• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahojky :slight_smile:
Koukám, že řešíte pokojíčky :slight_smile: My do budoucna uvažujeme nad tímhle http://www.alax.cz/image.php?name=produktove_rady/131/FullSize/Alf_comp33_P160-161.jpg

Ale pokojíček pro dva hodláme dělat fakt až tak za dva roky ... možná tři :wink:
11. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Tam jsou dobře řešený dvě děti,se nebudou hádat kdo bude spát nahoře jako já s bráchou. Odkdy se dá dítě dát spát na horní palandu aby to přežilo? :sweat_smile:
11. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
No Fildovi je šest a hodlám ho dát nahoru tak za rok, to už možná zvládne. Jde o to aby dítě umělo bezpečně slézt i v noci
11. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Holky, nějak nestíhám. Vojtíšek se narodil v so v 5,22 a s út nás pouštěli. Čili jsem psala z domu.
Kryserka: mě braly šíleně od rána záda, byla jsem u Podholky v poradně a při vyšetření mě řekla, že mě neodlupuje, ale jen hladí miminko po hlavě a jsem otevřená na 2 prsty.Opravdu jsem ani nekrvácela. Záda hrozný celej den, pak už jsem to začla svádět na zácpu, tak jsem do sebe rvala kefír, jogurty... O půlnoci jsem si řekla, že vzbudím M a pojedem radči do porodky. Ve dvě jsem volala babičce, aby přijela hlídat, šla pod sprchu a začala kontrakce. O půle jsme odjeli a na monitoru kontrakce nic moc, přišel Dr.Leško(tý jo, mladej, ale pro mě PAN DOKTOR, všechno vysvětlil, konzultoval se mnou anamnézu i porodní plán, kterého se fakt držel) byla jsem na 5cm a už jsem šupajdila na přípravnu. O bazének přišel šmudlik až na porodním sále a asi za 10 kontrakcí byl venku.
11. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
mydwa to zní pohodově :slight_smile: prej hladí miminku hlavu :grinning:
11. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Na přípravně jsem si říkala, že už nikdy žádnej porod. Ale druhý den, už bych rodila znovu, i když jsem nemohla sedět ani ležet. Jedna dr. mě řekla, že bolest stydké kosti jsou poslíčkové, tak čekám,kdy porodím to dvojčátko :grinning:
11. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
lenka: já padala z dvoupatrový palandy do třinácti :grinning: pak jsme měli oba s bráchou nízkou postel :grinning: :grinning:

mydva: gratulace k chlapečkovi :slight_smile:
11. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
lenkabu:hele na patrovku bych našeho Matesa ještě nedala, prootže holt má občas hrozně divoký sny a prostě padal mi i přes zábranu, tak bychom mu museli udělat kumbál a to by asi zase bylo pěkný psycho a nácvik klaustrofobie, stačí že je náměsíčnej po tatínkovi, ještě padelj na hlavu po mamince fakt být nemusí :grinning: . CHápu, že když je málo místa, tak není zbytí, ale patrovku bych dítěti pořídila nejdřív v 8 letech.

mydva: velikááánská gratulace, hladím miminko po hlavě je super, se tu culím :slight_smile: a super, Vojtíšek byl u nás taky v kurzu, ale Matěj se narodil 27.4. a tak by měl svátek a narozky 3 dny od sebe a to jsme mu nemohli udělat. Když už tchán má svátek a narozky v jeden den a pěkně ho odbýváme :wink: .
11. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
markytkaaa: Pokojíček je moc hezký :slight_smile: Jen jinou barvu bych volila :wink:

Holky mě se to zdá nějak dlouho, co mám Kámošky tak děti spí nahože tak od 3,5-4 let.
Já jsem počítala taky asi tak s tím, že by nám to vyšlo, že by Kačce bolo tak 4,5 až by jsme postel kupovali.
Vždyť vylézt 2 příčky by zvládla klidně i teď :D a když se tam dá pořádná zábrana aby nepřepadla tak nevidím problém.
11. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
mydva28: Tak nám jsem hoď nějaké fotečky :grinning:
11. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
Holky kde je v HK DM???
11. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
kin: mě právě tahle barevná kombinace přijde super pro kluka i holku :slight_smile:

DM je v Donu dole v přízemí a druhé DMko je v nově otevřeném obchodním centru Atrium, vedle Tesca ve městě. Zbytečně blízko u sebe ale co žejo :grinning:
11. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Oni nechali i to DM v Donu....tam je to děsný páč se tam nedá parkovat a já si balíky plín a sunarů na měsíc nepotáhnu kamsi. Jsem nakupovala v pardubicích,ani nevim že je v atriu taky,díky :slight_smile:

markyt padala do 13 jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já nevim kdy bude a esli vůbec bude palanda,předpokládám že jak děti odrostou budou mít každej svůj pokoj,prostě od doby kdy to tak budou chtít a palanda asi nebude mít smysl,no uvidíme. zatím řeším jak naučit Vandu spát v dětský posteli kt. teda musim koupit :grinning:
11. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz
Leni, ségra má tuhle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39836495 a je s ní naprosto spokojená :slight_smile:
12. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
čauvec holky :wink:
tak se konečně hlásím, ještě celá, máme furt něco s kompem nebo modemem a přes mobil se mi to nechce furt pouštět, páč bych se pak nedoplatila :frowning2:
Kontrakce mívám každý večer pěkně hnusný, do toho i přes den třeba po pár minutách a pak zas na hodinu pokoj. Včera mi asi začala odcházet zátka, tak uvidíme, co se z toho vyklube.

