• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Babičky jsou přeci nejlepší.
Jsem dělala bábovku v úterý ale neměla jsem z ní ani drobeček :frowning2: .pochutnali si na ni hokejisti.
Užijte si pohodičku.
5. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky,
zahledla jsem tu svoje jmeno - tak jen hlasim, ze ziju :grinning:
neplanujete nejaky sraz v herne???
6. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
caryfuk - uf, to jsem ráda :grinning: . Teď jak jsem tu zahlédla tvůj vzkaz, tak první co mě napadlo bylo, že už to má krys za sebou :grinning: :grinning:

lenkabu - Vandičce přejeme vše nej k svátku :wink: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
ahojda,
hlásím že už máme doma jen 3 štěňata, manža to okomentoval, hurá o 1/4 méně loužiček a bobkůl. Matýska jsme na víkend udali našim a já místo abych si užívala jen jednoho dítěte a relaxovala, tak jsem jak tělo bez duše. Teda včera to bylo horší, dnes to jde. Udělala jsem si pracovní den a převlíkla postele, uklidila ložnici, děcáky, koupelky... a suším venku na mraze, to bude žůžo.
7. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
bebulko - to me mrzi :frowning2: - myslis ze je ti lito ze jsou setnatka pryc a nebo ze jsi unavena?A co deti neni jim taky smutno :unamused: ?
Jinak kdyby jsi mela ve ctvrtek cas radi bychom prijeli,Ales ma nejake skoleni,tak bych mu rekla at nas vyhodi u tebe a pak by nas zase vyzvednul,ale nechci otravovat :sweat_smile: . terezka mela jit na hlidani,ale asi to zrusim,posledni dobou ej na me jak nalepena :grinning:
7. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Ahojda,
tak ještě pár hodin a jdu do prac.procesu :unamused: .

Jé Bebu,jsem se chtěla na středu pozvat ale že bysme se pozvali na čtvrtek jako kačka :wink: , Můžem ale až po třetí hodině,až půjde Adélka za školky.nebo bych ji vzala domů dřív.
7. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
kacici: je to tím, že jsem už grogy a už se těším až budou štěňata z domu, fakt mi dávají zabrat. Už jsem se nabažila štěňátek a teď už chci být zase máma na plný úvazek a s těma štěňatama to fakt nejde, jsou všude, stále hlídáme loužičky, aby nic nerozkousali....
Ve čtvrtek je to fajn, nemám zatím nic v plánu, tak se klidně stavte, ale lepší dopol, když je Adéla vyspalá, jak nespí po obědě, tak odpoledne už je to většinou docela záhul, vyzvednou Matěje ze školky, nákup a fňukací Aduš za zadkem, ze školky jdem pomalu hodinu a to ji máme ob ulici.
7. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Bebu když my to zvládnem až po školce.Tak po třetí hodině.
7. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Děkuju za gratulace,Vandě je to zatim putna :grinning:

Jási vůbec neumim představit nějakou péči o štěňata :sweat_smile: My když jsem měli doma fenu a štěňata tak to byl takovej ten venkovní pes,někdy je prostě sama vrhla,sama se starala a my je pak darovali a šlus :sweat_smile: Co píše bebul by mně zabilo :rolling_eyes:

caryfuk:sraz v herně plánuju pořád ale fakt zatim nebyl jedinej den kdy bych nepracovala nebo neměla něco jinýho :sweat_smile: :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Bebul - bylo by to urcite dopoledne :wink: ,potrebuju aby me holky taky spaly doma,jeste to domluvim s Alesem,abych tady neco neslibovala a pak nekoukala :grinning:
7. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
kaci koukala jsem do druhý diskuse že mydva už porodila :slight_smile: víš podrobnosti? a co ta krys?
7. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
ahoj,
krys byla ještě v pátek v celku, zítra máme u nich sraz, tak se snad nic nezmění :wink:
bebulka - přesně chápu tvé pocity, měli jsme minulý rok 7 rošťáků, byl to hukot, přeju ať jsou brzo štěnda u svých páníků...
7. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
Tak to mydvě moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
madlina: ve čtvrtek, tak ale kdyžtak vyzvedni Adélku dřív a přijeďte po O, protože odpoledne se mi teď ohlásila logo, čili stejně v půl 3 ze školky vedu Matýska na logo a to se domů pak dostaneme až kolem páté s tátou a ten chce mít doma odpol klid :grinning: .

Lenkabu: jé já něco propásla co?? Tak dodatečně taky vše nej, ani jsem si nevšimla v kalendáři, tak omluva veliká.

