• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Peto dobre :wink: , v utery rano napisu az budeme vyrazet
Jinak na ohnostroji byla Ales s Terkou a pry parada - nejdriv vykrikovala je,ju,je,parada a pak dost, boli,au,pak zase je,ju - no nevim mam si pry vybrat zda se ji to libilo :grinning:
2. led 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
kacici: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Holky, snad ne "jak na nový rok, tak po celý rok", my jsme s Ivošem nachřipkovaní :angry: . I když dnes už je to celkem OK :slight_smile: . Ale nechtěla bych se v tom plácat celý rok :fearful: . Malý to, ťuk, ťuk ustál a byl přestěhován od silvestra od rána až do teď ka babi a dědovi, takže jsme se mohli v klidu kurýrovat.

Jinak já Dandovi dávám buď body s dlouhým rukávem (86) nebo bodytílko a na to triko s dlouhým rukávem (ty už máme 92) :grinning: :grinning: .Slipečky dostal k vánocům, ale nevím nevím, jestli z nich dříve nevyroste :grinning: :grinning: . Když ho ale dáme na záchod na zmenšovací prkýnko, tak to většinou klapne. Ale já jsem líná ho každou chvíli vysazovat, takže to zatím u nás vypadá tak, jak to vypadá.
2. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Holky tak jsem si dnes zažila jízdu hrůzy :rolling_eyes: Mamka byla s Fildou na vycházce u lesního hřbitova (šli si do útulku půjčit pejska na venčení) a já jsem se nabídla, že pro ně přijedu autem. Tak jsem naložila Blanku, ometla auto, v pohodě jsme si vyjely, na křižovatce u Futura jsem zastavila na červenou a najednou mě auto chcíplo. Ale úplně, prostě mrtvo. Když jsem otočila klíčkem tak nic, ani žádný zvuk, vyply se hodiny, výstražný světla nešli spustit, prostě to auto úplně chcíplo a já v prostředním pruhu na jedné z největších světelných křižovatek :rolling_eyes: Tak jsem vyběhla z auta abych řekla lidem co stáli za mnou aby mě objeli, že mě nejdou pustit ani výstražný, no ženská mě nechtěla spustit ani okýnko, asi si myslela, že ji jdu zabít. Hodila jsem za auto trojúhelník no a pak jsem zkusila někoho zastavit zda by mě nepomohl auto aspoň odtlačit z křižovatky a ani prd. Všichni akorát koukali co se stalo :angry: Naštěstí pak přijel na kole Leoš a jen co zastavil tak na nás zatroubil jeho kolega z práce že nás odtlačí. Tak aspoň něco :sweat_smile: No máme auto odstavené u Futura a zítra se na to přijede kouknout Leošův bratr, ale snad to bude jen špatný kontakt u baterky, mluvila jsem se servisákem a vypadá to na to :confused:
2. led 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
konja: tedy to vám ten nový rok moc dobře nezačal :pensive:
2. led 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
bambik: Tak ať jste brzy zdraví :wink:

záchod máte super, Kačka ječí jak kdyby jsme jí chtěli spláchnout :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 19:33  • Odpověz
kinsli - dík :wink: . Už je to mnohem lepší. A má Kačka své zmenšovací prkýnko :grinning: :grinning: ? Asi má strach, že tam propadne :sweat_smile: :grinning: :grinning: . To Dandovi se na velkým trůnu líbí, na nočník už ho ani nedávám. Z toho by mě hned zdrhnul :sweat_smile: .
2. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
bambik: Prkýnko jsme ještě nekupovali :wink: Zatím chodí na nočník, tak to nějak nehrotím :wink:

jen si zatím nedovedu představit co v létě na hřiště, tam snad nočník nepotáhnu :grinning: :zipper_mouth:
hned hodím odkaz jak tu zvíře řádí, chrápala do 16:30h tak tu teď vytrapuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
kinsli vem mi prosím z topolina ještě toto ve vel 92

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29325096&tab=3
2. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
lenkabu - tak ten je krásnej :wink:
2. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
To je pro švagrovou,resp neteř,ve Vandiný velikosti už jaksi nemají :grinning:
2. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
konja:to je moje noční můra tohleto,navíc když jedu s děckem.

kinsli:dík ta fotka je taky moje oblíbená

ad nočník a záchod u nás je to tak že nočník nic a na záchod si moc ráda sedá ale nic tam nedělá

bambik:krásný fotky,konečně vím jak Danda aktuálně vypadá :slight_smile:
2. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jo k dr mám jít ve 2 letech páč jsem na 2 roky odložila MMR a tím pádem odložím Prevenar páč najednou jí to nenechám dát.
2. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
autor
lenkabu: to je fakt nádherný :slight_smile: my máme vršky vel. 92 teď takže já taky brala 98
2. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
autor
bambik: Krásný fotky :dizzy_face:

