• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Bebul,nehoda nebo plánované vytržení? :slight_smile:

Kinsli,malá je teda sekáčka.To aby si tatínek co nejdřív pořídil brokovnici :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
madlina: Na tu má ještě moře času :grinning: :grinning:
A co vy jak se daří a jak se Ti líbí v práci??? Chodíš jen na ráno nebo směnuješ???
10. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Peti,naštěstí směnuju takže nějaká ta korunka snad bude.Jinak v práci nic moc.Každej tejden jsem na jiný lince páč není matroš a práce.No hrůza děs.Ani nepočítám s tím,že by se to zlepšilo :frowning2: .
Jinak Adélka už nebyla dlouho nemocná takže je tenhle tejden zase doma.Z neděle na pondělí dostala rýmu a vrazilo se jí to do oka.Chudák měla oko zahnisaný,nateklý a nemohla ho pořádně otevřít.Dr. nám napsal kapky do nosu a do očí.Do večera se jí to přesunulo i do druhýho oka takže mazec.Dneska už je ale v pohodě a vypadá konečně jako člověk.
10. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
madlina: snad Tě brzy přiřadí někam kde se usadíš, takhle přebíhat musí být mazec :frowning2:
Já mám od těch 6h-12h a fakt mě to maximálně vyhovuje :dizzy_face: :dizzy_face:
Asi mě bude zkrácená zkušební doba takže do měsíce mě čekají zkoušky, doufám, že mě dají alspoň
nějak dopředu vědět :wink:
Teď jsem ještě s kolegyní 23.3. odchází do důchodu a za 14 dní se zase vrací :grinning: :grinning: :grinning:
no fakt blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jde už na jiné místo :wink:
10. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile: !!

Tak jsem po delší době zavítala a říkala jsem si, že jsem určitě něco prošvihla :sweat_smile: . Takže Vandičce dodatečně vše nej k narozeninám :slight_smile: . Dort byl podle fotek exklusivní :grinning: :grinning: , skoro škoda ho zblajznout, že.

madlina - taktéž vše nej :wink: . Dostala si krásný dárek a protože jsem Tě nikdy neviděla osobně, tak musím konstatovat, že Ti je Adélka moooc podobná.

bebulka - chudák Máťa, tolik nepříjemného v jeden den :confused: . My jedeme k zubaři v pátek. Ovšem já doufám, že se tam nikomu nic dít nebude. Brrrrrr. :unamused:

kinsli - ty dva Kaččiny spodní zuby jsou fakt roztomilý :grinning: :grinning: .

Holky, neuvažovaly jste některá o koupi odrážedla, toho kola bez šlapek? Nemáte některá zkušenost s některým? Nebo nemá někdo ve Vašem okolí Spartana JD Bug?
10. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Bambik: Babička má takovédle odrážedlo pro Blaničku nachystané na narozeniny na léto, ale bohužel víc nemůžu říct, protože jsem ho neviděla, ani nevím jaká je to značka. Ona ho má zadarmo, vybrala si ho u nějaké společnosti jako odměnu za dlouholetou spolupráci. Myslím, že je to německá značka. Taky jsem na něj zvědavá, ale co jsem koukala, tak mě přijde že tak ještě rok na něj bude čas, přijde mě, že na tom jezdí děti tak okolo tří let, když už jsou děti velký na takové ty odrážedla-motorky, ale ještě malý aby ušláply kolo. No jsem na to zvědavá. Teď jsem ji koupila na burze odrážedlo motorku a už si na něm stačila natlouct a odřít nos :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
madli: nehoda. Otvíral zubama Jupíka a chytil se mu tam zub, po měsíci přemlouvání ať se přestane vyklat šel ven, aby ho náááhodou nespolknul...
10. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
bambik: Taky to vidím tak na 3 roky :wink: Takže na další léto :wink: Tohle léto budeme prohánět motoruku :wink:
jinak zuby super :grinning:
10. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
Bebu aspoň konečně můžu ukázat Adélce jak dopadne,když bude flašky otvírat zubama.Hrnu to do ní horem dolem a zbytečně :confounded: .

