• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Kaci s tím Nextem je to fakt.Nám je většina věcí od Nextu těsná :frowning2: .

Holky tak od zítra nám to začne.Adél jde zítra poprvé do školky.To bude mazec.Adél bude řvát ve školce a já před školkou :confused: .
24. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Madli - holky vy to zvladnete - moc na Vas zitra budu myslet :wink:
Jinak z Terezky mam ted pekneho mamanka :confused:,chudina jak ji nebylo dobre uplne se na me zafixovala a mohla jsem byt u ni jen ja :sweat_smile: je mi ji berusky lito,ma stale tu rymu a kasel,snad to brzo prejde,budeme ted radeji jeste v teple aby se z toho dostala poradne a pak uz se moc tesim na sankovani a brusleni,chudak byla naposledy pred 14 dny sankovat a od te doby nic.
24. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
kacici: Ještě Ti schovávám tu přechodovou bundičku jak mám k ní tu bekovku :wink:
Ale tu na jeře ještě využijeme :wink: Je mi líto, že jí nedělají ve větší vel, hned bych jí vzala.
Jiná se mi nelíbí :( takže mám zimní a pak až letní a na jaro vestičku, jeden vyteplený kabátek a
tu bundičku :wink:

Kačka měla taky kašel ale jen v noci než usnula, ale už je ok. Jenže v noci jsem jí vždy uspávala na sobě a
pak spala do rána se mnou a už si na to potvora zvykla :confounded:
Takže jak se v noci vzbudí na nočník tak pak už si to štráduje za námi do postele :rolling_eyes:

Jukni do fotek, musím se pochlubit úlovkem :grinning:
24. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
madlina: Já myslela, že už Adélka chodí na 4h denně :confused:
24. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
kacici: Jablíčkové šaty vel. 80 jsem dala na prodej, ale už jsem vzala 86 :wink:

Kačence ty 80 v pohodě jsou, ale v létě vy jí byly krátké :slight_smile:

mám tento komplet ve vel. 0-3 měs http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23768404&tab=9íce a Kačka to má jako mini šaty :grinning: :grinning:

Tam ta velikost fakt vůbec neodpovídá :wink:
24. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Peto - tu my bychom asi taky nevyuzili :sweat_smile: ,tak ji pak prodej,budes to mit za dost slusny penizky,Naty ma tehlech prechodovych strasne moc,prestoze by se me libila ta od vas,ale musim zacit setrit :wink:
Jinak pekny komplet ale velikost 0-3mesicu bychom meli ihned roztrhanou jak bych do toho Naty rvala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A ulovek krasny :dizzy_face: ,teda ty si budes to druhy miminko strojit jak nejvetsiho modela(ku) :wink: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
kacici: Teď jsem zrovna dokoupila k jablíčkovému kompletu svetřík :dizzy_face: Já ho měla ale jedna holčina si ode mne objednala 2 celé sety, jabl. kol. a nemohla jsem nějak sehnat svetřík tak jsem jí dala ten náš a teď jak trubka ho zase asi 2 měsíce sháněla. Ve vel. 92 vůbec nebyl :frowning2:
( tak mám rifličky, svetřík, tuniku, tričko, šaty a sukýnku ) pak jsou ještě tepláky, ale těch mám ve vel 92 dost tak to vezmu možná 98 :wink:

Jasně tak tu přechodouvou pak na podzim prodám :wink:

Jo kombinéza je fakt krásná a ještě za krásnější cenu :grinning: tedy fakturu ještě zaplacenou nemám, ale počítám okolo
200,- :dizzy_face:

Kačí: Tak to nesysly :grinning: a prodej to. Stejně by to nevynosila ani mateřská školka kolik toho máš :sweat_smile:
Hlavně Ti to strašně ztráci na ceně :wink: pak 3-4 roky strou kolekci těžko budeš prodávat
a nevěřím tomu, že by jsi si nic z 09 a 10 nevybrala :grinning:
24. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
kacici: Natálky je kus, ale je fakt nádherná :dizzy_face:
24. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
ježiš kinsli jak může dítě nosit jednu velikost 8 měs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vanda vystřídá 2-3 za tu dobu :grinning:

Holky já teď krásně nakoupil av Gapu ve výprodeji,kámoška námto objednala hromadně z USA ale koukněte na slevy za jaký to mají prachy,bych to nesehnala ani v cherokee tak.

