• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
markyfrana: hubená je pořád, ale když to srovnám s fotkami ze září tak už je to tlustopd :grinning:
Fakt jak jsme v itálii na té pláži a ona tam je třeba jen v kalhotkách, tak to je maso :confounded: a v té době mě to ani tak nepřišlo. Přidám tam jednu hambatou, kde je vidět, že už jsme se trošku vyspravily :dizzy_face: Jukněte na to, zítra jí smažu, nemám tyhle fotky ráda a kór na veřejných fórech :zipper_mouth:
17. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Náhodou má super postavu.nechtěj abych našla fotku Adélky z léta. :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
madlina: Jasně, vždyť říkám, že teď už ok :wink: Ještě tak kilčo by svesla, ale to ona se vypapá :grinning: :grinning: :grinning:
Na ní je fakt každý deko vidět. v prosinci měla ještě 10,200g a teď už má 11000g :wink:
17. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
Holky dnes jsem četla hezký článek o nakupovaní :grinning: Bylo to v tom smyslu, že za mánii nikdo nemůže, že to řídí mozek. že tam jsou 3 centra. Jedno jako by po něčem touží, druhý se strá o cenu :grinning: a třetí startuje na slevy, splátky. a že se většinou první s druhým hádá :grinning: Stylem jé to je krásná halenka tu musím mít, mrkenš na cenu, ježiš ta je drahá.... no ale ta by mě moc slušela ... ale za ty prachy dětem zaplatím třeba obědy v jídelně :grinning: :grinning:
No bylo to fakt hezky napsané :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
Tak v tom se úplně vidím.Něco vidím,chci to,jsem schopná si vsugerovat,že to stráááááášně potřebuju ale nakonec odejdu z obchodu bez toho.
17. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
madlina: Tak to já zase ne, to já něco vidím, strašně to chci a třeba to nemůžu sehnat v té velikosti co bych potřebovala, tak pořád sháním a sháním a až to seženu, ale jakmile to už mám tak už mě to nezajmá :sweat_smile:
No ještě, že to tak nebylo s Kačenkou :grinning: :grinning: :grinning:
Že bych po ní moc toužila a až by se vyloupla tak bych řekla, že už jí nechci :grinning: :grinning: :grinning:
No dobrý magor, no :sweat_smile: Ty děti mě naštěstí berou :grinning: pořád

Jsme se zrovna bavily s kamoškou a ona říkala, že vždycky jakmile viděla miminko tak se mohla zbláznit,
že si myslela, že jich budou mít snad deset :grinning: :grinning: :grinning:
Nakonec mají 2 holčičky a říkala, že byli teď někde na návštěvě kde mají čerstvé mimi, že si pochovala
ale tím taky konec. Že čekala, jak z toho nebude vyplesklá a ono nic :grinning:
17. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
Kačí: tak jsem si teď vyhrála sukýnku s houbičkové kol. ta se mi fakt hodně líbí za 3,70 a rifličky z jabl. kol. 3,21 :grinning: ( bude je mít jako 3/4 k tunice :wink: )
Jo to je výhoda těch hubených dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je to vel 74 a to nikdo nechce :grinning: :grinning: Kdo by taky rval na půlroční dítě riflovou sukni :grinning:
17. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
Letm spát, zítra umřu :frowning2:
17. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Vítejte v nový verzi snad to tu najdete....................a něco k věci,dnes jsem byla v sekáči na Benešovce,v tom vedle sexshopu a mají 50 % a 40 % slevy na nové oblečení,vyplatí se tam podívat:slight_smile:
19. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
lenkabu: díky za typ, určitě kouknu. Ty nový stránky jsou zajímavý, nějak se neorientuju :grinning:
19. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
6eny tak jsem vás našla.mě se jentak nezbavíte :grinning: :grinning: :grinning: .

Leni hned v pondělí tam zajedu rovnou od dr.měla jsem tam vybranou sukni od Nextu ale nechtělo se mi zaní dávat tolik korunek.Díky za tip.
19. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Já zatím tak y tápu,aspoň prohřeju mozkový závity.............
jo jen kdyby ti to neřekli.........mají tam normálně starý ceny, těch 50 % ti odečtou u pokladny
autor
Tak teď jsem sem najela a už to jde :grinning: :grinning:

Kačí: kompletek máš :grinning: Teď jsem ho platila máš to za 473,- ( 13,29 + 3 poštovné )
snad jsem to spočítala dobře, brala jsem ještě pro Kačenku panenku s postýlkou - upsy daysi :grinning: :grinning:
ta stála 5,50 a celkové poštovné bylo 8,5 liber. Za to tvoje 3 libry tak za panenku 5,5 liber.
Takže jsme za ní dali s poštou 11 liber :grinning: :grinning: To je slušný jinak jsem koukala, že stojí 40 liber a poštovné chtějí 7 liber.

