 lidech a pak dáme noční procházku mimo město,jinak to neprožívám.
31. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
já to taky neprožívám :wink: lehnu k telce a dám si curacao s juicem :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Tak mám nakázaný počítač :grinning: :grinning: No kdy mě se to stane, vždy mě od něj Lukáš akorát tak vyhazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem úplně mrtvá, chce se mi strašně spát, kdybych lehla tak budu hned tuhoň :grinning:
Byla jsem na hoďku a půl posedět v Tipsportu, a teď se tu mučím, abych vydržela do půlnoci, juknu na chvíli na ohňostroj a půjdu spát.

Tak holky, hezkej novej rok
31. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz
Holky krasny Novy rok :dizzy_face:
Peto ja bych nejake duliky brala - ma pani moznost vyberu barvy?A fakt jsou tak levne :confused: :confused: :confused:
Jinak ta kuchynka je nadherna,ale mate ji kam dat? To vas obdivuju,my mame tu malou a stejne bojujeme s mistem :grinning:
Fotecky od stromecku moc pekne :dizzy_face:
1. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
kacici: chci jí až k dalším vánocům :wink: tak předpokládám, že bude místo postýlky :wink: To už jí bude skoro 3 roky tak by mohla do velké postele :wink: Nebo místo přebalováku :wink: Místa v pokojíčku bude pak dost, teď je všude něco, ale ve finále jí tam zbytou jen 2 skříně a 1 postel a má to něco málo přes 16 metrů :wink: Na pokojíček akorát. My jsme tam před tím měli ložnici a nerada jsem se s ní loučila :grinning: má okno do dvora takže fakt klid :dizzy_face:

Jinak s dudlíky mě naštvala :confounded: prodá pouze sety, po 12 ks takže buď 12x s oranžovým prostředkem nebo 12x se zeleným prosteřekkem. Nechápu včem má problém já chtěla od každé barvy 3 ks :frowning2:

Tak kecám, teď na to koukám, tak je to buď 12 liber za 12 ks ( ale všechny stejné )
nebo 7,5 liber za 6 stejných. takže by šlo vzít 6 ks s oranžovým vnitřkem a 6 ks se zeleným,
ale vyšly by už na 15 liber, ale i tak to máš s poštovným cca 600,- tak by to vyšlo 50/kus

možná o trochu méně, brala jsem 2x poštovné ale kdyby bylo kombinované tak by bylo levnější :wink:

ps fotky dávám k sobě do alba :wink:
1. led 2010 v 16:19  • Odpověz
50kc za kus furt jeste jde,v obchode stoji mnohem vic.hele tak ja si vezmu taky od kazde barvy po trech a uz to mame :wink:
1. led 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
kacici: Tak už jsem jí psala :wink: Teď vůbec nic nekupuji libra je nechutně vysoko :confounded: takže jsem ráda, že šatník na jaro, léto jsem stihla v době kdy byla libra okolo 27.50,-
1. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
kacici: Luxus, luxus a ještě jednou luxus. Mám zaplaceno :grinning: :grinning: :grinning:
počítala nám nejspíš 1 dudák za libru protože celková faktura včetně pošty byla 458,29 :grinning: :grinning:

Takže kus vyšel na 38,20,- :grinning: :grinning: :grinning: moc krásná práce :grinning:
1. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Opět opožděně, ale přeci Vám a celým Vašim rodinám přeji do roku 2010 pevné zdraví, spoustu lásky a všeobecnou spokojenost :sunglasses: :sunglasses:
1. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
kacici: Natálka je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: až skoro ty dvě princezny závidím :dizzy_face:
hodně se teď s Lukášem o tom bavíme a na dalšího prcka se strašně těšíme, jen ještě musíme
počkat :pensive:
1. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
autor
bambik: I Vám vše nej, nej :dizzy_face:

holky jak na nový rok, tak po celý rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: já dnes cca 4 hodiny žehlila :grinning: Jsem momentálně bezdětná :grinning:
Lukáš s Kačou jsou v Urbanicích taže zítra toho plně využiji a vstanu tak k obědu :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 23:28  • Odpověz
Já byla bezdětní od 30.12 doteď,to byly časy :grinning:
1. led 2010 ve 23:30  • Odpověz
autor
lenkabu: Jukni jestli by se Ti něco nelíbilo :wink:
vzala bych si když tak toto tričko :wink: není to nic akutního, jen je to Topolíno tak jsem si vzpomněla na tebe :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27467306&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28347290&tab=6

