• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Lenkabu: Pediatrička se k tomu staví úplně stejně jako já, ba mě to dokonce říkala, ještě, když jsem nebyla těhotná. Zatím jsem tam nebyla, mám od manžela zákaz vycházek, pouze s ním. Jak mě bylo včera nádherně, když byla v poradně a mohla se projít z Farářství do Labský a pak ještě busem pod stráň- pochopitelně vše s doprovodem. :wink:
Kači: Vím o skvělé psycholožce v Praze, ale nevím,jstli se spíš nespecializuje na pervazivní onemocnění. Pak jsem ještě slyšela o biofeedback, ale na to je ještě Terinka malá. Je mi jasný, co prožíváte, ale mě Terezka přišla vždy OK, sice péro, ale dobrá, i když jsem vás dlouho neviděla. :frowning2: Mě si D lehnul v kantýně na poliklinice na Slezským na zem, protože už to bylo dlouhý, nedělal žádný scény, jen ležel a to bylo pohoršení! Řeči, že nechápou, proč si takový lidi pořizujou ještě druhý dítě, když nezvládaj ani jedno apod. No, bylo mě fakt do breku a to mě ještě čekala logopedie, kde D vůbec nespolupracuje.... Kačenko, neboj, s Alešem to zvládnete- jste super a mám vás stráááášně ráda.

Jinak včera v poradně: hlava dolu, prý asi tak 3kg(tak se ptám s jakou to je přesností a prý tak na 1 kg- dobrý,ne?)
Konja: Pracuješ v Danetě? Nám nedopadl dobře asi ani porod normální. Ale nikdo nám neřekne, jestli to je překotným porodem.
14. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Prej +- 1 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak kdybych to měla brát podle toho že si dítě někde lehne tak to moje musim naládovat diazepamem až po uši páč si nejenže lehne ale ječí a válí se po zemi zásadně na veřejnosti,doma mi to skoro nedělá. a matka to zásadně ignoruje a jde pryč :sweat_smile: zatím si nikdo nedovolil něco pindat asi vypadám militantně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
mydva: tak to je výborný odhad :grinning:

leni: jo, tak s tím bojujeme taky, jako, že ho nechám a neskáču kolem něj, když ho chytne záchvat vzteku, už jsem si kvůli tomu vyslechal až až, protože je přece malej a nerozumí tomu :angry:
14. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Už se asi kryje. S D nám furt tvrdil, že to je velký dítě a neodpovídá termínu a měl 2880g a 49cm ve 39tt
Jednou jsem šla po Benešovce A malej bulel, protože mu brali krev a ňáka baba: Co pak se ti stalo? Já na ni prděla a pak jen za sebou slyším: Pěkně rozmazlenej spratek. Ta mě tak nas..., že jsem se otočila a došla za ní, že by jí asi taky nebylo do smíchu, kdyby ji brali krev a tak ať hned neodsuzuje. Ježiš, já tyhle babizny nesnáším! a to si myslím, že jsem hooodně mírumilovná,ale asi jsem matka lvice.
14. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
mydva: to byl prtínek maličkej, já si to ani moc neumím představit, jak bych takovýho mimíska držela, jak jsem zvyklá na "pořádný" mimi :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Jé holky to já měla taky včera super jízdu busem :grinning:
cestou nastoupila maminka s kočárkem a stoupla si vedle mě. My byly ve sporťáku takže směr okno.
Pořád se nahýbala a snažila se nakoknout do kočárku a pak zpustila, můžu se zeptat kolik je malé, že má
ještě dudák :angry: Nevím proč, ale vylétlo ze mě rok a půl :grinning: asi vědomě jsem ubrala, že jsem čekala nějaké kázání :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona říká, ta naše bude mít dva roky už bych jí ho měla vzít. A co nočník?? Říkám přes den jsme bez plen ...
nepředstavitelná držka hozená na moji osobu :sweat_smile: a jak jste to jako udělala " říkám no nijak "
a co spaní spinká 2x denně, říkám, ne jednou. a dalších spousty otázek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem si nejdříve myslela, že je to babička :grinning: ještě, že jsem nic nekvákla, ale ona to byla nějaká vyplácaná kariéristka, která cca ve 40 letech byla vyplezklá z toho, že její dítě má na 2 letech dudák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Mydva: jj
14. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Kinsli: Takový ženský mě vytáčej. Snad je každýho věc, jestli má dítě dudlík nebo ne. My dudák neměli vůbec a zase jsem si vyslechla, že by ho měl mít a blabla. Mě ženská upozorňovla v buse, že nemá malej brejličky úplně naražený, to mu mám sedřít nos? Měl, co to šlo a jiný prostě po HK neseženu.
Konja: A vrátíš se tam? Není to moc náročné na psychiku?
Kryserka: Byl to takovej mimozemšťánek- samá ruka, noha, žebra, ale pak měl pěkný faldíčky. Teď už to je zase hubeňour, ale co mám dělat, jí jako prorvanej?
14. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
mydva: z toho si nic nedělej, někdo prostě bude drobnej, ikdyby toho snědl metráky :wink:
14. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
14. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
mydva: nevím, práce mě bavila, ale ty peníze tam byly katastrofální :confounded: Až budu mít po mateřské tak bych spíš chtěla jít učit někam na základku, ale místa nejsou :rolling_eyes: Takže vše záleží na tom zda najdu něco lepšího, jinak se tam vrátím, práce to nebyla špatná, mě to bavilo :wink:

kinsli: :grinning:
14. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
kačka je ďáblice :grinning: Vanda žádnýmu dítěti pusu nedá,netykavka :sweat_smile:

matky co kladou debilní otázky rychle odpálkuju,jsem byla zdvořilá pořád ale už si říkám že si nemusim otravovat čas s někym kdo mně vytáčí že.
14. led 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
lenkabu: Kačka olíbe každého kdo se jí postaví do cesty :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes na yamaze tam taky ocicmávala chlapečka :grinning: :grinning: :grinning:

Včera když jí jedna holčička chtěla dát pusu tak jí rukou odstrávala obličej a jéčela néé necíí :grinning:
Tak lesbička z ní snad nebude :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
Jo holky to jsem normálně čuměla jak blázen, jsem včera prala a vysypala koš prádla na zem, a Kačka chodila vždy něco vzala do ruky a řekla mamiky - tatíka :grinning:
Jsem normálně čučela jako vejr jaký má přehled. U bot, bund je to jasný, ale ona měla jasno i ve spodním prádle :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
14. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
no a stihly jste to?
14. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
kutcher: Jo stihly :wink:

Jinak večer na hov... :frowning2:
pokecaly jsme sice hezky, ale s nejvědší pravděpodobností z toho nic nebude :angry: :pensive:
Fakt jsme dost zklamaná, hodně jsem tomu věřila :cry: ale co naděje umírá poslední, ne??
Třeba ještě s prosíkem zaškráce na dveře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
Aaa kinsli sakra promin, ted mi nedocvaklo vo co go? :frowning2:
14. led 2010 ve 23:41  • Odpověz
autor
kutcher: IP
15. led 2010 v 09:22  • Odpověz
kinsli: jo to Aduš má taky dost dobrej přehled co je koho. Podává mi věci, když věšíme prádlo a říká máma prsenka, táta tenky(trenky), Matěj ponožky, Adélka triko... prostě jsou ty děti všímavý.

konja: oni ty peníze stojej za prd snad všude, holt je to školství. Myslím, ale že ta moje VŠ je extrém (9500 plný úvazek, odměny max 1x ročně a do 2000, jinak ani ň). Hlavně kvůli penězům se tam nechci vrátit a budu brát cokoli mi nabídnou za lepší peníze, rodina je holt přednější, na koníčky mám čas v důchodu :wink: . Tak přemýšlím jestli jít zapátky na Štěfánikovku k neslyšícím ( tam bych se chtěla vrátit, bavilo mě to, znakovku umím...) nebo ještě přemýšlím o ZvŠ Hradecká, pro to taky mám aprobaci, ale prostě ty neslyšící jsou mi pocitově blíž. Dělala jsem v Olomouci ve Slunovratu jako dobrovolník, byl to stacionář pro osoby s těžkou MR a i když to byla dobrá práce, tak jsem z toho byla dost psychicky i fyzicky vyčerpaná, u těch neslyšících mě to spíš dává než bere.
15. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Konja: Já jsem vychovatelka v DD a vím, že jsem si brala kolikrát práci dom, pochopitelně jen v mozkovně. Prostě jsem člověk, který furt zvažuje, jestli nějakýmu dítěti neublížil apod. A ty jejich životní příběhy byla někdy fakt katastrofa. Tak nevím, jestli bych to zvládla pak ještě se svýma dětma.
Každopádně před Tebou i Bebulka smekám!
15. led 2010 v 10:12  • Odpověz
lenkabu: no, sice Vanda nikoho neliba, ale uznej, ze jak se spolu s Misou na plavcu zavirali do ty pidi skrinky bylo rozkosny!
15. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Holky, nevíte kolik stojí otec u porodu v HK a jinde?
15. led 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
mydva28: Myslím, že 500,- :wink:
15. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Stával 400 ale šlo nahoru DPH :grinning: :grinning: :grinning:

Já taky smekám npřed prací s dětma,mně práce na JIP málokdy citově dostala,přece jen jsem cynik a dospělí nelituju.
15. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
kutcher:ještěže ho ta moje Droběna nezalehla :grinning:
15. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Droběna :grinning: :grinning: :grinning:

Kachně mě hrozně točilo tak jsem jí sebrala dudák a má po prd.. :grinning:

zatím to docela jde usnula asi po 10 min. ječení, že chce dudu. Ale vzteky roztrhala tapetu, což je během týdne po druhé a Lukyn až to uvidí tak jí snad zabije :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Tak to je drsny! :D a to by chtel mit manza kluka jo? to nebudou jen tapety.
15. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
bebul: tak to jsme na tom byly finančně úplně stejně :rolling_eyes: na Hradeckou bych učit nešla, teda aspoň do doby než se tam změní ředitel. Byla jsem tam jednou požádat o praxi a snad ani nebudu popisovat jak se mnou jednal :angry: NIKDY VÍCE!!! Taťkův kamarád tam celý život učil a na ředitele také hodně nadává, hodně mě tu praxi tam rozmlouval (a měl pravdu :rolling_eyes: ) Ale to je jen moje zkušenost. Já bych spíš chtěla na normoš základku, ale jak to nakonec dopadne je zatím ve hvězdách :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
kutcher: Hned ráno se sháněla po Míšovi :wink:

Ty jo kdyby jsi viděla jak se s tím Lukáš piplal aby to nebylo moc vidět že je to lepený, když to fakt rotrhala na kouzky a ona za 3 dny udělá to samé. Hlavně nechápu jak jí to mohlo napadnout a jak to vůbec podebere, že jí odtrne :angry: Jsou fakt na pevno přilepené ke zdi a to nemá ani nechty :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby si to nějak podebrala ve spoji :confounded:
15. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
Holky já čumím jako blázen :grinning: asi před 10 min. se Kačka vzbudila tak mě volala. Tak jsem si říkala, že se ještě juknu do účtu a jdu pro ní a ona jak pak přestala tak jsem na ní zapomněla a teď se tam jdu podívat a zase spinká :grinning: :grinning: Tak ono to s tím dudákem zase až tak horký snad nebude :wink:
15. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.