• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ja nechavam boty po Terezce Natce,ale pouze jako nahradni,kdyby se ji ty nove promocily apod.
Jinak ma Terka botky nove,plus klidne po nekom na pisek,motorku.Ale treba ty uplne prvni jsou jak nove do prvnih vanoc,to jen jezdila v kocarku,takze ty urcite kupovat nove nebudu a pak uz musim :grinning:
21. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
Tak Vandiny první boty byly snad v nejhorším stavu jak začala chodit na jaře,si neumím představit zachovalý boty po dítěti :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
já dětem taky kupujutaky nové boty, ale např na ten písek a na zničení má Aduš botky po Matýskovi (ty které ještě nejsou ko a nebo jsme je koupili pro Matěje jako botky na parádu a tak je nedotahal do hrůzy) Jinak holinky beru klidně i v sekáči, protože v nich nejsme od rána do večera a kupovat nové za 400,- a někdy i víc se mi nechce. Ty kolem 150,- jsem koupila asi 2x a už nikdy víc, popraskaly, prodřely se... a na to že v nich jsou tak 6x do roka. Když je teplo choděj v gumových pantoflích a na podzim když je hnusně dotahají normoš boty a ty gumáky mají fakt jen do vysoké trávy a když jsou povodně.
Po Adélce už jsem 3 boty prodala, ale fakt byli v super stavu a jak píše Kačka, spíš je nosila v kočáru a nechodila v nich, měla je jen jako tepelnou vrstvu. A zbytek vozíme jako i oblečení a nádobí...do azyláku na Pouchově.
22. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Holínky taky moc neřeším,na těch se snad nic speciálnío vymyslet nedá a moc v nich nechodí...........teda jak kdy,ona holinky miluje takž jsou schovaný páč by je nesundala z nohy ani doma :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
jojo, taky je máme schované a vyndávám jen v nouzi :grinning: .

Holky, co s tím srazíkem?? středa, čtvrtek nebo pátek?? A kdepak by se Vám to líbilo??? Mně je jedno jestli u nás nebo ve městě, ale je konečně hezky, tak by se děti mohly vyřádit spolu... V pátek jen musíme od 5 na plavání.
22. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahojda,

a nešlo by to ve středu?
22. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
mně je to úplně jedno :grinning:, tak když se dohodneme na středě... a ještě kde??
22. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Středu bývám v pardubicích pracovně ale když to vim takhle dopředu tak to zařídim na jinej den :wink: ještě v kolik asi? dopoledne mám zubaře od 9 a nevim jak dlouho se tam zdržim
22. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Leni, jestli nepohrdneš něčím lehkým k obědu, tak klidně doraž po zubařovi a než dorazí ostatní, tak pokecáme, unavíme děti na zahradě... Mates jde na dopol do školky a tak si spolu holky pohrají v klidu.