mají ho dva prodejci tak jim jukni do alba :wink:
2. led 2010 v 00:32  • Odpověz
autor
lenkabu: Super košilka :dizzy_face: to u nás nehrozí Kachně by si hned strahla plínu :grinning: My spinkáme v overálkách :wink:
2. led 2010 v 00:36  • Odpověz
U nás je to jen pokus :grinning: Jdu na ty věci
2. led 2010 v 00:49  • Odpověz
2. led 2010 v 01:11  • Odpověz
autor
lenkabu: ty jo tak to jsi mě kápla do noty :wink: Původně jsem taky koukala na to pruhovaný tričko a i ten komplet se mi líbí, ale my zatím bodyčkujeme, takže jsem spíše brala na jaro léto tepláčky + bodyčka :wink:
Trička s dlouhým rukávem mám zatím jedno ve vel. 92 a jedno ve vel. 98 takže ještě ta dvě ve vel. 98 koupím.
My jich fakt moc nepotřebujeme, když jí dám pod tričko bodyčko tak se mi nelíbí že je to u krku vidět a vypadá to blně :confounded: Jak to řešíte??? Myslela jsem si, že bych na podzim nakoupila tílka :wink:
2. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
Leni, chceš celou soupravu nebo jen tričko??
2. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
celou soupravu prosím :slight_smile:

já dávám tričko i bodyčko na sebe,akorát na dítě velikosti Vandy se blbě shánějí bodyčka :pensive: nebudu je dávat až bude chodit na záchod což jen tak asi nenastane
2. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
kinsli: já taky dávám body i tričko na sebe a až na pár kousků není problém, vidět to není
2. led 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
lenkabu: Já brala body ještě vel 92 :grinning: :grinning: :grinning: což je nám mega obří, teď má 86 :wink:

jinak i když by byla bez plen tak není problém. já Kačence zapínám bodyčko jen na jeden cvoček, aby se s tím nemusela rozepínat :wink: Jsme byli u kámošky, ty už jsou tedy starší, těm bude v dubnu 3 roky, ale ta má prostě pohodu :grinning: nočník stojí u záchodu, malá jde svleče se, vykoná svoji potřebu a obleče se :grinning: No prostě pohoda.
Kačka si sama nesedne na nočník ani když je nahatá :rolling_eyes:
Prostě si řekne a čeká až jí svlečeš posadíš a pak oblečeš. zkoušela si kolikrát sundat punčožky sama, ale stáhne je fakt jen kousek takže u nás taková pohoda jen tak nehrozí :grinning:

jinak ty máš problém s bodyčky já zase s kalhotkami. na náš zadak se fakt nevyrábí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ne mám jeden 5 pack od next a ty jsou fakt jak pro panenku :grinning: tak ty jí jsou ok, jinak 18-24m
no to se směju, to jí bude tak za 2 roky :grinning: :grinning:

Hele kdy se vůbec teď jde k dr.??? Slyšela jsem že prevenar je již hrazený, týká se to i nás nebo jen novorozeňat?? chtěla jsem jí dát tu jednu dávku na 2 letech :wink:
2. led 2010 v 15:58  • Odpověz
ahoj holky,
ja davam Terezce tilka a o.k.,ale ona uz "zase" chodi sama od sebe na nocnik nebo na zachod na zmensovaci prkenko. Svlika se sama a obcas se potom i oblekne,ale radsi beha s nahym zadkem :sweat_smile: ,divim se ze neni casteji nemocna,stale sundane ponozky,puncosky apod.
Byli jsme dop. plavat a predtim krmit labute - holky bacha jestli pujdete s detmi,jsou nejake hladove a tim padem agresivni :rolling_eyes: ,jsme zdrhali jak to jen slo a hazeli z dalky po nich rohlikem :grinning:
V bazenu desne natriskano,asi meli vsichni volno :sweat_smile: ,ale opet parada,skvele si to uzila. Zitra jdeme vyzkouset bruslicky kacenky,tak jsme zvedavy,treba opet vydrzi nespat jako dnes cely den
Jo a holky jsou od roku 2010 neuveritelne hodny - a ted jsem to zakrikla a budou zlobit :grinning:
2. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Peto v kolik v utery muzeme prijet?Treba na 9:30 u Alesandrie?nebo u Vas po barakem,rekni si,ja budu muset vyuzit sluzeb Alese,aspon by domu odvezl ty sklenicky :wink: a pak zase potahneme nahoru jen holky :grinning:
2. led 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
kacici: Klidně můžete i dřív :dizzy_face: No jak se vypravíš. Kačka teď vstává v 8:30h tak snad tomu v úterý nebude jinak :wink:

Někdy dej vědět dopředu než vyrazíte plavčit, přidali-y by jsme se :wink:

Jinak holky byli jste někdo včara na ohňostroji??? Kačka byla nadšená, křičela buch ... blik ... néni :grinning: :grinning: :grinning:
no fakt paráda, škoda, že jen bylo tak hnusně :frowning2:

Další rok jí vzbudím i na půlnoc, Alesdandrie má nádherný ohňostroj, řekla bych že se mi snad líbil víc než novoroční :sweat_smile:
2. led 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
kacici: lepší by to bylo asi za barák :wink: Lukáš bude v práci tak bych musela Kačku nechat u sousedů :wink: kdybych šla pro Vás :wink:
2. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.