• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Liberec je super,já ještě víc lobuju pro Prahu, nejlíp hned zkraje na jaře než tam pojede každej :wink:
23. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
čau holky, jdu vás jen na skok pozdravit, teď u netu moc času nepobudu :slight_smile: Včera nás pustili domů, o den jsem si to protáhli, Venoušek musel na solárko a evidentně si ho tam užíval :slight_smile: Od začátku krásně nabírá, ještě kousek a budeme na porodní váze, teda snad se nic nezlomí, je to takovej malej saveček. Zatím je hodnej, ale nechci to zakřiknout, to byl Kuba taky, dokud byl žlutej. Jinak si Kuba pomalu začíná zvykat, v porodnici ho úplně ignorovala mě skoro taky, tak jsem furt jen bulela. Ale teď už ho chodí i hladit a něco mu pořád povídá :slight_smile: jen si chce nejvíc hrát zrovna, když kojím, tak jsem zvědavá, jak to budeme zvládat, až budeme doma sami, jestli neskončím na psychárně....
Jinak porod byl super rychlovka, nejdřív mi dali kapat ATB, po dokapání mi dali oxytocin, ale ten snad ani nezačal kapat a na třetí kontrakci byl malej venku. šitá sice jsem, ale můžu si i sednout, už o šití skoro ani nevím. Takže teď už můžu potvrdit, že každej porod je opravdu jinej :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
krys ahoj,řekla bych že to zvládneš :slight_smile: kde je fotka Venouška? Já ani holkám nepráskal že ho mám v mobilu :sweat_smile:
23. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
k fotkám se propracuju, až budu mít trochu čas, no, takže asi nikdy :slight_smile: Ne, budu se snažit, teď jen rychle odpovídám na mejly, dokud je Venda s Kubou na nákupu a malej spí, musím jít pověsit prádlo, uvařit, atd, teda nechápu, jak to budu stíhat, až bude Venda v práci.....
ale holkám pro představu, Venoušek je taková Jakoubkova zmenšenina, jen má hnědý vlásky, jinak mimi fotky jsou skoro totožný :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
lenkabu: IP :wink:
24. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
Holky chci se zeptat, Kačence rostou zuby, má stále zvýšenou teplotu a s tím asi i spojený průjem.
Mám jí dávat mlíko nebo raději ne??? Když je na tuhé stravě tak průjem nemá ale jakmile jí dám mléko tak ho má.
24. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Kinsli:Ahoj kočky, pokud ho nevyžaduje a zhoršuje jí, tak bych jí ho nedávala. Zbytečně se tím odvodňuje. Kup si v lékárně Cammomilu - homeopatikum a dávej 3 kuličky rozpuštěné ve vodě (nesmí přijít do kontaktu s kovem), nám to zabralo. Na noc jí dej něco proti bolesti, ať se beruška vyspí. Ať zuby brzy vylezou a dají na dlouho pokoj.

Konja: Danielko, jak ty ty dorty děláš. Dneska jsem dělala pro Matýska k svátku a teda patlalo se mi to úplně stejně jako ten můj starý marcoš. Asi jsem levá a nešikovná k tomu, prostě to nešloooo.
24. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
bebulka1: Zkusila jsem jí ho dne dát, zase po 2 dnech co ho neměla :wink: Mléko vyžaduje, takže to je pro ní teror když jí odbudu s čajem :grinning:
Jinak zuby moc neprožívá, má sice teplotu ale nijak jí nevadí :wink: spíš má žízeň tak hodně pije. Za noc měla asi 5 flaček to jsem myslela, že mě mrskne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dnes už byla paní na hlídání s Kačenkou sama 2 hodiny, prý jen jednou trochu kňourla, když zjistila, že maminka je fuč ale, že jinak byla úplně v pohodě :dizzy_face:
Ještě příjde zítra paní na 2 hodiny, tak si zajdu nakoupit a k mamče na kafe a pak už příjde ve středu na ostro :grinning: :grinning: :grinning:

Kačka bude od pátku do úterý v Urbanicích tak to mi bude mega smutno :frowning2:
U nás je to přesně obráceně, u nás nebrečí dítě nýbrž maminka :grinning: :zipper_mouth:

markyfrana: Dnes jsem kupovali tuto:

