• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
konja: máš fakt na tu krávu pech. Nechápu co to řeší, Blanička roste, prospívá, je kojená... a to že ti nedošly kapky, nám taky stačily vždy skoro na 4 měsíce, pokud je manža nevylil :grinning: to jsem si lša pro nové skoro po týdnu. Fontanela Matýskovi, který ji měl fakt velikou zarostla skoro na roce a 9 měsících, ale je pravda, že ji měl po narození fakt mega velikou a ještě na dvou letech doktor říkal, že tam má pozůstatky, tak z toho si taky nic nedělej.
UM ber s rezervou, nějaké doporučené denní dávky, je to přesně jak psala Kinsli. Prostě když nejí nic jiného, tak holt vypije víc sunaru nebo čeho, ale jestli je kojená, tak se na nějaký UM vykašli, jasný, že to Blaničce nechutná, MM je MM

Krys: tak od Rešlovky rovnou do porodky, jo :grinning:
10. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Tak naše madam si našla novou zábavu.Vlezla do špajzky a vysypala na podlahu celý balík cukru krupice a rochtá se v tom jak čuně. Už jsem to vzdala,před chvilkou jsem to zametla, špajz zamkla a už to je zase vysypané. Nechápu jak se jí podařilo dostat dovnitř, ale bylo to v sekundě. Nechám ji v tom pohrabat, jak se k ní přiblížím, tak spouští ječák, protože ví, že ji to vezmu :grinning: Za chvilku se má stavit kámoška, tak bude asi chudák koukat až to tu uvidí :sweat_smile: Nějak mě dneska chybí na cokoliv energie i chuť.
10. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
Krys: neboj :wink: Druhé porody jsou většinou lepší a i kdyby ne tak za to úžasný, malý strvoření to stojí, ne :wink:
Stejně za 2 měsíce si ani nevzpomeneš jaký porod byl :wink: Já jsem to snad nevěděla ani druhý den po porodu, fakt si pamatuji jen takové útržky a až na to zranění bych řekla, že to nebolo nic strašnýho :wink:
10. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
krys no stejně ven musí tak co naděláš že :slight_smile:

konja tvoje dr je psycho kde problém neni tak ho vytvoří.
10. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
aho holky promiňte že vám vstupuju do diskuze ale neznáte v hradci nějakého dobrého fotografa co dělá pěkné fotečky maminek a miminek? :wink:
10. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
krys - aha, no vidíš :sweat_smile: . Tak jak dnes v poradně :grinning: :grinning: ?

konja - no vidíš, jak si Bláňu hravě přečůrala :grinning: :grinning: . My Vigantol máme ještě teď. I když nám na poslední prohlídce doktor řekl, že už to je OK, tak nám ho napsal a on nemizí a nemizí. Budu mu ho dávat snad ještě v pubertě :grinning: :grinning: (kolikrát na něj zapomenu).

kinsly - to je tedy Kačka mlíkožrout :grinning: :grinning: . A pořád Ti tak krásně spí :wink: .

mala_hodna - já bohužel osobní zkušenost nemám, ale holky tady myslím byly u fotografu mám dojem se sídlem v Centrálu?? :zipper_mouth:
10. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
bambik: No to tedy je mlíkožrout :grinning: :grinning: Byla jsme dnes u dokrora pak u kadeřnice tak měl Kačku Lukyn. Říkal, že docela i něco k obědu snědla tak jsem jí mlíko nedala ... no to jsem si tedy dovolila. Nejdřív si tak hrála v postýlce pak si stoupla začala lamcovat s postýlkou a křičet " mlíko, mlíko " :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem jí udělala tu její 380 ml a hned bylo ticho :grinning:
10. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
mala-hodna- taky osobní zkuš nemám, ale kamarádka chodí do fotoateliéru na Gočárovce (mají tam fotky ve výloze) a vždy byli spokojení, měli na to čas a fotky jsou krásný
10. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
mala_hodna já vim o dvou,jeden je Strouhal v centrálu a na tu fotografku si zaboha nevzpomenu ale má ateliér naprodi Střelnici
10. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
Holky omlouvám se, zapomněla jsem v Rosmanu mají 6x ubrousky Pampers za 219,- :wink:
10. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
kinsli budete doma zítra mezi 10:30 a 11:00,otočila bych se tam pro diář a mám u sebe pořád Katčino bodyčko :wink:
10. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
lenkabu: Jasně budeme :wink:
10. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
ok,v 10:30 cca vyjdeme z yamahy tak to vezmu k tobě pak :wink:
10. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
lenkabu: Jen malikno mutuji :grinning: tak se nelekni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máte takovou mladou hubenou myslím hnědovlasou???
10. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
Krys. pokud ještě máš podaruješ nám???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30888131&tab=0
10. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Mladou hnědovlasou nehubenou,jmenuje se Lada a je to celkem držka,mně je sympatická. :slight_smile:
10. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
Ty jo tak to nebude ona ta naše je sladká jak bombón :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misím napsat do Yamahy jak to teď je. My jsme na poslední hodině nebyly a když jsem tam šla minulý týden ve stejnou dobu jako jme dřív hodinu měly tak byla škola zamčený :frowning2:
10. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
kinsli to bylo asi tím, že minulý týden měly školy prázdniny :grinning: jinak my taky máme Ladu a Denisa ji miluje. Hned jak tam přijdeme, tak si ji sedne na klín a odsedává si až když odcházíme domů. Takže si umíte představit, že tam jak blázen dělám věci ale bez dítěte neb to dělá všechno s Ladou :grinning: Ta se vždy směje a říká, že tohle se ji málokdy stává, aby si ji takhle dítě oblíbilo. JInak že je trošku držka je mi také sympatické :grinning: :grinning: :grinning:

