• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Já na ně slyšela taky chválu,ale potřebuju boty vyzkoušet,přes net nechci. A taky když to jde tak ráda podpořim českého výrobce :slight_smile:
20. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
Já taky s botami mám dost problém. Kačka má úzkou nohu, takže jen tak něco jí nepadne :frowning2:
Ale naštěstí ty nákupní ceny jsou nižší takže když jí nesedí tak nemám problém je v ČR prodat.
Kupuji nové a když zadám v ČR nové Nike nedo adidas tak je mám během pár minut pryč :grinning:
Nejdýl jsem prodávala boty tak půl dne :grinning: Horší už je to s jetými botami, Nexty se prodají v pohodě
ale třeba obyč sandálky nebo botasky jsou skoro neprodejné. A mě je to škoda házet do popelnice když jim třeba nic není.
Kačka boty nezničí, je to lenoch, více méně se vozí v kočárku :wink:
20. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
U Matěje nemám problém s prodejem bot, jdou rovnou do popelnice, protože on je dokáže totálně rozdrbat. Aduš teď začíná přicházet na chu%t motorce, tak taky neprodáme nic :grinning: a budeme zásobovat Kuklenské gheto... :rolling_eyes: , my vyhodíme a oni donosí.
Mám super zkušenost s dětskýma botama ze sportissima, super ceny a úúúžasná kvalita. Mates boty z Humaniku zničil za 14 dní (30 dní čekám na reklamaci...., vybereme si jiné a koloběh se opakoval až jsem se nasr.... a vyřvala si vrácení peněz bez pdomínkování nákupu dalšího zboží) a ze sportissima je měl 3 měsíce a byly jako nový, nohu krásně držely a sucháče, tak neměl problém ani ve školce a zvládnul si je nazout a zout sám.
Já mám ten samý problém jako Kačka. Nohu mám 42 a tak nemám reálnou šanci koupit dámskou botu a pánské jsou děsivě široké.
20. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Já se svojí nožkou taky nepatřím mezi popelky.Kupuju si boty 39-40.Ale mám širokou nohu takže se do některejch vůbec nedostanu a když jo,tak mám nohu jak ve svěráku.A kozačky? O těch raději pomlčím.Maá silnější lýtka takže kolikrát mi nahoře chybí pár centimetrů,abych je vůbec zapla. :frowning2:
21. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Tak jsem dneska objednávala Adél dvoje šatičky na léto.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32115953&tab=0
21. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
21. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
ahojky,
tak boticky kupuju hl. zdravotnicke,u nas je to potreba,Terca smajda :unamused: a ja svou kaceri nohou si taky moc dovolit nemuzu :sweat_smile:
Madli - ty prvni saticky se nechteji zobrazit a druhe jsou krasne,ale svetle u nas asi zbytecne :sweat_smile: ,ponevadz by byly stale v kosi na spinave pradlo :unamused:
Uz mam vyhlidle na leto pro Terku i sebe,ale pockam si az do kvetna,jaka bude aktulani velikost nozicky u T. a vezmu to u pani na MMB najednou :wink: a nebo koupime klasicke Santecka,jeste uvidime,. terezce se zarazila od podzimu noha :confused: ,am furt 25,takze ma boty co mela na podzim,ale nemyslim ze vydrzi dlouho :frowning2:
21. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jo a sportovni mame ted na jaro Adidas 26,coz je super,na Benesovce meli na podzim vyprodej toho kramku,takze jezisek ji je nadelil pod stromeckem :grinning: ,snad ji jeste budou :confused: ,ono to cislovani je vselijake :frowning2:
Me se libi ty krasne frajerske sandalky,ale nam to fakt nehrozi s tim jejim smajdanim :unamused:
21. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jinak me se nova verze konika moc libi,je tu moznost skrytych diskuzi a to si myslim,ze privita hodne maminek.Treba ja uz chodim do dvouch a perfektni :wink: Je to takove lepsi,maji tam rpistup jen ty osoby,ktere tam patri a to si myslim,ze je fajn :wink:
21. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
Já koukala teď na sandálky a moc se mi líbí tyto :wink: , ale za ty prachy ještě raději tak měsíc a půl počkám a pak jí zajdu nechat změřit přesně nožičku :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31874115&tab=0
21. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky!

Koukám, že už je nová verze v plném provozu. Nemám nic proti novinkám, ale zdá se mi to takové nějaké roztahané. Dlouhé sloupce po levé straně, .... Nebo se to tak zobrazuje jen mě?? A taky mi nejdou vkládat smile-íci. Ještě jsem to ale pořádně všechno neprozlédla.

Jinak Danda už je v poho, na kdy plánujete ten srazík? Popravdě nevím, jestli bych se následující týden utrhla, páč nás čeká ta převeliká oslava (na dvakrát), ale moc ráda bych Vás zase viděla a hlavně děti.

