• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
kacici: Ono to chodí fakt prazvláštně, třeba včera mi přišla kombinézka odeslaná 14.1. mají na dodání 5 týdnů.
Něco jde fakt třeba 3 týdny a něco 3 dny :unamused:
20. led 2010 v 10:01  • Odpověz
markytkaaa - grutulujeme :wink: :grinning: :grinning: . Jinak slušnej pupík na 20 tt :grinning: :grinning: .
20. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Peto - tak pani uz dalsi deti nebere,ma plno,dneska jsem se ji ptala.No ja se teda ani nedivim,je to hrozne fajn. Muzes ji zkusit zavolat,ale nevim spis s tim moc nepocitej :unamused:
Jinak pro tu postylku muze Lukas prijet kdykoliv po 19.00,to jsme urcite doma a Naty dokonce uz bude spat,takze ji nebudu krmit,ale prosim pisni me at to cekam :wink: Bud budu doma ja nebo Ales prichystam ji pak ke dverim.
Jinak teda PC ted nejak nestiham,ale je to spis tim ze se pereme s manzou o PC.
20. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
tak co kinsli Misoj uz se nejak stejska po pusinkovani je nejakej mazlivej asi zas budem muset Kacku zamesnat
20. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
kacici: To nevadí pro mně by to bylo stejně daleko :frowning2: Byla bych fakt moc ráda kdyby dopadly ty jestličky. Sice by musela Kačka brzy vstávat ale zase by se vyblbla s dětmi a snad by se naučila i tochu lépe jíst když by viděla ostatní děti :wink:
20. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Bebul - tak ja nevim jak to pondeli :unamused: ,musela jsem pro Terezku k pani hned po obede,ma teplotu a od te doby co jsme prisli domu stale spinka. Chudak mala,asi zitra pujdeme k Dr. :frowning2: - ma sice jen zvysenou teplotu,ale pry stale u pani polehavala,coz je u ni naprosto nemozne,kdyz je o.k. :sweat_smile:Prave ze pani ji takovou nezna,tak me radsi hned volala a mam ji doma. Holky tak zoufalou a uknouranou jsem ji zazila jak mela tu virozu pred vanoci :cry:,jinak je to muj maly dablik,ktery se jen tak nezastavi.Snad ji bude berusce brzo lip,radsi at me zbori barak nez je nemocna :pensive: Tohle je u nas vazne situace nevidana :sweat_smile:
Natalka je o.k.,jen vyzaduje vic pozornosti,ale to je normalni,je uz fakt velka - nosi 80 bodyna,co ji uz zacinaji byt male :rolling_eyes: a puncosky 86,se z te holky zblaznim :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Peto moc ti preju aby neco klaplo u Vas,preci jenom je fakt ze sem je to pres cele mesto :frowning2:
No ja si myslim ze je to jen ryma se zoubkama,ty stolicky nam stale cele neprorizly,tak snad to bude jen tohle. peto v albu holek je Terezka s Kackou ve vane :wink:
20. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Peto shanis jeste leginky pro Kacku?ja mam uplne nove ze zimni kolekce ve vel.80 na prodej,protoze Naty bych do toho proste nenarvala,to je pro hodne stihlou holcicku :sweat_smile: Kdyby jsi o ne mela zajem pisni,jsou fakt nove,jen nemaji cedulku,protoze jsem je naivne vyprala a vyzehlila. No darek od jeziska uplne na nic,chtela sjem mit holky stejne,jenze to by nesmela ta mala mit kejty(kejticky vazne napsat nejde :grinning: )
20. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Tak parada,jedeme na pohotovost,Terka ma pres 39,5 a nemuze vubec polykat,tak at mam klid na noc.Pak pisnu
20. led 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
kacici: Vy jste pořád nemocný :frowning2: To máte z toho holého zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak hlavně ať je Terka brzy zdravá :wink:

kacici: Na legínky určo juknu, ale myslím, že by nám byly možná větší. Co jem koupila vel. 80 tak nám jsou ještě velké v pase, ale je možné že ty tvoje jsou menší :wink:

Kutcher: Zdovna jsem Ti chtěla psát, byla jsem si koupit to XL u nás stojí 300,- :grinning:

