• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
zase ve středu,a le čert ví, jestli tam dorazím :grinning: tak mi pošli do IP číslo účtu a částku, já Ti to pošlu
4. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
krys no tak přinejhorším pojedete všichni a manžel počká s Kubou na chodbě.........hlavně musíte jet jak se ti něco nebude zdát...........ale ono to může být jiný když te´d nejseš po hospitalizaci se s poustou léků.
4. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
krys: já jsem to zase odkládala, protože první porod byl pěkně zdlouhavý a na prd a tak jsme čekali a čekali, abychom tam zase nebyli celý den a pak jsme to skoro nestihli, takže ono si nevybereš. Kubu kdyžtak strčíte k sousedům nebo je požádáte, aby na chvíli než někdo dorazí pohlídali ne?? To zvládnete a bude to v pohodě, neboj. Hlavně si nevymýšlet katastrofické scénáře, protože když má mamina čistou hlavu, jde to jednodušeji než když si vymýšlí kdesi cosi. Znám to z vlastní zkušenosti
4. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
Mě až se to jednou bude týkat tak Kačku hodím k sousedce :grinning: :grinning: :grinning:

kryserka: V pohodě až se uvidíme tak mě to dáš :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
kryserka: Jsme připravené k odeslání :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30626397&tab=1
4. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
leni: no právě, že nevím, co můžu čekat,a le jestli funguje genetika, tak to potěš, protože mamka měla první porod docela rychlej a druhej překotnej, tak asi tak....

bebul: spíš bude msuet s náma, jestli teda nestihnou dorazit manž.rodiče. Ono s těma sousedama to tady není jednoduchý, ale to by bylo na dlouhý povídání....

kinsli: dík, ale fakt bych Ti to poslala, nerada jsem dlužná :wink: Kdy to asi přijde? Myslíš, že se to stihne do té středy? jestli teda do středy neporodím?
4. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
já bych taky k sousedům nedala nemám ke komu. až to jednou bude aktuální tak bu´d máma,švagrová a při rychlovkce prostě s náma a pak s manželem na hlídání a já bych porodila sama no.
4. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
kryserka: Tak to fakt netuším :( Já jsem odesílala peníze dnes, ale ona si píše 7 dní na odeslání. Když by to poslala v pondělí tak by to došlo, když ne tak dýl :( Ale to nevadí, kdyby náhodou tak Ti to pošlu po dr :grinning:
Stejně k Vám bude jezdit :slight_smile: Já si tam stejně budu muset stavit pro recept na prevenar :wink:

lenkabu: Ptala jsi se Rešlové na ty porody???

kryserka: Koukala jsem, že máš termín až za 3 týdny tak by jsi ještě chvíli vydržet mohla :grinning: :grinning: :grinning:

My naštěstí sousedy máme ok, takže by nás Kačka fakt nepostrádala :wink:
4. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
Kačí, sorry jsem jsem na tebe zapomněla :sweat_smile:
Tak jablíčkový komplet je: rifličky 86 trička, tunika, svetr, punčocháčky vel. 92
sukýnka vel. 80 šatičky vel. 86 a letní set tričko, šortky, punčošky vel. 86
Ale to je fakt obrovský, to odpovídá tak 92/98 ( hravně punčocháčky )
4. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
Tak jesličky nám nedopadly :frowning2: Tak k nám začne od poloviny února chodit paní na hlídání - na zvykání :wink:
Napsala jsem jí hlídání pouze doma, asi z toho nadšená není, ale fakt jí ven Káťu nedám :sweat_smile:
Včera u nás byla mamča, šly jsme se jen kousek projít a pak jsem šla pro kočár a Kačka s mamčou zůstala
na dvoře, během chviličky byla Kačka v silnici, mamka za ní cupitala jak nějaká 80-letá baletka :sweat_smile:
a nebyla schobná jí fůbec odtáhnout. Takže tohle mě fakt nehrozí, s Kačkou si budu chodit ven sama.
5. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Kinsli - a na kolik paní přijde?
5. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
ivka08: 60,-/hod :wink:
5. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Tak nám dnes přišlo rozhodnutí ze Sionu, že Fildu berou do školy. Mám radost, měla jsem strach, aby nebylo moc dětí a nemuseli jsme hledat jinou školu. To by Filda asi nepřežil :pensive:
5. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
konja tak super :slight_smile:

kinsli jak nebyla schopná odtáhnout kačku? :sweat_smile: tak rychlá být nemůže a tak těžká neni určitě :sweat_smile: já bych paní prubla ať jde párkrát ven s váma a uvidíš jestli je schopná ji tam pohlídat.
5. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
lenkabu: No mamča je pohybově nadaná tak asi jako babička, takže fakt za ní cupitala a hlavně mě přišla, že byla nějaká zmatená, ona jí vzala pak za ruku jako, že půjdou zpět na dvůr, Kačka sní jít nechtěla tak tam stály jako dvě trubky :sweat_smile:
Paní jí fakt nesvěřím, alespoň pro zatím ne, je to pro mě naprosto cizí člověk nevím co od ní můžu čekat a už jí taky není dvacet aby někde lítala za malým zvířetem :grinning:
Hlavně Kačka co se týká venku tak je fakt problémová, ona cíleně nechodí, když si s ní dojdu pro oběd tak tomu říkám zázrak, jinak ona jde udělá 5 kroků, prozkoumá každý kamen nebo cokoliv co najde, když chceš jít tak smůla
podlomí nohy a máš smůlu. Já už jsem zvyklá takže jí čapnu za ruku, za nohu a řvoucí a kopající jí někam vleču. Takže pokud ven tak jedině dovést třeba na brouzdálko v kočáře a nechat jí tam prasit :grinning:
Teď je fakt blbá doba, v létě to bude v pohodě :wink:
5. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Byla jsem na nemocech z povolání kvůli návratu do práce.Jsem schopná a ještě ke všemu mi zjistili infekci moč.cest.Takže jsem hned od obvoďačky vyfásla pilule na přeléčení.
A po týdnu jdem opět plesat.Dofám že se na nás v tombole usměje štěstí.Minulý týden jsme nevyhráli ani ň :confounded: .

