• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
bebul já počítám s tebou a dorazim asi podle toho jak budu hotová u zubaře,tam mám být na 9,pak ke švagrový pro Vandu.........řekni si jak to vyhovuje mně je to jedno :wink:

konja o přenosnýžm dvd nevím že existuje :grinning:
29. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
A Velikonoce už roky ignoruju a na letošek jsem naplánovala malování dětskýho pokoje a kuchyně,Miloš je nadšený :sweat_smile: Vanda jede k babičce tak si vejce užije tam.
29. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
krys Kubovi to po ostříhání sluší a je ještě podobnější Vendovi :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Leni dííík :wink: Jsem to včera ořvala, ale konečně vypadá jak chlap, no :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
konja: přenosné dvd má sestřenka a kamarádka. Sestřenka má panasonica kolem 2000,- a kamarádka má úplně obyč no name z teska kolem 900,- a obě fungují a jsou fajn, spíš si myslím, že záleží na kusu na který narazíš, protože poruchový může být i dvd za 10.000,-. Já o něm taky uvažovala, ale nakonec jsme odolali, protože není nic lepšího než notebook, na baterky jede 7 hodin, přehraje co potřebujeme :grinning:
29. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Bebul: díky za typ. U nás se taky uvažovalo nad notebookem, ale máme klasický komp a zas tak často potřebovat pracovat na pc mimo pracovnu nepotřebuju. Takže u nás by notebook sloužil pouze k tomu přehrávání a kvůli tomu se mě za něj x tisíc dávat nechce. Manža touží po tom přenosným dvd, že by si ho bral na noční do práce a děckám sebou na dovči, aby je bylo jak po večerech zabavit :grinning: . No tak jsem zvědavá co vyberu :wink:
29. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Kdo všechno zítra razíte k bebul? Kéž by bylo jako dnes :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
taky jsem se chtěla optat, kolik Vás přijede?? Protože jestli Leni jenom Ty, tak ne že bych Tě ráda neviděla, ale ve školce nám na zítra odpoledne od 14.30 udělali výtvarnou velikonoční dílnu a tak bych ji s dětma ráda absolvovala. Přeci jenom jestli bude hnusně, tak co doma že???
Takže jestli se Vás nahlásí víc, dílnu ráda oželím, ale jestli se k nám chystá jen Lenka s Vandou, tak si dáme kafíčko, buchtičku, děti si pohrajou a pak se ji budu snažit stihnout :wink:
30. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
bebul v pohodě,event. budeme do 14:30 pryč :wink:
30. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Leni, díky za pochopení. Fakt klidně přijeďte dřív, hned po zubařovi. Obídek zvládnem. Jestli jíš brokolici... tak perfekto.
30. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Brokolici jíme dokonce obě,Vanda ji ožírá už v supermarketu :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
No tak paráda, uděláme brokolici, nudle a kuřecí a bude, ještě někdo se hlásí :grinning:
30. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
Holky hezky si to užíjte, já budu vytvářet hodnoty :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes máme ještě leháro, ale zítra v 12h už budu mít Kačku u sebe :wink: Vyzvednou mě v práci, pak dám Kačenku spát
a navečer jdeme do cirkusu. Trochu se toho obávám tak snad to bude v pohodě.
Jinak právě žehlím, takže nic moc zábava :confounded: ale musím jít zase na to, minulý týden jsem se na to vykašlala a teď tady jsou hromady :frowning2: Včera jsme byli v kině na doktorovi od jezera hrochů a fakt super, upřímě jsem se zasmála :grinning:
Dnes jdeme večer grilovat takže si to bezdětenství užíváme :dizzy_face:

bebulka: Krém jsem Ti vzala :wink:
30. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
Holky krásně si to užijte.Jak mini srazík :wink: ,tak tu grilovačku.
31. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky promiňte že vám sem zase lezu ale hledám nějaké cvičeníčko pro maminky s miminky malému jsou skoro 4 měsíce nevíte o něčem? Já jsem našla jen to v mateřském centru Domeček a to je už od 9h ráno a to je hrozně brzo protože Denísek vstává v 8h a máme to přes celý hradec.
Díky moc
31. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Malá já chodila cvičit do posilky v Intersparu.Bylo to pro maminky a zapojovali jsme do cvičení i děti.Snad to tam ještě funguje.Přeci jen je to už nějakej ten pátek.
31. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
mala_hodna: Já chodila taky do Interspáru, ale to bylo fakt pro maminky po porodu :wink:

madlina: Díky bylo to super :dizzy_face: Daly jsme si s kámoškou 4 mojíta a domu jsem šla pěkně z vesela :grinning: :grinning:
Kačku už mám doma tak tu bude hned veseleji :dizzy_face: Jsem docela mrtvá tak už se fakt těším na víkend, že se vyspím :wink:
a bude prodloužený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
ahoj
holky nevíte, jak se jmenovalo to místo pro děti, kde jsou ty dřevěný atrakce pro děti? chceme tam jet spartou, ela nemůžeme si vzpomenout, jak se to jmenuje a kde to je.
2. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
markyfrana: Šťastná země :wink:
2. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
2. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
Tam se chystám taky ale netuším kdy :slight_smile:

Tady se maluje pokojíček a kuchyn,to je bordel že o jarní úklid si nemusim dělat starost :sweat_smile:
3. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
My se tam asi zdržíme tak jsem vybrala tento hotel na jednu noc
http://www.hotel-cesky-raj-ubytovani.cz/cesky-raj/hotel-zamek-hruba-skala/

ale to až tak někdy v květnu. Budu to řešit na poslední chvíli abych věděla jaké bude o víkendu počasí.
3. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jé do 3ťastný země se chystáme taky,Byli jsme tam loni ale bohužel lilo tak program zrušili :frowning2: .nakonec jsem zakotvili v Liberci v Babilonu.
3. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
Hlčiny hodila jsem do alba pár foteček.
3. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Oprava= holčiny
3. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
madlina: Fotky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
Doufám že se nepletu a správně popřeju všechno nejlepší Máťovi ke 2.narozeninám :slight_smile: Což mi připomnělo že jsem zapomněla na Dandu,datum fakt nevyplodim ale bylo to nějak 3 týdny po Vandě :grinning: Tak přidávám ještě jednu gratulaci :slight_smile:
4. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
autor
Také přejeme Dandovi a Matouškovi vše Nej :wink: Jsem si vzpomněla už včera, ale pak to zapomněla písnout :unamused:
4. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
Holky přejeme pěkné velikonoce :wink:
5. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
Veselé velikonoce přeje všem Naše malá vererka :sweat_smile: :grinning:
5. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.