• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Madli - pekne fotky. Jinak s tema plinama,nebyla to Peta?My ted pouzivame u Terky 6 a u Natky 4
A snih je paradni,Terezka sankuje s tatkou na kopci,ja odpocivam doma,dnesni noc byla desne kruta od holek :rolling_eyes: ,ale snad bdue dnes lip,naty desne trpi na zacpu po prikrmech,prdi hezky,ale to kakani je hrozny a ja trpim za ni :pensive:
10. led 2010 v 16:03  • Odpověz
kaci vypije švestkovou šťávu? i když to ti asi nemusím radit :wink:

s autem ani nestrašte,moje stálo celej víkend a ráno na 9 musím být na plavání. ještě ho půjdu večer odhrabat a nastartovat.

bambik:to je hrůzná story,nejsme zvyklí že nad náma příroda vítězí. v tomhle začít někde rodit na vesnici tak si dáme asi porod doma s naší rychlostí :slight_smile:
10. led 2010 v 17:37  • Odpověz
lenkabu: tak to nezávidím, naše stojí od pátka a kdybych potřebovala vyjet, tak budu muset zajít koupit lopatu, mám doma jen lopatku na smetí :grinning: Musím počkat na oblevu :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 19:39  • Odpověz
já použila lopatku na smetí a 45 min jsem ho ještě škrabkou vytesávala z ledu :sweat_smile: díky bohům za vyhřívaný skla :sweat_smile:
10. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
holky, tak počasí fakt mazec, na Hradec na to nejsme zvyklé :grinning:
Ale užíváme si to, dnes jsme byly pekáčovat a Kačka je nadšená :wink:
10. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Kacici: A nás nepozveš? Víš, kdo jsem? :sunglasses: Když uhodneš, tak To pošlu za odměnu fotečku Tvého a mého dítěte z léta :sunglasses:
10. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
Uhodnu :grinning: Ivco samozrejme kdykoliv prijdte k nam,aspon si Domisek pohraje s Terezkou :wink: ,jen jsem nevedela jak to mate se skolkou a casove :slight_smile: Muzeme se domluvit pres IP nebo klidne tady :wink: Tenhle tyden bychom mohli jeste klidne patek dop.i odp.
10. led 2010 ve 23:11  • Odpověz
Ivco a jak se citis?Vse je v poradku? Dost na tebe myslim,vim ze se to blizi strasne moc rychle :sweat_smile: Hlavne opatrne,fakt ted nejvic lituju tehulky
10. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
Dobře, vyhrála jsi 2 fotečky! Cítím se jako před porodem, co Ti mám říkat :wink: 20kg nahoře a to není všem dnům konec :sunglasses: Ven nikam sama nemůžu, od minulýho tejdne mám od M zákaz řízení, pupej je od volantu asi 4cm.
Blíží se to sakra rychle, ani jsem si to nějak neužila a už se skoro nehnu. To jsem si chtěla ještě koupit maliník a lněný semínko, snad tozvládnu ve st při návštěvě poradny.
10. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
Jak se vede vám? Koukala jsem na fotečky a to miminko, který máš v sekci Natálka není Terezka? :grinning: Kopírák hadr!
10. led 2010 ve 23:47  • Odpověz
Kačenko, když jsi mě tak odhalila, tak jsem si vyplnila i zdejší pas, ale fotka se mě hrabat nechce. No jdeme spinkat, ráno musím kluky zabalit na cestu do stacíku. Jezděj busem, tak vstáváme v 6,40. To se budu proklínat, za to vysedávání u žrouta času, ale jsem závislák :dizzy_face:
11. led 2010 v 00:17  • Odpověz
bambik: brrr, to jste si teda užili :frowning2:

my byli na víkend na horách, pěkně jsme té kalamitě utekli, až když jsme se vraceli, jsme teprve viděli, co se tu asi muselo dít za hrůzy. A měla jsem teda strach, abychom pak po cestě někde neuvízli a já nezačala rodit..... Ale silnice už byly v pohodě, akorát před barák musel V. vyházet cestu, jinak v poho :slight_smile:

mydva: koukám na Tvůj termín, se možná sejdeme v porodce :wink:
11. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Kryserko: Tak Ti mám držet místo u oběda?
11. led 2010 v 10:40  • Odpověz
budu mít v klopě červenou růži :wink:
11. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Ok, já budu mít v ruce noviny :grinning:
11. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Holky hlavne jeste chvilku vydrzte :wink: a davejte na sebe velikasnky pozor
Kamaradka co ma chlapecka narozeneho o dva dny nez je nase Terezka porodila predevcirem chlapecka :dizzy_face: ,tak bych rekla ze ted je hodne tehulek :slight_smile:
Ivco a co pristi tyden nekdy odpoledene az bude mit Domisek po skolce?ja si ted uvedomila ze mame patek uz taky plnej,ach jo,nevim cim premyslim :sweat_smile:
Zase padim,nejak nestiham vubec nic a to je Ales s nami doma :sweat_smile:
11. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
kaci: u doktorky mi sestřiščka říkala, že teď mají těhulí snad nejvíc za celou dobu. Tak už se moc těším na stopstavy v nemocnici :frowning2:
11. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
Leni mám prosbu, zeptej se miloše kolik stojí kličky se zámky do oken. Moc díky
11. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
pozdě, ale přeci jsem vložila pár fotek z vánoc http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=548552
11. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Kači, pá se nám nehodí, přijedou k nám z rané péče.
Kryserka: Doufám, že mě růže cestou neumrzne a Tvoje noviny budou aktuální, né, že si něco půjčíš od sestřiček! A vůbec mě tu nestrašte nějakým zavíráním porodnice! Já musím rodit v HK, jinak se zblázním a hlavně, ať jsou i návštěvy!
11. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Holky , chci se zeptat, zda se vám stalo, že by vám na ůčet přišly jen přídavky a né mateřska? Mě se to stalo tenhle měsíc, a nevím jestli mám čekat a nebo si zajít na úřad. Vždy mi to chodilo v jeden den. Díky moc.
11. led 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
zdenicka: Nevím o nikam z této diskuse kdo by bral přídavky :frowning2: ale Rodičák přišel mysím 7.1. zkus si tam zavolat :wink:
11. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Zdenicka: třeba už na ně nemáš nárok a dopis Ti pošlou později
11. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Jo, pardon, jsem myslela, že nedošli přídavky. Já byla na sociálce min. týden a je to tam šílený!
11. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
zdenicka: Teď jsem trochu mimo, přídavky jsou 500,- na dítě - je to tak

a mateřskou máš od zaměstnavatele, nebo jsi už na rodičáku???
11. led 2010 v 17:31  • Odpověz
my jsme tak nechutně bohatí, že na přídavky jsme měli nárok jen první rok co se narodil Matěj, protože já úča a K. byl po civilce, čili nula nula nic a počítalo se to 2 roky zpětně a to bylo přesně ono. Pak už jsme nárok neměli, protože jsme o 12,- měsíčně překročili minimum. Tak jsem nadávala, že ti co ho nepřekročili a třeba jen o korunu byli oproti nám přes 450,- korun měsíčně v plusu.... no comment. Potom se to vůbec změnilo a už jsem se ani neopovažovala požádat, bo paní na sociálce je strašně milá :fearful: nechápu co tam dělá, když ji to tak ukrutně nebaví a lidi ji obtěžují. Ještě na m koukala jako na sobce, že co bych chtěla že??
No a pak na mě koukala jak na debila, proč jako chci mateřskou jen na 3 roky??? Když mám prácí?? a se 3000,- doma bychom to fakt neutáhli?

Mydva a krys: holky nebojte, těhulí je sice hodně, ale aktuálně těhu těsně před porodem je podstatně méně. Tak žádný stresy, porodka bude otevřená.
11. led 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
bebulka1: Já jsem se na to ptala když jsem si byla pro porodné a tam mě zdělila, že musí být rodinný rozpočet nižší než myslím 17500,- což je dost nemožný, když máš 7600,- jen ty.
11. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
kinsli: Miloš říká že záleží jaký kličky,že může být jedna za 100 ale taky za 2000 :wink:

holky kdo máte zkušenost s nemocnicí napište jí tam

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=122541&vGroupOffset=0
11. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
mydva: já jsem rozhodnutá jet na poslední chvíli, aby mě nemohli poslat jinam, no, pokud vůbec poznám, že rodím...... :grinning:
11. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
lenkabu: nevím nerozumím tomu, klasické kličky se zámky do plastových oken. Aby šli otevřít jen na ventilačku. máme jich myslím 6 ks tak za 2000,- být jedna fakt nemusí :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.