Jinak můžete dorazit v pátek, budeme doma :dizzy_face:
20. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
Kačka měla nejvíc 40,5c a to jsem myslela, že mě švihne :confounded: fakt hořela :frowning2:
ale ona naštěstí nemocná nebývá, co vím tak měla jen 2x střevní chřipku :wink:
20. led 2010 v 17:55  • Odpověz
takze uz to kinsli mas, to duo? v patek myslim by to slo, takze ve 3?
20. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Tak je to pouze velka viroza, do toho jeste navic zuby tak se neni cemu divit :frowning2: . No ja jsem klidnejsi,doma me do pusinky nechtela nechat kouknout tam spolupracovala uplne perfektne - taky se ji udelalo na cerstvem vzduchu lip,zabral nurofen. No merit teplotu kazde tri hodky a stridat paralen s nurofenem,ale to vim,me slo hl. vyloucit anginu a nebo prudusky a plice,me totiz prijde ze vsechny deti chrci,kdyz je posloucham :sweat_smile:
Peto my se v tom babrame furt,kdyz neni Naty jsem ja a kdyz my jsme zdrave tak padne Terka,u nas je to jak na houpacce,uz aby bylo jaro a nemoce za nami,verim tomu ze bude lip :slight_smile:
Jinak ty leginky vam holky budou snad i male :sweat_smile: ,jsou fakt na hodne stihlou holcicku,no a to teda Naty vazne neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
kacici: Třeba se v UK rodí žížaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak hlavně ať je Terezce brzy lépe a nechystne to on ní Natálka :confounded:

kutcher: IP
20. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
tedy tady je dnes ale mtvo :(
20. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahojda holky,
štěňátka mě docela zaměstnávají. Amálka už po nich vrčí, snažíme se je odstavit, aby nepřišli k úhoně od vlastní matky, už mají zoubky a koušou vše co mají u tlamičky. Amálka se brání a vrčí na ně. Ale je to děsná žárlivka a jak mají štěńata něco v misce a voní to líp než to její (ale ono to sousedovo je vždycky lepší, i když jim to dělám dohro a pak to jen rozliju do misek) no sežere jim to a svoje nechá. Jen co vyměním misky, opět to mají lepší než ona .... koloběh. Musíme dávat pozor kam šlapeme, štěńata už jsou všude a taky ty loužičky...
Mám nakoupenou dezinfekci a myslím že nedělám nic jiného než že vařím psům a utírám louže. Potřebuju maxi ohrádku :grinning:

kaci: no uvidíte, když bude líp, tak klidně přijeďte. Mates ze školky taky co chvíli něco přinese, minulý týden byl doma a teď nějak chrblu já, ale jen ráno. Vyplivnu knedlík a je mi celý den dobře a ráno zase nemluvím....

Jinak jsem si objednala elasťáčky na Adélu od george a Musím vyměnit gumu v pase, protože Adéla udělá krok a elasťáčky u kolen, čili budeme utahovat a to už si myslím není Adélka taková žížalka jako byla. už má 12,5 a včera jsem je měříla.
Matýsek: 126 a 22kg
Adélka: 97 a 12.5
je to teda frkot. U Matěje se mi to nezdá, myslela jsem, že je větší, ale asi to fakt bude pravda, on má hrozně dlouhé nohy a kalhoty mu kupuju 134 a trika v pohodě 116.
Aduš se do 96 v pohodě vejde, např od espritu jsou jí delší a trička ještě nosí i 80.
21. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Teda Kači, vy si to zase vychutnáváte! Jo, jinak díky za Aleška k dispozici do porodnice! Tak ať už moc nepopíjí! Třeba bude třeba! Ne, dělám si srandu, snad to nějak zvládneme. Ale jsem hodně otevřená a mám mít klid na lůžku a jen úkolovat z postele, myslíš, že to jde? Na zádech být nemůžu a boky už mě bolí oba dva. A to ještě včera kluci dobíhali na bus a ztratili brejličky s futrálkem. Mě mrskne a na oční do Prahy máme jet až v březnu a z rané péče ho zrovna v pátek vyšetřovala a říkala, že je korekce super, že s 4dioptriema, co má, čte jako zdravé oko. Tak jsem teď i volala do školy, jestli to náhodou nějaký dítko nenašlo apod. Ale nikde nic. :frowning2:
21. led 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
mydva28: Domčovi vše nej k 4 narozeninám :dizzy_face:
21. led 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
bebulka1: Tedy Adélka je velká holčička :dizzy_face: My teď máme 85 cm tak na 2 letech bude mít tak 87 cm :wink:
a Váha 10,1 kg nyní :wink:
21. led 2010 v 10:05  • Odpověz
jo a s tou výškou u Matýska. Zrovna jsem se bavila s jednou maminou a ta říkala, řže Matěj nemůže být tak velký, obě děti stály zrovna u sebe a ona říkala, ta naše má 122 a jsou stejně velcí. Tak jsem na Matesa přes plot školky zavolala, aby se narovnal a rázem bral holčičku o hlavu. To samé s Aduš, když jsou vedle sebe, tak se Adéla hrbí, krčí kolena... a když ji narovnám, tak je najednou velikánská až se divím. Hrběj se mi oba, snad to přejde, abychom nemuseli začít lítat ještě po zdravotní tv.

