• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky, jak to je s Vítáním občánků? Já vím, že jsme ještě prtě, ale když už to konečně zase v HK je, tak ať to neprošvihneme. Díky
20. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Já vím jenom že už je a koná se v divadle Drak ale jak se tam člověk dostane netušim :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ivco prijde ti domu pozvanka a tam je i cislo na ktere zavolat a objednat se :wink: Pak uz ti daji oni termin,je to vzdy ve stredu nejak kolem 15.00 :slight_smile:
Jak se mate? Co Domisek na Vojtiska :dizzy_face: ,vsechno dobry - myslim kojeni,hojeni apod.? Az se budes citit dobre radi se prijdeme na Vojtiska vsichni podivat :wink:
21. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Leni vse nej k svatku :dizzy_face: :wink:
21. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Leni vše nej :wink:

konja - to nespěchá :grinning: , díky.
21. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahojda,
holky Adélka by vás chtěla poprosit o bodíky v soutěži.Moc moc děkujeme.
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=10920

Hned jak trochu vydechnu,dočtu co se tu za celý výkend dělo.A přidám něco pro "zasmání".I když nám do smíchu v tu chvíli moc nebylo.

Leni vsechno nej k svátku.
21. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Konečně jsem byla připuštěna k PC, mm kouká na hokej :sweat_smile: .

madlina - máš jí tam :wink: . Jsou stejně pošahaný pravidla jako minulé kolo?
21. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Abych se přiznala,moc důkladně jsem to ještě nestudovala.Registrovala jsem se těsně než jsme v pátek odjeli a dneska jsem se k tomu taky ještě pořádně nedostala.
21. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
A za hlásek moc děkujeme.
21. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Děkuju :slight_smile:

Já taky koukala na hokej,se nevyspim dokud olympiáda neskončí, i Vanda šla spát ve 22:30 :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj Kači! Já se hojit musím, protože to jinak u nás nejde. Je tu furt děsnej šrumec. Né, měla jsem štěstí, že toho moc na hojení nebylo. Vojtik je žrout, dneska ráno jsem si říkala, jestli ten břichatec je fakt naše miminko. Za první týden přibral 400g. S Domíškem to bylo úplně jiný, děsný starosti, nic jinýho jsem nezvládala- nakojit, odstříkat pro noční kojení s M a furt dokola. Domča je skvělej, i když jsem už jednou měla hormony na pochodu, protože chodil a třískal dveřma v ložnici a nechtěl do ní vůbec chodit- před porodem se tu válel furt. Jenže on neodpoví na otázku proč. Tak jsme se museli pídit, nakonec chtěl V do obýváku na sedačku. Včera mu donesl i jednu minitatranku do postýlky. Má teď trošku negativní období- v so byl s M na svatbě a prej to byl vysírák všech vysíráků... Co holčičky? Doufám, že se brzo někde uvidíme, třeba i s kočárkama. Jenže je teď všude bahno, tak to na průlezky není, aby si aspoň ty starší užívali.
22. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
Leni , také přejeme vše nej :dizzy_face:
22. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Dnes se stal asi zázrak. Byla jsem s Bláňou na očkování a už od rána jsem se připravovala na řev co spustí (když jdem k doktorce, tak začíná řvát už v čekárně :grinning: ) a ono nic! Koukala jak ji píchaj a když ji sestřička zalepila píchanec, tak si na to ukazovala a říkala bebí,bebí,bebí,bebí a snad padesátkrát bebí. V čekárně to pak hned hrdě ukazovala nějaké holčičce a pořád bebí,bebí :grinning: sJsem z toho v šoku, snad ji to vydrží i nadále :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
konja: Moc děkujeme za dort :dizzy_face: jak prohlásil Petr nejlepší co jsem kdy jedl :grinning:
Jinak snad stačil, tedy já měla a pokud to na někoho nedalo tak má smůlu :wink: Jo a sklerózo chtěla jsem 65 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
dokror= zahnu vidí barák a ječí né nechci :grinning:
Jakmile uvidí doktorku řev, řev a řev
22. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Já byla s Vandou u dr teď na MMR,nebyla tam od roku a půl a očkvání neměla někdy od mimina páč jsem to MMR posouvala...............slušná hysterie,ječele au a mami jdeme,dr jí utírala slzy :sweat_smile: čekám že až půjdeme příště tak to tam zboří jen jak uvidí ordinaci.
22. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
kinsli: tak to je dobře, že chutnal. Já udělala co nejdelšího se mě vešlo na plech, kdyby byl delší, musela bych péct další plech a ta cena by byla hned větší - vic vajec, cukru, mouky, másla, krému. Snažila jsem se ho protáhnout co to šlo. :wink:
22. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
Krásný večer,
jsem vám včera slíbila něco pro zasmání.
Byli jsme v sobotu v Praze na Putování s dinosaury.Lístky nám scháněl Petrův brácha .Bral je v práci na sebe,tak to měl levnější.Jinak bysme nejeli.Dorazili jsme do O2 areny,prošli jsme bezbeč.rámem,stojíme u turniketu,Petr dává do čtečky svůj lístek a ono nic.Přišla paní od pořadatelů,koukla na lístky a povídá"vy máte lale lístky na dnešek od 11:00hod. a ne od 15:00.Brácha s přítelkyní a klukama už byli vevnitř akoukali co se děje.Bohužel bylo vyprodáno takže jsme lístky vyměnit nemohli a druhej den už taky nebyli.Bylo mi to stašně líto Kvůli Adélce.Strašně moc se těšila.nakonec jsme to vyřešili tak,že dovnitř šli chlapi s dětma a my dvě ženský jsme na ně čekali v hospodě.Jo a Adélku jsme ptotáhli pod zábradlím na černo.Vůbec nás nenapadlo že nám dají lístky na jinou hodinu než jsme chtěli.Ale Adélka byla z dinosaurů nadšená.
22. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
madlina: To mohlo být hezký :dizzy_face: Viděla jsem něco v TV :wink:

Já zase přemýšlím, že by jsme v březnu zajeli do toho akva co tak propagují v reklamně :wink:
a pak v květnu do zoo :grinning:
22. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
madli dobře jste to pořešili, hospoda v babském složení má svoje kouzlo :slight_smile:

Jak bude teplo tak ZOO u nás bude tak 2x měsíčně,ještěže jsou dvě docela blízko :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Kinsli já to viděla na DVD co natočili naši chlapi.Ale dostala jsem od Adélky názornej komentář tak sjako kdybych tam byla taky.
To akva centrum mě láká taky.mají snad nějakou akci jako že děti za 1,-kč.Ale nevím přesně od kdy do kdy.Naše Adélka by se tam vřádila.jeden den by nám byl málo.Dneska Jsme jeli kolem koupálka v Malšovicích a Adél hned začala že by je la do Kolína do akvacentra na žlutou klouzačku.Tak až se dostane z kašle,asi vyrazíme směr Kolín.
22. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ta akce v Aqua Palace Praha trvá myslím do konce března :slight_smile: . Jinak návštěvy ZOO se nám letos také nevyhnou :slight_smile: . Plánujeme Dvůr a konečně snad i Prahu.

Holky, nemáte některá účet u Poštovky? Dnes mi celý den nefunguje e-bankovnictví :angry: . Nevíte co se děje? Zrovna bych potřebovala zadat příkazy a tohle :confounded: .

Ještě jsem se chtěla zeptat, bavily jste se tady kdysi o nějakém skladu či prodejně nedaleko nového terminálu v Hradci, kde by měli mít nějaké levnější věci na zahradu apod., konkrétně skluzavky. Kde to prosím Vás přesně je? :confused: Dík :grinning:
22. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
madlina - a kolik stál na tuhle parádu lístek? :fearful: Taky jsem na to koukala v reklamě a říkala si, že to musí být pro děti (a nejen pro ně) parádní podívaná. Ale asi to nebude zadarmo, že?
22. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
bambi nevím přesně ale Petr říkal něco o tom,že by nás to v plný ceně stálo něco kolem dvou tisíc.Ale přesně ti to neřeknu.
22. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
bambik: Je to přímo naproti soukromé základní škole :wink: Jestli na to nespěcháš tak se Ti tam v pondělí podívám až půjdu z práce. Já chci zase koupit ty dva stany s tou rourou :wink: To se Kačence líbí a vím, že je tam měli.
Pak ještě chceme pískoviště, skluzavku už máme :wink:

madlina: Kdyby jste chtěli jet tak v tom březnu můžeme vyrazit společně :wink:
Je to do konce března děti za 1,- jen nevím za kolik dospělí.

tak jsem teď na to koukla celodenní vstupné dospělí 199,- tak to je paráda :grinning: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 00:33  • Odpověz
bambik: ten sklad je přímo proti Lidlu u terminálu. Když budeš stát u Lidlu, tak se koukneš na druhou stranu silnice a uvidíš v čele vrata do areálu. a na konci toho dvora to je :wink:
23. únor 2010 v 07:08  • Odpověz
ahoj
robin chodí pravidelně "byli 2x" :grinning: do aqua tady v HK a nemůže si to vynachválit. Prý se to Denise hrozně líbí a nechce jít domů :grinning: :grinning: :grinning: Jenom říkal, že je blbý, že tam mají hladké dlaždice,t akže je to dost pro děti nebezpečné. poprvé jsem jim zapomněla dát kruh do vody a tak si ho tam museli půjčit, protože chtěla jenom s kruhem a teď v neděli mi říkal, že už plavala jenom s křidélky :slight_smile:. Viděla to u starších dětí, co mají jenom oni, to musí mít taky. Takže jdu shánět křidélky :grinning: :grinning: :grinning:

taky už se těším do ZOO, pojedeme do LBC neb jsem tam studovala a chci se tam stavit u spolužáků :slight_smile: a taky chceme do prahy.
23. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
My Vandě koupili ten kruh a kolečka na plavání co používáme v dětským bazenu a suepr vůbec ji nemusímv aqua držet,chodíme i do Všestar a do 50m bazénu tady. A hladký dlaždice v aqua mají,Vanda má odtamtud zkrácené přední zuby :sweat_smile:
23. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Holky dík :wink: , pošlu tam manžu. Sháníme venkovní skluzavku k dřevěnému domečku, co Danečkovi vyrobil dědeček :slight_smile: .

Jinak v Liberci je nádherná ZOO, celá pod stromy, ne jako Dvůr a podobné. Doporučuju :grinning:
23. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
V Liberci jsem byla ale už je to hodně dlouho tak si to nepamatuji :wink:

My dáme tu Prahu a určitě Dvůr, to je nejblíž :grinning:
23. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.