• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
já jsem taky neznala gravidně špatně ... :sweat_smile: :grinning: ale všechno je jednou poprvé že :grinning:
3. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
lenkabu: Kolegyně měla včera střevní chřipku tak to ještě asi řádí :pensive:
3. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jak je v práci?
3. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Holky dneska odpoledne půjdu omrknout Barbánek,2.3. ho otevírali po rekonstrukci,nevim ještě v kolik přesně tam budu,podle toho jestli bude Vanda spát....kdo se chcete přidat tak pište event. na mobil.
4. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Tak Blanička má asi reakci na očkování.Ráno byla v pohodě,tak jsem jela do města a v jedenáct mě volal manža, že holka je horká a ubulená, no a má skoro 39 :frowning2:Jen doufám, že to bude opravdu tím očkováním, reakce prý nastupuje 6-12 den.Snad to nebude žádná nemoc, jen ta reakce. Ale má zahnisané jedo oko, možná je to od teploty, ale asi zítra půjdem na oční, já měla před čtrnácti dny lehký zánět spojivek, tak aby to nebyl ještě nějaký bacil z mého oka :frowning2:
4. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
To měla MMR? Vanda je teď nějak 14. den a po dlouhý době usnula přes poledne,jestli je to reakce tak ať trvá dlouho :wink:
4. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
lenkabu: Super, maximální spokojenost :dizzy_face:
Kačka hlídání má naprosto bezproblémový, ať je s kým je takže fakt paráda :wink:
4. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tak to je skvělý :slight_smile:
4. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
lenkabu: jj, byly jsme před deseti dny, tak by to odpovídalo :frowning2: Ještě nikdy žádnou reakci na očko neměla, tak jsem z toho nesvá. Teď spí, tak snad to pak už bude lepší.
4. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
MMR je silný očko,to klidně může být
4. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
AHojda, zdravím z chaloupky, kde hlídáme babičku, psa...

konji:to může být fakt reakce na očko, tak ať už je jen líp a večer bez teplot a vyspíte se. Nám taky říkali, že reakce až 7-12 den po očku a naše mladá si už asi 4 den nasadila horečky a pupínky... tak a věř tomu že??

kacici: už zase prodávají Calgel, sice vypadá jinak a je dražší, ale je a to je hlavní, tak s ním nemusíš šetřit :grinning: já si pro něj hned v pondělí chvátám, začala mi zase růst 8. nahoře :unamused: , vždycky když je člověku zle, tak se k tomu ještě něco přidá, aby si pak užíval těch chvil, že je mu dobře.
4. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
Mně sestra říkala že kdyby byla reakce tak hned večer.......na MMR asi těžko :sweat_smile:
4. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
tak jsem zase pekla a tvořila, mám pocit, že teď nedělám nic jiného :sweat_smile: http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/Dorty/#IMG_3199.jpg
http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/Dorty/#IMG_3196.jpg
4. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Výbornej nápad :slight_smile: Já jedu v sobotu do Prahy na sraz s holkama a vyzvednout dort pro Vandu.......doba ledová,tak jsem zvědavá :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
lenkabu: tak pak dej fotku :wink:
5. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Bebulko - strasne moc dekuju za tip :wink: ,parada vykoupim vsechny calgely v okoli :grinning: a navsteva stale plati :wink: - cekame Vas holky,jen mam ted zase Terku nemocnou :frowning2:,ma osklivy kasel a dneska se to vystupnovalo :unamused:
Ja nejak s dvema priserkama nestiham,ale jsem strasne moc rada,ze uz ma Ales praci :dizzy_face:
Holky abych nezapomnela - pristi tyden je v mediu burza :wink:
5. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Konja asi se ozyvam pozde,kdybych chtela malej fdort pro mamku na pristi vikend,vid? :sweat_smile:
5. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Zdravím,