Koukala jsem, že už tu probíráte a nakupujete věcičky a botičky na nadcházející teplé počasí. Také se budu muset po něčem poohlédnout. Danda má teď všechny botičky 23, jen zimní od Santé 24, ale už mu jsou všechny knop. I když opravdu záleží na značce. Já kupuju Baťovky a sportovní Nike nebo Adidas. Takže se také budu muset rychle po nějakých poohlédnout. My jsme zase měli problém s tím, že měl Danda nohu jako buřt, tak se pomalu do žádných nevešel. Už se to ale naštěstí srovnalo. A s tím číslem, číslem a půl, jak by měly být botky větší. Tak má teď bačkory od Bati ve vel 23, které mu jsou knop a koupila jsem mu nové ve vel. 24,5 a v těch přímo plave. Tak nevím, nevím. Ty bude mít asi až tak do školky. A propo, ve středu jdu k zápisu a mám docela obavu. Opravdu mám nepříjemný pocit z toho, že mi ho nezapíšou. Holky, držte mi palce.

kinsli - Kačka je opravdu velikánská modelka!! Danda jak vidí foťák, tak se ke mě otáčí zády. A co to vidím ve tvém pasu?? Chceš abych měla zástavu?? Vy jste si to opravdu s tím druhým potomkem všechny rozmyslely a já budu poslední.

bebul - no vidíš, ani ten vyražený zub Matějovi nestojí v cestě za kariérou :slight_smile:). Moc mu to na fotce sluší.
21. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
bambik: no konečně se taky jednou ukážeš :wink:
Nevím kdo tu říkal sourozence do 3 let :grinning: Tak to holka už nemáš moc času :wink:
Letí to, no :wink: My by jsme chtěli zimní mimi takže to zkusíme tak do toho června a když to nevýjde tak
to necháme být a v prosinci začneme na novo :grinning: To už bych stejně musela mít oddělaných těch 270 dní :wink:
21. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Kaci,však neboj,u nás taky nevydrží dlouho bílé :wink: .Ale nemohla jsem odolat.
Botičky na léto mám pro Adél vyhlídnutý ale ještě počkám.teď budem schánět botky na jaro,holiny ještě jedny tenisky.
21. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
madlina: šatičky moc hezké :wink: bílé by u nás ale taky neprošly :grinning:
21. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
21. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
madlina: chyba :frowning2:
21. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Madlina - parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,Adelka se rozjela najednou sama :confused: a nebo mela trenink na trikolce?
21. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Začala drandit na tom odrážedle co je jako kolo bez šlapek.
21. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Tříkolku jsme úplně přezkočili.jestli takhle bude pokračovat,tak do léta bych to viděla bez pomocných koleček.
21. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
peťo písni mi do IP meila a já ti to pošlu tam.
21. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Moc dekuju,takze je rozhodnuto,k narozkam ma kolo bez slapek,potrebuju aby bylo lehke,abych to kdyztak mohla vzit do ruky i s kocarem.Hodne maminek me to prave strasne chvalilo,takze pujdu spis do toho kola bez slapek nez do klas. trikolky,ta se me nebude chtit tahat.
21. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Já jse ho nejdřív nechtěla ale pak jsem si ho půjčila od sousedky a paráda.Adálka při druhý jízdě už lítala jak drak.

http://www.global-sport.cz/global-cyklo/jizdni-kola/odrazedla/odrazedlo-worker-bounce-01-800-003.html
21. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Kinsli máš to tam.Snad to půjde .
21. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
madlina: Adélka je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
U nás to nakonec vyhrálo tohle odrážedlo,

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26214647

jak jinak :slight_smile:). Jsem zvědavá, co na něj Danda. Doufám, že stihne dorazit do narozenin. To by mě nakrkli.
21. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
bambi vypadá super.
21. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
bambik: Moc hezký :wink:
21. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Bambik tohle odrážedlo mají v carre v tom intersportu nebo jak se to jmenuje. zkousela jsem denisu na to posadit a asi bych ji musela natáhnout nohy, bohužel i když to mají na nejmenší velikost ona ještě na zem nedosáhne. Takže i když jsem toto chtěla koupit k druhým narozkám, tak to padá. Náš prcek dosáhne na zem až tak ve 3letech :wink:
21. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Já to Vandě nekupovala protože je líná,má odrážedlo a jede chvíli a odkládá ho.

S botama jednoduchý,odnosí a házím do koše :slight_smile: Když jsem proti tomu aby děti nosily nošený boty tak je mi blbý svoje prodávat. Ale Vanda je docela zruší.
21. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
Leni ,Adél boty taky moc nevydrží.Když z nich nevyroste,tak má prošoupaný špičky .Takže boty taky vyhazuju.Teď jsme ji kupovali UMBRO a nechtěj vidět jak vypadaj.
21. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.