• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Kutcher: to jsi taková mladinkatá?? Ono je pravda, že tady jsou maminy všechny děsný mladice, tak mě blaží že jste mě vzali mezi sebe, ale když si tady počítám, kolik Ti asi je, tak už mi to tak moc nepřijde. Je pravda, že už je 2010 že?? S přibývajícím věkem to nějak rychleji letí a 2003 mám jako velmi brzkou minulost :grinning:
No a s tím cukrem, u kacici jsem si jistá, že tohle ví a dodržuje, protože je to chytrá a starostlivá mamina, navíc s medinou, ale to byste se divili co všechno jsou rodiče schopní udělat a dát svým dětem, fakt mi při setkávání s rodiči občas zůstává rozum stát. :confused: a tak radši píšu jak to je a nenechávám nic náhodě. Ono přeci jenom lepší to 3x říct, než se pak tlouct do hlavy, že jak je možné že tohle nevěděli...

Dnes jsme odstrojili stromeček. Ještě neopadával a dětem se moc líbil, ale štěňata už začínají být demoliční četa a tak aby ho na sebe neshodila.

Kacici: jasné, jak se Ti to bude hodit, pondělí je dobrý a víc se mi to hodí dopol, Mates je ve školce a tak je trochu klidněji a víc času na popovídání, sledování...
17. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Díky moc, prachy dorazili dýl, a druhý den mi přišel dopis, že mi končí jedna podpora, a mám si zažádat o druhou:slight_smile:)
Přídavky jsou 500kč, ale ty nám od NOvého roku vzali, snížili koeficient z 2,5 na 2,4 a o 800kč se tam nevejdem:slight_smile:)
17. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
bebulka1: jsem mladsi a casto s tim mam spis potize, ale kdo me pozna, tak zjisti, ze jsem strasny strestidlo, ale ziju jen pro malyho a muze, jak pises je fakt lepsi neco napsat 3x nez vubec.
kinsli: tak jsme se taky tak nejak pobavili o druhem caparteti, tak uvidime.
17. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
Kačičí: Vyzvedávala jsem myslím ve čtvrtek odesílané 22.12., 30.12. a 5.1. tak snad během týdne dojdou :wink:
Až Vám výjde čas tak se holky zastavte :wink: dopoledne máme volné :dizzy_face:

bebulka1: Díky, za IP :wink: Třeba by jsme někdy přijeli na štěňátka :wink:

kutcher: No tak to je super :wink: Že by sestřička pro Míšu :grinning: :grinning: :grinning:
Hle tak Ti tu zvonila dopoledne sousedka tak jsem si říkala, že by :grinning: No nic má rozbitou plotýnku tak jí to šel
Lukáš opravit. Říkala mi, že kdyby bylo naní tak nám to nechá, ale dcera je proti. No asi jí to na azyláku vyhovuje. No ne stop, to bych byla zase hnusná, je to její věc. Prostě nechce tak nechce.
Samozřejmě, že jsem to brutálně ožvala, ale už jsem v pohodě, vymyslela jsem to lépe :grinning:
A nebude mě to stát půl mega ale pár tisíc :grinning: Obývák je zbytečně veliký, uděláme z něho ložnici 10 metrů
a obývák 15 metrů. Rozdělíme sádrošem s nějakou protihlukovou deskou nahoru se dají tak 2 řady luxferů aby propoštěly světlo a klasicky futra a dveře :wink:
Lukáš jen natáhne ještě jeden kabel pro světlo a vypínač :wink:
Pak jsem si vymyslela ještě horní skříňky od linky do chodbičky, rampu z bobovkami a natřít futra :grinning: :grinning:
Budeme to dělat v létě, mám zarážku tak vyrazím s Kačkou tak na týden - 14 dní na hory :wink: a Lukáš s taťkou
to tu zatím udělají :grinning:
17. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Já nemám problém za Sion zaplatit ta cena není vysoká. Co se týká školky tak pokud bude plno (nepočítám moc s umístěním 3letého dítěte) nebo mi žádná nebude vyhovovat,tak jsem vybrala taky soukromou,počítám že tam bude míň dětí a snad i místo.

