• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Koukám že si tu povídám já a mé druhé já....tak dobré ráno,Lenko :grinning: Schizofrenik není nikdy sám :grinning:
14. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
Kaufland ženy :slight_smile:

kaše Sunarka za 49,90 - libovolná
Nestlé mlíčko s kaší 43,90 - libovolné
Sunárek, masozeleninový příkrm - 23,90 - libovolné
Hamánek, masozeleninový příkrm - 15,90 - libovolné
HIPP, masozeleninový příkrm - 27,90 - libovolné /tam mají ty sklenky od roku, s lasagněma a tááák
14. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
Do kdy?
14. únor 2009 v 16:52  • Odpověz
markytkaaa: jestli to bude ještě platit, tak zítra vyrážím.Hlavně kaše zní dobře :wink:
14. únor 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak jsem dnes měla docela volný den,manžel se rozhodl důkladně věnovat Blance a odpoledne si ji ještě moje mamka vzala na dvě hodiny ven. To byla paráda :grinning: Konečně jsem se zase mohla věnovat tomu čemu jsem chtěla já. Tak jsem si trochu tvořila, Filda mě pomáhal (občas spíš přidělával práci :angry: ), ale výsledek snad stojí za to. Zkusím nafotit a dát do albíčka, myslím, že se mě výtvory docela zdařily :sweat_smile:
14. únor 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky!! :slight_smile:

konja - čůrátko?? :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: Nějak nechápu ten princip. Není to jedno, jestli někde v parku vystrčím celý zadek nebo (nevím tedy jakým způsobem) "nainstaluji" čůrátko, když nosím kalhoty :grinning: :grinning: . A to nemluvím o tom, když jsem někde na kopci na horách a mám kalhoty s kšandama :sweat_smile: .

lenkabu - Bože, co jsi to vyhrabala :grinning: :grinning: . Jooo, poslíčci :grinning: :grinning:

ivka - Alence dodatečně vše nejlepší k prvním narozeninám.

A propo, holky, už máte vybraný narozeninový dort? Nebo alespoň představu a kde ho necháte udělat? Koukala jsem na net, ale inspirace nic moc. Nebo ho všechny budete péct?????????
14. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jo ... akce od dnešní soboty do pátku :wink:
14. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
14. únor 2009 ve 23:41  • Odpověz
15. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Ahojky holky, my dort na focení necháme udělat u znme, peče fakt výborně a dorty jsou překrásný, fakt si s tím vyhraje. Jinak dort na jídlo pro kačenku raději upeču sama přeci jen bych ráda věděla co jí to vlastně dávám :grinning: Nějak moc inspiraci nemám, takže asi něco obyč, jako piškot + tvaroh + ovoce :wink:

Jinak my též gratulujeme Alence k ročninám :dizzy_face:
15. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
konja: Krásná práce, jsete šikulové :dizzy_face:

markytkaaa: Fotky super, hlavně pa poslední :grinning: :dizzy_face:
Jinak my by jsme akce nevyužili, Kačence vařím krupičku, přesnídávky si dělám více méně taky sama, obědy též, plíny máme sleep play a ty v akci nejsou :( A ubrosky používáme wickies, ale teď zásobu mám :wink:
15. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
kin: já vařím jen z domácího kuřecího ... jinak kupujeme jen skleničky s jinčím masíčkem ... telecím, hovězím nebo rybkou :wink: ovoce máme většinou taky svoje, ale občas koupíme :slight_smile: a kaše u nás jedou ve velkém, protože mlíko mi nechce a blindí ho ... takže ho musím takhle obalamutit :slight_smile: Sunarky mají strašně dobrý jogurtový s probiotikou :slight_smile:

Jinak plíny máme nejradši ty fialové tesco, ale teď dlouho nebyla akce, takže tescácký vyšly stejně jako Pampers Active baby, takže jsme si udělali zásoby Pamprsek a občas koupím Babylove :slight_smile: Ubrousky jedeme taky z DM ... jak na to byly ty kuponky, ty mi přijdou fakt dobrý ... občas si s tím i ksicht odlíčím :slight_smile:
15. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
markytkaaa: taky jsem teď kupovala v DM ubrousky. Měli 4-pack za 119 :grinning:
15. únor 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Zvíře se pěkně prochrápalo, šla spát před 11h a vstávala v 14:45h :grinning:
15. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Holky kdo budete chtít tak nám pak hoďte nějaké bodíky :wink:
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6255
Měly by jsme být aktivní od zítřka :wink:
15. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
tak jsme byli na nákupu v Kauflandu. Teda je v tom dětském jídle pořádný průvan, ale stále ještě jsou zásoby docela velký. Hlavně Hamánek je v regálech totál vybraný, ale našla jsem bohaté zásoby z boku regálu a pitíčka (dětské šťávy a čaje) jsou zastrčené až u kosmetiky. Takže chce to hledat :wink:
15. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Tak koukám, že dnes všichni ještě spí :grinning: :grinning:
16. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky, kdo tady kupujete Nextík, nemáte pro svoje holčičky zájem o trička na léto? Jsou NOVÁ,z akutální kolekce. Přišly mi dnes pro Nicol,ale Nici zřejmě dosahuje větších rozměrů,než jsem čekala :sweat_smile: a nevím nevím, zda by ji v létě ještě byla :frowning2: Zbavuji se jich nerada. Při rychlém jednání sleva možná a v HK bez poštovného :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kdo chcete jukněte: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20545380&tab=0
16. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
markyt:Páťa hrozně vyrostl,vypadá už "nemimiňácky". na rohlík se tváří jako Vanda :slight_smile:

