• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Já bych mohla, jen ve čtvrtek dopoledne máme yamahu do 10:30.
19. led 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
My máme zase yamahu ve čtvrtek od 16:45h :wink: Takže pro nás je čtvrtek pasé :frowning2:
tak do 14:30h-15h spíme

lenkabu: V kolik si to říkala, že přijedete??? V 12:30h??? Pak mě prozvoň až budete za barákem ať nebudíme Kačku :wink:
19. led 2010 v 09:11  • Odpověz
kinsli:tak ve 12:15 já s ní chvíli zůstanu než se okouká :wink: S prozvoněním počítám, Vandě zabalim jídlo a dobu ledovou :grinning:
19. led 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Jinak mě ten přepis taky příjde složitý a nestojí to za to, ale co bych nechala tak bych asi nechala přepsat rodičák na Lukáše, sice sjsem to ještě nezjišťovala ale podle mě kdybych otěhotněla v práci a šla na neschopenku tak nevím jestli bych na ní měla narok když pobírám RD. To by možná mohla vědět Marky :wink:
19. led 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
lenkabu: Jídlo nepotřebuje navařeno mám až moc :sweat_smile: nějak jsem to přehnala :wink:
Hele Leni od kolika dělá Miloš???
19. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Dělá 9-17 :wink: Jsem jí slíbila že si s sebou poveze nakrájenou okurku,to musim :grinning:
19. led 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
lenkabu: Jé myslím, že by jsi ho někdy ukecala aby vstal tak nekřesťansky brzy :grinning: přijel k nám na ty dvě hoďky pohlídat spící Kačku a pak jí odvezl k vám na to hlídání co tam má paní ty mikrojesle???
Ta paní co jsme tu měli včera je super, ale přeci jen kolektiv je kolektiv, Kačka děti miluje :dizzy_face:

Zatím tedy to nechám, zrovna teď mi volali z jeslí z Orlické a " možná " mi Kačenku na 5 dní v měsíci vezmou, jakož to pracující matce :grinning: :grinning: :grinning: Ještě se mi ozve, podle toho kolik nastoupí dětí na plnej :wink:
19. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Tady jsou mikrojesle jo? :confused: Já nevim,se ho zeptám :wink: Mně v Orlické říkali že děti pracujících berou vždy
19. led 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
lenkabu: To ano ale na plno pro matky s 2 letým rodičákem. Já mám tříletý tak potřebuji max na 5 dní v měsíci aby mi ho nesebrali :wink:

Myslela jsem jak dává Káťa k té paní domů má to 8-16h :wink:

říkala, že tam má většinou 5-7 dnětí a bere za těch 8 hodin 250,- no fakt luxus :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
Kačí máš na poště asi dudáky :wink: Kačku mám už oblečenou tak pro ně zajdeme :wink:
Dám Ti odpolko vědět jestli to byly ony, řekám ještě myslím 1 kompllet :grinning:
19. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Hezké dopoledne dámy,

nešlo by spáchat srazík některej den odpoledne? Adélka nastupuje příští týden na 4hodiny do školky.
19. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Už vim :slight_smile: A kačka vstane na 8? :confused:

madli já asi klidně...........jen tu nebývám středy a pátek se moc nehodí.
19. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Nám se nhodí úterky.To máme cvíčo.
19. led 2010 v 11:05  • Odpověz
kinsli.možná ti Vandu dovezu spící,usnula ve 23 a vstala v 7 to je na ni ukrutně málo spánku,bylo by super kdyby usnula a nevzbudila se při přenosu,měla bys klid :slight_smile:
19. led 2010 v 11:08  • Odpověz
já můžu taky i odpoledne, jenom pondělí a středy jsem v práci :slight_smile:
19. led 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
Kačí, tak dudlíky zatím nic :frowning2:
Jakmile dojdou dám vědět :wink:
19. led 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Kačí, prosím půjčíš nám postýlku??? potřebujeme jí myslím na další týden od středy do neděle :wink:
19. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Vanda vypadá že Kačku sežere :grinning:

Vyšmírovala jsem že markytka čeká holčičku :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
lenkabu: tak to je super zpráva :dizzy_face: Zrovna tu Markéta v pátek byla a říkala, že musí mít holčičku :grinning: :grinning:
Že na ní mluví jménem, a v Tescu nakoupila za 1200,- samé růžové oblečky :grinning:
19. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
a ani se nám nepřijde pochlubit....... :grinning:
19. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
autor
lenkabu: Jsem říkala Lukynovi to je už velká krásná holka co??? A on no to je a má pupek skoro jako já :grinning: :grinning:

Hele ale ta je fakt, úžasný strávník ta sní všechno, Káťa jí do pusy rvala křupky ode mne měla brambory s mrkví a masem do toho si dala loupák na to okurku ... a pak se Ti jistě doma pořádně pos... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Zdááár ... zrovna jsem nakoukla a vy mě tady drbete :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:

No jo, bude to prý se vší pravděpodobností holčička :slight_smile: Jak píše kin, máme toho dost nakoupeno :grinning: takže jsme fakt čekali, že to ta holčička bude. Do 19tt jsem blila, těhu bylo od začátku opravdu jiné než u Páti ... ale možnost pytlíka jsme nevylučovali :wink:

Bude to Kristýnka :slight_smile: asi teda ... jako už tak na ní mluvíme tři neděle, tak aby v tom holka neměla guláš :grinning:
19. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
autor
Já bych chtěla pro Kačenku taky sestřičku ale mám pocit, že budeme mít spíše páreček :wink:
no hlavně zdraví :grinning:
19. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
autor
markytkaaa: Tak velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kristýnka je nádherné jméno, též jsme o něm uvažovali, ( jako kdyby náhodou druhé byla holčička )
ale ta padne, Kristýnku má už Lukáše strejda.
19. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
autor
markytkaaa: Jé ty už máš krásný bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To jsem na něj zvědavá před porodem když takhle vypadá v polovině :grinning:
19. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
kin: nj, mrchy strie jsem měla už u Páťi, poctivě jsem mazala a pak mi strašně rychle vyrazilo břicho a vše bylo v háji ... holt kráso trp no :grinning: :slight_smile:
19. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj Peto,
s postylkou ted nebude problem,ale potom ji asi budeme pouzivat misto ohradky,protoze tu co mame od bratranka je desne velka a zabira neskutecne mista :rolling_eyes:,v obyvaku se nehneme :unamused:
Jinak dudliku je skoda,fakt uz budeme potrebovat,tak snad brzo dojdou. Jen je problem,ze u nas casove je to ted s casem neskutecne na stiru,tenhle tyden uplne mrtvej,pristi uz taky nic moc,takze to vidim spi az na ten dalsi - myslim navstevu - muzeme treba pak hned v pondeli 1.2.dopoledne.
Pro postylku se asi zastavi Lukas,vid?
Jinak Marky moc gratuluju k holcicce :dizzy_face:
19. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
marky po hadrech z a1200 na holku to prostě holka být musí :grinning:

kinsli:já právě včera řešila že jí bolí břicho páč se 2 dny nepo....ale teď ráno už jo tak dobrý :grinning: pupek má teda slušnej a stehna jsou taky materiál :grinning:
20. led 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
kacici: Jo pro postýlku bych poslala Lukáše :wink: Písni kdy by se Ti to hodilo :grinning:
Odjíždíme ve středu tak aby jsme jí v úterý nejdéle měli :wink:

lenkabu: Vanďule je veliká, na ní se to rozloží :wink: Kámošky holčička měla 21 kg na 2 letech teď jí je 6 let a jaká je to hubená kočka :slight_smile:
20. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.