• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Přidám něco pro zasmání.Včera jsem Adél dvakrát říkala ať si uklidí hračky než půjde spinkat.Když jsem ji to řekla potřetí,podívala se na mě a povídá,"prosím tě nebazaruj mě když mám jít spát".Samozřejmě myslela abych ji nebuzerovala.By mě zajímalo kam na ty výrazy chodí.
21. led 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
kacici: Staví se zítra večer :wink: Pak písnu SMS než vyjede :wink:
Chtěla jsem se ještě zeptat nechtěla by jsi to Chicco autíčko??? Nám tu jen stojí v rohu, tak jsem si říkala, že
ho prodám :wink: Nijak na to nespěchám, do léta tu může klidně být, ale pak na jeho místo půjde skříň, tak bude muset jít z domu :grinning:

mad: To je fakt borka :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky nepsala jste tu některá,že pečete dortíky? S někým jsem si o tom psala ale nemůžu to dohledat.
21. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Nezbyde mi než jako každý rok,udělat dortík vlastnoručně.A tyhle byli tak krásný.
21. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
konja peče dorty
21. led 2010 ve 23:04  • Odpověz
Jéééé,ajo.Jsem si nebyla jistá jestli to byl někdo odsud.Jsem si to napsalaale blbě :frowning2: .Díky Leni.
21. led 2010 ve 23:19  • Odpověz
madlina: jestli chceš dort tak není problém, domluvíme se. Ale můžu až po 2. únoru
22. led 2010 v 06:55  • Odpověz
Konji: já se taky hlásím, budu potřebovat něco pro ty moje chlapy (konec dubna), ale nejraděj bych to udělala sama pod dozorem statné asistenkty :grinning:
22. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Konji: já se taky hlásím, budu potřebovat něco pro ty moje chlapy (konec dubna), ale nejraděj bych to udělala sama pod dozorem zručné asistenkty :grinning:
22. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Bebulka1: není problém, buď udělám a nebo pomůžu radou :grinning: Ale 27.4. odlétáme do Egypta, tak jestli se to stihne (26.4. to ještě nebude problém) :sweat_smile: nevím kdy to slavíte.
22. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Peto - holky me spi at se stavi Lukas zitra dopoledne :wink: Ja jdu zehlit k Madagaskaru,uz se docela tesim,mam ho rada :grinning:
22. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
kacici: Lukáš je zítra v práci :wink: Necháme to na neděli nebo pondělí :wink:
22. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
Krásnou sobotu,
Konji po 2.únoru to je ideální.nemáš nějaký fotečky dortíků co děláš? My sice máme jeden vybranej ale moc se nám nelíbila ta cena.Zkusím vložit fotečku.
23. led 2010 v 09:47  • Odpověz
madlina: http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/Dorty/
ceny tam má uvedené u detailů, ale je to jen orientační, vždy se s tím dá hnout nahoru i dolů :wink: A také můžu udělat i něco jiného než mám nafocené, je to na domluvě. Mašinka Tomáš by snad nemusel být problém :wink:
23. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Mě by stačil korpus z piškotu ovoce a budinku.Mylíš že by šlo předběžně vypočítat za kolik bys to zvládla udělat?
23. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
konja: Toho budu chtít já :wink:

předpokládám na 20.2. není problém???

http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/Dorty/#IMG_2914.JPG

Pro Kačenku by se mi líbil třeba i ten dráček :wink: Ale na to je ještě hodně času :wink:
23. led 2010 v 18:02  • Odpověz
kinsli: není :wink:
23. led 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
konja: Tak to je super, jak je asi velký???
23. led 2010 v 19:41  • Odpověz
teda chudak konja :wink:
23. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
kinsli: cca 50 cm, nevím, přesně jsem toho menšího neměřila. Ten druhý měl 90cm
24. led 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
konja: To je malé udělej pak 60-65 cm :wink:
24. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Krásnou neděli dámy,

