• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Přímo před restaurací je na celém náměstí možnost parkovaní.
7. led 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
kopíruji z jejich stránek
7. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Tak můžem.
A kdo všechno jdete?
7. led 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Co si pamatuji, tak Markáta, Kačí, Lenka a snad Zuzka Já jsem psala o rezervačku na 5-8 lidí :wink:

Marky napiš Evče, Káťa jak mi vylila na telefon nočník, tak jsem bez čísel :frowning2:
7. led 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
Holky nemáte někdo legínky ve vel. 74 ??? používáme je na doma. Strašně se mi líbí punčocháčky + legínky (68 nebo 74 aby byly po kolena )
a nahoru body s dlouhým a na to triško s krátkým :grinning: Fakt je v tom Kachně k sežrání :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:25  • Odpověz
no u nas opet pruser s hlidanim. Manzoj muzu vite co - prej nema kozu, posledni vlak mi jede ve 22:00 a prachy nejsou. tak to opet vidim priserne. holky nebude nekdy nejaka akce s prckama? u nas jsou obe babicky pracujici, tak nemam malyho fakt kam udat :frowning2:
7. led 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
kutcher: Snad další týden, myslím že Michálek v roce a půl by se mohl na ty 2-3 hodiny bez kozy obejít :grinning:

Káťa s námi chodí na večeře od Šestinedělí Natálky co si tak pamatuji :wink:
7. led 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
Dnes jdeme poprvé do yamahy tak jsem na to zvědavá :wink:
7. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Jestli myslíš Marky jako mě,tak bych ji napsala ráda ale bohužel na ni nemám číslo.Od sud mám číslo jen na tebe.Ale večer to napravím a vyberu si čísla i na ostatní.
7. led 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
madlina: ne myslím markyfranu :wink:
7. led 2010 v 11:46  • Odpověz
kinsli mas jako naprostou pravdu, mm se boji nevi absolutne co delat kdyz rve,zkusim to jeste neboj. prave ze malej krasne spi bez koja ale ted mu lezou 4 zuby a sem jak dudlik des
7. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Holky hura - vcera kun nesel,tak jsem si rikala,ze je sraz v ohrozeni. A ted klasicka materska demence - jkde to teda nakonec bude? :grinning: a v tech 20.00?
7. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jo a velka slava,Naty basti prikrmy :dizzy_face: ,dneska snedla pulku brokolice :stuck_out_tongue_closed_eyes: dozahla se prsem a ted spokojene spi.Terezka usina,samo ze ma posledni dudlik - Peto pomoc akutne potrebujeme dudliky :grinning: ,vcera jsem ji na noc musela dat uz Natcin :sweat_smile: ,protoze ten posledni modry opet prokousla az to cely odpadlo :angry:
7. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
kacici: Jasně Kačí na tu 20h je to akorát, do 19:30h je ulice :grinning:
7. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Holky, já nedorazím, dneska jsem byla v poradně, zase se otevírám, tak se mám hodně hodně snažit, abych ještě tři týdny vydržela, že kdybych neměla prcka, tak mi jasně doporučí klidový režim a polehávání :frowning2:
7. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
kacici: Hned paní napíšu jesti je už odesílala, teď to jde docela dlouho :(
komplet co jsem koupila na vánoce a hned ho zaplatila ještě doma nemám. A už je to tak týden co psala, že je odeslaný. Ale poradím Ti skoč do Futura. Normálně tam kde mají dětské oblešeni tak v tom samém regálu mají dudlíky, jsou to Tesco dudlíky, fakt moc hezké ( fialové průzračné a v prostřed na jednom myslím srdíčka a na druhém hvězdičky ) a dudlík je stejný jako na Aventu. Stojí ty dva 45,- takže luxus. Zkus Nějak Terezce vysvětlit, že dudlíky se nekoušou, třeba, že je to bolí nebo nevím, nějakou pohádku si vymyslíš, to by jsi se za dudáky nedoplatita :pensive:
7. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
kryserka: Tak to je škoda :frowning2: Ať si ještě Venoušek tak měsíc počká, není kam spěchat :grinning:
7. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
krys ty si nedáš pokoj v žádným těhu? :grinning: hele a pak zase budeš rodit ve 41 tt? :slight_smile: tak odpočívej :slight_smile:

holky dorazim kam řeknete ale asi dýl,mám ještě schůzku od 19:00 a zítra ráno od 9:00 tak se nesmim moc zničit :wink:

kinsli já nějaký legínky vyřazovala ovšem po Vandě tak vytahaný že by z nich Kačka vypadla
7. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
lenkabu: Teď jem si jeden duo pack koupila v UK

právě mám stejný problém, co jsem koupila 9-12m tak jí jsou moc velký, ( kupovala jsem použitý sice jsou jak nové paní psala, že jsou asi 2x praný, ale holčička je vytáhla )

Tak už jsem raději koupila 74 nové :wink: Jinak včera jsem jí dala už jeden komplet ve vel. 92 kalhoty a tričko,
ty jo chudák udělala 3 kroky a měla kalhoty u kotníků :grinning: :grinning:
Tak jsem koupila kšandy, dofám, že to nebude moc pod tričkem vidět :frowning2:
7. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
lenkabu: Jsi nějak moc pracovně vytížená :grinning: šetři se :wink:

IP
7. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
no sama z toh jsem špatná :frowning2: jako tušila jsem, že to tvrdnutí břicha je docela asi víc, než by mělo, ale Rešlová mi to řekla jasně. A já ještě rodit fakt nechci. Ale zas když budu rodit o něco dřív, tak by mohlo být mimi menší :slight_smile: Prý to žádný obr zatím není, tak kéž to tak vydrží. Kámoška má termín o dva týdny dřív, tak se sázíme, že ji předběhnu, ona čeká první :slight_smile:
Leni: a pro Tebe mám v autě nachystaný ty hlodavčí věci, když jsem je minule zapomněla z auta vzít, no, ale to se nezkazí :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
asi jsem mela byt lesbicka s holkama se clovek domluvi lip. MM se proste boji ja ho chapu, malej vecer ted posledni 3 dny bez prsa rve az se barak otrasa a ja jsem matka na baterky ze mu vyhovim, ale fakt tenhle druh place nesnesu tak jsem trosku selhala a ted nikam nemuzu, protoze me dite nechce spat, chjo tak az na tom stuku s detma pak mi to kinsli prosim napis do IP
7. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
kutcher sraz s dětma se plánoval příští týden buď u bebulky nebo v Barbánku,den si ještě dohodnem

krys jo to se nezkazí já se pro to klidně někdy zastavim,netahej to.i když jsem asi vtipná když taháš Kubu :grinning:

kinsli:já se nepředřu,to jen tenhle týden je nějak hektickej :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Holky a kde teda?a diky za tip na dudlika,ja uz bych ji nechala ty bez gumy,ale ona dostala vcera hysterak ze chce zdravyho dudlika :grinning: ,neukousnutyho
7. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
leni: no, to bys mohla, já Tě (vás) jedině ráda uvidím a Kuba společnost taky uvítá :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
ty Tesco dudle se fakt desne kupujou, jsou mooc pekny skoda ze malej neduda :grinning:
7. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Krys - drz se holka,at je Venousek pekne dopeceny :dizzy_face: .S vahou si hlavu nelam,Terezka mela byt vychrtla a hubena,pidi mimi,pry budeme radi,kdyz bude mit dve kila a mela 3250g :wink: ,takze ja ty vahove odahdy oc nechapu proc se maminkam rikaji,Naty mela mit kolem 4kg a mela 4300g,takze u me nevysel odahd ani jeden
7. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
kaci: taky bych ráda :slight_smile: Noo, ale mohlo by to dr vyjít, já už nechci znovu rodit čtyřkilový dítě :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
kutche: Můžeš být ráda, že nedudá :wink:

madlina: Tak v 20h u Pospíšila???
7. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
kryserka: Tak to Tě asi jen tam neuvidíme :frowning2:
No hlavně aby veda ještě alespoň ten měsíc počkal, pak dáš třeba nějaký ten sraz v herně :wink:
7. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.