• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
No to jsou :dizzy_face:
7. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
autor
Kačko, budu počátat s návštěvou v úterý, teď mě trklo, že ve čtvrtek máme yamahu :wink:
8. led 2010 v 00:55  • Odpověz
ahoj
tak se holky omlouvám, že jsem včera nedorazila, ale vyhrotila se nám situace v práci a musela jsem dělat materiály do rady města a byla jsem v práci do 21 hod :confounded: a ještě doma něco dodělávala a teď od 6 rána na tom ještě dělám :angry: už to naštěstí mám, teď jsem to odeslala řediteli... doufám, že jste si to užily a příště určitě dorazím :wink:
dneska ve 12 odjíždíme do špindlu na víkend - nemám nic zabaleno, pochystáno, včera jsem nechala v práci mobil - takže tam musím ještě zajet no jsem zvědavá v kolik nakonec vyrazíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 07:16  • Odpověz
autor
markyfrana: Hezky si to užijte :wink: My razíme do Orlických :wink:
8. led 2010 v 10:59  • Odpověz
supr setkavacka, jen omluva pro kinsli, furt jsem ji tam chudakoj kradla objednavky jsem fakt moc horliva a kinsli zas moc klidna, nemela asi sanci :grinning:
8. led 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
kutcher: jaké ojednávky??? klidná to fakt jsem :grinning: proti tobě určitě :grinning: :grinning: Bez urážky, mě bylo taky kdysi 22 let :grinning:
8. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
ja se neurazim ale obavam se, ze vekem to nebude, tetce je 45 a zmena zadna a holky zrovna klidny typy taky teda nejsou :grinning:
8. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
jj tohle se věkem nezmění :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se nediv že míša je pometlo :grinning: :grinning:

marky v práci si řekni o mimořádnou odměnu a užij si víkend.

já jsem ráda že jsem přežila cestu ze Slatiny do HK,o silničáře nezakopneš,jízdní pruhy nejsou vidět a nevim jestli se víc klepala prdel autu nebo mně :sweat_smile:
8. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Čusík,
dámy včerejší srazík se opravdu vyvedl.Musíme to zase brzo zopakovat.

Lenko my byli dopolko v Pardubkách .Fakt "super"cesta.V tomhle nepojedu snad Ani k mamině na Moravský.

baru jukli jsme na štěňátka a Adél hned poznala svého oblíbence.Málem poslintala monitor :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky jsem si konečně udělala radost a koupila si prádýlko.jsem se úplně zhrozila nad velikostí podprdy :confused: .
8. led 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsme byly s Kačkou pekáčovat :slight_smile: bomba až na ten marast co je venku :confounded:
8. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Kinsli my byli taky .Kdyby nefoukal vítr,tak bylo docela hezky.Byli jsme se sousedkou a děti blbli ve sněhu jak divý.No a my s nima.
8. led 2010 v 18:11  • Odpověz
taky jsme byli supr, ale ten ficak byl fakt desnej.
8. led 2010 v 18:24  • Odpověz
lenkabu: jj to dite chudatko opravdu nema byt po kom normalni, manzoj je 35 a ten stoji za to ale docela jste me ty a madlina prekvapily svou vyrecnosti a vubec vsecky jste holky fajnove
8. led 2010 v 18:29  • Odpověz
to víš na plavání se člověk tak nerozkecá :grinning:
8. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Holky vcera to bylo super,je videt ze jsme vsichni pekne ukecane,jen teda Peta se skoro nedostala ke slovu :sweat_smile:
Peto super,v utery s Vam pocitame odpoledne,Ales bude mozna pryc,asi pujde za sportem,tak budeme doma samotne :wink:
Venku je to super pocasi,ale uz by mohlo prestat pres den snezit,preci jenom na sankovani nic moc :sweat_smile:
madli - super,musis si udelat radost :wink:
bebul - stenatka jsou uzasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,hned bych si nejake vzala,ale to by me asi vyhodil nekdo z baraku :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Já si myslím že se Peťa jen tak nedá. :grinning: :grinning: :grinning:

Kaci mě by se 3těňátkama vyhodil přímo manžel.Nebo jsem spíš takovej srab,že bych bez jeho vědomí pejska domů nepřitáhla.Ale povídal že o pejskovi uvažoval.Líbil by se mu bígl ale má trochu strach.Že prej jsou tyhlety nevychovatelný.Tak uvidíme jestli povolí.
8. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Madli - tak t uz mas vyhrano.Ales o tom nechce ani slyset.I Penny co maji nasi jsem vyzerbrala z utulku ja a mame ji tak napul,i kdyz jak jsme jim utekly se segrou z rodneho hnizda tak ji maji hlavne oni.
8. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Petr spíš čeká až budeme mít větší byt.Do 2+1 pejska nechce.
8. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Měli jsme se stěhovat letos na podzim ale asi se to posune na příští rok. :angry:
8. led 2010 v 19:26  • Odpověz
madli: já taky uvažovala o bíglovi, je to hezký pes, ale pak jsem se do toho ponořila a začala zjišťovat, jaký je povahově charakterově, jak s výchovou a navíc mají velký sklon k obezitě (stejně jako labradoři...) Kamarádka bígla má a je pravda, že je to pošuk a ještě fakt neposlouchá, na zavolání nepřiběhne a myslím, žeto výchovou fakt nebude.
No a přivézt psa do baráku bez předchozí dohody s drahou polovičkou, to docela zavání. To bych neudělala ani u rybiček, křečka, natož psa. Tohle jsou věci, které se prostě doma musí řešit společně :wink: .

