• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Baru, ty jsou sladký :dizzy_face:
3. led 2010 v 18:37  • Odpověz
bebuk: jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
bebulka1: Jsou sladký :grinning: :grinning:

bambik: mě zase příjde Deniska i Marky a Vanda k Lence, jinak u ostatních nevím :grinning:

jinak děkujeme za pochvalu :wink:

Kačence začaly růst vlasy až na 15m takže jsem zatím stříhala 1x, ale bohužel jí zatím rostou jen na temeni a vzadu,
boční ještě nic :frowning2: Tak snad do léta ještě něco rorozte :grinning:

zuby máme už čtyři :grinning: :grinning: akorát mě příjde, že ty dva nahoře mají mezi sebou nějakou velkou mezeru, ty až vyroztou tak bude jak veverka :grinning: :sweat_smile:
3. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
bebul: štěnátka jsou krásný :slight_smile:

jinak denisa je spíš do Robina :slight_smile: a stříhání vlasů, už máme asi 3x za sebou. Mám kamárdku kadeřnici, takže ta ji vždy šmikne, neb když jsem to zkoušela já, tak byla hysterická scéna a skončilo to tak, že já jsem ji držela vší silou hlavu a ségra stříhala :grinning: :grinning: :grinning: u kadeřnice to nebylo nikdy o moc lepší, ale přeci jenom oni to mají v ruce a bylo to hned hotový :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Fotky jsou krásný všechny :slight_smile:

Sraz beru u bebul nebo třeba v Barbánku mně je to jedno jen to musím vědět dopředu abych naplánovala práci podle toho.

A Denisa mi taky přijde víc podobná marky ale je to tím že vím že se stejně smějou.
3. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
lenkabu: Vy myslíte s prckama?? Já myslela véču :grinning: :grinning: :grinning:

sorry ale asi mě trefíš, psala jsem té paní o to tričko a napsala mi, že už ho nemá. Ta druhá ho má, tak jí zkusím
naházet odkazy co chceš ty jestli by to sehnala pokud to nemá na krámě :wink:
Zítra mě má posílat míry :wink:
3. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
v pohodě klidně objednej jen to co zrovna má

no já myslela i s dětma páč podle fotek je už sotva poznám,ale klidně i véču
3. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
Tak jak chcete :wink: V barbánku je to fajn, až na obsluhu :confounded:
3. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
Holky nemáte někdo prebytečné dudáky na láhne Avet co už nevyužijete??? Měla jsem jich spousty, ale tak nějak mi dosloužily a poraskaly :frowning2:
Už mám jen jeden variabilní a myslím 1x dvojku na čaj.

A to jsem měla dvojek tak 6 ks,
trijky 2 ks, čtyřky 2ks, variabilní 2ks a zůstaly jen dva :frowning2:
4. led 2010 v 00:08  • Odpověz
autor
lenkabu: nemá moje tričko :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 00:09  • Odpověz
dudáky mi doslouží nejdřív vždycky

kinsli:jo tak,to já si objednám klidně sama,jen dej vědět jestli to půjde nebo nepůjdu zkombinvat u jinýho prodejce
4. led 2010 v 07:04  • Odpověz
kinsli: já mám, ale jen jedničky :sweat_smile: Blanka z dudáku pít nechce, tak jsem už jiné nekupovala :sweat_smile:
4. led 2010 v 07:15  • Odpověz
autor
konja: Na čaj by stačily :wink: kolik za ně chceš??? :grinning:
4. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
lenkabu: Být tebou tak do toho ani nejdu, teď mi paní posílala míry a zdály se mi fakt obří tak jsem koukla na Next trička a topolíno vel. 98 odpovídá rozměrově Nextu vel. 110

Takže to je pro nás hluboká budoucnost :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
kinsli:v pohodě Vanda nosí i pyžamo 110 mně je jedno jestli jí to bude příští podzim nebo kdy,teď má oblečení dost.
4. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
kinsli: tak jsem našla dvě jedničky a dvě dvojky, měla jsem je uklizené v krabici, ale stejně trochu zažloutly (nechápu z čeho, když nebyly používané, ale leží tu už rok, tak asi tím :confused: ), tak jsem je pořádně vyvařila a měly by být OK :wink: Pokud je budeš chtít tak dej vědět a domluvíme se na předání :wink:
4. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
ještě jsem našla několik lahví s dudáky, u nás jsou absolutně nevyužité - zn. Tommee Tippee, Campol Babies a Nuk. Kdyby jste měl někdo zájem :wink:
4. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
holky já bych taky dala sraz s dětma, už jsem je neviděla věčnost :slight_smile:, ale můžeme i véču, jenom fakt říct, kdy. Já můžu klidně zítra celý den nebo středa od 3...
4. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Já můžu zítra celý den a pak čtvrtek odpoledne. Co zítra dopoledne? A jestli barbánek nebo bára (vtipné :slight_smile: ) je mi jedno,rozhodněte se podle dopravy.
4. led 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
Holky tak nechejte na tento týden véču a na příští z dětmi. Já můžu na véču jednou za 3 týdny, když má Lukyn ranní a s Kačkou kdykoliv. Jen né zítra to u nás bude Kačí s holkama :wink:
4. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Na véču můžu možná ve středu,ve čtvrtek snad jo.
4. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
Mě je jedno jaký den :slight_smile: přizpůsobím se :wink:
4. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Mě by spíš vyhovoval čtvrtek.
4. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
jako teda na véču.Aby mohl Petr hlídat.Jinak s dětma mi je jedno kdy.
4. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
mě asi taky spíš čtvrtek :wink:

Kačí, Lukáš někam zašil nabíječku, kdybych byla nedostupná, tak se nelekej, mám poslední čárku :frowning2:
Když tak zvoň :slight_smile:

Dnes jsme vstávali v 9h, tak snad zítra vstaneme dřív. Když tak zkus prozvonit než se začnete vypravovat. Snad telefon vydrží, fakt netuším :unamused:
4. led 2010 ve 23:38  • Odpověz
Peto,prosim pisni prijmeni do IP - ja ho zapomnela :grinning:
4. led 2010 ve 23:39  • Odpověz
Na zitrek se tesime :wink: ,jsem zvedava jak holky vstanou,spinkaji opet obe priblizne od 20.00,ale Terka vstava v noci a premistuje se k nam a pak zase zpet a nez azase usne tak to trva,ale rano spi dyl :wink:
4. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
autor
Kačí, já kdyby mi umřel telefon tak hned jak vztaneme tak hoďím zprávu na MK :wink:
5. led 2010 v 00:05  • Odpověz
čtvrtek se mi hodí :slight_smile: počítám s véčou :slight_smile:
5. led 2010 v 07:23  • Odpověz
Peto tak Naty je vzhuru od 7.30,az se vzbudi Terka,ustrojime holky a asi vyrazime v 9.00,Naty bude chtit v tuhle dobu spat,tak se snad Terca brzo vzbudi,jinak bychom museli jet dyl,Naty usne a spi pak hodku
5. led 2010 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.