mydva: no tak to jsi měla pěknou rychlovku, to je dobře :wink: a šili Tě hodně? Jsem furt doufala, že se tam potkáme a Ty jsi mi takhle utekla :wink:
12. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
markyfrana: Na tuhle postel jsme v Ikee koukali, ta je moc hezká :slight_smile:
My ale máme postel k pokojíčku tak ji řešit nemusíme.

Schválně jsem se ptala kamáše na tu palandu ty mají 2 holky 7 a 3 roky
a ty malá už na palandu leze od dvou let a pořád se hádají která bude nahoře spát :grinning:
12. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
kryserka: No vidíš to jak Venoušek hezky drží :grinning: Napsala bych Ti vydrž do 19.2. to má Lukyn narozeniny :grinning:
ale to snad už ani ne :wink: Myslím, že čím dřív, tím líp :grinning:
Teď už Venda setejně jen tloustne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Bebulka: u nás zase Matěj, ale aby toho neměl moc u sebe, včetně Vánoc, tak je to Vojta.Sepsala jsem si jména a manžel hodil cenzuru.
Kryserka šitá jsem, ale stehy už necítím. Dr. se mě ptal, jestli mě může střfnout. Holčičce s nama na pokoji při nástřihu ostříhla i kousek vlásků, jaký měla háro. Držíme pěstičky, ať to dobře zvládnete!
12. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
kousek vlásků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

krys že ty chceš zae přenášet? :grinning: :grinning: :grinning:

marky dík asi do ní půjdem chci něco malého a levného,do pár let se budeme stěhovat a pak pořešim nějakej parádní pokoj :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
my jsme Matýskovi koupili už klasickou velkou postel, protořže kdybych koupila tu 165, tak si myslím za 3 roky po koupi kupujeme další a já počítám s tím, že mu ten pokoj chvilku vydrží, to samé u Aduš, nebudu kupovat malou postel, ale když už tak 200, aby se na ní případně vyspal i dospělák když nebudou Aduš s Matějem doma a bude mejdan :grinning: Matěj na 4,5 letech má přes 125 cm a furt roste, čili 165 bychom neměli ani do 10. Musíme dodělávat a tak nedělám mezistupně, stačí klasická dětská postýlka a pak už ta normální.
12. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
máš recht akorát mně se velká do pokojíku nevejde :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
no právě, nám se vejde, tak žádný mezistupně, hezky se koupí rovnou velká a za ušetřené peníze se třeba dodělá konečně ta terasa...

Docela mě začíná děsit návrat do reality, protože v září už fakt nastupuju do práce a to je za půl roku, to uteče jak voda a už nebudeme mít žádný miminko, ale 2 velký rampepurďata.

Jo a už máme jen 2 štěňátka, před chvílí si odvezli dalšího broučka, zatím jsem stále v pohodě a nesmutním, posledního ale asi fakt ořvu. :wink:
12. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Tak jsem včera tvořila další výtvor: http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/Dorty/#IMG_3138.jpg
13. únor 2010 v 05:52  • Odpověz
konjo čas tvých příspěvků mně dostává co děláš na netu před šestou v sobotu? :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
taky nechápu, tou dobou jsem byla těžce v limbu :grinning:
13. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
Ty jo holky vá vstávala v 10:30h a to ještě nedobrovolně, vzbudil mě telefon :grinning:
13. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Já dnes v 8:30 a byl to luxus protože s Vandou vstal Miloš :sweat_smile:
13. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
ü nás dnes taky vcelku fajn, vzbudila jsem se v půl 7 a ještě s Aduš u telky vytuhla do 7.15, ale ta 5.52 m docela děsí :grinning:
13. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
lenkabu: odjížděli jsme o půl sedmé na hory :wink: jinak jsem v tuto dobu taky mrtvá, ale dneska jsem se musela nějak probrat, tak jsem si uvařila kafe a sedla si s ním k počítači abych hnedka zase neusla :grinning:
13. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
ahoj holky,
to je taková pohoda, jen 2 štěńata. Loužiček je minimálně, bobkujeme už venku na sněhu. Největší raubíři a okusovači už jsou z domu a ty 2 co zbyli jsou muchlíci a mazlíčci.

Jo a máme zlatooooo, Super zprávička hnedle po ránu, Martina Sáblíková je prostě drak :sweat_smile:
15. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.