Já to zatím nechám být, my máme záchod vyšší a i kdyby si zvykla tak bych se bala aby z něj nespadla :wink:
A hlavně v nočníku vidím jestli tam něco je :grinning:

teď šíleně vymrzovala dala jsem jí normálně na 19:30h a nejdřív to bylo...mamíí dudlík pak chvílí klid a mami tučík ( nočník ) tak jsme jí dala vyčůrat chvíli klid... mami dudlík a to už jsem řekla, že na ní kakám :grinning:
tak tak začala hysterisky ječet tak jsem jí asi po 15min vyndala :angry:
a řádila tu. Na nočník si potvora nesedne ale panence do autosedačky si sedla :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: U nás vanda na nočník chodila, ale to už je dlouho :wink: Někdy mi jí dovez, třeba se jí zalíbí kalhoty :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
autor
chtěla jsem napsat kalhotky
2. led 2010 ve 23:17  • Odpověz
Ona chodila kolem roku ale jak začala chodit sama tak ani náhodou.
2. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
autor
tady jsou fotky :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3656962&vReferer=%2Fphotos%2Fkinsli

to už byla starší, to bylo někdy v létě :wink:
2. led 2010 ve 23:19  • Odpověz
Holky, dík :wink: , už jsem to sem dlužila :sweat_smile: .
2. led 2010 ve 23:38  • Odpověz
ahoj
koukám máte všichni kránsý fotky, tak jsem taky nějaký přidala :grinning:

jinak jsme si konečně užili pravé vánoce :slight_smile: udělali jsme je 29.12. se vším všudy i s kaprem :slight_smile: Deniska si to užila, největší uspěch mělo nádobí....

do Nového roku Vám všem přeji ZDRAVÍ, ZDRAVÍ A HLAVNĚ ZDRAVÍ!!!

a kdy dáme srazík??? už jsem Vás všechny neviděla snad věčnost...
3. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojda,
marky telepatie funguje.Taky jsem dneska přemýšla o nějakým srazíku.A třeba bych na něj konečně dorazila.Vštšinou jsou v takovou dobu kdy už něco mám :frowning2: .A hlavně nastupuju v únoru do práce :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
3. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojda holky,
všem chválím fotečky. Do nového roku přejeme taky spoustu ZDRAVÍ, protože to ostatní přijde a i kdyby ne, tak se to nějak udělá a vyválčí.

S čůráním, u Matěje jsem s tím bojovala docela dlouho (teda jsem si myslela, ale na 2 letech a 4 měsících byl komplet bez plín i na noc) a Adélka si začala na 14 měsících říkat a teď už jí dám plínu jen občas na noc, když vím, že se nevyčůrala před spaním a že ten den dost pila, ale ráno ji v 99% sundávám suchou a Aduš večer řve, že plínu neee, že je velká holka... ale já jsem děsná matka a nechce se mi pak převlíkat a prát, neb Aduš spí ve spacáku a většinou si pod sebe nahamtí jak polštář tak peřinu a já to pak musím vše vyprat... )

Štěňata rostou úplně kosmickou rychlostí, dneska by měla začít koukat, ale už jsou to pěkní draci a lezci. Amálka už jich má plné zuby a chodí spát za mnou do postele, jinak by ty upírky měla přisáté celou noc.
3. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jo a srazík beru všema deseti, klidně se přijeďte juknout na štěňátka, manža jde od středy do práce a tak máme celá dopoledne pro sebe :grinning:. Obídek a spaní zajištěno :grinning:
3. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Baru my se s Aďu klidně pozveme.Petr bude ve středu ráno po noční tak že by se trochu vyspal kdybysme nebyli doma.
3. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
markyfrana: Krásný fotky :wink: Deniska Ti je hodně podobná :wink:

Jinat telepatie funguje na na srazím myslela včera :grinning: Lukáš má další týden ranní, takže v pohodě můžeme někam vyrazit :wink: Řekněte, kdy, kde a v kolik a budu tam :grinning:

madlina: Ty jo tak ty už jduš v únoru :wink: Tak to musím říct Lukášovi ať je na tebe hodnej :grinning: :grinning:
Ber to s tý lepší stránky, alespoň budeš mít mateřskou z nového průměru :wink:

Jdu přidat taky fotky, byly jsme dnes na labutích :grinning:
3. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Kinsli,no jo .On tam dělá tvů jmanžel. Tak aŤ mi vybere super linku .Tak normoš práce,aby se daly splnit normy a prachy abych měla jako před mateřskou.Ale jinak náročná vůbec nejsem :wink:
3. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
madlina: Tak to spíš víc než před mateřskou ne :grinning: :grinning:

Právě včera jsme si psaly s Kámoškou a ona se mě ptala kolik beru v práci, tak mě tak trklo, že jsem jim to odkejvala, ale za kolik to netuším :grinning: Vzhledem k tomu, že mám mateřskou do 17.4.2011 tak ně to nějak netrápí :grinning: Ale už by mě mohli dát podepsat plaťák nastupuji ani né za 2 měsíce :grinning:
3. led 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
bebulka1: Na 14 měsících :dizzy_face: to je mazec, to Kačena ještě lezla po čtyřech :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme bez plen přes den od 18,5 měsíců. Akorát to musím vychytat venku, když jedu ven třeba na 3 hodiny tak jí dávám plínu, ale ona se do ní nevyčůrá, brečí, že chce na nočník a když jí řeknu, že má plinku, tak to stejně neřeší :unamused: Dnes zrovna jsme byly na labutích a když jsme došly k Labi tak hned začala, že chce nočních, pak tak po cca 10 min. už brečela, 100x jsem jí řekla, že má plínu, ale stejně to držela chudák až domů. Když jsem jí dala na nočník tak načůrala půl nočníku, chudák :pensive:
3. led 2010 v 15:50  • Odpověz
markyfrana - to je krásný smíšek, ta Deniska. Nádherné fotky!! :wink:. Už jste jí asi stříhali, že? Jinak já bych řekla, že je spíš k Robinovi.

kinsli - a Kačenka, jaká je to už velká parádnice :slight_smile: . Super outfit :grinning: .

bebulka - hoď sem nějaké fotečky štěňátek, ať se pokocháme :slight_smile:
3. led 2010 v 17:35  • Odpověz
honem jukněte, protože už mi je 2x smazali :grinning:
Jinak je mám na FB Barča Syrůčková
3. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.