Kinsli takový období jsme měli taky.Adélka stála dvě hodiny u kaluže a civěla do ni.Běda jak jsem chtěla odejít.Byli to kaluže,kytky,no prostě cokoli.I pidi mini kamínek.Naštěstí ji to brzo přešlo.
5. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
jsem našla vtípek a nedalo mi to neposlat vám ho.

Dvere sa zatvárajú a električka sa chystá odísť zo zastávky. K vozu
pribieha dychčiaci chlapík a zúfalo volá: "Prosím vás, počkajte na
mňa, inak nestihnem do práce!" Cestujúci začnú ukecávať vodiča, ten
napokon zastaví a otvorí dvere. Chlapík nastúpi, zatvoria sa dvere,
električka sa pohne a chlapík zahlási: "Dobrý deň, kontrola
cestovných lístkov..."
5. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
madlina: Tak to jsi mě fakt uklidnila :grinning: Já to teď v zimě nehodlám řešit a v létě jí šoupnu na motorku :wink:

Kdy nastupuješ??? Lukáš se už po tobě ptal :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
madlina :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
Peti už v pondělí.Budu nejspíš v tý půlce jak je jídelna.Nastupuju na ráno.
5. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
madlina: A co těšíš se??
5. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
Dnes mám nějak unavené dítě :grinning: Volala mi mamka telefon tu řval jako blázen a nic. Teď jsme dělala rámus v kuchyni a nic. Trošku mě to až zarazilo tak jsme se šla na ní podívat jen jsem pootevřela dveře, slyšela jak chrápe :grinning: tak jsem řekla dobrý... žije :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
No to právě nevím.Nejspíš mi to zatím moc nedochází.Ale v nedělí to bude asi horší.
Jen co Adélka začala spát celou noc,budu muset vztávat v pět hodin.To je jako naschvál.Místo abych si něco naspala,budu vymetat plesy.Čím jsem starší,tím je to semnou horší. :sunglasses:
5. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
madlina: Kam jí budeš dávat v 5 hodin :fearful:
5. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Bude ji vodit do školky buď Petr když bude mít noční nebo volno a nebo babička s dědou.Ale to vychází jen na dva dny v týdnu.Naštěstí.Ve čtvrtek s ní půjdou poprvé samy.Už teď dostali instrukce ale bojím bojím.Odsouhlasej všechno co řeknu že mají udělat když ji hlídají ale jen zamnou zapadnou dveře,je všechno jinak.Adélce se moc do školky nechce a tak než ji dám do třídy tak kňourá a prosí ať ji tam nenechávám.Ale jen je ve třídě a zavřu dveře,je ticho a v pohodě.Viděl to děda když s náma byl a prej by to nemohla takhle udělat.Jsem mu řekla že musí,že to jinak nejde.mají zakázaný hodinový srdceryvný loučení ale moc tomu nevěřím.

Konja to je super že Fildu vzali.Už se těší?
5. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
madlina: Neboj ona si zvykne :wink: Počkej pak si jí tam bude tak líbit, že nebude chtít domů :grinning: :grinning: :grinning:
My máme o proti většině obrovskou výhodu :grinning: Ve 14h padla takže o půl třetí si jí můžeš vyzvednout a to odpoledne si ještě užijete :wink:

Mě teď začala Kačenka jako na potvoru spát dýl :frowning2:
Vždycky chodila spát v 11:30h a teď chodí až pokolo 13h a pak zase do 16h spí :frowning2:
Teď přes zimu to asi nechám ale na léto ten co bude hlídat bude muset jí ráno budit aby fakt usínala
na tu 12h. Kdybych dopoledne měla být v práci a odpoledne hlídat spící dítě tak bych ani nepostřehla, že nějaké léto bylo :grinning:
5. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Adélka je v poho.Přijde mi,že to kňourání má jen jako takovej rituál :grinning: .Jakmile je ve třídě ,jde si pro hračky a kňourá že nééé.Ale jen zavřu dveře,je klid.Ale prý se ji tam líbíé.Jsem ráda žejsme to zvládli takhle suprově.Musím nás pochválit,mohlo to bejt i horší.
5. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Jdu se krášlit ale budu i tak nakukovat než odjedu plesat.
5. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
madlina: Užíjte si plesání :grinning: :grinning: My jdeme další týden :wink:
5. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
My dnes dáme pohodičku :wink: Mamka byla s Kačkou venku tak jsem upekla bábovku, teď čekáme nez vychladne a půjdu udělat kafíčko :grinning:

Kačka přišla z venku totálně spokojená, byla mokrá jak myš a špinavá jako prase s lentilkami v ruce, takže se jí s babičkou evidetně líbilo :grinning:
5. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.