My byli dneska venku jen když jsme vedli Matěje do MŠ a pak při vyzvedávání. Byla z toho hodinová procházka ráno a dvouhodinová odpoledne. Nakonec to dopadlo, že jsem děti táhla oba na jednom pekáči domů i s nákupem a neviděla na cestu, děsně sněžilo a foukalo - nebylo vidět ani na 5 metrů.
Dneska už jsme asi 5x odhrnovali sníh a díky tomu, že bydlíme na kraji, tak to co odhrnem nám vítr znova nafouká, tak na to kašlu a odhrnu to až před nějakou tou procházkou zítra. Stejně k nám nikdo nepůjde, je pátek večer a víkend... :sweat_smile:
8. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Petr jel na hokej,tak snad dorazí v pořádku.Doufám že hráli v Jaroměři.Volala teta že prej jedou z Hradce do Hořic už hodinu.Zasekli se v Sádový a tam se to prej nehlo.
8. led 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
Jo holky na silnicích hrozný, my jsme v urbanicích zapadli, byl tam fakt marast, jsem na nás zítra zvědavá :sweat_smile:
8. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Známý chtěli taky jet zítra na lyžovačku ale vzdali to.v tomhle prý nikam nepojedou.Zato Petrův brácha s přítelkyní a dětma jedou.Doufám že dorazej domů v pohodě.
8. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
Já jsem si půjčila brýle, takže sníh by mě vadit neměl. Už se fakt moc těším, minulý rok jsem byla jednou a před tím samozřejmě z bubnem vůbec :grinning:
8. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Tak u nás je dnes nálada pod psa, Filda měl dnes jet s lyžařskou školičkou na hory, ale nejelo se, protože je taková kalamita, že do Deštného se prý nedá skoro dostat a oni měli jet až na Šerlišký mlýn, tam by museli p ěšky, protože je to prý bez šance a navíc nejsou pořádně upravené ni sjezdovky, protože to prostě nestíhají upravovat, takže lyžování na prd. Chudák tu probrečel ráno, ale teď půjdem vyrážet na pekáč, U nás se pekáčuje přímo před vchodem z rampy, tak je trochu veselejší, ale bylo mě ho líto.
9. led 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
konja: Pro prcky by to dnes fakt nebylo :frowning2: Sjezdovky byly neupravené a foukal tak silný vítr, že by se ani nerozjel :sweat_smile: Jinak jsme si to užili, dali jsme si celodenní a po 4h už mě padaly nohy. Na nohy to byl fakt zápřah. Tak jsme pak permice prodali dál a v 14h vyrazili domů :wink:
9. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahojda,tak co,nejste zasypaný?

Kacici mám tady pár pemprsek velikost 5. Je to na 11-25kg.Je jich opravdu jen pár,asi půl balení.Tak kdybys chtěla.Myslím že tobě jsem slibovala že se podívám.
10. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mrzí mě, že jsem ve čtvrtek nedorazila :unamused: , tím spíš, když si ten srazík tak pochvalujete :slight_smile: . Aááále, téměř celý týden jsem tu měla do večera pracanty na sádroše (konečně se zase trochu pohnulo s podkrovím) a tak jsem se musela starat. Jinak o kalamitě mi ani nemluvte :confounded: . V pátek jsme jeli do Černilova ke známým slavit náhradního Silvestra :grinning: :grinning:, páč jsme byli všichni nemocní, tak jsme si ho přesunuli. No, už cesta tam vypadala hrozně, ale šlo to. Známí z Prahy to jeli s prckem přes 4 hodiny. Ale cesta ráno zpět do Smiřic byla katasrofální. Když jsme se nemohli pomalu ani jedním směrem z toho Černilova dostat pryč, tak jsem začala propadat panice :sweat_smile: . Naštěstí mám manžu skvělého řidiče, takže jsme nakonec domů dojeli. Já bych snad bývala auto nechala někde zapadlý v závěji a s brekem bych šla pěšky nevím kam :grinning: :grinning: . Samozřejmě nám ještě do toho docházela nafta, ke stojanům na benzině jsme se přes masu sněhu nedostali (uvízli jsme asi 2 metry od něj, takže smůla). Dalo se jet jen na Hradec, takže jsme museli přes něj a nevím proč manža nezajel až na státní, ale musel jet zadem :angry: , kde jsme mezi Skalicí a Skaličkou skončili najetí na duně s kolama ve vzduchu :confused: . Nikde ani živáčka, všude jen sníh, hladovec na nás svítil, paráda (už jsem se viděla, jak tam umrzneme, až dojde nafta :grinning: ). Z "kamarádů" nikdo nebral telefon ( zákon schválnosti). No, asi za čtvrt hodiny se z ničeho nic objevilo JCB s nakladačem, takže nás vytáhnul (to ještě třikrát ruplo tažné lano) a tu masu sněhu ze silnice stáhnul. Cestu z Černilova do Smiřic (5 km), která obvykle trvá 10 min, jsme jeli téměř dvě hodiny a najeli jsme snad 30 km :confounded: . Hrůza, hrůza, hrůza. Už bych v tomhle počasí nikam nejela. S hrůzou jsem si vzpomněla na lidi, co nutně potřebují lékařskou pomoc nebo na ubohé rodičky, co se nemůžou dostat do nemocnice nebo záchranáři k nim.
10. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Bambi tak to nezávidím.Bejt tam já a sama asi bych zešílela.
Petr jel v pátek z tréninku .Z Jaroměře jeli 2 hodiny.Museli to pak vzít přez město protože ze státovky se nedalo uhnout na vedlejší na Předměřice.no masakr.A dneska jeli do Paky na zápas.Jsem si dělala srandu a říkala jsem mu,že dneska ho čekat nebudu.Celý odpolko budu jak na trní jestlli dorazej v pořádku.
10. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Hodila jsem do alba fotky jak vypadalo naše auto dneska dopolko.
10. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.