• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Já o Podholový slyšela zkazky,ale co se mně týká tak ať je jaká je,dr je výborná a to je důležitý.

janette:zkus se podívat na www.chatyachalupy.cz
29. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
Však se snažím vydržet. Dnes na monitotu miminko trošku stávkovalo- byla jsem v polosedu a to nějak nevyhovovalo ani mě, tak změna na bok- já ok, ale břišonem musela sestřička zaklepat, prostě spinkalo a nenechalo se rušit. Taky to jen nápad chodit dopolko na monitor!
To si to teda pěkně užíváte, já jsem ráda, že můžu jednou za týden vypadnou to poradny, tak se Terce nedivím, že toho už má taky dost. D je doma od PO a je to na mrkev taky- včera seděl na skříňce a rval plakát Doba ledová, přitom je tak miluje. Co nám to dalo ho sehnat, nakonec se zadařilo Podzoj a to naše zvíře ro servejako nic. Když jsem mu nadávala, tak v klídku slez, nehcal se plácnout přes ruku a šel stavět lego. ´Takhle mě má na háku
29. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Podholová mě fakt moc mile překvapila. Byla jsem u ní už s D, ale to byla taková rychlovka- odloupla mě a v noci jsme jeli.
29. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Koukam ze Domisek taky pekne radi :sweat_smile: :grinning: Ja o Terezce radsi ani nemluvim co vsechno dela. Mela tak krasne udelany pokojcek a z bordury nic nezbylo,medvidci orvani,steny pocmarane od pastelek a vodovek :rolling_eyes:
29. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Po stěnách zatím nekreslíme, vlastně akorát v pokojíčku u tabule křídou, ale jinak ne. No tohle trhání nechápu, třeba i sovji oblíbenou knížku se zvířátkama, sedí na nočníku a čte si a nejednou slyším, jak se rve papír- ale to už jsou ty poslední záchvěvy, že rve celý stránky, protože okolo už má narvanou hromádku s malejma. M se mohl zbláznit, když to teď lepil, ale jeho věc. Já spala a on měl prcka na povel a né čučet na fotbal.
29. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
konja:ten penzion vypadá hodně dobře,najdu někde ceník ubytování?
30. led 2010 v 00:07  • Odpověz
lenkabu: já ten ceník na jejich stránkách nenašla, ale ubytování není nijak drahé, je to srovnatelné s ostatními penziony v ČR. Když tak si tam napiš meila, paní ti určitě odepíše: pension.blata@seznam.cz a nebo tel. +420-721-129089
30. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Dík už se dohadujem s holkama z 12 opic že pojedem a do šťastný země 100% :slight_smile:
30. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Jste moc hodný děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a když objevím něco super tak to sem hodím díkas :wink: :wink: :wink:
30. led 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsme doma :wink: Bylo fajn, hodím pak nějaké foto :dizzy_face:

konja: Do šťastné země určitě v létě chceme taky :grinning:
31. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Kinsli: určitě tam vyražte, je to tam fakt super :slight_smile:
31. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Krásný večer,

Konji myslíš mže bys mi mohla ten dortík s mašinkou Tomášem udělat na 8.února? prosím prosím smutně koukám.Když tak ještě jednou pošlu odkaz s obrázkem
31. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jani kam chodíte s Natálkou plavat?
31. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Byli jsme včera na plese.Podrobnosti písnu zítra.Jo a taky dočtu co jste tu rozebírali.
31. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Máme za sebou už 3 kurzy,chodily jsme do Sokola-bývalý Spartak tam je super bazén s mořskou vodou,10 lekcí 2000kč,na hodině max 4 maminky s dětmi+instruktorka,jukni na jejich webovky www.babyclubchampion.cz :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
janette.j: Tam chodila kamarádka a moc si to chválila :wink:

madlina: my jdeme na ples 12.2. a 13.3. :grinning: Už se těším, alespoň trochu kultury to chce :wink:

Házím odkaz na fotky, kdo chcete tak jukněte :wink:

http://kinsli.rajce.idnes.cz/Destne_27.1.-31.1._2010/#album
31. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
mydva: u nás to je to samý, celou noc řádíme a pak dopolko na monitoru celou dobu spí a vyrušit se nenechá :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
1. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
kinsli:koukala jsem na fotky,Domča vypadá že by Kačku zavalil :grinning: Pohybově už je úplně ok,ne? Ještě nikdy mi hory tak nepřipomínaly hradec,sněžit takhle každý rok tak je po mně :sweat_smile:
1. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
lenkabu: Domča je už ok, začal chodit na 18m a teď už fakt lítá jako drak :grinning:

Jinak je fakt obrovský to je maso :grinning: má 94 cm a 17200g :sweat_smile:
1. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Hezký večer, nějak nestíhám.

Kinsli my jdeme teď v pátek a v sobotu taky ještě plesat.Na jaký plasy to jdete?
1. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Plasy=plesy.Píšu jak tatar.
1. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
madlina: V únoru Hasičský a v březnu Ti ani nevím :sweat_smile: To kupuje lístky švára kámaráda :wink:
Je to 13.3. na střeláku.
1. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
já bych taky plesala až bych brečela, ale moje zkáza je
1. šaty - nějak se po těch dětech do žádných plesových nevejdu a kupovat nové se mi nechce, protože bych ztratila motivaci do hubnutí :sweat_smile:
2. štěňata, hlídání bych i sehnala, ale hlídání pro děti a ještě štěňata to už je teda kumšt :rolling_eyes:
3. já lemra, o zlámaných kostech v noze víte a do lodiček to ještě stále au au au bolí :confounded:

Sněhu mrtě, nestíháme odhrabovat a když odhrnem, tak projede chytrák s traktorem a můžem hrabat znovu, miluju údržbáře silnic co udržujou i to co nemusej. Ale na zahradě už máme 2 krásný bunkry a super sněhuláka, tak děti si užívají a maminka s tatínkem staví jak diví.
1. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Bebu o těch co udržujou silnice mi ani nemluv.Odházíme sníh co máme za autem abysme vůbec vyjeli z parkoviště,jedou kolem technický a všechno co jsme odházeli,máme zase hezky za autem.A neboj šaty nemusíš kupovat.Ženský choděj i v kalhotech a halence.
1. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Kryserka: Coje to taky za nápad chodit na monitor v 9,30, to nefunguju ani já, tak se bříšku nemůžu divit. :wink:
1. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
1. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
kinsli:já je viděla,Alice mi posílá pravidelně odkazy :slight_smile: ty holky jsou čím dál hezčí ale zaslouží si to za to co si s nima prožila.

monitor v 9:30? mně zvali pořád na 8 nebo tak nějak :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Holky ty dvojcatka jsou ci? :confused: Holcicky jsou nadherne :dizzy_face: ja jsem fakt nejak mimo :grinning:
Jako kdy my se nekam dostaneme fakt netusim,mam od holek rymu jak tram a Terezka stale kasle :pensive:
Mylsim tim navstevu za detma apod.,ven se nastesti na stridacku dostaneme,ale kazdy zvlast, i kdyz dnes byla mega vyjimka -sli jsme na Avatar v 3D provedeni,hlidala me sestra.sama si s pritelem poridila miminko - maji stenatko francouz. buldocka :dizzy_face: - mam ho v albu vyfocene :wink:
Ivco 9.30 je paradni cas,ja tam chodila vzdy na 7.00 abych chytla dobry flek :grinning:
1. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
To jsou holčičky od jedný březnovky,měla termín po mně,nakonec rodila v březnu :wink: kinsli si od ní kupuje věci myslím.
1. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.