konja:jsi šikovnájá dělám trochu ubrouskovou techniku ale žádnej zázrak....mám tu dva naubrouskovaný květináče a nemám komu dát,kdybyste někdo chtěl....

zusma:beru je,posílám IP.

Dort dělám sama nějakej tvarohovej a na focení nic nepořizuju,vyfotím ji jak hňácá tenhle :wink:
16. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak já nechala Filípkovi na první narozeniny dort dělat a i dostal od babičky tvarohový, nepečený s piškotem. No výsledek byl asi ten, že se odmítal obou dortů i jen dotknout. Ale on byl extrémní nežrout. Co neteklo z flašky, to nepozřel :stuck_out_tongue_closed_eyes: No doufám, že Blanka bude jiná (zatím to tak naštěstí vypadá, ta se totiž snaží sníst vše co se jí dostane do ruky :grinning: ). Zatím na to máme ještě dost času, ale říkám si, že asi taky udělám nějaký tvarohový nepečený dort, ale aby byl hezký i na focení, tak ho ozdobím nějakým veselým zdobením.Třeba v kaufloši maj nááááádherné věcičky na zdobení dortů, různé figurky, obrázky, perličky, kytičky. No největší výběr snad ze všech obchoďáků. Tak možná zkusím něco na ten dort naházet a snad to bude vypadat k světu :wink:
16. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
Holky koukněte
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2401109&vReferer=%2F
bylo tam samý ovoce a všechny holky se do toho pustily s vervou :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
marky:to je přesně co chci já :slight_smile:
16. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
Tak jsem dnes s manželem po dlouhé době vyrazila na hokej. Hlídala nám mamka, ale musím říct, byly to nervy. Snad každou minutu jsem koukala jestli nevolá, že holka řve :sweat_smile: . Manža už ze mě byl hotovej, víc než zápas jsem kontrolovala telefon :sweat_smile: Ale naštěstí to holky zvládly. Malá spucla kaši, pak začla řičet, tak ji mamka dala do postýlky a holka ihned usnula. A spí stále. No jev nevídaný. Mám podezření, jestli ji do té kaše něco nenamíchala :grinning: To snad jinak ani není možný :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
nemáme :wink:
16. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
radus.b.: Brrr, to je kýč :sweat_smile:

lenkabu: tedy ty jsi mi vyfoukla nextíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ne dělám si srandu, dnes mi zrovna přišlo asi 7 triček a už jsem měla i před tím něco doma tak jsem předzásobená dostatečně :dizzy_face:

markyfrana: Dort je fakt nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2009 ve 22:43  • Odpověz
kinsli:vyfoukla jsem jen dva,světlej čeká na tebe :grinning:
17. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
lenkabu: Nám by byly moc široký :wink:
Jinak já jich cca 10-12 ks mám a to mi bude stačit.
Včera mi jich 7 přišlo, mají být nošené, ale jsou absolutně ve 100% stavu, jako nové :wink:
A fakt moc krásný :dizzy_face: Kačka bude kočka :dizzy_face:
17. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Holky tak jsem teď byla na poště, dorazila mě berušková bundička :dizzy_face:
Je fakt úchvatná, sháněla jsem jí fakt od podzimu a narazila na ní až minulý týden.
Fakt i když si tu kolekci zadám do vyhledávače tak mi to najde možná tak 2-3 věcičky.
Kdyby jste někdy někdo náhodou narazil na tyto lacláčky, tak mi je hned blokněte :wink:
Myslím tak vel. 86 bundičku mám sice 9-12 měsíců, ale absolutně neodpovídá. Nám určitě bude
i na další jaro :wink: Tak by jsme v ní mohli dát jaro, podzim a jaro, to by jsme jí fakt unosily.
Teď bude ještě velká, je na 11 kg a podle mého odpovídá 18-24m :confused:
ale tak alespoň vydrží :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17659069&tab=3

tohle je vel. 68 a podle mě by byla kačence akorát. Kalhoty by měla možná tak jako kraťasy :grinning:

Koupila jsem jí na léto, takové ty lacláčové kraťásky ve vel. 86 a myslím, že je stejně budu muset pak v létě prodat. Jsou krásný kolekce 2008, jenže Kačka je má téměř jako kratší dlouhé kalhoty :sweat_smile:
tak budeme nejspíš potřebovat vel. 74
17. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.