marky koukni sem

http://www.mirienglish.cz/
17. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Berou děti už od 2,5 let ale to nevím jestli bude Vanda bez plín :sweat_smile: Klidně bych ji tam 2x týdně dala. zase tak hrozný peníze to nestojí.
17. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Holky dekuju za rady,no Terezka je chudak na cokoladu :sweat_smile: ,tu dlouho nemela a ani mit nebude,vsechno snim totiz ja :grinning: . Navic kdyz sla na hlidani do media,dostava veci z bazalky(krupky,tycky),deti se vzdy na to vrhnou,horsi je ze ona se vrha na to jejich a pani me minule rikala,ze se omlouva,ale ze to Terka primo sezr.... tak rychle,ze to asi doma nedostava(susenky a cokoladu)No ja ji tohle nedavam kvuli zacpe,ma s tim dost problemy,tak proc to jeste zhorsovat. Bonbonky dostava,ale nejak ji nejedou,ma tady v misce uz asi 6 den a ji to tatinek :grinning:
Jinak ty glutamaty vadi i me samotne,nastesti ona ani nejak nechce moc jist :sweat_smile: ,rano ma Sunar,pak bily jogurt ty primo miluje aktivie bile neochucene,par krupek z bazalky,u obeda jen par lzic polevky a nebo neceho jneho - kolikrat me jeste zbasti sklenicku od 10.mesice. nejvic ale miluje testoviny a maso :wink: ,domaci polevky od babicek.Pak basti ovoce,jablka ty primo zboznuje,pomeranci,kiwi,jenze pak uz nic nechce jist a vecer ma az Sunar. Obcas chce kousek rohliku,miluje syry,ale dalsi jidlo me moc nechce.
U Peti me snedla celou sladkou koblihu :grinning: a teda to jsem zirala,ona takovy veci prave normalne neji.Ja byla v soku,proste je na navsteve k nedozrani :grinning: :grinning: :grinning:Chudak Kacenka,snedla ji i polevku :sweat_smile:
17. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Leni to nevypada vubec spatne a pokud bude mit Ales dobre placenou praci jdu do toho,ja Terku asi jen tak nedostanu do skolky a tady by to bylo pekny,davala bych ji jen na tri dny v mesici
17. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
kaci Kačka je zvyklá jak tam přijde Vanda tak jí sežere všechno :sweat_smile: Už když byla Káťa mimino a Vanda sotva seděla tak jí tam dopíjela mlíko a polívku :sweat_smile: :grinning: Terka jí fakt zdravě,já se to snažím držet ale jak poznala lecos jinýho u babiček tak chce čokoládu a sušenky pořád,naštěstí jí stačí taky nějaký kukuřičný oplatky (hnus je to nechápu že to jí :grinning: ) A pořád vyžaduje masíčko,polívku a těstoviny. Příp pálivou klobásu od Miloše :sweat_smile:

ženy tuhle jsem koupila nějaký drůbeží párečky,bylo na tom namalovaný dítě tak jsem usoudila že je to asi pro děti,taky neměly žádnou chuť. Nevim jestli jí dávat uzeniny,snědla toho trochu,ale občas na obměnění jídelníčku bych to koupila. Nedáváte to někdo?
17. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jo a bez plen, my treba pres den jsme,ale obcas se v zapalu hry zapomene,napr. vcera s tatinkem behali po byte(ja tu nebyla),Naty spala a strasne se rechtali oba az se z toho po..... samozrejme jen T.,i kdyz co ja vim :grinning:
17. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ja to zkousela a Terka me to nechtela jist,ale nam to s Alesem moc chutnalo :grinning: Jo a neji moc zdrave,ono to ted tak vypada,ale ona me prave moc nechce jist,jen kdyz je tu navsteva a ja to dam na stul,ale slane tycinky ty ma moc rada a bramburky ty by A. primo sezrala,ale ty ji nedavame vubec - Ales je na sve jidlo haklivej,ten to ji az vecer usne :grinning:,i kvuli scenam co dela ze je chce.
Jo ale teda na cem ujzdi jsou lizatka z hroznoveho cukru a to teda v jejim pripade je spatny :unamused:
17. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ja jsem byla rozhodnuta prave pro Stefanikovku,ale kdyz to tak ctu,jeste ze je cas. Ta skolka Pohadka se me zda byt fajn,ale zase je jasne,ze tam Terezku nedostanu :sweat_smile: a nekam dal tady v okoli to bude taky bez sance,ty Malsovice kupodivu nejsou tak daleko a kdyby tam ybla obcas tak bych se mohla venovat v ten den Naty.jeste uvidime,docela jsem rada ze se ji ted muzu jeste venovat,zacina me kdyz jde na hlidani plakat a to taky nedelala.neco ji trapi,ale ja fakt netusim co :frowning2:
17. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Třeba přichází ty strachy že si pro ni nepřijdeš. Mně se Pohádka děsně líbí ale iluze si taky nedělám. A do jakýkoliv školky ji strčit jen proto že tam mají místo se mi nechce. Já měla děsnou školku i základku a je to škoda,mohla jsem tam chodit ráda a mít hezký vzpomínky. Moje učitelka na střední říkala že je zázrak že se svýma zážitkama mám ráda školu :sweat_smile:
17. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Leni to me povidej.Segre dali na Mandysovce takovou sodu,ze v pate tride predstirala nemoce aby tam nemusela a pak se dokonce zhroutila.Nasi ji dali hned na jinou skolu na Horakovku a pohoda,zadne problemy. Proste nesedla 2 ucitelkam a ty ji stale nadavali pred detma,mela same 5 a pritom potom mela snad nejhorsi znamku 4.No a ja si to vyzrala za ni v 8.tride,protoze tu jednu kravu ja mela taky na jeden predmet.Mela jsme tam jednicky a dvojky a ona ze to vypada na trojku na vizo - no me to bylo fuk,byl to konec,prijimacky uz za mnou na stredni,ale teda mrcha na entou.nakonec me dala dvojku a jeste ztrapnovala pred tridou jak mohla,samo ze jsme byla az do konce roku stale zkousena
17. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Zakladku jsme nesnasela,ale treba moje spoluzacky ji meli radi :sweat_smile: Ja mela mnohem radeji stredni a vejsku,hl. kvuli ucitelum. Samo vzdy se nekde najde vul :sweat_smile: ,ale je otazka zda se tak chova ke vsem a nebo jen k vam - to je pak hodne tezky
17. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
to je děs taky. Já mám zkušenost s učitelkou co nám v první třídě lepila pusu leukoplastí abysme mlčeli a pořád ječela že tak hroznou třídu ještě neměla :rolling_eyes: Už nežije,jinak bych jí snad šla říct že je kráva.Zase na druhou stranu pedagogy obdivuju protože dneska si děcka dovolí dost a musí to být pro ně těžký to ukočírovat. Já učila první pomoc od základky po gympl a druhej stupeň základy děs největší
17. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
to jo, kdyz byl Miska mladsi, tak jsem mu hrozn. cukrem sladila kase a svara na me: co blbnes, tohle nam davaj v posilce na vydrz, se ti to dite pak nezastavi. Tak si pak vyberte ze jo? Je to zdravejsi, ale tej energie co v tom je...
17. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Lízátko z hroznovýho cukru dostala Vanda od kámošky a snědla to na 3 kousnutí :sweat_smile: Mámdojem že nějaký bonbonky z tohodle cukru se doporučujou k porodu když člověku docházejí síly :grinning:
17. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
My sotva vjedeme do obchoďáku tak Kačka už křiží Lízo, lízo :grinning:

jinak bombóny ani sušenky nejí, spíš ty kukuřičný křupky :wink:

