• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
bebul - ja na plesy radsi nechodim - ze vsech tech duvodu co mas vypsane splnuji vse,jen to hlidani by asi dopadlo :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Já půjdu na ples možná v březnu,vždycky si říkám že tam bude někdo tlustší :grinning:
1. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Leni diky,ja byla uplne mimo nevedela jsem ktera bije :grinning:
Jo a peto fotecky moc pekne,je videt ze jste si to uzili :wink:
1. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahojda ženský, je tady nějaký exprt na účto a daně? ...
Jen pro info, mamce přišli od Statistického úřadu ČB (obyčejně do schránky) dotazníky pro OSVČ. Každý měsíc musí (povinnost ze zákona údajně ...) odeslat jeden s kompletními příjmy ... Je nutné to vyplňovat a posílat, nebo jim na to máme hodit bobka, protože do vlastních rukou nám nic nepřišlo a tudíž jako by nebylo? :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
1. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
markyt - tak ja bohuzel neporadim,tohle je pro me spanelska vesnice :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
markyt MM je OSVČ a nevim že by něco přišlo..............podle mně je Statistickému úřadu hovno po tom kolik kdo bere :wink:
1. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
lenka: díky za názor, budu se ho držet :grinning: :slight_smile:
1. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

kinsli - pěkné fotky :wink: . Kdeže jste to přesně byli?

bebul, madli - přesně vím, o čem mluvíte. Když tady projede traktor s radlicí, tak manžela chytá rapl :grinning: :grinning:. Sice tady velkou část sněhu před 14 dny odvozili pryč, ale nechci vidět, co se bude dít, až to všechno začne tát :fearful:.

My už máme letos odplesáno, chodíme na jeden jediný, místní myslivecký :grinning: :grinning: . Ale jo, je docela fajn. Pokud se to týká udání Danečka a vyražení ven, beru cokoliv :sweat_smile:. Letos jsme dokonce vydrželi do 3 hod do rána (a to manža už v deset otravoval, že chce jít domů :grinning:).

Jinak jsem se chtěla "pochlubit" (i když jsme možná poslední :sweat_smile: ), že už je malý konečně přes den bez plen a říká si. Jupíííí. Měly jste pravdu, z ničeho nic to přišlo, samo :slight_smile: :slight_smile: .

A další zpráva z naší fronty, Danda má chudák Laryngitidu :frowning2: . Takže antibiotika a další týden doma. A to tak pěkně teďkom virům odolával. Chjo. :unamused:
1. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
bambik:poslední? jedni z prvních :grinning: U Vandy ani náznak,na nočník a záchod chodí posedět a konverzovat :sweat_smile: Na laryngitidu máte teď paradoxně dobrý počasí :sweat_smile: Kdyby se mu přítížilo tak je 1.pomoc vzít na mráz :wink:
1. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
Peto - nevim nevim zda pristi zimu nebudeme nosit uz 98 :grinning: - Naty ma bodyna na tesno a to jsou nove 86 :sweat_smile:
Jako pokud se nam princezna nezastavi bude to poradny kus zensky na basket :grinning:
1. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
autor
kacici: Nestraš vel. 98 kupuji na Kačenku vršky ( bundy trička, svetry, mikiny ) na další zimu :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: Alice je super musíme v létě vyrazit na Prahy do ZOO
Jinak já nekupuji od Alice, ale přesně obráceně, Alice nakupuje ode mne :grinning: :grinning: :grinning:
Ve směs to co holky mají na sobě má ode me :wink:

kacici: Nechtěla by jsi bodyčka vel. 92??? Nové s krátkým rukávem. Chtěla jsem pro Kačku na léto,
ale jak je bez plen tak už to fakt nejde :frowning2: ona si to nesundá a já věčně rozepínat a zapínat knoflíky nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo když už jsme u těch dvojčátek tak jsem dnes potkala Evču s holkami. Anička nám na pěší zóně ukazovala jak umí lyžovat :grinning: Zkoušela jsem je Kačce a bez úspěch, řvala jako tur :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz
Já dát Vandě lyže tak se uřve........ona je intelektuálka,pohyb nehrozí :sweat_smile: jj,já věděla že máte mezi sebou nějaký nákupy :grinning: Já viděla alici naživo když jsme byly ve 30 tt obě a od tý doby si to jen slibujem,je načase.
1. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
autor
bambik: Byli jsme v Deštném :wink:
Na Myslivecký jsme taky mohli jít :wink:

lenkabu: My tu mlátíme elaily s Alicí celé večery, jsme obě stejně pošahaný tak si rozumíme :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
lenkabu - dík :wink: , vím :slight_smile: . Už je to ale o mnoho lepší, dostal nějaké čípky.
1. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz
autor
bambik: Hlavně ať jste brzy fit :wink:
1. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
bambik: my taky ještě plínujem, chci ho zkusit dávat na záchod, protože nočník, to je prostě ignorace největší, s tím nemáme šanci. Rád čůrá v koupelně na dlažbu, ještě na to ukáže a tlemí se, no to bych ho přetrhla :slight_smile: Jinak přeju, ať je Daneček brzy fit :wink:

kaci: to je správný, založíme smíšené basketbalové smíšené druřstvo, budu klidně koučovat :grinning:
2. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
mydva: asi tak :grinning: no, zítra jdu ve 14, tak snad tam nějaká aktivita bude, ikdyž to mívá taky zrovna lenošivej čas, on je vůbec přes den docela hodnej, ale v noci si užívám. No už to vidím, že se budou opakovat noci jako u Kuby :cry: Jenže horší je, že Kuba bude řádit přes den, mimi v noci a jás e můžu stěhovat na psychárnu
2. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
bambik: Gratulace k nočníkování :grinning: :dizzy_face:
my jsme bez plen od 18,5m, ale sama chodí fakt až od 21m.