Holky to odrážedlo je super.Naše Adélka na něm začala loni na jaře.Ona je veliká takže v poho dostala na zem.Nejdřív jsem ji držela,když na tom seděla podruhý,tak už popojížděla sama no a třetí jízda vypadala tak,že se dítě řítilo závratnou rychlostí a kdesi v dáááááááááálce uřícená a ufuněná matka :grinning: :grinning: :grinning: .Fakt nekecám.
10. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
měli jsme pučený tohle.

http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=3618

letos budem už drandit na kole.Jen asi budem kupovat o chlup větší.nějak nám madam moc rychle vyroste a líp jezdí na větším.
10. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
To my bychom mu ho právě chtěli pořídit už teď na léto a na třech letech přejít na kolo. No, možná si to jen tak maluju :grinning: :grinning: . Právě bych ale ráda dobře vybrala. Kvalitní, cenově dostupné a hlavně vhodnou velikost, protože ten náš prcek, prťavej :grinning: :grinning: . Dost nerada bych, aby na něj dorostl až v zimě :unamused: . Prodávají se ale už od dvou let, od 86 cm výšky. Ale zase to úplně nejměnší nechceme :slight_smile: . Našla jsem právě super stránky, kde je spousta užitečných rad. Takže kdo budete vybírat, tak je určitě pročtěte

http://www.neobycejne.cz/

Je to mamina, co prodává odrážedla i na mimáči a má je odzkoušená :wink: .

Mě by se líbil z těch levnějších Spartan JD Bug, ale má sedátko nejníže na cca 37, 38 cm. A nebo zvolit menší, kvalitní a cenově dostupný český Azub Fík. No a nebo německé Puky, ale to už je ranec. Tak babo raď :confounded: .
10. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz
Jinak jsem se ptala na tento typ odrážedel ve sportu a tam mi prodavač říkal (mimo to, že je momentálně ještě nemají k dispozici), že na tom jezdí děti již od dvou let a že je to fakt cvrkot :grinning: :grinning: .
10. bře 2010 ve 23:00  • Odpověz
Já ho zatím neplánuju protože Vanda je líná jak veš :sweat_smile: Dřevěnou motorku co má doma prodám,sotva na tom seděla a koupim nějakou plastovou a uvidíme.
11. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
Mě se ty odrážedla taky moc líbí, ale obávám, se že by se Kačka ještě na tom bála :wink:
kolo máme to jsme dostali minulý rok od jedný Italský rodinky :wink:
O to se Káťa fak zajímá, máme ho v kočárkárně a jak jí vyndám z kočárku tak už ho tahá :grinning: :grinning:
Ale to až "možná " další rok :wink:
11. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
u nás byla dlouho v permanenci klasická motorka odrážedlo a pak Matýsek rovnou přešel na kolo, nejdřív s kolečkama a brzy se naučil bez nich a už to frčí. Kamarádka klukovi odrážedlo koupila a jezdí na něm stále a na kolo ho nějak nemůžou přeorientovat, nechce se mu šlapat. Ale mají takové to dřevěné a je pravda, že našemu mladýmu se to taky moc líbilo a uvažovala jsem o něm, ale naštěstí pak přišla na svět Aduš a bylo po uvažování.
11. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
ahoj holky,
tak nakonec ma Terca ATB(svoje prvni) a jsme dalsi tyden doma,teploty ani kasel neustupovaly,spis naopak :unamused:
Jinak holky zabavit deti po tydnu co uz jsme doma,to je nadlidsky vykon :sweat_smile: ,Terca nevi co by,takze doma je pekny bordel.
Jinak to kolo odrazedlo - priznam se ze vubec nevim co poridime k narozeninam - bud trikolku a nebo tohle kolo bez slapek. Ted jezdi na motorce,ale to je jeste tak na pul roku do narozek,pak bych ji rada pokud budou penizky :sweat_smile: koupila neco dalsiho,kolo me neuslape vedle kocarku potrebuju neco lehciho,abych to kdyztak vzala do ruky,kolo s kolecky je tezke jak .....,to necham vzdy na odpoledne az bude Ales doma a budeme venku dva,aby trenovala.Uvidime,nastesti je jeste cas,motorku zboznuje,jen nici boty :grinning:
12. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Bebul - Matsek je frajer s tou dirkou mezi zuby :grinning: ,hlavne ze ho to uz netrapi :wink: Uz vis kam pujdes do prace?
Peto - Kacka je frajerka :wink:
12. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Mně přijdou ty dřevěný odrážedla moc těžký,to naše docela je,na ven to neni. Koupim něco obyč levnýho plastováho a uvidim jak se pochlapí :slight_smile:

kaci já s ní být týden jen doma tak se oddělám asi :sweat_smile: ještěže neni nemocná.......vy se v tom docela plácáte co?
12. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Kdybyste někdo chtěl do barbánku tak nechodte,otevírají až 1.4.
12. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsem se právě vrátila ze školky a jsem docela v šoku. Dítě se mě porvalo s jedním klučinou tak, že má moncláka a ten druhý prokouslý ret :rolling_eyes: Toto začíná brzy :rolling_eyes: Nejlepší bylo, že jsme se tam zrovna sešly i s tou druhou matkou. Já bych z toho nedělala žádnou tragédii, jsou to děti a podlě mě se každej někdy s někým seřeže :grinning: Takže jsem spíš chtěla slyšet co se stalo a pak jsem svému dítěti vysvětlila, že se takhle chovat nemůže a řekla mu jak má reagovat, když do něho někdo strká. Ono to totiž vzniklo tak, že Filda chtěl půjčit hračku a ten kluk mu ji nechtěl dát a do Fildy začal strkat aby šel pryč, no a Filda si to nenechal líbit a strčil do něj taky a už to jelo. No a podle maminky je Filip agresivní a zlý a chlapečkovi dost hlasitě říkala, tak abych to já i Filda slyšel - tenhle kluk je zlej, nikdy si s ním nehraj, nebo ti zase ublíží, a když si s tebou bude chtít hrát tak uteč a řekni to paní učitelce! No přijde vám to normální? :angry:
12. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Konji - tak ta matka je magor :pensive: ,ja se fakt omlouvam za tak osklive slovo,tu mamku neznam,ale nase Terezka si taky nenecha nic libit a proto preci neni hned zla :sweat_smile: Obcas ty deti potrebuji neco si mezi sebou vyrikat,nekdy i rucne :sweat_smile:,ale preci to neznamena hned davat dite pod prezdivkou" zle dite co jen ublizuje".
Udelala jsi dobre,ze jsi vysvetlila v klidu,ze se to nema a ta druha maminka teda hruza :rolling_eyes: - stane se ted z nej akorat zalobnicek a to nemaji deti mezi sebou moc radi. Navic se to stalo poprve tak proc z toho delat tragedii,to ja tam budu ve skolce kvuli podobnym problemum asi na koberecku casteji :pensive:,musim s tim neco fakt delat,i kdyz ted uz je vic v klidu :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
kacici: Terezka z toho ještě vyroste, je teď ve věku, kdy se děti snaží prosazovat, prosazuje a dokazuje svoje já :wink: Mě prostě dostala ta reakce, jak se ještě postavila vedle nás a hlasitě komentovala jaký Filip je. Kdyby to aspoň řekla mě osobně, ale úplně nesnáším, když o mě někdo mluví jako bych tam nebyla :angry: Dává svému dítěti opravdu dobrou výchovu, navíc to, že oba kluci na té rvačce měli svůj podíl viny, to ji jaksi nezajímalo, prostě ten její je chudinka utlačovanej a všichni ostatní jsou na něho zlý :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
konja: Tak Filípkovi posíláme pohlazení na dušičku, potřebuje to. Taky s matkama magorkama mám své zkušenosti, loni se kluci ve školce Matějovi smáli, že špatně mluví.... a Matěj si to dlouho nechal líbit, ale jednoho dne hrnec přetekl a první kdo byl na ráně to schytal. No a matka si pak ve školce učitelkám stěžovala, že jejich broučka náš Mates bije (bylo to jednou a naposledy) a kluk z toho neměl vůbec nic, moncla... No a pak najednou jsem přišla do školky a náš Mates samá modřina, nejen na nohách, ale i rukách, pěkný moncl na oku a rozražená pusa a to jsem si teda došlápla na učitelku, co to jako je??? A z paní učitelky vylezlo, že si toho všimla až díky tomu, že Matěj začal strašně plakat, tak ho hledali že si na něj starší kluci na zahradě počkali v domečku a zřezali ho. No a hádejte??? Mezi nima i ten chudinka mlácenej.
Já teda té dotyčné mamině nic neřekla, ale v šatně jsem jí našeho Matěje předvedla v celé kráse a že těch modřin měl haba... od té doby je paní jak mílius
12. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
konja: to je kráva :sweat_smile: vychová z dítěte práskače.

