• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Já to přecházím co mám dělat ale potřebovala jsem ji přebalit a oblíknout a to je pak na hrubý násilí páč zmítjaících se 15 kg mi dělá problém a odmítám jí prostě ustoupit.

kacici ne ten Terezky záchvat se jí z paměti vymazat nemůže :grinning:
2. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
No Leni jestli te to uklidni,dneska pri strojeni me Terka malem vyrazila vsechny zuby a z nosu mam bambuly,nechtela se oblekat a jit domu - u dedy a babi se ji moc libilo :unamused:Takze v tom nejsi sama a ja se bzdy snazim vse vyresit v klidu,ale po tomhle jsme odesla do koupelny zkontrolovat zda mam vsechny zuby a mamka Terezce domlouvala,ze za mnou prisla a hladila me a furt rikala maminko maminko
2. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
Já to řeším v klidu,neřvu,v 99 % ji ani neplácnu ale přeperu ji vždy.zatím držím to že mně musí poslechnout i kdyby se měla vzteky rozskočit.
2. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
kacici: Mě to vytáčí už jen kvůli těm prachům, protože dudlíky již nepotřebujeme :grinning:
Prostě mě to příjde divný, když by to byl někdo bez hodnocení, tak bych to brala, ale ona má fakt tuny pozitivů a žádný negativ, ach jo :frowning2:

jo a jak všichni říkají, že do 3 dnů dítě zapomene, tak to je blbost, Kačka nezapomněla do teď
několikrát za den se ptá po dudu, ale už to naštěstí neřeší, já jen řeknu, že dudu má miminko a ona že je velká holka odkejve mě to a dál to neřeší :wink:

Jinak jsem jí naučila počítat do pěti :grinning: Je to sice takový nedokonalý :grinning: ( edna, dvě, či, čtiži, peť :grinning: )

Jinak kakání do vody jsem naštěstí nepoznala

Ale co se mi zase povedlo: Jak jsme byli na horách tak jsem si půjčila od kámošky olej od Johnsons
a krásně mi voněl, no tak co jí blbka neudělala, když jsme přijeli tak jsme ho šla koupit. A výsledek??
Osypané dítě :angry: Myslela jsem si, že už je to stará koza a mohla by snést už taky něco jiného než weledu...
no tak asi ne :frowning2: Najela jsem tedy na MMB a našla si paní co má hezký ceny :slight_smile:
balzám do koupele, mléko 195,- a pastu jsem brala za 80,- :wink:
2. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
autor
lenkabu: Dominik taky šíleně vyvádí když se má strojit, vždycky tam málem srovnal chalupu :grinning:
My naštěstí ok, se strojením žádný problém není :wink:
Možná trošku večer, ale žádný vzdor, spíš ví, že půjde po postýlky takže nutně potřebuje mlíko, na nočník, ... no cokoliv si vymyslí :wink:
2. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Peto tak snad ti aspon vrati penize a me tim padem taky :grinning: Ale spis nez penize bych radsi ty dudliky :grinning: :grinning: :grinning:
Ono by se u nas odnaucovalo jinak kdyby Naty dudla nemela,ale to pockam tak do roka,nechci ji nejak traumatizovat,ma ho nastesti Naty jen na spani,ale Terka je na nem cim dal vic zavisla :frowning2:
2. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
autor
kacici: Mě by na spaní nevadil, spíš naopak, příjde mě že jak nebyla do teď nemocná tak to brzy začne :frowning2:
Je to asi 3 týdny co jsme sebrala dudáka a už měla 2x kašel :frowning2:
Ono ten dudák měl svá pozitiva, že měla alespoň zacpanou pusu :grinning:
2. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz
kinsli: a za kolik má ta paní na MMB krémík na prdelku? Že bych se příště připojila :wink:
3. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky- co nového? Jak Krys? Jak se vede? :dizzy_face:
3. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
hOLKY NEVÍTE O NĚJAKÝ ANGLIČTINĚ PRO DĚTI? vE ŠKOLE MAJÍ ÚPLNĚ NA NIC, TAK BYCH CHTĚLA MLADOU PŘIHLÁSIT JEŠTĚ NĚKAM JINAM. :confounded:
3. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
čus Ivi :wink: -no vede se jak na konci těhu a doho zvládání dítěte se záchvastama vzteku a to si říkám, že je ještě pohodička oproti tomu, co tady bude za chvíli :grinning:
3. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
kryserka: Jukni a dej mi vědět :wink:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=251133
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
kryserka: Jinak se Ti to fakt strašně blíží :grinning: Třeba bude Venoušek hodný, spinkací mimnko
... naděje umírá poslední :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Nám teď Ála každou noc zlobí- vzbudí se a řve dokud jí nepochováme - vydrží i hodiny - takže ani žádný metody - nechat vyřvat nepomáhají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
ivka08: Ahojky :wink:

Já o žádné AJ nevím, ale jukni na net určitě něco seženeš :wink:
Zadej nějakou novou fotku ať víme jak jste vyrostly :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
krys - tééda, už za pár dní tu bude Venoušek mezi náma :slight_smile: :slight_smile: . Určitě to bude hodné miminko, zasloužíš si to :wink: . Jinak Dandu čůrání "chytlo", právě až když jsme koupili záchodové prkýnko. Na nočník jsem ho zkoušela od 9 měsíců a bez úspěchu. Inspirovalo ho splachování, toaletní papír a pak jsme přistoupili i na odměny ve formě bonbónů :sweat_smile: (ježiš, to je jak se psem :grinning: ) a taky to, že on nás stále vidí ten záchod používat. Hned to pochopil a ani jsem ho nemusela nějak terorizovat. Jen jsem ale zjistila, že když má plínu, tak si neříká. Nechala jsem ho párkrát pročůrat punčocháče (a bačkory :unamused:) a bylo. Jen teda bobany hází do slipů, s tím nějak nemůžu nic udělat :confounded: . Je to prase.

konja - obrovská gratulace a můj obdiv !!!! :slight_smile:

Jinak souboje při oblékání máme taky. Jak zjistí, že se jde oblékat, tak zdrhačky a pak se dobu perem. A pak něco podobného, když se vracíme, to se mu zase nechce domů :angry: .

ivka - ty žiješ :slight_smile: :grinning: :grinning: . Taky caryfuk to tu nějak zanedbává. O bubli a Janče ani nemluvím :fearful: .
3. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
bambik: Janča jsem už nechodí, bubli jsem viděla myslím v pondělí, ty jsou věčně v trapu :grinning:

Bobóny do slipů, to je sranda, Kačka mi teď začala dělat, že se vyčůrá, šáhne do nočníku a oklepává si ruku o skříň. A pak křičí fůj utřít :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Byli jsme s holkama na horách - bubli, čáryfuk marky a já- bylo to super- děcka zlobí všichni stejně...jeden za 18 druhý bez 2 za 20 :slight_smile: .
3. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Tak jsem přihodila nové fotky z mých lednových narozenin.
3. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahojda všichni,
zdravím a čtu jedním dechem. Děti koukají na kouzelnou školku a tak mám chvíli klid, štěňata jsou utahána, nažraná, dokonce už mám vyluxováno, vytřeno, upečenou buchtu, no fakt jsem machr :wink: . Nějak toho mám teď plné zuby, melu docela z posledního a těším se až budou štěňata z domu, dávají mi už zabrat. Přistihávám se, že křičím na děti a jsem fakt asi docela prudivá matka. Nervama na pochodu, ale bude líp :grinning: .

Konja: velká gratulace k té češtině, se 2 dětma, domácností, dortománií... fakt smekám. Jinak diplomka a obhajoba už bude OK, koneckonců, kdybys potřebovala pomoct, tak se nabízím. U státnic jsem sedávala 6 let, tak snad si ještě něco pamatuju...