www.gap.com

doporučuju i záložku nahoře Old Navy
24. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
musíte samozřejmně kliknout na Sale nebo Clearance
24. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
lenkabu: Fakt máme kalhoty 86 a vršky 92 od června a určitě se jich jen tak nezbavíme. Po kalhotech 86 když nemá bačkorky tak si šlape takže 92 fakt nehrozí. Měřila jsem 86 lacláče se stejnými ve vel. 92 To je tak obrovský rozdíl, že mi příjde, že snad ani do podzimu do toho nenaroste :grinning:
Ona byla jako novorozenec obřík ale pak zase o to pomaleji rostla. Za 21 měs. vyrostla přesně 30 centimetrů. Což mi příjde docela málo když máš dát jen za první rok 25 cm a Kačce budou za chvíli dva. Ale tím si nestěžuji, jsem ráda, že je menší a drobnější :wink:
Přibrat by tedy mohla, ale růst až zase tak rychle nemusí :grinning:
25. led 2010 v 00:05  • Odpověz
autor
Jinak gap jako značka super, ale já už má své stálé odběratele a ty jedou pouze po nextu :grinning:
Takže by mě to neprošlo :grinning:

kacici: Tak tu bílou bundičku s motýlem ve vel. 98 už mám sehnanou :slight_smile: Jsem maximálně šťastná :dizzy_face:
Je to od paní co bundy kupovala nové ( má dvojčátka ) a fakt se o ty hadříky stará, a jen tak zničit je nenechá :grinning:
Psala mi, že zatm jsou stále jako nové :grinning: a nechá mi ji za 450,- takže fakt luxus největší :dizzy_face:

lenkabu: Alice od ní taky nakupuje a švihla mi naprosto nádherný komplt :cry:
čepice a návleky :pensive:

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2529849

Tak si od ní vezmu alespoň tento komplet :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30024745&tab=5
25. led 2010 v 00:15  • Odpověz
25. led 2010 v 00:46  • Odpověz
jé vidiš na boty jsem tam ani nekoukla,ale mám objednávku cca za 2000 a v tom min 20 věcí,to bych na nextu nový v životě nekoupila............no vlastně těch věcí je ještě víc,páč tam jsou balení několika body,legínů apod.
25. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Holky dorty nejsou vůbec problém, jen teď nemůžu až do druhého února a pak od půlky března do cca 4.4. No a pak odlétáme 27.4. do 7.5. do Egypta. V jiných termínech není problém :wink:
25. led 2010 v 07:31  • Odpověz
Jo a považuju za týrání matky když dítě usne ve 22 a vstává v 5:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 07:32  • Odpověz
Peto,musim se smat,ja od teto pani brala asi 6 veci pro Naty :grinning: Ona se o ty veci vazne nadherne stara,fakt parada,proto ji amm v oblibenych a vzdy tam mrknu :wink:
25. led 2010 v 08:41  • Odpověz
kaci: prosímtě, máte ten skate ke kočárku? jezdí na tom Terezka? já furt nevím, jestli ho koupit nebo ne a radši tahat mimi v šátku
25. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Jinak vecicky Leni nadherne :dizzy_face: ,mas fajn,ze si mas od koho koupit tuhle znacku ve sleve,ja kupuju max. holkam neco noveho z Nextu,ale spis vse z MMB,me prijde lito vyhodit nekrestanske penize za neco co me Terka znici :sweat_smile: ,za to kdyz vim,ze uz to nekdo nosil,tak me to tolik netrapi :slight_smile: Vetsinou se ty vecicky nestihnou znicit po dvouch detech,takze me to nevadi,ze to maji po nekom,spis naopak mam radost,kdyz koupim neco levne :grinning: .Peto ja to prodavat nechci,vim ze toho mame hodne,ale jsem rada ze nemusim hned vse zehlit a to je parada. navic mam dve kamaradky co si ode me berou vecicky a zbytek davam na MMB,ale az to co je Naty male
Jo a ja jsem prastena,ale kupuju v Nextu nove hl. bodyna,veralky,kalhotky,tilka a ponozky,proste to co neni videt. ted ma terezka na jaro novy destnik s peppi a taky holinky,tak bude nadsena.Sice tam maji nadherne komplety,ale pockam si az ho bdue nejaka maminka prodavat.Treba ted na aukci jsme ziskala kalhoty a tricko s Daisy za 200Kc a pani mela poriz. cenu 800 a to je fakt velky rozdil
25. led 2010 v 08:49  • Odpověz
krys: my jsme scate měli, protože Matýkskovi byli 2 roky a 5 měsíců a byl to takový trošku lenoch a chodit moc nechtěl, ale nakonec jsme ho používali jen asi 2 měsíce, pak napadl sníh a na jaře už běhal fakt sám, tak jsem ho hned v únoru prodávala. Takže za mě scate určitě ano. Zvlášť když půjdeš někem do města a budeš chtít něco koupit... tak nevím jak bych to dělala. Mimino v šátku a mladší v golfkách?? nebo fakt nevím
Matýsek pak začal jezdit na motorce, tak jsme ji brali s sebou a do košíku od ¨kočáru se mi v poho vešla, sice v předu trochu přečuhovala... ale nevadilo to a jezdili jsme tak i busem.

