• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
krys: nelam si tím hlavu a odpočívej. Já měla oboje taky super. U Matýska mě strašili obřím dítkem a měl 3570 g a u Adélky mi zase říkali jaká bude drobeček malínká a že budem rádi, když bude mít přes 2,5 kila a Aduš byla na chlup stejná s Matějem 3520 g. Fakt ty odhady váhy taky nechápu, ať si to nechávají ti doktoři pro sebe. U Matesa jsem se při porodu hrozně bála, že je velikej a byla jsem celá stažená a u Aduš jsem se zase třásla, že to bude dorbeček a seberou mi ji do inkubátoru a houby.

Na sraz nemůžu, máme dnes naplánováno stříhání drápků a čekáme návštěvu, tak bych ten večer měla děsně hektickej, no navíc mateřská fakt nedorazila a musíme šetřit naftu, aby se manža dostal do práce :grinning: Ty štěňata nás zatím finančně zruinují, než je prodáme. :sweat_smile:
7. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
holky super tak jsem ho nakonec ukecala sice mi ve 22:39 jede vlak ale i na tu chvilku se tesim. takze v 8 u kone?
7. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
kinsli: no, v herně, to nevím, by ti raubíři mrňouse převálcovali :grinning: to pak spíš vidím na jiráskáče nebo tak, snad bude brzo teplo :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Kinsli budu tam.Holky už se těším.
7. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jo materska taky nedosla,pekne me tim stvou,ale nastesti me to tolik netlaci,ale za mesic bude jinak :sweat_smile: ,manza nema stale praci :frowning2: ,fakt premyslim,ze bych si nasla nejakou brigadu na prilepseni domaciho rozpoctu,ja bych vypadla mezi lidi,manza by byl s holkama a byli bychom oba vic odpocaty a hl. bychom si nelezly na nervy - byt totiz stale spolu je nekdy uz na .....No jenze kde neco najit,ze? na kasu se me nechce :pensive: a v mem oboru birgada neexistuje ani castecny uvazek
7. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
ja tez :D
7. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
kacici Miloš neměl práci loni 2 měsíce,byl pořád doma a bylo to na rozvod :sweat_smile: to už nikdy víc :rolling_eyes: já chodim hodně na schůzky s lidma,kdybych se o něčem dozvěděla tak ti dám echo.

ženy ještě pro ty hradecký naplaveniny..........kde je naproti bývalé rybárně? :sweat_smile:
7. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jo jeste se vratim k tomu rod. prispevku no ono to prej chodi podle kraju takze bychom to mely jakoby dostat ve stejnej den zalezi jen na bance jak rychle to pripise a jestli mi to chodilo prevazne 9. tak uz bych tam ty penize taky mela mit ne? jsem si zridila ucet aby mi to chodilo driv a ne aby to bylo stejny a ja k tomu platila vedeni uctu :frowning2:
7. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Mně chodí 7. nebo 8. jdu se mrknout
7. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Tak taky ještě nemám,zítra ji čekám.
7. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
hmm u me to vzdycky delali tak, ze kdyz mela prijit 10. a byl to zrovna patek tak to samo prislo az v pondeli uz me s tim se..u jednou tak po druhy zas tak. davaj malo a jeste jak se jim zachce
7. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
kacici: Na kasu fakt ne :grinning:

co třeba nějaký účto???

lenkabu: To je přesně to čeho jsem se nejvíc bála když přišla krize, že příjde o práci, né kvůli penězům, ale kdyby jsme spolu měli být 24 hodin tak se sežereme :grinning: :grinning:

Tak yse už těším :wink:

Jinak bývalá rybárna je jak byl černoch tak pak pořád rovně k zimáku, na rohu máš Erko a když by jsi přešla
na druhou stranu tak tam byla rybárna. Teď netuším co tam je :wink:

Ale to neřeš budeme u Černého Koně na náměsrí - no spíše pod náměstím, víš kde to je???

kutcher: Pak písni sms, jak budeš stíhat :wink:

Jinak mě rodičák chodí taky 7 v měsíci :wink:
7. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
bebulka1: No jo vy máte moc hladových krků :grinning: :grinning:
Kolik, že máte štěňátek???
7. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
jo jo holky s penízkama je to na prd.jak máš zaplatit ty,tak to všude chtěj peníze hned.A jak má někdo poslat peníze tobě,tak to trvá :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
7. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
Kutcher a odkud jezdíš že musíš vlakem?

Kinsli sice nejsem Bára ale mají čtyři štěňátka a jsou kouzelný.Adélka se do jednoho zamilovala a nemohla si ho vzít do ruky ani Bára.Hned večer se Adél ptala kdy zase pojedeme k tetě.
7. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
madlina: jé tak to je hezký??? Kačenka taky miluje pejsky :dizzy_face: ještě, že máme dva u sousedky :wink:

jé holky mám příjemné překvapení. Lukáš přišel domů rozářený s obálkou v ruce a ptál se mě kam bych chtěla jet :wink:

Vyhrál na večírku poukaz na romantický víkend pro dva v hotelu Štekl **** Hluboká nad Vltavou :grinning:

s plnou penzí :wink: Jen taťka zavelel, bez Kachněte :frowning2:
7. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Na romantický víkend samozřejmě bez Kachněte :wink:

černýho koně nevim ale najdu si to
7. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
madlina nastehovala jsem se za manzou do Cernozic jinak v HK jsem kazdy den az obden vzdyt Hradec zazil cely muj zivot nedokazala bych se ho vzdat
7. led 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
Máme nakázáno prý přivést malého Lukáška :grinning: :zipper_mouth:
Vypadá to fakt luxusně :dizzy_face:

http://www.hotelstekl.cz/hotel-stekl.html
7. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Tak ten je nádhernej,kdy pojedete?
7. led 2010 v 15:51  • Odpověz
fiha zavidim, jo nas Miska taky tad pejsky jednoho mame doma - kremove zlaty labrador jsou od sebe o rok to bys mela videt tech chlupu v predsini kdyz se ti dva honej
7. led 2010 v 15:59  • Odpověz
no jo, chlupů je všude plno, nejen v předsíni :grinning: , ale stejně je to krásný, ty 4 drobečci...
7. led 2010 v 16:49  • Odpověz
to kazdopadne :slight_smile:
7. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Báro,Adélka šla včera spát a povídá ůaž se vyspinkám tak pojedeme za tetou na stěňátka?".Musela jsem ji slíbyst že k vám ještě pojedeme. :slight_smile:
7. led 2010 v 18:19  • Odpověz
Vanda taky pořád mele "za Adélkou" :slight_smile:
7. led 2010 v 18:19  • Odpověz
Holky tak já mateřskou už mám.
7. led 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
Já mateřskou také mám :wink:

Jinak ještě nevíme kdy pojederme máme se rozhodnout do týdne :wink:

Lukáš říkal, že nejspíš budou chtít aby jsme jeli do max konce dubna ( mimisezóna je samozřejmě levnější )

Tak jsme říkali buď poslední víkend v únoru nebo to necháme na duben :wink:

Jinak holky Yamaha super, moc se mi to líbilo :wink:
7. led 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
Tak já za chvíli vycházím :wink:
7. led 2010 v 19:29  • Odpověz
holky, kdo chcete, tak jukněte na ty naše drobky, máte to tam i s novomanželskou fotkou :grinning:
http://picasaweb.google.cz/KarelWochomurka/Stenata#
7. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jsou nádherný :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.