Konji psala jsem ti včera do IP.
24. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Konji baviola jsem se z Petrem o ceně kterou si my psala ty a docela se nám to zamlouvá.jen se musíme ještě domluvit kdy proběhne oslava.
24. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Konja - a v lete by si me upekla dort pro holky? :sweat_smile:
Bebul - ja furt vaham zda zitra jet nebo ne - Terka ma rymu fakt osklivou a trochu pokaslava,tak abychom Adelku nenakazili,to bych si fakt vycitala,nevadi to nechat na pristi tyden?Sice me doma asi odvezou,ted budu tri dny na ne sama(sok,uz jsem si zvykla na manzu doma),doufam,ze ryma do stredy prejde a bude moct na hlidani :sweat_smile:
Kinsli - Peto dneska vecer hodim na MMB i ty safari boticky,Naty je schovavat nebudu,Terka je fakt vubec nevynosila,tak je schovavat zbytecne pro Natku nebudu,kdyz jsou jak nove.A kdy prijede Lukas pro postylku?
24. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Delalal jsem cistku ve skrini a vse ve vel. 74 jde do ksa,Naty nosi 80 a body s punosky dokonce 86 :fearful:
Takze Peto ten komplet jsem si zbytecne objednavala pro Terku(no ted ji ho parkrat na jare dam,ale holky nebudou mit stejne,protoze kalhoty by sice Natce byly,ale to triko ma obeple az ji to musi byt neprijemne - mela ten komplet na sobe 1x),holky to nevynosi,tak jestli budes chtit tu 74 pisni,chci to mit uz pryc,doma me to prekazi :sweat_smile: a ted jsem zjistila,ze toho maji holky fakt hodne :sweat_smile: Coz je parada,protoze se spousta veci zachova Natalce,jen by potvurka nemela tak rychle rust,abych neskoncila na velikosti pro dvojcata :grinning:
24. led 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
kacici: Já to nakonec nechám být :wink: My to tričko máme taky dost fest :frowning2:
Nakoupila jsem si tyto sety vždy kalhoty vel 74 - 80 a trička 92 nebo 98 :wink:

Mám toho taky tuny :grinning: :grinning: bych oblékla půl mateřské školky :sweat_smile: a Káťa mi fakt moc nerozte.
už jsme 8 měsíců na jednom čísle a jen tak z něho se nedostaneme. To co jsem nakoupila na jaro
se přesouvá na podzim :frowning2: Tak jsem jí dokoupila ještě něco do šatníku, ve vel. 86 kalhoty a 92 trička
abych to alespoň obměnila :wink:

Tato je překrásná :slight_smile: Měly jsme jí na minulé léto, pak jsem jí koupila ve vel. 98 ale ta je nám obří, tak jsem jí prodala a sehnala si jí v 92 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29924651 novou :dizzy_face:
to je tak cca 5 dní, ještě jsem nestačila ani tu vel. 98 odeslat a už jsem si jí koupila znova :grinning: :grinning:
Sehnala jsem novou za super cenu :dizzy_face: ale to bude fakt až na to další léto.
Jinak s těmi bundičkami s Vámi počítám a na tu s motýlem už mám taky odběr po zimě :dizzy_face:
24. led 2010 v 17:24  • Odpověz
autor
Jinak ty Vaše velikosti to je fakt mazec mi máme punčošky 86 teď :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Peto - me bude stacit ta bundicka s jezeckem na zimu v 92 :wink: (no myslim si ze u nas dojde i na tu 98 v zime),na jaro a podzim jich mame hafo :sweat_smile:,fakt to nemuze vynosit:grinning: a pak jeste ten jablickovy komplet at mame Natku za kocku,chudera ma vsechno po Terezce(obcas s flicky apod. :sweat_smile: )
Tak ja ten komplitek nabidku kamosce a kdyztak ho hodim na MMB :wink:
Peto musim se fakt smat,ze vy nosite teprve 74-80 :grinning: ,ja to prave kvuli Natce vyrazuju,ma fakt velke brisko a kejty :sweat_smile: a tricka jsou na ni primo obeple.Dneska je PC muj,tak hodim fotky jak lezi v lehatku ve vane a jak "preteka"pres lehatko :wink:
24. led 2010 v 18:18  • Odpověz
No me Peto hlavne prijde,ze ted dela next vsechno nejake mensi :sweat_smile:,nebo mam doma fakt obriky :grinning:
Bundicka krasna,ja jsme docela rada ze mame dve holcicky takhle po sobe,nedokazu si predstavit stradat obleceni s vetsim vek. rozdilem,bychom museli mit pronajate prostory na skladovani :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ja jsme proti holkam fakt zebrak,tak az zhubnu :dizzy_face: mam v planu si taky neco pekne koupit,ale kdy to bude :pensive:
24. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.