• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Já objednala Kačence uklízecí set, tak snad se bude líbit. Nevím po kom je, ale špína je fuj popřípadě blé špinavé ručičky, oblečení nebo cokoliv, to nehrozí :grinning: sunadt vyprat nebo jít umít jinak hystericky ječí, že je to fůj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to po nás fakt nemá. Minulý týden začala mít nádobí, jako po sobě, hrníček, flašku - přisune si židli k dřezu a už jede. A včera a i dnes si sama od sebe šla dělat sunar :grinning:
myčku a pračku má zmáknutou už dávno :grinning:

Hele měla jí ve čtvrtek na hlídání mamka, a říkám, mami dojdete pro oběd a mamina, že neví kde to je, tak říkám, to je jedno Kačenka Tě tam zavede. Ty jo jsem myslela, že se potrhám smíchy :grinning: :grinning: :grinning:
Kačka jí dotáhla do Yamahy :sweat_smile: ty tam prý vlítly s objedníkem a Kačeka se tam usadila, že chce na nočník a mamka jí nemohla odtamtud dostat :sweat_smile:
Pak jí tedy vytáhla nějak ven a to už si to Kačka zamířila do jídelny :slight_smile:
7. bře 2010 v 00:02  • Odpověz
Lenkabu: tak ty jsou náááádhernýýýýýýýýýýýýýý!!!!!Mě figurky zatím moc nejdou, snažím se jim vyhýbat :grinning:
7. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
kinsli to podporuj jen ať uklízí :grinning:

konja:ta kámoška je figurkový mág,dělá jednu i 3 hodiny :slight_smile:
7. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Krásnou neděli,dneska tu zase moc nebudu.Včera jsme slavili u moji maminy Petrovi ,ségry a moje narozeniny a dneska budem slavit vedle u tchánovců.A jako tečku za včerejškem jsme bili za kulturou.Dostali jsme od mamky lístky do dívadla.
Tohle jsem dostala k narozeninám od Petra a Adélky.
http://www.youtube.com/watch?v=V1O5j1zfo7c
7. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
A to ještě máme dneska sedmé výročí svatby.

Leni u vás se slavilo? I my se přpojujume s gratulací přejeme Vandě všechno nej nej.
7. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
madlina: Krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky,
dodatecne prejeme Vandicce vse nej k 2.narozeninam :dizzy_face:
Dorty jsou krasny a ty figurky z doby ledovy parada :dizzy_face: :slight_smile:
Madli nejde me to zobrazit,co si dostala?Prejeme ti vsechno nejlepsi k narozeninam,hl. spoustu zdravicka a splnenych prani :wink: :dizzy_face:
Peto ty golfky jsou paradni a zrovna tuhle barevnou kombinaci bych si asi vybrala i ja,ale golfky mame,takze smula
7. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
madlina: to je kráááásnýýýý :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
kaci,písni mi do IP meila a já ti to pošlu tam.
7. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Heč, já už viděla celý dort pro Vandu :grinning: Lenkabu, je nááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=75352
7. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Právě jsem sežrala figurku mamuta,výbornej :slight_smile: Oslava se vydařila,ještě máme jednu menší v úterý,hodně příbuzných no :slight_smile: Děkuju za gratulace a madli posílám trojnásobnou.......nebo čtyřnásobnou i s výročím :slight_smile:
7. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
leni: i my přejeme dodatečně jenom to nejlepší :wink: Jsem Ti chtěla poslat smsku,a le pak jsem na to nějak zapomněla, to víš, nestíhačka :grinning:
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
leni díky.

dámy s kterou pak se uvidím dneska na burze? nesu tam pár kousků oblečení.No pár,plnou igelitku. :slight_smile: .Petr si za mě dělá srandu,že stejně nic neprodám.
8. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
lenkabu: všechno neeeej Vandě k narozeninám. Hlavně zdravíčko, usměvavou mamku a taťku...
dortík je náááádhernej.

My máme dnes za sebou zubaře _ Matěj je bez toho vyklacího zubu, 5tiletou a očkování. CHudák Matýsek, bylo toho na něj...

madli: na burzu bych potřebovala jít taky, ale není čas, energie....
8. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
Bebul - chudak Matysek :frowning2: ,toho na nej teda bylo dneska fakt dost :unamused:

Ja na burzu nesla 9 veci :grinning:,ale je tam toho mraky :confused:,tak se jdu zitra mrknout,mamka chudak slavi narozeniny a bude me hlidat chvilku holky. Plan byl sice jiny,ale Terezka je nemocna,ma byt v klidu,takze se celkove na zitrek zmenily plany
8. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
madlina: já byla na burze jako pomocník, zapisovala jsem u stolečku :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
No tak to zase budu vypadat jako frfňa která nezdraví.Jestli jsem dělala že tě nevidím,tak to nebylo schválně.Vážně jsem si tě nevšimla.
8. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
madlina: Zdrar Frfňo :grinning: :grinning: :grinning: jak je v práci??? Chodíš jen na ranní nebo směnuješ??
8. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
madlina: Klid, já si tě taky nevšimla :grinning: Ono ani nešlo koukat po lidech,soustředila jsem se jen na zapisovaní a svět kolem nevnímala :grinning: , nezdá se to, ale je to strašný frmol. Já zapisovala seznamy věcí a mám ruku úplně zrasovanou, chytala mě křeč jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: S Zítra tam dopolko budu taky, budu pomáhat rovnat věci, tak se třeba uvidíme tam - kdyžtak se hlas, já mám totiž taky úžasný talent na nepoznávání lidí :sweat_smile: Vždy se na něco soustředím a nekoukám nalevo, napravo a lidé jsou potom uražení, že mě třeba i zdraví a já nereaguju :sweat_smile: A na výdeji bych měla být odpolko taky, tak by to i mohlo vyjít, ráno nebo odpolko si sebe snad musíme všimnout :grinning:
8. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Děkuju za gratulace :slight_smile:

Já na burzu tentokrát nejdu, co jsem chtěla jsem prodala a novýho oblečení má až dost :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
lenkabu: Ty děti nám nějak stárnou :grinning:
8. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Konja - ja byla u stolecku kde jsi sedela ty :grinning: :grinning: :grinning: a nepoznala jsem te,jsem ostuda :frowning2:,kdyz ja te vidim jen na fotkach tady. Samozrejme jsem videla Filipka jak tam pobiha,rikam si ze je mi ten chlapecek(velky nadherny oci a dlouhe rasy) strasne povedomi,ale odkud jsem netusila a ted uz to vim :sweat_smile:
Jinak ja uz byla na burze a poridila jsem docela pekne vecicky :dizzy_face: - teda chudak Natka ta ma jen jedno tricko :sweat_smile:,ale Terezka ma troje boticky(jarni,letni na pisek a pak jedny k vode),sustakovku na jaro,podzim a dzin. moderni bundicku za 20Kc :grinning: ,nechala jsem tam za tohle jen 280Kc,coz si myslim,ze je parada.Pak jsem brala jeste hraci stolecek od FP za 150Kc pro svagrovou,ten je bezvadny a za tu cenu je primo super :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
kacici: tak to jsem taky ostuda, taky jsem tě nepoznala :sweat_smile: Ten stoleček jsem zapisovala já a taky jsem slintala. Říkala jsem si, že kdyby to bylo před rokem tak po něm taky skočím. Ta cena byla super :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Konji,fotky hodne zkresluji :unamused: ,ale az bude tepleji muzeme vyrazit s detmi na hriste,i kdyz aby Terca neco neprovedla Blanicce :sweat_smile: - no Kacence od Peti zatim nic neprovedla :grinning: ,tak snad by to bylo dobry. Ona je takova mensi divoska,ale deti miluje :dizzy_face: :wink:
9. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
kacici: určitě vyrazíme ven, s dětma chodím k lachtanovi, tak se tam určitě potkáme :wink:
9. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
U lachtana se potkáte i se mnou,mám to doslova co by šutrem dohodil :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
Taky občas zavítám k lachtanovi.Hlavně když jsem u mamky.Ale jsezdíme tam kdzž přijede kámoška.U nás to máme okoukaný :grinning: .
Já byla na burze až odpolko z práce.nechala jsem tam pouhých 180 kč.Adélka tu právě chodí v nových modelech.A věci mi jde vyzvednout mamka.
9. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
Holky: Na lachtánka se hlásíme taky! Akorát se nám zmenšila pískovišťátka na tolik dětí. :wink: Jo a je tu ještě jedno nový pěkný hřiště(bývalá Indiánka) mezi Brněnskou a poštou 6 nebo,jak to popsat. A prý se chystá další u Sokolky v Třebši, ale tam sama s tím naším paličákem asi nedojdu.
9. bře 2010 ve 23:42  • Odpověz
tak jukněte na toho našeho borce. CHodí a každému ukazuje díru v puse, no super.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3889170&vReferer=

tak burzu jsem nezvládla, ale nevadí, děti mají oblečků dost a snad přes léto vydrží, nějaký tenjednotlivý kousek kdyžtak dokoupím v sekáči a nebude to taková hrůza. Jen se děsím, že už nezvládnu ani tu zimní, bo budu už pracovat :frowning2:
10. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
bebulka1: super fotka :grinning: :grinning: :grinning:
jak se jinak máte??

taky jsem včera fotila :wink:

http://kinsli.rajce.idnes.cz/UP/#album
10. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.