mydvě:velká gratulace a jsme moooc zvědaví, čili kdo ví, hned to sem písněte :wink:
8. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
čus holky :wink: Jdu se nahlásit ještě 2v1, ale včera už jsme si málem udělali výlet do porodky, tak uvidíme, jak to bude pokračovat. Kontrakce už mě pěkně zlobí, ale bylo to jednou po deseti, pak po dvou minutách a takhle dokola a k ránu se to pak uklidnilo, tak uvidíme. Břicho mám napjatý snad pořád, už mám v kabelkce i foťák a náhradní baterky, jak mě to vyplašilo. Navíc zítra mám Vendu přes noc pryč, tak uvidíme, snad to vydržím aspoň do té středy a pak uvidím, co mi řekne dr v poradně. ale asi to bude jako minule, že mi řekne, že to může být zítra a nebo taky za týden, takže z toho stejně moc chytrá nebudu....
8. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
No jo jsem ostuda :sweat_smile: ono už je únor :grinning: Tak Vandičce vše nej a nej k svátku :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
kryserka: No vidíš to tak během chvíle už budeš dvoj mamá :grinning: :grinning:
Tak hlavně přejeme rychlý porod :wink:
Jakmile příjde weleda tak Ti dám vědět
8. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
O rychlý porod bych se nebála :grinning: krys esli budeš ok,můžu se ti vnutit do porodky? :slight_smile:

děkuju za gratulace,my slavili už poslední víkend v únoru nějaký foto jsou v albu. teď o víkendu jsme byli pryč bez vandy a sotva jsem si vzpomněla i já :grinning:

ovšem na co jsem zapomněla je gratulace pro Adélku,jestli se nepletu tak madlina psala že je na Vandu narozená :wink:
8. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
no uvidíme, co z toho bude, teď jsem zas měla pár kontrakcí za sebou a zase klid, tak fakt nevím. Včera jsem strávila večer na záchodě, to byl teda masakr, nic špatného jsem nesnědla, tak nevím, jestli nervy nebo jestli to je předporodní průjem, jsem z toho taková zmatená. Se boijím, abych nečekala a nečekala, co z toho bude a pak nerodila doma, když u Kuby jsem ty pravý kontrakce neměla ani na konci porodu, tak prd poznám a zmatenější jsem víc jak prvorodička.

leni: jasně, však si pak písnem :wink: U Kuby jsem návštěvy nepřijímala, ale teď to bude DOUFÁM jiný. A Vandičce taky všechno nej :wink: Já nemám ani kalendář, tak mi svátky fakt unikají :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Sázím na předporodní průjem :slight_smile: No když porodíš doma tak porodíš no, stejně se to stane jen za předpokladu že všechno půjde dobře :wink: Dávám ti den,maximálně dva :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
Já jsem jela do porodky s takovými téměř nic kontrakcemi :grinning: ale byly po cca 3 min. tak jsme jeli, rozjelo se to pak stejně až po píchnutí vody :wink:
My by jsme se taky vtírly jestli můžeme :wink: Samozřejmě jedině pokud budete zcela v pořádku a na chviličku :wink:
Já jsem do porodky vzala z těch "nepříbuzných" jen Lenďu
Byla jsme taková vypsychlá, uřvaná ... no kdo by se na mě koukal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kačka byla stejně buď v inkubátoru nebo se svítila, takže jí moc neviděl ani Lukáš
8. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
kryserka: Kubík byl myslím po termínu, nebo ne??? Tak to nějak Venda spěchá :grinning:
8. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
krys: já bych to viděla spíš na nervy. protože před porodem jsem byla absolutně v pohodě a nic nenasvědčovalo tomu že to přijde a pak najednou kontrakce po 2 minutách a furt 50 sec a více a tak jsme jeli.
Moc rychlý porod tedy ne, ať stihnete dojet :grinning: , ale hlavně buďte zdraví a v pohodě. No a v poradně opět vypiš vysoké kurzy a vyhraj.
8. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
Kačí: Tak řeším teď to vrácení peněz za ty dudlíky. Je to docela na palici, teď jsme psala na paypal. Už jednou mě ale pomohli, paní mi prodala použité 4 tepláky s tím, že to jsou nové od Nextu a přišly použité gap, early dais...atd. Tak jsem si stěžovala a fakt mi musela vše vrátit včetně pošty :wink:
8. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
8. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
lenkabu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
lenkabu: Teď jsem hledala odkaz na zuzmu a měla jsi tam zrovna napsané roční míry Vandy. Tak její váhu budeme mít tak o rok a 3 měswíce později :grinning: Teď máme 10.700g
8. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
no Vanda má už teď tak 15 kg :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
krásný večer,
jdu se chlubit.Ve Víkendu bude moje ségra.Je sestra u zubaře a budou Venclovskýmu opravovat zuby.
8. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
madlina: To je ten plavec??? :sweat_smile:

Hele to mě připomělo když jsem dělala v Oritě tak tam přišla zadávat fotky Šeberlová a jak se vypisuje jménu ulice atd. Tak říkám a bude to na jméno?? Paní šeberlová tak říkám najáký, že a ona tak na půl uraženě no šeberlová
znáte syna ne :grinning: Jsem nevěděla která bije a říkám mám fotku s podpisem a i Jana Železného, já vám jí dám. Tak mě to dala, a šla jsem pak něco dělat a kolegyně říká, kdo to byl: Říkám no Šeberlová a ona a to je jako kdo :grinning: :grinning: :grinning: No víš jak jsme sportovní analfabeti :sweat_smile: :zipper_mouth:

lenkabu: To je v pohodě, však už je to velká holka :wink: Domča bude mít na 2 letech tak krásných 19 kg
To jsem měla 7 letech když jsem šla do první třídy :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme byly s Lukáše oba drobný a podívej se na nás teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já měla na 2 letech 11 kg a to bude mít Kačka taky :wink:
9. únor 2010 v 00:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.