Jako, že mě neříká, umí se svléknout, sednout, utřít a částečně obléknout :wink:
2. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Dnešek se stal jedním z nejšťastnějších dní mého života. Udělala jsem dnes poslední státní zkoušku z ČJ a to za 1 :grinning: Manžel se raduje, že skoro po měsíci mé přípravy zase začneme fungovat jako rodina, že děti budou mít maminku a konečně budou jíst i něco jiného než chleba a rohlíky :grinning: :grinning: :grinning: Mám obrovskou radost, kdybych nekojila tak se jdu vo.rat až bych pod stůl padala :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
konja: Moc velká gratulace :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
krys já myslím že člvoěk se od druhýho děcka dál dostane do stavu "ať si klidně řvou" :wink:

konja to gratuluju,jsi borec se dvěma dětma :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Konja - to je paradni,velikanska gratulace "sprtko" :grinning: Ne delam si legraci,se dvema detma,domacnosti,pecenim dortu jsi vazne skvela to zvladnout na jednicku :dizzy_face: :wink:
Peto jak to vypada s nasima dudlikama? dnes jsem z nouze koupila Terce uz kyticku :grinning:
Jinak body 92 mam po Terezce z lonskeho leta docela dost,tak nic nekupuju,spis si koupim na zimu 98,ty nemam zadne,protoze Terezka ma uz tilka:sweat_smile:Jinak ty velikosti,ani me nemluv:frowning2:Asi zacnu prodavat zimni 86
:grinning: ,ta nam urcite nebude. Hele ten jablickovy setik je 92?Ja jen aby nam to bylo:grinning:
Jo holky nocnik - Terezka chodi hezky jen pres den a to i ted obcas zapomene v zapalu hry :rolling_eyes: a na spani ji ma urcite
2. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
bylo to o štěstí - dobré otázky a dobrá komise, která nešťourala :grinning: Tak ještě dopsat a obhájit diplomku a je to doma :grinning:

krys: nám zase Bláňa velice ráda kadí do vany :rolling_eyes: Jak ji svléknu a šoupnu do vany, hned se pose.e a radost z toho má také obrovskou:angry: Děti jsou zákeřňáci, musíme jen doufat, že je je čůrání na podlahu a topení bobků brzy přejde :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Já s odpleněním nepočítám dřív než v létě a to jí bude 2,5 roku. Nejeví žádnou snahu,jen o tom umí mluvit........no upřímně já taky snahu nejevim :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
kacici: Ani mi nemluv :frowning2: Jsem z té mrchy fakt hotová :angry: Bomabarduji ji emaily a ona vůbec neodpovídá :angry: :angry: :angry:
Vůbec to nechápu, má myslím 640 kladných hodnocení a žádný negativ, tak proč bych zrovna měla být první kterou podfoukla :angry: Dnes jsem se už vytočila a jako by jsem koupila dalších 12 dudlíků a čekám jestli mě odpoví.
Třeba si můj nick nepamatuje a pošle mi fakturu pro zaplacení. Ale 100% je neodeslala. Já to platila 1.12. takže by tu už dávno byly. V ponděli jsem vyzvedávala balíky co jsem platila minulý týden v úterý. No furt doufám, že bude mít alespoň slušnost a vrátí prachy :angry:
2. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
lenkabu: To je ze dne na den, takže fakt nevíš, za týden to může být jinak :wink:

Dnes tu byl domča to je fakt ďábel on za ty hory přibral půl kila :grinning:
No a co myslíš, naše kachna ani deko :angry: a to fakt jak viděla Domču tak nejedla, ale žrala :grinning:
No a jen co jsme dorazili domů, tak opět dietka, prostě spratek na zabití, ale nervovat se nemá cenu,
ale fakt jsem někdy nepříčetná, že bych po ní hrábla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
kinsli já psala dneska do opic že jsem měla dneska chuť dát inzerát "daruji holčičku,hodná,čistotná,zazpívá,zarecituje" :sweat_smile: děsně mně vytáčela,mimo jiné měla takovej záchvat vzteku že švagrová jen v úžasu stála a opakovala "to je brutus" a pak mi ještě volala že mně obdivuje :rolling_eyes:
2. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Peto ani me to nerikej,ja uz se tesila :rolling_eyes: ,snad ta zenska brzo vsechno posle :frowning2:
Leni a to si nepamatuje svagrova Terezku a jeji vystup na besidce :grinning: ,vanda je urcite hodna :grinning:
Konja - neboj tohle nam jeden cas delala Terezka taky a preslo ji to :wink:
2. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
lenkabu: No jo někdy to je fakt o nervy :confounded: Ale chce to asi přejít, moc neřešit a uklidňovat se, že bude líp :wink:

My třeba jak jsme byli na horách tak když jsme měli odjíždět tak Kačka silný protest, že se chce válet ve sněhu.
Tak jsem jí čapla za bundu a tahla jsem jí jako králíka do auta :grinning:
2. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Peto fajn,ja se uklidnuju s Alesem uz rok,tak jsem zvedava kdy ta zmena prijde :grinning:
2. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.