Kacici a Lenkabu: oblíkání je u nás taky za trest a to i s tím starším. Vyhrožuju výpraskem, protože mu to trvá jak lačnýmu sr.... Adéla vždycky udělá hvězdici a nejde to. Vzpomínám na knížky od Simona Bretta Prevítem snadno a rychle, tam je to moc krásně popsané a vybyvuju si právě tu hvězdici.
Ale docela na nás zabírá pohádka, tak kvůli strojení pouštím telku, ladím na satelitu kids news a to je to pak v klidu. Skoro vyražené zuby, zlomený nos, otřes mozku už i to u nás bylo :sweat_smile: .

a k tomu nočníkování, nechte je, oni na to opravdu přijdou sami. Matýsek fakt dlouho nechtěl, plíny měl ještě na 2 letech i přes den a pak najednou jak když utne a během měsíce nebo dvou byl bez plín i na noc.
U druhýho dítěte je to snažší, má už vzor v tom starším sourozenci a Aduš byla bez plín fakt hrozně rychle, ale opravdu na tom má zásluhu ten starší sourozenec.

Včera jsme měli noční story, děti my teď už skoro 3 měsíce spí spolu v pokojíčku (nechápu proč jsme jim pořizovali dva) a Mates hajzlík začal Adélu strašit, tak tam musím spát chvíli taky, protože se bojí strašidel, čertů, spidermana... tak ležím a vysvětluju že čerti nejsou, strašidla taky ne a spiderman je jen na obrázkách....že ty stíny na zdi jsou autíčka co svítěj na silnici.... no a Adélka to pak okomentovala slovy:
,,Maminko, já jsem takovej chudák, viď"
tak to jsem šla do vrtule a musela se jít vysmát pryč z pokojíčku. :grinning:
3. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
ivka - moc Ti to sluší :slight_smile: . A že jste nedaly vědět :frowning2: .
3. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Hezký večer,
musím vás aspoňpozdravit.nějak nestíhám číst ani psát :frowning2: .Moc moc se stydím.
Hodila jsem do alba pár foteček na chlubení.

Bebu ten Adélky komentář mě fakt pobavil.Kam ty děti na to choděj? :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
ivka08: Krásná kočka :wink:

Tak to jste si to na horách užily :wink: To jste měly takový mini srazík :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
ahoj ženy :slight_smile:

ivka: s AJ neporadím každou chvíli čtu něco o jakýmsi kurzu ale ja kpoznat kvalitní nevim :sweat_smile: na tý fotce ti to děsně sekne, jak tě moc nevidim tak se vždycky těším jaký budeš mít vlasy :grinning: 2x se stejnýma jsem tě neviděla :grinning:

bebul:2 děti a ještě psy to by mně odrovnalo za 2 dny, hele ale jednou přijde čas kdy to bude z domu všechno a toho klidu pak :grinning:

máte IP esli jsem na někoho zapomněla tak se omlouvám a ať se přihlásí :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
lenkabu: super :dizzy_face: Přesně jsem čekala co v IP najdu :dizzy_face:
4. únor 2010 v 00:58  • Odpověz
kinsli: díky, já bych si vzala ten krémík na prdelku dvakrát http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27935704&tab=2 Kdy budeš objednávat? Já abych si to nějak taky zvládla převzít.... Páč to se mnou asi nebude jednoduchý :frowning2: Ale peníze Ti pošlu na účet, abych Ti je nevisela

bambik: noo, už se to blíží nezadržitelně :frowning2: Včera v poradně se na me uzavíraly sázky, jestli se ještě příští týden uvidíme, nález opět pokročil a prý to bude rychlovka, tak se bojím, abychom stihli dojet včas, abych to vůbec poznala, že máme jet, po minulé zkušenosti. Mám prý streptokoka, tak mi musí podat včas antibiotika, chjooo :frowning2: Tak mám strach, že to nestihnem a já ohrozím miminko :cry:

Ivka: hezzkýý, slušííí :wink:
4. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
prej uzavíraly sázky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to chce permanentní porodní příslužbu na Kubu a určitě dojedete :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
lenkabu: já nic?? tak se hlásím, ale asi tuším co tam bylo :wink:
4. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
leni: no právě, s Kubou bude asi problém největší :frowning2:
4. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
kryserka: Dnes to hned zaplatím :slight_smile: Kdy máš poradnu???
4. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.