• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
bebul já už kvůli tomu i zaslzela,škoda že jsem se včera nekoukala,odpadla jsem ve 22 asi stárnu nebo co.
15. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
to je dobrý dát nejdřív pryč ty raubíře a nechat si mazlíky,to udělám i s dětma :grinning:
15. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
ahoj holky :wink:
normálně už to začínám vidět na to přenášení, večer a přes noc mě ty kontrakce teda zlobí,a le přes den jich mám jen pár a jinak docela klid, tak tu lemtám maliník ve velkým, no snad nebude děloha zas moc vyčerpaná a budu mít sílu Venouška vytlačit.....
15. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
krys a nezkoušela si ten čaj proti přenášení?? nevím teda jestli to mělo vliv na porod, ale obě děti jsem vyhodila 40+0 a 39+6
15. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
to je taková ta směs všech možných bylinek? mám tady jen ten maliník
15. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
krys: během jednoho dne vypít po doušcích tento čaj: 10 hřebíčků, 2 celé skořice, 2 lžíce verbeny (sporýše) - to je bylinka, 1 celý oloupaný a nakrájený zázvor uvaříte po dobu 10 min. v 1 litru vody nebo jablečného džusu, pak necháte 15 minut odstát pod pokličkou, scedíte a pijete PO MALÝCH DOUŠCÍCH!!! Tento čaj prohřívá organizmus. Rychle ho můžete pít jen v případě, že Vám odteče plodová voda a nemáte kontrakce (i v porodnici).
já si dělala 0,5 jablečného džusu a 0,5 vody jinak to na mě bylo moc sladký
15. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Holky neměly by jste někdo na půjčení nebo prodej terárko??? Nějaké větší je to na želvu :wink:
15. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Tak jsem si dneska byla zařizovat nový pas a jsem z toho nějaká přešlá. Nevím kdo z vás už má tento nový pas co se teď dělá, ale to je tak něco debilního :rolling_eyes: Už si nenosíte vlastní fotku, ale fotí vás přímo na přepážce a je to teda děs. Snažila jsem se tvářit nějak inteligentně, ale musela jsem si sundat brýle - prý to s brýlema nejde, musí být pořádně vidět oči - takže jsem ten foťák skoro ani neviděla a když jsem pak uviděla na obrazovce svoji fotku tak se mě chtělo brečet. No děs běs, ale tam není čas na to aby vás paní x krát fotila. No a pak se ještě podepisujete na papír pod kterým je taková speciální tabulka, která to převede do digitální podoby a ikdyž podpis na papíře je zcela normální, tak když jsem viděla jak to vypadá převedené na obrazovce tak jsem se lekla. To bylo jak když se podepsal retard s parkinsonem :angry: Tak jsem se paní ptala jestli to je normální, že to vypadá tak strašně a prý ano, že v té digitální podobě to je vždy takové kostrbaté. No děs. :rolling_eyes: Mám pocit, že na mém pase budou normální jen moje otisky prstů :rolling_eyes:
15. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
konja taky ho už mám a vypadám jako debil a nechtěj vědět jak na svém vypadá Vanda......navíc jí ho dali asi na 5 let a to jí byl rok a něco když jsme jí tam fotili,určitě si bude podobná :sweat_smile:

bebul ty jo ten nápoj an neznám

krys co zkusit ten dryák jak je tu na něj diskuse,podle toho co tam píšou tak kdo je připraven tak potom porodí
15. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Holky nevíte jak přehledně získat kontakt na školky v HK? Nechce se mi hledat každou jednotlivě na netu,ani jich moc neznám a chci je obeslat a zeptat se jaký mám šance upíchnout Vandu příští rok.
15. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
lenkabu: ten ricinový koktejl je sice účinný, ale je to prostě založeno jen na tom, že se po ricinu pos... čili si rozhýbeš peristaltiku a to vlnění se přenese na dělohu.... tudíž se rozjede porod.
Naše porodní asistenkta před tím varovala, že kdo měl první porod zbrklý, tak na ricin ani nepomyslet, protože by se fakt mohlo stát, že porodí doma. Proto se klystýr dává až v porodnici, neb u někho to má takový popoháněcí účinek, že ani na sál nedojde :wink:
15. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
Takto by krys asi pít neměla :grinning:
15. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
dík holky za rady, no ještě nějaký den počkám, třeba se to rozjede samo, já bych fakt radši rodila ve špitále než někde po cestě :slight_smile: Uvidím, co mi řekne ve středu v poradně, ti moji kluci furt hrozně spěchají a když se mají k něčemu rozhoupat, tak se jim nechce :slight_smile:)
15. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
krys jediný jistý je že vyleze :slight_smile:

jak jsme tuhle řešily ty školky.........tak jediná kde jsem našla že je montessori je tahle

http://www.zsuprkova.cz/skolka.html
15. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
Leni tady : http://www.hradeckralove.org/urad/samostatne-materske-skoly

zkus to, ale moc šancí si nedávej, jsem se ptala na odboru školství a paní mi řekla, že mi Denisu na 90% nevezmou, i když pracuji, že je školek málo... ale je fakt, že Vanda je narozená v březnu, takže by ti ji mohli od nového roku vzít. zkus to a dej vědět, co ti odpověděli.
15. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
tohle jsou jenom státní, tu soukromou už máš ne?
15. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Na soukromou už jsem psala a pak na nějaký v okolí co jsem našla. Dík. Já tam chic napsat ať mám čistý svědomí že jsem to zkusila,nedávám tomu šanci. Snad ta soukromá.
15. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
Tak teď to moc nedávám, já měla za to, že do školky se chodí od 3 let minimálně, že do 3 let jedině jesle :confused:

No já to řešit nemusím, když jsem se tam byla ptát tak mi bylo řečeno že nejdříve jí vezmou v září ( v 3 a půl letech a to ještě musím splňovat všechny podmínky ) což stejně splňovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
kinsli však jo já to řeším od třech let
15. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
Jo aha :grinning: já Vás pochopila, jako, že je chcete dát od 2 let :wink:
15. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
to už bych asi nestíhala,ne že bych se chytala za rok :sweat_smile:

máme další medaili,ještěže ta olympiáda každej rok je,si zvednu náladu :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
jsem debil.......ještěže je každý 4 roky samozřejmě :sweat_smile: :rolling_eyes:
15. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
z medaile mám taky radost, že to teda byly nervy, jestli neporodím z toho nervování u olympiády, tak tam asi vydrží až do léta :slight_smile:
16. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
hölky, já mám taky radost, olympiáda zvedne takovou tu vlasteneckou hrdost, ale štve mě ten časovej posun, že to prostě nezvládám live a ten záznam už je jen odvar a ka¨fíčko, když mě od rána ve snídani a dobrém ránu pořád bombardují informacema, že jmáme medaily....
16. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
jj není nad to to vidět live,já zaspala sáblíkovou :rolling_eyes:
16. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
Holky vy jste ale nadšenci :grinning:
16. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahoj holky, moc nestiham. Naty uz nema konecne horecky,ale protivna je teda furt,Terca neustale radi a po vecerech a nocich cucime na PC na olympiadu,takze asi tak :grinning:
Krys je koukam stale cela :confused: ,tak drzime pesticky :wink:
16. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
kacici: Další týden něco spácháme :wink: My jsme byli v sobotu na karnevalu a přitáhli jsme si pro změnu střevní chřipku :angry:
Fakt na ní s Kačkou děsně trpíme :frowning2: Káťa zvracela a já zase sra.. :sweat_smile:
Teď už je ok, ale stejně je na dietě, ta jí tedy fakt potřebuje :angry: :angry: :angry:
16. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj,
taky se hlásíme mezi marody.Adél je od pondělka doma .Měla rýmu a kašel jak největší tuberák.Dt.nám udělal výtěr z krku a dneska budou výsledky.Taky jsme vyfasovali kapky do nosu a sirup na kašel.
17. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.