Teď jsem je vyhnala ven tak musím jít žehlit :confounded:
17. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Mě to taky nevadilo dát 12tis. za rok, nepřijde mi to hrozná cena, ale když jsem se o tom dneska dopoledne bavila s robinem, tak jsme se shodli, že jsme prostě ateisti a prostě ji na církevní školu, byť se tam asi náboženství moc neučí, nedáme. ty učitelky z MŠ musí být fakt kr...y, když se tak hroutily, že Fildu chcete dát do Sionu. Je to vaše věc, vy chtete pro svoje dítě to nejlepší, tak se o to prostě snažíte.

jiank o téhle školce Leni vím a mám ji v záloze :slight_smile:. Denisu bych tam chtěla dát, ale až od 3 let. myslím, že do té doby ji bude stačit hlídání u babičky :slight_smile:. Jinak ještě chci zkusit školku štefánikovu http://skolkaslunicko1.blog.cz/ ale ještě nejsem pevně rozhodnutá, je to jenom nápad :slight_smile:
17. led 2010 v 15:21  • Odpověz
markyfrana: školka štefánikovka je montessori školka, to je fajn. Taky jsem nad ní uvažovala pro Fildu, ale Pohádku jsme měli blíž, tak to vyhrála Pohádka. Škoda, že na dobrou pověst školky nenavazuje i dobrá pověst školy :pensive:
17. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Zdravím,
jééévy už řešíte školy? Tak to my máme vyřešenou už i tu školu.Babička prohlásila,že když máme školu vedle baráku,bude Adél chodit tam.Pro by někam dojížděla když má školu u nosu.Tak jsem babičce oznámila že bude chodit do školy tam kde bude mýt kroužek.Ségra taky měla školu za barákem a kvůli tréninkům jezdila jinam páč by to nestíhala.No samozřejmě mi to neprošlo.Co řekne tchýně je svatý a musí to tak bejt protože je to nejlepší.Včera mi tak hnula žlučí,že jsem myslela že si porát půjdu na balkon zapáli

bebul neplakej,taky tu patřím mezi ty starší.tě v tom nenechám samotnou,neboj :grinning: :grinning: :grinning: .Máte ještě doma štěňátka? Bysme se zase pozvali jestli můžem.
17. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Madlina: ty bydlíš ve Věkoších, že? Tak jestli tvoje tchýně myslela aby si dala holčičku do místní školy tak ji klidně a s čistým svědomím třískni pánvičkou po hlavě! Nejenom že jsem do místní školy chodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale i byla několikrát na praxi a tak znám místní učitelky jak z prvního tak z druhého stupně osobně! Nikdy bych tam své dítě nedala! Pouchov a Mandysovka měly a mají pověst nejhorších škol v HK! :rolling_eyes: To bych radši dítě posílala na Sever nebo na Snp. Školka je ve Věkoších ok, ale škola NEEEEEEEE!!!!!
17. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Tchyni je s prominutím hovno po tom kam bude vnučka chodit do školy. :wink:

Montessori školka mi přijde fajn jen nevím jestli to má smysl když na to pak nenavazuje montessori škola,jestli pak školský systém není pro děcka šok.
17. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Tak to už jsem o tý škole taky slyšela.A není to tak dávno.Každopádně díky za info.
17. led 2010 v 18:26  • Odpověz
jdu dát našemu zvířeti večeři,protáhnu ji vanou a šup do postele.Malá,ne já.Po obědě nespala a je totálně kaput.Ještě nakouknu.
Ta montessori je prý dobrá ale je lepší když na školku navazuješ školou.Když ne,tak jsou ty děti pak prej trochu v šoku z klasickýho školního systému.
17. led 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
Holky moc nechápu proč teď řešíte školy s dvouletými dětmi :grinning: na to mají minimálně 4 roky čas a do té doby budou na školách úplně jiní učitelé než jsou teď.
17. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Já nic,já se jen přidala. :sunglasses:
17. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Ty jo to by me tchyne mohla neco rict by letwla jak namydlena
17. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Kutcher právě toho se chci vyvarovat.Ale třeba si časem zvyknu.

dámy co takhle kinder párty třeba v tý kavárně u Tesca ve městě?
17. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.