Připomínám, kdyby někdo chtěl, měl hlídání atd. tak dneska od 19,30 je rezervačka v escobaře :grinning: Jde Lucka, Bubli, já, ségra, Lenka, a Ivča - ta co má dvojčátka.

jinak já jsem teď pořád v práci :pensive: dneska mám konečně volno, ale to jsem měla v úterý taky a stejně jsem tam pak v 8 ráno zase musela jet, s tím, že chce ředitel abych s ním šla na radu města a pak byla v práci opět až do 5 :frowning2:. Konec roku je hroznej, do toho ředitel odjíždí na dovolenou, takže všechny zprávy, výkazy atd, co mají být hotové a odevzdané až v březnu, tak musím mít hotové už v pondělí... takže denisu pořád hlídá babička a já zjištuji, jak je to se školkou. Jestli ji dát k zápisu už letos nebo až příští rok... Už skoro měsíc jsme bez plín, přes den, na noc ji ještě dávám. Začala si z ničeho nic říkat sama, přesně jak to tady píšete. Nechat to být, oni do toho dospějí :grinning: :grinning: :grinning: v dubnu chceme jet do egypta (dostaly jsme to s Deniskou jako ozdravovný, za pobyt v nemocnici od robina :grinning: :grinning: :grinning:), musíme to stihnout, než ji budou 2 roky neb je zadarmo :grinning: a pak asi pomalu začneme zkoušet druhý dítko - upřímně se mi vůbec nechce. V práci se mi líbí a jsem tam spokojená, nejraději bych, kdy robin šel na mateřskou,ale bohužel můj plat dělá tak 1/3 jeho :confounded:, jinak by chtěl jít taky na mateřskou, už jsme to různě řešili, ale komfort je komfort... :grinning:

jinak jsme skoro každý víkend na horách, denisa začala "lyžovat" - což jste mohly vidět z fotek, všechny děti tam začali chodit v lyžičkách :grinning: a v březnu jedeme na týden do Itálie do alp. Normálně bych se hodně těšila, ale v letošní zimě se mi moc nechce, ze zimy do zimy :grinning: tady většinou sníh není, tak se vždy těším, jak si tam zalyžuji,ale letos...

mydva: gratuluji k chlapečkovi, Vojta je taky můj favorit :slight_smile:.

jinak co se týče mlíka, jsem ráda, když do Denisy narvu 200-300ml za den :wink: má tak cca 130 ráno a pak na odpolední spaní 60ml, který většinou nevypije a ale na noc ji dávám kaši, ředěnou do flašky a to tak tu 100 vypije, někdy 150 :slight_smile:

my máme zhruba něco kolem 10,5 kg a výškově nevím, ale nosí oblečení 86-92. Next kupuji 92, jsou ji maličko větší rukávy, ale zase 86 je ji dost těsná, takže něco mezi tím :grinning:

kdy dáme srazík s dětma??? byla jsem nedávno v barbánku a je zavřený až do 2.3. z důvodu rekonstrukce :confounded: , tak nevím, kde bychom se mohly sejít, ale chtělo by to. Už ani nevím, jak vaše děti vypadají :grinning: :grinning: :grinning: sem tam se podívám na fotky, ale přeci jenom na živo je to lepší :grinning:
11. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Zjistím tu hernu jak jsme tak chodily s miminama :wink: nebo jak říkala caryfuk ta herna u nich,já můžu do auta i někoho naložit.

jj kinsli min týden byly prázdniny a yamaha jede stejně jako školní rok

ty lyže na dětech jsem obdivovala Vanda je povaleč a z toho by ji šlehlo :grinning:
11. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Leni to já si myslela taky, ale jak viděla ostatní, že v nich chodí, tak hned chtěla taky :grinning: :grinning: :grinning: víš jak davové šílenství...
11. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Ahojky holky tak se večer dobře bavte :wink: Snad se příště přidám :slight_smile:

markyfrana: Já už to mám taky za pár :grinning: Včera už mi volali, že si mám skočit k závodní lékařce a podepsat smlouvu :wink:

Jinak s prací bych se s tebou nebábála chodila jsi přeci už při Denisce. Po šestinedělí můžeš klidně zpátky.
Stejně Ti bude někde stranou v tašce spinkat :wink: Občas kvikne- nakojíš :grinning: :grinning: :grinning:
Tohle Ti fakt docela závidím, protože to u nás v práci fakt nehrozí :frowning2:
Jinak já dám Kačenku do školky až od 3,5 let :wink:

holky díky za objasnění Yamahy :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Já bych dala Vandu hned ale nejdřív ty plíny no. Zatím čekám až si teda řekne a na její povely balim do plín už i hračky :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
Holky, tak ta by se mi do pokojíčku jednou líbila :dizzy_face:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30730338&tab=0
11. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
Konja: nezapomeň na mě prosím s dortem :wink: Aby byl hotový v sobotu dopoledne :wink:
11. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
Holky já se z toho asi picnu, nekupujete některá Somat do myčky??? Nebo lépe řečeno nehodláte ho některá s nejbližší době kupovat???
11. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Já ne.
11. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Mně se líbí postel z tohodle pokoje

http://www.hezkydetskynabytek.cz/inpage/pretty/
11. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Kinsli: tuhle sobotu????Já mám napsáno až na dvacátého :fearful: :fearful: :fearful:
11. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
konja: Promiň plaším, jasně další týden v sobotu :grinning:
11. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
to jsem si oddechla, já mám na tuhle sobotu taky dort, tak bych tro asi nezvládla :sweat_smile:
11. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.