Konji jdením slovem NÁDHERA. Jsi šikulka.
5. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Kci.neboj,hlídám si ji.Sice to budu stíhat jen taktak ale zkusím to.Hlavně musím v neděli vyhrabat nějaký věci po Adél.
5. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
kacici: Tak cesta naprosto úžasná :dizzy_face: Nebyl sebemenší problém, spíš naopak sedli jsme si u dveří a vedle nás stála nějaká paní, a Kačenka do ní pořád hustila, že dostala od tety lízo :grinning: :grinning:
pak koukala z okna a kometovala touto - auto, bus, kola, dům, cák, cák = voda - Orlice :grinning: :grinning:
Fakt v pohodě. Jeli jsme dost dlouho tak jsem se obávala nějakých protestů a v pohodě :wink:

Jen jsem byla fakt vyřízená :confounded: a letěla jsem do postele už v 20:30h.
Jsem v práci říkala, že další týden už budu snad chodit spát s Kačenkou :grinning: :grinning: :grinning:

V práci jsem perlila :grinning: v Holandsku se dobře bavili :grinning: :sweat_smile:
Místo can´t not jsem napsala cat not :grinning: :grinning: :grinning:
Ve finále z toho vylezlo že defektní kočka byla neměřitelná :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
No jo jedno písmenko pryč a co z toho pak vzejde :wink:

madlina: A co ty v práci jak se Ti líbí :wink: ????????

konja: Moc hezký :wink:

Holky kdyby jste někdo chtěl originální dárek tak máme v práci kluka co se zabívá keramikou.
Dnes přinesl něco na ukázku do práce a fakt skvost :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
Holky jinak se musím pochlubit, to mi udělalo radost :grinning: :grinning: :grinning:
Vyhráli jsme jako weleda zákazníček weledu v hodnoťe 500,- :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
Kačíí: Vezmu tyto, jukni na ceny, to jsou rozdíly :confounded:

http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1193440 ten je nejlevnější
a nejdražší jsem našla za 7800,-
5. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
holky házím odkaz kdyby jste chtěly juknou na fotky z Hluboké :slight_smile:

http://kinsli.rajce.idnes.cz/Hluboka_nad_Vltavou_26.2.-28.2._2010/#album
5. bře 2010 ve 23:19  • Odpověz
autor
Holky, Kačenka chtěla pustit hrocha tak jsem jí ho pustila a toto z toho vzniklo :sweat_smile: :zipper_mouth:

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/ruzne-pisnicky-z-reklam/mnam-mnam-bobik-70460
6. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
Tak nic nejde mi hodit odkaz, každopádně je to sodoma gomora :grinning:

našla jsem to pod hrošík čas písničky 1:09 - je jich tam víc pod hrošíkem, ale jsou myslím jinak dlouhý
6. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Holky, kdo máte zkušenost s reakcemi na očko, jak dlouho to u vás trvalo? Bláňa už teplotuje třetí den, srážíme paralenem, přes den je to kolem 37,5, ale večer vždy k 39. Navíc se nám už dvakrát brutál zblindila, nechce jíst, pořád chce jen chovat, je mrzutá, ubulená a navíc pořád hnisá očičko. V pátek to vypadalo, že je lepší, tak jsem nakonec na oční nešla, ale asi jsem měla, dnes ji z oka teče celý den :frowning2:
6. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
konja........jestli nebyla trochu oslabená při očku a nerozjelo se něco jinýho,to oko je divný.

kinsli:kamarádka hledala inspiraci na dort tak zadala vílu amálu a nechtěj vědět co se jí vygooglilo :grinning:
6. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
6. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
lenkabu: Hodně, hodně velká paráda :dizzy_face: Koukala jsem do alba :dizzy_face:
Vandička musela být nadšená, co??? A co oslava???

Dodatečně vše nej, jsem úplně zapomněla :frowning2:
6. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz
Oslava bude až zítra,dostala jen od Miloše kytku a ode mně figurku Tolo,zbytek se koná u babičky. Dort ještě neviděla,dnes jsme pro něj byli v Praze měla sraz s pražskýma dětma tak z toho už hodně dlouho spí.
6. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.