mydva: také přejeme Domískovi vše neeeeeej k narozeninám. Hodně zdravíčka... a co nejméně žárleníčka na mimi
21. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Přidávám se ke gratulaci :slight_smile: to sinadlěíš miminko skoro stejně jako Domču,budete moc dělat mega oslavy :slight_smile:
21. led 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
Já měla spolužačku která byla se svojí sestrou na den stejně jen o rok :wink:
21. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
bebul asi se hrběj aby zapadli mezi stejně starý děti,vždyť jim oba koukají na pěšinku :grinning:
21. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
lenkabu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak z jestliček mi psali, že mi dají vědět do týdne :wink: Včera jsem potkala spolužáka s malou tak jsme kecali a říkam co tu dělá a on, že byl pro malou, vyzvednout z jestliček. Prý jsou maximálně spokojený, že tam jsou samé mladé učitelky, že se tam malé líbí a spíš mají problém jí pak dostat domů :grinning:

Je jí 14 měs. a chodí na plno, to mi příjde docela drsný, ale ona tam je už asi od těch půl roku, protože říkal, že holčina se vracela hned do práce... tak to jí to mateřství moc nechytlo :grinning: :zipper_mouth:
21. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jééééé, děkujeme všem za gratulace!!!!!!!!!!!!!!!
21. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Nebo dluhy kinsli,hypotéka může být svině :unamused: :wink:
21. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Holky mám zítra docela volno,asi vezmu Vandu dopoledne do Barbánku nebo někam? Jak jste na tom vy?
21. led 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
lenkabu: Nebo tak...no :frowning2:

my dopolko jsme zabitý, musím do 11:30h vyzvednout oběd :frowning2:
21. led 2010 v 18:36  • Odpověz
ahoj holky,dneska je situace stejna,zrusila jsem i posezeni s kamaradkama,Terezka vyzaduje jen me jak ji neni dobre a teploty teda litaji pekne - 39,8,pak 37 a to trochu vzdy ozije,jinak lezi a pofnukava.Zitra jdeme k Dr.,tak pisnu.
Kamaradky chlapecek ma taky z niceho nic teploty,ale nic k tomu,tak jsem zvedava co se z toho jeste vyklube :sweat_smile:

Bebulko ja bych ti v nedeli pisla jak to s nami vypada :wink: A jinak maji deti krasne miry,myslim ze Adus mozna prerostla Terezku:grinning:,se k vam uz strasne moc tesim:dizzy_face::slight_smile:

Ivco - vsechno nejlepsi Domiskovi ke 4.letem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je neskutecny jak to leti :confused: :sweat_smile:

Peto - kdy se stavite pro postylku?
21. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Hezký večer.

Bebu moc se omlouvám ale nějak jsem tenhle týden nestíhala abysme přijeli.ještě dokupujeme věci do školky.Zetra ještě musíme k Hanouskoj pro potvrzení že můžem nastoupit.Ale příští týden po školce bysme snad jeden den dorazili.
21. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.