http://www.babylife.cz/autosedacky-chicco/chicco-neptune

Tu co v testu neprošla mi původně nabízeli, ale tu jsem stejně nechtěla ta je stejná jako priory a z ní už jsme vyrostly :frowning2:
24. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Kinsli: My teda máme taky tu co neprošla, STM my seat, ale jsem docela zklamaná, že tam nedali i tu naši druhou, taky STM ale starlight a nedali tam to samé v recaru, protože ty STM jsou naprostá kopie i to dělají ve stejné fabrice jen na to šijou jiné potahy s jinou značkou. CHtělo by to udělat ten test důkladnější a kdyby vzali autosedačky které se prodávají normoš v hyper a supermarketech, tak by lidi teprve koukali.
My tu STM máme na vlastní kůži ozkoušenou, tehdy ještě Adéla seděla v maxi cosině vajíčku a chlap do nás v cca 90 narazil, prorval nám celej kufr a policajti říikali, ¨že kdybych neměla kombíka, tak je po dětech. Děti byly v pořádku a já měla hnutý záda, černou modřinu přes celý bok a chodila jsem skoro 2 měsíce na injekce.
Takže ono je to i na tom v jakém autě ta sedačka je, jaká jsou sedadla... a i jak se do nás ten dotyčný... trefí.
25. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
bebulka1: To je jasný :wink: Tedy vy jste měli otřesný zážitek :confounded: Hlavně, že jste v pořádku. Já tu maxi cosi prodám, už je nám malá a na druhé nechávat nebudu. Dnes nám přišla ta chicco, v ní bude Kačenka jezdit a až druhému dítěti bude 8-9 měsíců tak jí zdědí a Kačence bych koupila tuto: http://www.kocarky-matyas.cz/discovery-pro-autosedacka-kiddy/?subprod=9435
Akorát podle mě 15 kg je pro nás hudba budoucnosti, takže by do ní musela tak na cca 13-13,5 kg.
Ale to by snad tolik nevadilo v té maxi cosi byla tak od 7 kg. No co naděláš prostě když už se do vajíčka nevešla tak tam prostě musela :grinning:
25. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
Jinak Kačka už je v pořádku bez průjmu a zubatice zubátá má už 9 zubů :grinning:
Tedy z toho 4 se teptve klubou :grinning:
25. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
Tak to byla super rychlost :grinning: v 10h jsem sedačku zadala a v 10:15h se prodala :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
holky hoďte mi do IP važe emaily, teď jsme dostala od kámošky jeden email, no to se vážně pobavíte :grinning:
Takovýho magora jsem ještě snad neviděla :zipper_mouth:
25. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
My máme maxi cosi priori a snad dobrý...............ale jak tam psali že nic moc sedačka chycená jen isofixem tak s tím bych se ztotožnila,ve mně to taky důvěru nebudí.
25. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
Nechápu jak to všem Priory je jen my z ní vyrostly :fearful: Přitom Vanda je snad ještě větší než Kačenka :confused:
My prostě fakt i v mikině máme už cca 1 cm přes
25. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
tak hlásím první nočníkové úspěchy. Do teď Bláňa nočník absolutně ignorovala, jen stál v pokojíčku v koutě a nic (no já se se snahou taky zrovna nepřetrhla :grinning: ) A dnes z ničeho nic ho Bláňa popadla a začla na něj sedat a ee,ee,ee. Tak jsem ji stáhla plínu a už to jelo :grinning: Takže dneska tu lítá skoro celý den s holým zadkem, ale co je největší sranda, ona si na něj sedá co tři minuty a pořád ee,ee,ee :grinning: :grinning: :grinning: Sedí na něm třeba jen dvě sekundy, ale prostě si musí sednout, asi má strach, že to zapomene :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
konja: šikulku máš doma, tak jen tak dál.

kinsli a lenkabu: kamarádka má dvojčátka a obě maxi cosiny s isofixem a nehne s nima vůbec nic, ono záleží ¨spíš na tom jaké je to ukotvení a spodní sedačka, nemají ten isofix chycený jen pásama, ale ještě takovou rozporkou do podlahy. Holky jsou krásně vysoko a vidí z okýnka ... Adélka šla do sedačky taky dřív než měla těch 9 kg pro které je určená, holt byla šikovná, seděla a ve vajíčku se jí nelíbilo, chtěla koukat. Mates přesídlil do té vyšší ve 3 letech a bála jsem se, přeci 5ti bodové pásy jsou něco jiného než klasické autopásy 3 bodové. Zvládl to a dokonce měl hroznou radost, že se může pásat sám, je profík. I pomůlže dědovi sedačku přidělat... poradí.
25. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
konja: Blanička je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Kinsli: my taky máme priory a Denisa je v tom utopená. Předpokládám, že minimálně do 3 let v ní bude. Ty popruhy máme teprve ve druhé dírce :slight_smile:
26. únor 2010 v 07:03  • Odpověz
autor
markytkaaa: No frajer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fakt moc hezoučkej :dizzy_face: :dizzy_face:

markyfrana: Tak my máme asi nějaký divný dítě, protože Kačenka měla pásy na dvojce když jsme jí kupovali na 9 měsících :grinning:
26. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
marky jukni: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3845801&vReferer=
Ono když už se na tuto fotku podívám tak nechápu proč jsme jí vůbec kupovali.
Moc to neodhadnu ale podle mě už na této fotce měla rezervu tak 7 cm. To měla cca 74 cm
Teď má 89 cm a už měla hlavičku cca 1 cm přes sedačku.

Co jsem absolutně nepochopila je u té sedačky co jsme koupili je věk 1-12 let. Co je to za blbost, vždyť na plast se dává životnost asi 5 let. Jako, aby tak nějak k něčemu byl. Takže podle mě už za 8 let bych si nemohla být jistá jestli to nějakou stážku vůbec vydrží :pensive:
No já s ní stejně na víc jak 5 let nepočítám. Tak 2 roky pro Kačenku a pak pro sourozence :wink:
26. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
markyt to je pohoda když dítě nerveš do kombinezy že? mám fotky ze včerejška taky v albu
26. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Leni na té předposlední fotce, to jsi celá ty :grinning:
28. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
jo spravedlnost existuje a tak od roku a půl mi začíná být podobná :grinning: povahou je přesná kopie mně když jsem byla dítě,línej lítostivej intelektuál-povaleč :grinning:
28. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahojda,
kdepak se všechny flákáte.venku se začíná oteplovat a tady to nějak zamrzá :fearful:
2. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Já jsem venku a teď je mi zrovna druhej den blbě tak se válim jak se dá :wink:
2. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
leni je ti špatně jo? ... gravidně špatně nebo jenom špatně? :grinning: :grinning: :grinning:
pojď rozšířit řady :grinning:
2. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
Gravidně špatně neznám,to sem neměla a snad nikdy mít nebudu :grinning: Normálně blbě a na wcjsem jak doma :grinning: Dej pokoj :grinning:
3. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.