bebul to je drsná historka :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Bebul - kdyz on je Matysek moc hodnej :wink: a vychovanej,proto se sam neozval,fakt nektere maminky by mely nekam na prevychovu samotne :sweat_smile: Je jasny,kazda branime to sve dite hlava nehlava :grinning:
Ja nejak nestiham,deti me nejak vycerpavaji :pensive:,i kdyz ono to asi nebudou deti jako tohle pocasi,taky to ze jsme furt doma,furt jim,takze vaha leze nahoru :frowning2:a depka se prohlubuje :unamused:
Ale az bude teplo,jaro,to bude parada,vedra nemusim,ale vyrazit na hriste to bude super :wink:
12. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
Holky my jsme včera byly s Kačkou na procházce a stavovali jsme se pak na zpáteční cestě u Baumaxu na sýr. byla tam nějaká rodinka s holčičkou tak 3 roky. Docela jsem je litovala ta fakt tu pusu nezavřela a ječela na celé kolo. Spíš než mluvila tak jen drmolila nějké ty skřeky. Ale když jsme se najedly a odcházely tak oni šli před námi a holčička něco řekla, nevím co nerozomněla jsem jí a paní se tak koukala na Kačenku a říká holčičce proč??
v tom jsem je zrovna začala předjíždět a holčička říká, že namá holčičku ráda protože je zlá, tak to jsem docela nechápala. Oni k sobě vůbec nepřišly, Kačenka seděla v kočárku a více méně si jí skoro nevšimla, to jen ještě když jsme tam seděly a jedly tak se na ní culila když kolem ní probíhala. Abych to nezamluvila, no potom co to ta holčička řekla, tak se paní na mě podívala a tak rozpačitě usmála. Tak jsem se na ní taky usmála a v pohodě řekla, že na svůj věk má fakt dobré starosti :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes taky dobrý zážitek když jsem jela z práce tak tam nastoupila starší paní s klukem, já seděla za řidičem tak jsem je neviděla vůbec, jen když tam začal hulákat na celý autobus tak jem pak koukla před sebe do skla. dělal tam zvuky jako že jede autobus, pak když brzdí, rozjíždí se.. atd. a fakt docela věrohodně :grinning: Jedna paní to asi po 10 min. nedala a když vystupovala tak na tvrdo se ho zeptala jestli je nemocnej nebo jen nevychovanej :sweat_smile:
Nakonec vystupovali se mnou tak jsem ho viděla a ten tedy opravdu nemocný byl a ta holčička ze včerejška taky, ale ta mě přišla lepší. No jo je to průser :pensive: Když se nám hajzlíci vztekají tak to chce zatnout zuby a říct si... hlavně, že jsou zdraví :wink:
12. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
kacici: Na váhu nestoupej, to už jsem taky vzdala :grinning: Jak říkáš jsou z toho zbytečné depky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak na léto se už taky těším, dnes jsem byla fakt z té kosy tak otrávená, že jsme odpoledne
nevystrčily nos :wink: Na poště jsou balíky a ani mě to nedonutilo a to, že fakt jsem baba zvědavá :grinning:
Jinak Ti přišel už svetřík pro Terezku, no nádhera :dizzy_face:
Dnes mě psala zrovna kámoška, že je nová kolekce a objednala za 2500,-
tak jsem se hned na to vrhla... člověče asi jdu do sebe :grinning: já neobjednala nic :grinning:
12. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Peto nova kolekce je :dizzy_face: ,ale penizky nejsou :unamused: ,takze smula :wink: Ale tebe obdivuju,ze jsi vydrzela :grinning:
Vsak ja mam vybrano po vasi Kacence pro Naty :dizzy_face: :wink:
12. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
kacici: Mě tam fakt nic nenadchlo :wink: a doma toho máme tuny :grinning: Teď čekám na komplet pepa pig ty lacláče s tričkem, vzala jsem jí ještě 86 když ta 92 je obří :rolling_eyes:
Fakt už se na něj moc těším, Kačence lacláčky móóc sluší a momentálně nemáme žádné :(
z 86 vyrostla co jsme dvoje měli a 92 jsou obří
12. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Mně dělá radost že v cherokee začali prodávat oblečení z bio bavlny za velmi příznivé ceny a dokonce je hezký :slight_smile: Vanda každou chvíli z něčeho vyroste tak je pořád co nakupovat, mít dítě co nosí oblečení z loňska (neteř) tak trpim :grinning:
13. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.