Byli jsme venku tak jsem něco nafotila :wink:

http://kinsli.rajce.idnes.cz/Kacenka_19.3.2010/#album
19. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky,ja to nasla :grinning: ,ale musim se ve strankach trochu zorientovat.
Peto strasne moc dekuju,holky to dostanou k narozkam od babicek(ty komplety) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,zacinam pomalu vybirat a tohle se bude akorat hodit :dizzy_face:
Fotecky nadherny - teda Kacka fakt drzi skvele pred fotakem a ty culicky jen tise zavidim,ja se k Terce jenom priblizim s gumickou a zdrha km daleko :rolling_eyes:
Jinak ten pristi ytden by snad mohl vyjit - Terka je zdrava :dizzy_face: ,ale Naty teda jeste nic moc,horecky,blinka cely den i blby caj :frowning2: ,ATB me bohuzel blinka taky,takze je to na etapy,protoze nejakou davku mit v sobe musi.
19. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Taky se na srazík zatím držíme.Uvidíme jsestli mě dr.uschopní.
19. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Z Adélky bude asi horolezec.Vždyc když ji beru z vany,postavím ji na pračku,zabalím do rosučky a odnesu do obýváku.Dneska na mě volala,že chce jít z vany.Akorát jsem tu něco datlovala a volala jsem na ni že hned jdu.Přijdu do koupelny a vana prázdná.Madam vypustila vodu,vlezla si sama na pračku a čekala až přiju,zabalím do ručníku a odnesu.Ani nechci pomyslet co by se stalo,kdyby uklouzla a upadla.
19. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
holky tak pořád se nějak neorientuji, zkouknu to tu a pak něco písnu :wink:
19. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jsem na tom podobně.
19. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
No nevím, byla jsem zvyklá už na tu strou verzi, nenašla jsem v té změně stránek žádné pozitivum :confused:
19. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Taky mi přišla ta stará verze lepší a přehlednější.No ale třeba si zvyknem.nic jinýho nám nezbude.
19. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
ženy velké pozitivum je že nemusíte zmenšovat fotky :slight_smile:

mně se to tu teď líbí ale mám prolezlou už tu testovací verzi tak netápu :slight_smile:

jen bacha kdybyste chtěli někoho pomluvit nám včera u opic došlo že poslední příspěvek se zobrazuje všem na první straně :grinning:
20. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Fotky jsou boží, culíky u nás též nehrozí :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
autor
Botky jsem ještě nezkoušela, protože co vím z té staré verce tak fotka uložená na MK a uložená na rajče = obrovský rozdíl.
Nevím proč ale na MK byly vždy jako by mázlé a oči bez lesku :confounded: což mě vadilo tak jsem je začala házet na rajče :wink:
20. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
botky - fotky :grinning: :grinning:

Když jsme u těch bot tak kolik máte teď číslo?? Kačenka měla přes zimu UK 6 to je myslím naše 23
a teď už u zimních křičí mají :grinning: :grinning: botasky ještě uk6 máme ale to bude asi jen tak na chvíli a půjdeme na UK 7 (24 )
20. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Kinsli: no boty máme dooost dobré velikosti. Matěj 32 a s Aduš jsem koupila botičky k sukýnce v cherokee vel 25 (jsou větší) a když jsme byli v CCC, tak se nevešla ani do 26, tak se v tom vyznej. Zimní má taky 26 a vleze se i s teplou ponožkou. :dizzy_face:
20. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
bebulka1: Jo s těmi velikostmi máš pravdu :frowning2:
koupila jsem UK 7 od Nike Kačenka co jsem teď měřila nožičku má 14 cm a ty boty mají stélku 15 cm
což by mělo být ok, ale ona v tom vypadá jako magor :grinning:
fakt ty boty jsou obrovský, ale chodí v nich hezky. ( Jen co jsem zkoušela po pokoji )
Vím, že by se měli kupovat boty o 1 cm větší, ale já jí dávám jen o 0,5 cm
když jí koupím o ten 1 cm tak je v tom jako korour v botách :sweat_smile:
Myslím, že když jsem kupovala ty s 14 cm stélkou tak měla nohu 13,2 cm a vůbec v tom neuměla chodit.
šmajdala a vytáčela nohu dovnitř. Začala v nich hezky chodit až okolo vánoc a to už asi nožičku přes 13,5 cm měla
Ono to je asi jako něco když já si vezmu Lukášovi o 2 čísla větší, taky v tom šmachtlám jak kdybych se učila chodit včera :grinning:
20. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Já kupuju pořád Fare a zimní má 24 teď koupím 25.
20. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
Do fare se taky chystám :wink: Potřebuji jedny kožený, ale lehčí na jaro - léto
Jinak kupuji Nexty :wink: na léto mají úžasné pláťáky, třeba jako má Kačenka na fotkách na sobě, jsou kotníčkové a
krásně stáhnou nožičku, tak v nich fakt lítá jako ďas. Sněhulky jsme měli taky z nextu a brala jsem je i na další rok,
jsou fakt teplý, hezky drží nožičku a pěkně se nazouvají :wink:
20. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.