Jo a ještě jak pracují naši policisti. Dneska v +15 stáli na dálnici a kontrolovali jestli mají řidiči zimní gumy. Kamarád jel z Prahy do Brna a za cestu ho kontrolovali 8x, kolega jel stejnou trasu a bo už měl letní, platil pokutu 2000,- a bylo mu doporučeno ať si bloček schová, že ho určitě ještě někdo stopne a taky jo, stopli ho ještě 5x. :angry:
22. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
bebul to víš "pomáhat a chránit" :rolling_eyes: já dorazím jen neurčím čas,Vandu bude hlídat švagrová a nevim jestli mi pak bude usínat nebo ne :wink:
22. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
"buzerovat a mlátit" víme svoje :grinning:
22. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jestli jezdíte do Pardubic tak bacha, těsně před sjezdem k hypernově na Hradubický měří šedesátku,nikdo tam 60 nejede a fakt nejsou vidět.........loni hodně narejžovali a jak začalo být teplo,jen jsem čekala kdy se objeví :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky, budu objednávat čepičku, nechcete se někdo přidat? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20552344&tab=1
23. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
jé krys tu oranžovokhaki měla Vanda loni,jsou výborný! jakou bereš velikost?asi L že? já bych brala tu fialovo-starorůžovou-hnědou
23. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
tak tu si beru, ještě tu modrou, ať má dvě :slight_smile: Ok, vezmu Ti ji, asi taky v L? Já beru L určitě, ať mu vydrží. Kamarádky chlapeček má menší hlavičku než Kuba a má taky to L a je to v pohodě, jsou hodně elastický, no, to vlastně asi víš :wink:
23. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Tak mně taky L,to je právě jediná čepice co Vandě vydržela.
23. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
OK, ještě tak dva dny počkám, kdyby chtěl ještě někdo a obejdnám to, už se na ni strašně těším :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Jasně až objednáš,napiš mi číslo účtu a částku do IP :wink:
23. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
to je Leni v pohodě, pak mi to dáš, až Ti ji předám :wink:
23. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
OK,snad oběma klapne ten sraz příští týden :wink:
23. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
Já budu potřebovat objednat už Weledu. Mléko už skoro nemám a šampón si madam vylila celý do vany :frowning2:
Tak kdyby někdo chtěl tak dejte vědět. Počkám do zítřka :wink:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=251133
23. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
ženy odpoledne půjdu s Vandou k lachtanovi,nechystáte se taky někdo? i když konja může potrvrdit že Vanda mně tahá po celým hřišti a na pokec moc prostoru není :grinning:
25. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
holky kdo budete chtít, tak v pondělí v 20h v Huse :slight_smile:
leni já bych se přidala, ale bohužel je dost vítr a Denisa venku brečí: fůůůůj vítr.... takže asi ne :cry: tak někdy jindy.
25. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
To pondělí je u mně nadějný :wink: Vanda si na vítr taky stěžuje,tak uvidim jestli to pískoviště zachrání :wink:
25. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
u nás je taky fůj vítr :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u mě opět večeře nic, Lukáš má odpolední.
25. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Ženy,v pondělí taky nedorazím.Budu mít odploední.
25. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahojda, mám dotaz - chodítě někdo na nějaké cvičení s dětmi? Chtěla bych začít někam s Bláňou chodit, ještě spolu s moji kámoškou co má stejně starou holčinu, ale nějak nevím kam. Ona našla nějaké cvičení na Novém Hradci a pak u Bavlny, ale já jsem lenoch, nechce se mě jezdit takovou dálku :grinning: Nemáte někdo zkušenost s tím Novým Hradcem? Pak jsem našla cvičení na Mandysovce a Horákovce, to je od Sokol Třebeš, ale nevím jestli to není až pro děti od tří let :confused: Tak Babo raď :confused:
26. bře 2010 v 07:02  • Odpověz
konja: tak s bavlnou vám ušetřím práci, 1. je to drahé jako ....(musíš sï zaplatit celý kurz a je tvoje mínus, když nepřijdeš, propadne) mají beznadějně plno už 5 let. Ale nabízela tu - babo raď kdo?? že její kamarádka si otevírá cvičko kdesi u Draka?? Ale myslím, že když se optáte v mateřském centru... tak by mohli poradit. Není nějaké cvičko dokonce v Médiu??
26. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Holky nemáte někdo doma přenosné DVD? Manža po něm touží k narozeninám, tak mu chci udělat radost, ale já se v tom nevyznám a nechci koupit nějaký šunt, ale ani za něj dát majlant :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahojda holky,
tak jak to s vámi vypadá??? Jestli teda počasí bude takové jako dneska, tak asi zahrada padne, protože fučí, poprchává...
Jen se optám, v kolik to tak vidíte a kdo přijedete??? Nebo jestli se Vám to bude víc hodit ve městě, někde v herně??

A co plánujete na Velikonoce?? My prcháme na chalupu, budou tam i synovcové, ségra... budeme slavit, synovec bude mít 4. a asi se to spřáhne a budou přát i našemu mladýmu. Vidíme se jednou za čas a určitě sem na jeho narozky solo nepojedou. Jinak jsem o víkendu zase stříhala Matěje a celý Březhrad o tom ví :grinning: . Auauauaü maminko, to bolí.....
29. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.