kacici: kočko, je mi to jedno kdy dorazíte, prostě písni a my budem doma, můžeš klidně i odpol, nebo se u nás najíte a můžete i vyspat, mimi postýlku máme :wink: písni radši sms, já to na net teď fakt nějak nestíhám a pročítám třeba 3 dny zpět :slight_smile:
25. led 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
kacici: mě se taky podařil včera super kup :dizzy_face:

9x tričko s dlouhým rukávem
3x tunika
2x legíny
1x komplt z hvězdičkové kom, sukně a legíny a k tomu tričko s dlouhým rukávem :grinning:

To vše za 500,- včetně poštovného :grinning: :grinning:

vychází to 30,- za kus :grinning:
25. led 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
lenkabu: Věci tam mají hezké, fakt bych si vybralala :dizzy_face:

kacici: Jarka je fakt skvělá ta už od nás tak za 15-20.000,- nakoupila :grinning:
Teď tu bude mít další balík tak za 3,500-4.000,- :grinning:
25. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Krys - my ho pouzivali jen 3 mesice,protoze jak pise Bebulka byla zima,Naty sla do sportaku a Terka se me za kocarek uz moc nevesla.Resim to tak,kdyz hodne potrebuju aby holky poslouchaly a Terku nenosila v naruci,ze Naty mam v Manduce a Terka jede v golfkach :wink:
Skate jsem kupovala novy a za tri mesice ho prodala,protoze pres zimu by byl doma zbytecny a na jare bude jezdit Terka na motorce a zvazuju i first bike,na kole jeste sama umet nebude a motorka ji zacina byt mala,ale miluje ji a da se pridelat ke kocaru proto to nevzdavam a radsi poridim botky na motorku po nekom,protoze spickama fakt brzdi a ma je cele okopane.
Ale ty prvni mesice jsme ho vyuzili maximalne,takze bych ho mozna radsi ze zacatku koupila a pak ho muzes prodat :wink:
Bebul tak ja pisnu na mobil az nam bude lip - ma to bohzel fakt osklive,ted uz i kasel :rolling_eyes: ,ale Dr. chce vyresit vse bez ATB,za coz ji chvalim,ale stejne mam strach aby ji to nekleslo dolu.Terka jeste ani nemela ATB :confused:
25. led 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
kacici: IP
25. led 2010 v 09:37  • Odpověz
já to právě řeším kvůli cestám do hradce, tady po vesnici je mi to jedno, protože tady chodíme s Kubou jenom pěšky, ale v Hradci by to přecejenom bylo asi psycho. Já už jsem koukala i na použitý,a le moc jich na netu není nebo jsou drahý skoro jak nový, tak to už bych šla do novýho. je teda taky pravda, že nemám čas vysedávat u netu a hledat to kdovíjak dlouho :frowning2: Jen právě nevím, jestli na něm bude chtít Kuba jezdit, on by chtěl pořád jenom lítat :slight_smile:
25. led 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
kryserka: Tak si kup to vodíto na ruku :wink: vypadá to prazvláštně, ale alespoň víš, že Ti nevlítne do silnice :wink:
25. led 2010 v 10:01  • Odpověz
kinsli: to myslím nebude to pravé ořechové pro nás..... :slight_smile:
25. led 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
kryserka: Jedna holčina s dvojčátky si to moc chválila :grinning:

Ten skate kup, prodat ho můžeš vždycky :wink:
25. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
Holky letím zajdeme pro oběd a půjdeme na procházku :wink:
25. led 2010 v 10:19  • Odpověz
kinsli: jenže mě by vodítko nic nevyřešilo, Kuba je na to ještě malej, aby to všechno ušlapal po Hradci
25. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.