• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
kacici: Můžete vyrazit, už jsem spala sms, ale nevím jesli jsi si jí vybrala. Jsem vzhůru, Kačka ještě spí, ale snad se brzy vzbudí :slight_smile:
5. led 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
holky to si nemůžu nechat pro sebe. Mám tu pětiletou sousedku. Kaťa říká pití a malá na to pinďour???
Tak říkám ne, ona chce napít a malá pinďoura mají klici a je velký jako rohlík :grinning: :grinning: :grinning:
a oni tím rohlíkem čůrají :grinning: :grinning: no fakt bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Petro,
to nic není, babička kdysi před lety vezla moje dvě sestřeice autobusem domů a jeli kolem parku, kde močil nějakej chlap a sestřenice se začaly dohadovat kterej že tatínek má většího pinďoura a hádali se na celý bus. Babička radši na další zastávce vystoupila a šli od KNV ke koruně pěšky, protože byla rudá až ....

No a doma je to taky veselý. Adéla Matesa stále okukuje, při každém čůrání mu na wc asistuje a při koupání to je sodoma gomora :grinning:
5. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Peto moc dekujeme vsechno,bylo to moc fajn a jeste jednou omluva za rozlite piti na zakusky - teda nevim co ji to napadlo :confused: Myslim ze si Terezce udelala velikanskou radost s koblihou,ona ji parkrat mela,ale ted uz dlouho ne,tak aspon vim co nekdy zase koupit :wink:
Jo a holky ne Kacenka je zavislac na dudliku,ale nase Terezka. Kaci byla celou dobu bez duda a nase Terka tam chodila se trema najednou :grinning:
Sousedka je teda chytra :grinning: ,ty deti jsou tak hezky uprimne a jake moudra z nich obcas vypadnou :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahojda,
Baru jsi tu? Bysme se zítra s Adélkou pozvali dopoledne.Jestli můžem.A jestli se dostanem do auta.
dneska tu bidu až večer.Za chvílu pádíme na cvíčo a pak přijede mamina.

Jo a dopadla nám školka.Poslední týden v lednu tam budde chodit na 4 hodiny aby si zvykla a od února to chuděrku čeká na celej den :frowning2: :frowning2: :frowning2: .To tak strašně uteklo. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky, nějak jsem se sem teď nedostala, tak přeju opožděně jenom to nejlepší v tom novém roce :wink: My jsme promarodili celý svátky, ale už to je snad celkem dobrý. Koukám, že se jde ve čtvrtek na véču, ještě uvidím, jestli dorazím :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
A v kolik a kam? Abych něco neprošvihla.
5. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
kacici: Bylo to super, nějaký pití neřeš to jsou všechno malé věci :wink:
Ptala jsem se Lukyna jak má další týden, a má odpolčo, tak mě by se asi nejvíc hodilo kdyby jste k nám jezdily
dopoledne a my když pojedeme k Vám tak odpoledne. Protože dopoledne než my se vyhrabeme tak se můžu zase otočit a jet domů, nejdýl do 11:30h musím vyzvednout oběd :wink:
Já myslím, že si holky docela rozumí ani žádné mučení neproběhlo :grinning: :dizzy_face:
Koukala jsem se Ti po kombinéze, našla jsem jednu nádhernout tak jsem z ní měla takovou radost a pak jsem si všimla, že je to 74 :angry: a dala to do vel. 80
Jak Kačka spala dlouho tak po obědě nemohla zabrat v 13:30h už jsem to vzdala a zašla pro sousedku, aby si pohrály. Když přišel Lukáš tak se najedl a jeli jsme do Futura, aby jsme jí uspali. Což sice klaplo, ale jakmile jsme tam vlezli tak se vzbudila, nejdříve ok, ale tak po cca 45 min. to na ní padlo a to si neviděla ten sajgon co se dělo :sweat_smile:
Lidi vyděšeně zírali do kočárku, co za tvora dokáže uši rvoucí řev vyplodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele hystericky ječela asi 10 minut a pak z ničeho nic jako když utne a ticho pak už jen ležela a koukala ani necekla ani se nepohla :grinning:

Holky my jsme s Kačkou říkaly, že by byla fajn, ta restauračka naproti bývalé rybárně :wink:
aby jsme pořád neládovali pizzou :grinning:

kryserka: Určitě přijeď ať Tě do porodu ještě vidíme pak už to bude takové hektičtější :wink:
Jo holka máš to za pár, a jak rychle to uteklo :confused:

madlina: mám se Tě zeptat na jaké lince si pracovala :wink:

bebulka1: Taky moc heká story :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
bebul: u nás je to něco podobného, Bláňa zas Fildu za piňďu už několikrát chytla a zatáhla :grinning:
6. led 2010 v 07:05  • Odpověz
Holky, ty štěňata jsou draci, předevčírem začali koukat a dneska už normoš lezou po nohou, ne že se plazej, ale fakt se stavěj na všechny čtyry, já jsem z toho úplně vedle, jsem netušila, že tojsou takový pokroky. Vždyť jim je 14 dní :sweat_smile:
6. led 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Nás Kačka taky občas prohrábne :grinning: Lukáš když byl kolikrát ve slipech tak za ním šla zákeřně zmáčka a řekla bobek :grinning: :grinning: :grinning:
Mě jde spíše po prsách, když třeba koukám na telku tak po mě skáče a křičí prša, prša
6. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Tak Vanda to řeší jen u gmovýho koníka,mu říká že má pindíka,na nás jen podezíravě kouká :sweat_smile:

jsem netušila že štěňata tak rychle chodí :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojda,

kinsli,naposledy jsem byla na 1.16.Celý číslo si už nepamatuju.Ani jsem ho nikdy celý neznala.Byla hned u velína proti analýze.Ani nevím jestli tam ta linka ještě vůbec je.Ale mohla bys mi prosím zjistit jak je to se směnama? Prý jedou jen na ráno a odpoledne.
6. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
holky, nemáte některé DVD mašinku Tomáše??? Shání kamarádka :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
madlina: Fakt teď jedou jen ranní a odpolední. Doufám, že nebude problém si brát od toho března více méně odpolední. To by bylo pro nás naprosto bezproblémové. Já dělám 6-12h takže bude v 12:30h doma a Lukáš vychází v 13:30h tak paráda. Asi bych mohla dávat Kačku když by jsme měli oba ranní do Urbanic, po-ut by hlídala mamka a pak by jsme jí tam museli večer v út odvést. Což si nedovedu vůbec představit, to by bylo pro mě asi fakt psycho, mít jí tam út-pá takže budu snažit se domluvit se sousedkou. Už jsem sehnala i holčinu na hlídání, ale zase nevíš co je to zač, no je to těžký :pensive:
6. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
A nezkoušela jsi jesle?
Mě by zase spíš vyhovovala ranní.Kvůli odpolednímu vyzvedávání ze školky.Ale Jsem domluvená s mojí mamkou a Petr má docela dobrou prac.dobu,tak to snad půjde skloubit.

Byla jsem dopolko u bebulky.Všechno v poho.Holky si hráli.Pak teta chvílu hrála piano.Naše Adélka to pak taky zkoušela,druhá Adélka ji doprovázela na foukací harmoniku.Super dopoledne.
6. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Holky koukam,ze resite hlidani - tak Bebul kdy do toho prastis s hlidanim :wink: myslim ze z nasich rad by o to byl velikansky zajem - z me strany urcite :slight_smile: ,Terezka potrebuje mezi deti,do kolektivu,ale sance na skolku je proste nulova s druhym ditetem :frowning2: ,takze ji davam aspon k te pani,kde je vic deti,tam je pry milionova :dizzy_face:
Tak zitra kde a v kolik?
6. led 2010 v 16:05  • Odpověz
kacici: hele u mě není problém, stačí říct kdy a v kolik a klidně si pro ní i dojedeme :grinning: , Adélka společnost dětí taky uvítá a optejte se Markét jak Matěj reagoval, když odjížděli, zrovna jsem ho přivedla ze školky a holky se balily že jedou domů. Matěj mi tu pak půl hodiny plakal, že proč tu nezůstaly, že by si s Adélkou hrál a byl hodnej...
Jo a jako završení skočil z gauče a má na čele bouli s čárkou od hrany stolu :sweat_smile: no vypadalo to hrůzostrašně, ale do 5ti mintu tu lítal zase jak čamrda a skákal na gauči i nadále, tak nezabite ho.

Madli: taky to beru jako super dopolko. Díky za hlídání Aduš a štěňata jsme si radši přepočítali a jsou všechna :grinning:
6. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Baru,to je mi líto že byl Matěj smutnej.My mu to příště vynahradíme.Vaše Adélka je tak hodná,ta se hlídá sama.Holky mi tam hráli na piano a na foukací harmoniku :slight_smile: .Adélka teď každýmu vypravuje jak viděla u tety štěňátka a jedno byl kňoura protože furt kňoural :slight_smile: .Toho si zamilovala.
6. led 2010 v 19:07  • Odpověz
mile mamci ze socky v HK vy co dostavate rodic. prisp., kdy vam prosim chodi penize na ucet, ja uz nemam prachy a cekam na ne jak na smilovani. Doted mi chodily postou na adresu, tak by me to moc zajimalo dik.
7. led 2010 v 10:04  • Odpověz
jo a chdily mi 9 - 11 tak uz by tam mely byt ne?
7. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Zdravím,
hlásím večerní mechehce v ohrožení.Ještě mi nepřišli penízky :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Doufám že se to do večera změní.A už víte kam se půjde?
7. led 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
madlina: Penízky neřeš, cvaknu Ti to :wink: Buď mi je pak pošleš na účet nebo příště zveš ty mě :grinning: :grinning: :grinning:

Tak půjdeme do té restauračky naproti rybárně?? Tak na 20h??? Vyhovuje všem???
7. led 2010 v 10:38  • Odpověz
www.cernykunhk.cz

www.bb69.cz

A nebo Atlanta na Masarykáči.
7. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Myslýš to Cafe popular?
7. led 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
kutcher: Teď jsem Ti chtěla psát do IP, že jdeme na večeři dnes :grinning: :grinning: :grinning: Tak jestli chceš tak se přidej :wink:
7. led 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
Jinak jestli máš penízky 9-11 tak to je ještě čas pokud vím tak je dnes 7.1.
7. led 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
madlina: Černý kůň by vůbec nebyl k zahození :dizzy_face: prý tam výborně vaří :wink:

Tak holky jak???
7. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Jo jo,Petr tam chodí na obědy a občas jdem s Adél s ním.vaří tam dobře a docela velký porce.
7. led 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
Tak dáme dnes černého koně??? Myslím, že pro všechny je to super. My to máme domů kousek, ty z moravského mají kousek na bus a ty s autem můžou parkovat u soudu :wink:
7. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.